Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
jacek-derek

jacek-derek

Dołączył 11 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 44385
  • Znaleziska 43923
  • Mikroblog 462
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 0

4

Preikestolen - czy warto zobaczyć w Norwegii?

Preikestolen - czy warto zobaczyć w Norwegii?

Preikestolen krok po kroku: szlak, parking, czas wejścia i wskazówki. Sprawdź jak dobrze zaplanować trekking nad Lysefjo

Kierunek_Norwegia
z
kieruneknorwegia.pl
dodany: przedwczoraj, 12:41:18
  • 1
  • #
    norwegia
  • #
    podrozujzwykopem
  • #
    podroze
  • #
    gory
  • #
    trekking
jacek-derek
jacek-derek przedwczoraj, 14:12:47 via Wykop
  • 1
Warto! Podejście to tak naprawdę spacerek w górę, ale po rewelacyjnym szlaku. A sam szlak na samej górze wzdłuż fiordu robi super wrażenie patrząc w dół. Generalnie Norwegia to super kierunek na wakacje. I nie jest drogo wbrew powszechnej opinii, a z Polski super szybko samolotem, potem wypożyczalnia samochodu i kaucja jest po to, aby czytnik automatycznie kasował przejazdy za mosty, większość promów, tunele podmorskie, przejazdy przez gminy, itp.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2368

Izba lekarska w Łodzi kupiła 15 mieszkań. Tłumaczy, że to inwestycja

Izba lekarska w Łodzi kupiła 15 mieszkań. Tłumaczy, że to inwestycja

(03.2026) Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi przeznaczyła środki ze składek członkowskich na zakup 15 mieszkań pod wynajem. Zrobiliśmy to aby zabezpieczyć przed inflacją środki samorządu podkreśla w rozmowie z Expressem Ilustrowanym doktor Paweł Czekalski, były prezes Okręgowej Rady Lekarskiej.

tomasztomasz1234
z
politykazdrowotna.com
dodany: 22.06.2026, 18:49:13
  • 170
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    konowalposting
  • #
    inwestycje
  • #
    lekarski
  • #
    zdrowie
jacek-derek
jacek-derek przedwczoraj, 13:48:59 via Wykop
  • -1
@Ritowel11: ok, czyli w co mają "inwestować" ludzie, którzy nie przepijają i nie przejadają swoich pieniędzy (nie piszę tu o patologicznie wysoko finansowanych lekarzy)? W akcje orlenu, w krypto, w amber golda? Kupno mieszkania w Warszawie jakby nie było jest lepszym zabezpieczeniem przyszłości swojej, swoich dzieci i jednak jest to jakaś ucieczka przed inflacją.

534

PGE Konstancin

PGE Konstancin

Czy można prowadzić zakład energetyczny bez parkingu dla klientów? Czy brak parkingu upoważnia zmotoryzowanych klientów zakładu energetycznego do blokowania chodnika i przystanku autobusowego? Chcesz pomóc w rozwoju kanału? PATRONITE https://patronite.pl/samochodoza SUPPI https://suppi.pl/samochodoz

mocten
z
youtube.com
dodany: 20.06.2026, 09:47:16
  • 163
  • #
    samochodoza
  • #
    karyna
  • #
    psychoza
  • #
    parkowanie
  • #
    szalenstwo
jacek-derek
jacek-derek 20.06.2026, 17:48:02 via Wykop
  • 3
@monster-erni: mają tylko dla pracowników, a my petenci dla nich to samo zło

712

DZIAŁACZ KO krzyczał o biedzie. Dziś ma Porsche. Dawid Kacprzyk rozbił bank!

DZIAŁACZ KO krzyczał o biedzie. Dziś ma Porsche. Dawid Kacprzyk rozbił bank!

Ponad półtora miliona złotych zarobku w rok, Porsche Panamera w garażu i niespełna 30 lat na karku. To nie jest scenariusz kolejnego filmu o Wilku z Wall Street, ale oficjalne oświadczenie majątkowe Dawida Kacprzyka do niedawna szefa młodzieżówki Platformy Obywatelskiej (Nowa Generacja) i radneg

jacek-derek
z
youtube.com
dodany: 15.06.2026, 17:47:02
  • 44
  • #
    krowoderska
  • #
    rynekkrowoderski
  • #
    lekarze
  • #
    zarobki
  • #
    pracbaza
  • #
    polityka

295

Mężczyzna zaatakował dziecko w świetlicy. Co się dzieje w szkole na Podhalu?

Mężczyzna zaatakował dziecko w świetlicy. Co się dzieje w szkole na Podhalu?

