@PoldPL: pytasz o dwie różne lokalizacje:
- Hel i Władysławowo są dużo drodze w sezonie, atrakcjami jest plaża, muzea/bunkry i chodzenie po lasach w przypadku Helu.
- 3miasto jest w dooobnych cenach cały rok, sporo więcej do wymęczenia się, ale gorsze i ciaśniejsze plaże na pewno,

osobiście odwiedzam tylko po sezonie obie miejscówki, bo w sezonie liczba ludzi jest po prostu męcząca, a pogoda wcale nie dużo lepsza niż w
  • Odpowiedz
#gdynia #trojmiasto #gdansk #trojmiasto

czy moze ktos mi napisac na jakie miejsce uwazac, gdzie jest toksycznie i smierdzi? wiadomo że szadółki w gdansku ale barzdiej chodzi mi o gdynie, przy tym porcie w gdynii na tzw. Obłuże czuć jakies zapachy, tokstyny smog itp? czy raczej nie?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wdwqwdq: im blizej gdanska tym gorzej. Głównie od tego jest sopot zeby w Gdyni gdanskiem nie smierdzialo.
A tak na poważniej to ekodolina w okolicach Gdyni, ale tam głównie domy jednorodzinne
  • Odpowiedz