Przemoc w szkole zamiatana pod dywan prowadzi do takich sytuacji.

jacek-derek
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 14.06.2026, 17:24:24
  • 58
  • #
    hejt
  • #
    przemoc
  • #
    szkola
  • #
    uczniowie
  • #
    rodzice
  • #
    nauczyciele

1962

Podkarpacki urolog zarobił 926 tys. zł w rok

Podkarpacki urolog zarobił 926 tys. zł w rok

Dariusz Sobieraj łączny dochod z działalności lekarskiej: ~926,000

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 13.06.2026, 10:41:48
  • 248
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
jacek-derek
jacek-derek 14.06.2026, 12:48:43 via Wykop
  • 1
to ten z uboższych, nie przekroczył nawet 1 miliona.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

429

Spacery środkiem drogi

Spacery środkiem drogi

We Włocławku zastosowano specyficzny rodzaj dywersji przeciwko pieszym: obiecano im przestrzeń, w której w rzeczywistości są niepożądani. Kierowcy trąbią, pędzą, grożą, bo sugerują się wyglądem infrastruktury, a nie oznakowaniem. Wyjątkowo szkodliwa pułapka zorganizowana przez miasto.

kubako
z
youtube.com
dodany: 11.06.2026, 13:02:10
  • 100
  • #
    polska
  • #
    konfitura
  • #
    przepisy
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
jacek-derek
jacek-derek 12.06.2026, 21:19:46 via Wykop
  • 0
@Jot__: w strefie zamieszkania dzieciaki mogą grać sobie mecz w piłkę i niestety, ale kierowca nie ma prawa wtedy jechać, a tym bardziej trąbić. Można sobie nawet piknik zrobić na środku ulicy.

"Odpowiedź sekretarza stanu w Ministerstwie Infrastruktury - z upoważnienia ministra -

na zapytanie nr

582

Wpadł na chodnik i zabił pieszych. Zginęli ojciec i 9

Wpadł na chodnik i zabił pieszych. Zginęli ojciec i 9

Wczoraj w Bardzie kierowca wypadł z drogi na chodnik i wjechał w ojca i jego 9-letniego syna przygniatając ich do ściany

Menelowe_plus
z
brd24.pl
dodany: 11.06.2026, 11:20:55
  • 111
  • #
    polska
  • #
    wypadek
  • #
    kierowcy
jacek-derek
jacek-derek 12.06.2026, 20:42:06 via Wykop
  • 1
jaka marka samochodu?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

734

Sardynia all inclusive. Burmistrz na warsztatach w winiarni kosztem podatnika

Sardynia all inclusive. Burmistrz na warsztatach w winiarni kosztem podatnika

"(...)koszt projektu finansowany był ze środków unijnych" chyba więcej nie trzeba :)

Polski-Polak-Siema-PL
z
nowiny.pl
dodany: 11.06.2026, 03:55:54
  • 41
  • #
    podroze
  • #
    turystyka
  • #
    wakacje
  • #
    praca
jacek-derek
jacek-derek 11.06.2026, 15:27:38 via Wykop
  • 8
byłem na studiach na 3 konferencjach

1. z każdej coś wyniosłem


@ostatni_lantianin: ale nie chodziło o wodę mineralną w szklanych butelkach.

382

Sprzedał Land Rovera rok temu, sąd nakazał zwrot pieniędzy + laweta i odsetki

Sprzedał Land Rovera rok temu, sąd nakazał zwrot pieniędzy + laweta i odsetki

Rok po sprzedaży używanego Land Rovera kupująca podała sprzedawcę do sądu za rzekomą wadę skrzyni biegów. Sąd uznał rację samotnej matki z trójką dzieci i nakazał zwrot pieniędzy, kosztów sądowych oraz lawety w sumie ponad 11 tys. zł.

Jorsten
z
facebook.com
dodany: 08.06.2026, 11:47:57
  • 155
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    p0lka
  • #
    heheszki
  • #
    polska
jacek-derek
jacek-derek 08.06.2026, 21:56:26 via Wykop
  • 23
samotna matka z 3 dziećmi kupuje Land Rovera, a nie corollę?
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

711

Czy stać nas dalej na zakaz handlu w niedzielę?

Czy stać nas dalej na zakaz handlu w niedzielę?

Kiedy kilka lat temu wprowadzano zakaz handlu w niedziele, jednym z głównych argumentów była ochrona pracowników i troska o miejsca pracy. Dziś sytuacja na rynku pracy wygląda jednak inaczej niż wtedy. Według najnowszych danych GUS stopa bezrobocia rejestrowanego w Polsce wynosi około 6 proc.

RitmoXL
z
wykop.pl
dodany: 07.06.2026, 11:58:18
  • 285
  • #
    praca
  • #
    rynekpracy
  • #
    zakazhandlu
  • #
    niedzielahandlowa
  • #
    gospodarka
jacek-derek
jacek-derek 07.06.2026, 18:18:11 via Wykop
  • 0
w niedzielę odbywa się sprzedaż w ukraińskich ropuchach, oraz stacjach benzynowych. Chyba nie dadzą odebrać sobie tej kury znoszącej złote j---a.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

382

Donald Tusk rozwiązał struktury KO w Małopolsce. Miszalski odwołany

Donald Tusk rozwiązał struktury KO w Małopolsce. Miszalski odwołany

Trzęsienie ziemi w małopolskie Koalicji Obywatelskiej! Donald Tusk rozwiązał struktury partii w regionie. Stało się to tydzień po referendum, w którym Aleksander Miszalski został odwołany ze stanowiska prezydenta Krakowa! Miszalski tym samym przestał być szefem Koalicji w Małopolsce.

byferdo
z
radiokrakow.pl
dodany: 01.06.2026, 13:52:18
  • 168
  • #
    malopolska
  • #
    polityka
  • #
    krakow
  • #
    platformaobywatelska
  • #
    tusk
  • #
    polska
jacek-derek
jacek-derek 01.06.2026, 16:26:15 via Wykop
  • 253
Miszalski stał się w Krakowie człowiekiem memem. A w Polsce już będzie kojarzony, jako prezydent 2 letni wykopany przez Krakusów i wywieziony na taczce. Najgorszy prezydent Krakowa od początków historii tego grodu. Żegnamy bez żalu.
  • 62
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jacek-derek
jacek-derek 01.06.2026, 18:22:25 via Wykop
  • 14
@PepikPL: w-----ł nas strasznie i żeśmy dziada wykopali.
jacek-derek
jacek-derek 01.06.2026, 18:26:17 via Wykop
  • 8
@byferdo: powiedzieliśmy dziadowi weźże wydupcaj klarnecie ;)
jacek-derek
jacek-derek 04.06.2026, 20:24:30 via Wykop
  • 0
@Kowal13: porobiony zdrowo musiał być.

338

Oczekują unieważnienia referendum w Krakowie. Zarzucają złamaniem ciszy wyborcze

Oczekują unieważnienia referendum w Krakowie. Zarzucają złamaniem ciszy wyborcze

Kodziarstwo nadal trzyma się mocno - będą liczyć głosy jak po wyborach prezydenckich?

Menelowe_plus
z
gazetakrakowska.pl
dodany: 03.06.2026, 10:01:05
  • 80
  • #
    krakow
  • #
    referendum
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    polityka
jacek-derek
jacek-derek 04.06.2026, 14:35:59 via Wykop
  • 1
Zjazd boomerów. Fajna emeryturka, lub renta przytulona to chodzą na spęd zabić czas. Do tego ktoś im powiedział, że tak mogą nazwać się demokratami, a że całe życie byli komuchami, to sobie takie nobilitacje wewnętrzne urządzają. 57 sekunda filmu i dziad pokazuje faka? A na samym końcu przyznaje się, że są całe zorganizowane grupy prowadzące kampanie anty referendalną. No tak stary dziadu, np. te hejterskie soki z buraka, czy ściek kanał krakowski,
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

606

Zamiast na studia idą do pracy. "Nie potrzebuję kolejnego papierka".

Zamiast na studia idą do pracy. "Nie potrzebuję kolejnego papierka".

- Na studia nie idę. Matka jest zła i twierdzi, że to duży błąd. Tylko ten papier jest dziś tak naprawdę bez znaczenia. Nie chcę marnować pięciu lat na coś, co potem schowam do szuflady - zaznacza Edyta, tegoroczna maturzystka. Czy to nowy trend? Czy faktem jest dziś to, że młodzi ludzie coraz...

robert-kuzba
z
edziecko.pl
dodany: 01.06.2026, 17:52:24
  • 424
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    polska
  • #
    edukacja
  • #
    studia
  • #
    szkola
jacek-derek
jacek-derek 02.06.2026, 16:32:37 via Wykop
  • 4
psychologów, socjologów, i innych zarządców polem namiotowym już trochę za dużo.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2069

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Koniec znanej i lubianej akcji lody za pasek w Pszczynie. Po 25 latach kultywowania lokalnego zwyczaju, Lodziarnia Pod Dębem została zmuszona do zaprzestania rozdawania darmowych lodów uczniom z wyróżnieniem. Decyzja ta zapadła po otrzymaniu oficjalnego, imiennego pisma od Rzecznika Praw Dziecka

Trzebieslawice
z
pszczyna.naszemiasto.pl
dodany: 02.06.2026, 12:30:49
  • 446
  • #
    polska
  • #
    wykopefekt
  • #
    pszczyna
  • #
    slask
  • #
    nauka
  • #
    szkolastandard
jacek-derek
jacek-derek 02.06.2026, 16:16:38 via Wykop
  • 5
Bez jaj! Ktoś ma mi zakazać dawać jakieś fanty innym ludziom za darmo? Pewnie madki debili się zbuntowały, że ich bombelkom lody się nie należały i dlatego trzeba zakazać? Debilstwo do kwadratu. Promowanie idiotów i debili w tym kraju ma się coraz lepiej.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

336

Wg. niemieckiej prokuraturyto jest ok

Pokaż treści 18+

Wg. niemieckiej prokuraturyto jest ok

Śledczy z Berlina uznali, że slogan nie stanowi podżegania do przemocy ani nawoływania do nienawiści.

Headcrab_B
z
dojczland.info
dodany: 30.05.2026, 09:02:06
  • 100
  • #
    niemcy
  • #
    rasizm
  • #
    neuropa
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    bekazpodludzi
jacek-derek
jacek-derek 30.05.2026, 14:52:50 via Wykop
  • 6
@KolakPatolik2137: no chyba, że jakaś emerytka napisze coś o owsiku, wtedy są pod drzwiami o 6 rano.

16

Metro w Krakowie bez szans na 2030. 15 mld zł i zero postępu

Metro w Krakowie bez szans na 2030. 15 mld zł i zero postępu

Pełniący obowiązki prezydenta Krakowa przyznał wprost: nie ma szansy, by łopata ruszyła do 2030 roku. Inwestycja za ponad 15 mld zł nie ma wciąż decyzji środowiskowej, a chaos polityczny po zmianie władzy sprawia, że projekt dryfuje bez sternika.

real_scoria
z
spidersweb.pl
dodany: 29.05.2026, 15:16:56
  • 6
  • #
    polska
  • #
    krakow
  • #
    infrastruktura
  • #
    absurd
jacek-derek
jacek-derek 30.05.2026, 14:49:36 via Wykop
  • 0
Działki w rejonie stacji metra z koncepcji poszły sporo w górę.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

294

Sok z buraka wykorzystał wizerunek pani Cecyli Malik bez jej zgody!

Sok z buraka wykorzystał wizerunek pani Cecyli Malik bez jej zgody!

Sok z buraka wykorzystał wizerunek pani Cecyli Malik bez jej zgody do paskudnej tępej politycznej propgandy rodem z głębokiego PRL-u!

Lardor
z
lubie.krakow.pl
dodany: 21.05.2026, 13:14:07
  • 33
  • #
    krakow
  • #
    oszukujo
  • #
    polityka
  • #
    afera
  • #
    bekazpo
jacek-derek
jacek-derek 21.05.2026, 18:55:05 via Wykop
  • 8
bardzo siermiężna hejterka w wykonaniu tego sfermentowanego płynu szmyciarzy i nygusów
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

418

I weź tu się kłóć z kobietą

I weź tu się kłóć z kobietą

Kobieta wymusza pierwszeństwo, jeszcze ma pretensję biedna...

TopFacts
z
youtube.com
dodany: 19.05.2026, 18:55:20
  • 98
  • #
    polscykierowcy
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    wykop
  • #
    stopcham
jacek-derek
jacek-derek 21.05.2026, 15:35:44 via Wykop
  • 0
ach ta mentalność homosovietikusa i ten charakterystyczny szoszoński akcent
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

368

STRAŻ MIEJSKA POD PRZEDSZKOLEM (Kruszwicka odc.4)

STRAŻ MIEJSKA POD PRZEDSZKOLEM (Kruszwicka odc.4)

Kierofcy znów jeżdżą jak chcą, a nagrywani sugerują, że nagrywający może być pdf - to chyba modna linia "obrony"

LudzieToDebile
z
youtube.com
dodany: 20.05.2026, 11:25:49
  • 76
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    kierowcy
  • #
    patologiazmiasta
jacek-derek
jacek-derek 21.05.2026, 15:31:35 via Wykop
  • 0
@maverick777md: Edzia?
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Jacenty X

  • KR

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.10.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.04.2026

    Rocznica
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking