Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
XUUX
XUUX

XUUX

Dołączył 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 64
  • Znaleziska 59
  • Mikroblog 5
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
kwas_dezoksyrybonukleinowy
kwas_dezoksyrybonukleinowy
04.06.2026, 16:34:50
  • 1820
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#tenis
kwas_dezoksyrybonukleinowy - ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#tenis

źródło: WEAAqnL3

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XUUX
XUUX
XUUX 05.06.2026, 13:52:50 via Wykop
  • 2
@Nivis:
XUUX - @Nivis:

źródło: Gemini_Generated_Image_f6xglxf6xglxf6xg

Pobierz
  • Odpowiedz
Nutaharion
Nutaharion
03.06.2026, 20:33:51
  • 1435
Ostatnio kupiłem sobie helikopter i niestety od razu zderzyłem się z brutalną rzeczywistością: miasto kompletnie nie przewidziało infrastruktury dla właścicieli śmigłowców.

W związku z tym parkuję go na środku drogi pod blokiem, bo - nie wiem, czy wszyscy to rozumieją - gdzieś MUSZĘ zaparkować. To nie moja wina, że miasto, wspólnota i deweloper nie zapewnili mi legalnego miejsca dla helikoptera w promieniu 30 metrów od klatki.

Niektórzy sugerują, żebym trzymał go na lotnisku albo
Nutaharion - Ostatnio kupiłem sobie helikopter i niestety od razu zderzyłem się z bru...

źródło: mój helikopter kochany w dupę pchany

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XUUX
XUUX
XUUX 05.06.2026, 13:34:49 via Wykop
  • 0
@Nutaharion: ja laduje na boisku szkolnym jak oddaje babelki do szkoly, nikomu nie przeszkadza, polecam
  • Odpowiedz
XUUX
XUUX
XUUX 05.06.2026, 13:40:23 via Wykop
  • 0
@Nutaharion:
XUUX - @Nutaharion:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz

2104

Żukowska nagle ma samochód. Audi A3 po aferze z kilometrówkami

Żukowska nagle ma samochód. Audi A3 po aferze z kilometrówkami

W nowym oświadczeniu majątkowym Anny Marii Żukowskiej nagle pojawia się Audi A3 z 2020 r. tuż po tym jak wyszło, że bez auta wyjeździła ponad 38 tys. zł kilometrówek. Do tego łódka, udziały za ponad milion i solidny kredycik konsumpcyjny.

Nick7C5
z
fakt.pl
dodany: 03.06.2026, 14:57:09
  • 263
  • #
    zukowska
  • #
    kilometrowki
  • #
    audi
  • #
    sejm
  • #
    lewica
  • #
    polityka
XUUX
XUUX
XUUX 04.06.2026, 15:02:32 via Wykop
  • 4
XUUX

źródło: jr9Lt

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

XUUX
XUUX
XUUX 04.06.2026, 15:06:31 via Wykop
  • 7
@Idaho597:
XUUX - @Idaho597:

źródło: jG4rQ

Pobierz

1033

Sebastian M. narzekał na warunki w areszcie. Chleb, margaryna, herbata

Sebastian M. narzekał na warunki w areszcie. Chleb, margaryna, herbata

Ubogie wyżywienie, brak książek, brak zajęć rekreacyjnych i sportowych, ograniczony dostęp do prysznica, brak ciepłej wody, uciążliwe oświetlenie. Napisał do RPO skargę

zawisza
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 04.06.2026, 10:53:30
  • 227
  • #
    majtczak
  • #
    patologiaz
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    patologia
XUUX
XUUX
XUUX 04.06.2026, 14:48:30 via Wykop
  • 0
@Makavlani: to beda zajecia "rozrywkowe"

447

Kultura zapierdzielu staje się dla czterdziestolatków nieznośna

Kultura zapierdzielu staje się dla czterdziestolatków nieznośna

Nie bez powodu mówimy, że około czterdziestych urodzin przychodzi przełom, bo właśnie wtedy zaczynamy bliżej przyglądać się swojemu życiu. Nieco zwalniamy i często zauważamy, jak szybko biegliśmy do tej poryi że jesteśmy już mocno wykończeni. Coraz mniej akceptujemy ustawiczny zapierdziel.

XeNinja
z
kobietytomy.pl
dodany: 02.06.2026, 13:44:49
  • 191
  • #
    pracbaza
  • #
    praca
  • #
    psychologia
  • #
    korposwiat
  • #
    programista15k
XUUX
XUUX
XUUX 03.06.2026, 14:47:33 via Wykop
  • 0
@mleko3-2procent: jaka branza? badz moim mistrzem... Doradz mi jak sie przekfalifikowac w wieku 44 lat. serio nie wiem co robie nie tak ze w tym wieku chociaz nie potrzebuje juz tylu pieniedzy to w mojej branzy (pharma manufacturing) po prostu nie ma pracy na pol etatu. Wiecej wplacam na inwestycje i emeryture niz zarabiam ale po co mi to. Kupilem juz w sumie 3 domy alepo co mi to.... Nie
XUUX
XUUX
XUUX 04.06.2026, 14:41:33 via Wykop
  • 1
kierowcą autobusu


@mleko3-2procent: dzieki, fajny pomysl na zycie.

38

Nieskoszony trawnik postrachem psiarzy

Nieskoszony trawnik postrachem psiarzy

Już niedługo na psiarzy padnie blady strach. Na nieskoszonych trawnikach wyrośnie morderczy Jęczmień płonny, który w sposób agresywny wbija się pieskom w oczy i łapy. Ta bestia nie ma litości i stała się wyjątkowo zajadła w czasach rozwoju social mediów.

Argiope
z
tvn24.pl
dodany: 24.05.2026, 10:02:18
  • 27
  • #
    psy
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    heheszki
  • #
    polska
  • #
    psiarze
XUUX
XUUX
XUUX 28.05.2026, 15:50:51 via Wykop
  • 0
@larkinflight: https://weberseeds.nl/eshop/en/Seeds/Seeds-A-Z/Hordeum-murinum-Wall-barley::307.html
XUUX
XUUX
XUUX 28.05.2026, 15:51:36 via Wykop
  • 0
@JanTrajbal2: https://weberseeds.nl/eshop/en/Seeds/Seeds-A-Z/Hordeum-murinum-Wall-barley::307.html da sie da juz kupione (ʘ‿ʘ)
XUUX
XUUX
XUUX 28.05.2026, 15:52:03 via Wykop
  • 0
@XUUX: kielbaski z paracetamolem sa jeszcze lepsze.... tak slyszalem

1265

Mówił o "trumnie na kółkach". Paweł K. skreślony z listy adwokatów

Mówił o "trumnie na kółkach". Paweł K. skreślony z listy adwokatów

Prawnik skazany za spowodowanie śmiertelnego wypadku pod Olsztynem, nie jest już adwokatem. Okręgowa Rada Adwokacka w Łodzi potwierdza ustalenia 'Wyborczej". 46-letni Paweł K. wcześniej był zawieszony na dwa lata w prawach do wykonywania zawodu za tę wypowiedź.

Poludnik20
z
lodz.wyborcza.pl
dodany: 18.05.2026, 15:33:54
  • 110
  • #
    prawnicy
  • #
    lodz
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    carboners
  • #
    adwokat
XUUX
XUUX
XUUX 19.05.2026, 15:51:21 via Wykop
  • 2
Paweł Kozanecki


@Jarl-Varg: Ciekawe czy nadal odbiera telefony: https://znanyadwokat.pl/elementor-42418/lista-adwokatow/lodz/kozanecki-pawel-kancelaria-adwokacka/

4059

AFERA Edyta Pazura ma 5 minut piechotą do przedszkola, a jeździ po chodniku!

AFERA Edyta Pazura ma 5 minut piechotą do przedszkola, a jeździ po chodniku!

Okzauje się, że firma zarejestrowana na Edytkę oraz dom Pazourów jest 5 minut spacerkiem od przedszkola ich dzieci. O których WIZERUNEK TAK SIĘ MARTWILI! A Cezary Pazura UDOSTĘNIA BEZ ZGODY WIZERUNKI INNYCH DZIECI! TO jest skandal! Szczegóły: firma Edyty Pazura: https://rejestr.io/krs/883291/sk

zawisza
z
wykop.pl
dodany: 08.04.2026, 17:52:59
  • 495
  • #
    afera
  • #
    konfitura
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    pato
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochodoza
XUUX
XUUX
XUUX 09.04.2026, 12:49:44 via Wykop
  • 0
twój chlopak to samo mówi o tobie i jakoś z tym żyjesz.


@killuawykop: on to lubi

1831

Warszawscy bambiniści opłakują dziki i palą im znicze xD

Warszawscy bambiniści opłakują dziki i palą im znicze xD

W niedzielę wielkanocną na warszawskim Mokotowie zabito siedem dzików. Wreszcie ktoś się wziął za ten problem!

mecenas_dudala
z
zielona.interia.pl
dodany: 08.04.2026, 08:34:48
  • 462
  • #
    polska
  • #
    bekazlewactwa
XUUX
XUUX
XUUX 08.04.2026, 13:23:10 via Wykop
  • 4
efekt dopuszczenia kobiet do glosowania jest tragikomczny
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

301

Dwie nauczycielki szkoły średniej oskarżone o molestowanie tego samego ucznia

Dwie nauczycielki szkoły średniej oskarżone o molestowanie tego samego ucznia

W USA dwie nauczycielki zostały oskarżone o molestowanie tego samego ucznia.

Emerald84
z
kbtx.com
dodany: 07.04.2026, 08:22:03
  • 98
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    rozowepaski
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    usa
  • #
    swiat
XUUX
XUUX
XUUX 07.04.2026, 15:56:38 via Wykop
  • 11
@Zenon_Zabawny: przespalem sie na wyciecze w gory pod koniec technikum z nauczycielka, w sumie nie polecam bo kumple wiedzieli i nie dawali zyc. Samego seksu nawet za bardzo nie pamietam bo pijany bylem. Wtedy wydawala mi sie super stara a miala kolo 40 lat. Teraz jestem po 50tce i jak popatrze na stare zdjecia to nawet spoko byla. Najgorsze w tm jest to ze cieko potem docenic normalne zycie seksualne

290

Iran wprowadza nowe drony Rezvan. Rośnie zagrożenie dla sił USA

Iran wprowadza nowe drony Rezvan. Rośnie zagrożenie dla sił USA

Iran rozwija nową generację dronów-kamikadze, które mogą znacząco wpłynąć na przebieg współczesnych konfliktów. System Rezvan został zaprojektowany do szybkich i precyzyjnych uderzeń na krótkim dystansie, co czyni go szczególnie niebezpiecznym dla nacierających sił lądowych. Z dostępnych danych wyn

sub_zero_1
z
geekweek.interia.pl
dodany: 31.03.2026, 07:32:52
  • 50
  • #
    iran
  • #
    wojna
  • #
    usa
  • #
    bliskiwschod
  • #
    drony
  • #
    technologia
XUUX
XUUX
XUUX 31.03.2026, 20:04:48 via Wykop
  • -17
biedni Ukraincy... niestety na wykopie zdrada NATO oraz promocja dzihadu...
  • 16
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

XUUX
XUUX
XUUX 31.03.2026, 20:16:58 via Wykop
  • -3
@Bukov: Dla mnie Iran to państwo otwarcie romansujące z Rosją, a ich drony bojowe aktywnie niszczą naszego sąsiada. Są naszym wrogiem i wrogiem NATO. To proste.
Dla mnie reprezentujesz suicidal empathy. Upadek białego człowieka polega na naiwnej wierze, że możemy koegzystować z barbarzyńcami na równych zasadach. Musimy nad nimi panować, bo w przeciwnym razie oni zniszczą nas. Jest nas tylko około 8% ludzkości i prędzej czy później skończymy jak RPA.
XUUX
XUUX
XUUX 31.03.2026, 20:18:51 via Wykop
  • -3
@Bukov: zycze tez tobie drogi naiwniaku by kiedys Shahed spadl na twoj dom... moze wtedy polaczysz kropki
XUUX
XUUX
XUUX 03.04.2026, 11:13:02 via Wykop
  • 0
@vis-polonia: z takim podejsciem skonczysz jak pozyteczni idioci w Birmigham. Muzulmanow jest wiecej niz nas
XUUX
XUUX
XUUX 03.04.2026, 11:14:38 via Wykop
  • 0
@fervi: suicidal empathy, moze zycie cie z niego wyleczy ale raczej zabije
XUUX
XUUX
XUUX 03.04.2026, 11:17:15 via Wykop
  • 0
Brutalnie o Izraelu i USA


@loczyn: i te malpy dziela sie z nami swoja technologia wojskowa... czyli wg ciebie jestesmy nawet nizej...
XUUX
XUUX
XUUX 03.04.2026, 13:01:56 via Wykop
  • 0
@loczyn: no coz jesli nie widzisz roznicy miedzy spożywką a dostepem do kupna f35 to ja raczej podziekuje juz za rozmowe
XUUX
XUUX
XUUX 07.04.2026, 15:48:37 via Wykop
  • 0
@loczyn: widze ze nadal nie rozumiesz dostepu do kupna produktow wojskowych, np F16 Jak doczytasz jak wiele warunkow trzeba spelnic by dostac od "wiekszej malpy" nwy kamien to moze wrocimy do rozmowy?

659

Matka namawiana do aborcji trojaczków odmówiła. Wszystkie dzieci są zdrowe

Matka namawiana do aborcji trojaczków odmówiła. Wszystkie dzieci są zdrowe

Matka namawiana do aborcji trojaczków urodziła zdrowe dzieci. Taką skandaliczną propozycję często słyszą mamy bliźniąt i

konto usunięte
z
ratujzycie.pl
dodany: 02.04.2026, 23:55:40
  • 143
  • #
    rodzina
  • #
    dzieci
  • #
    4konserwy
  • #
    polska
  • #
    medycyna
XUUX
XUUX
XUUX 03.04.2026, 11:22:05 via Wykop
  • -14
@lobo: ja tez byblym zabity przez lekarza a urodzilem sie 100% zdrowy, aborcjonisci to mordercy i tyle

4116

Edyta Pazura zasugerowała, że Konfitura może być pedofilem

Pokaż treści 18+

Edyta Pazura zasugerowała, że Konfitura może być pedofilem

Żona znanego aktora Cezary Pazura broni patoparkowania i jazdy po chodniku oraz sugeruje, że Konfitura może być pedofilem.

framugabezdrzwi
z
x.com
dodany: 01.04.2026, 11:37:36
  • 856
  • #
    konfitura
  • #
    polskiedrogi
  • #
    patologiazmiasta
XUUX
XUUX
XUUX 03.04.2026, 11:09:46 via Wykop
  • -6
@DenisZalecki: Koloryzowane
XUUX - @DenisZalecki: Koloryzowane

źródło: koloryzowane

Pobierz
XUUX
XUUX
XUUX 03.04.2026, 11:18:48 via Wykop
  • 8
Gdy wyjdziesz z domu bez spodni nie jestes soba...
XUUX - Gdy wyjdziesz z domu bez spodni nie jestes soba...

źródło: image

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

thorgoth
thorgoth
02.04.2026, 12:00:00
  • 1125
Komik Ben Palmer założył w USA fałszywą infolinię dla "patriotycznych chrześcijan" zgłaszających nielegalnych imigrantów.

Zadzwoniła pani pracująca w przedszkolu, bo rodzice 5-letniego ucznia pochodzili z południowej Ameryki.
Zadzwonili mieszkańcy droższego apartamentowca, bo nie podobał się im kolor skóry sąsiada.
Zadzwoniła klientka sklepu spożywczego, bo sprzedawczyni miała latynoski akcent.
Zadzwonił facet, który chciał deportować swoją byłą żonę.
thorgoth - Komik Ben Palmer założył w USA fałszywą infolinię dla "patriotycznych chrz...
  • 137
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XUUX
XUUX
XUUX 03.04.2026, 09:55:10 via Wykop
  • 2
@niedorzecznybubr: nieatety ale suicidal empathy na wykopie ma sie mocno... skonczymy jak w RPA ale na calym swiecie bialego czlowieka
  • Odpowiedz

1443

Libański dyplomata ostrzega świat przed atakiem jądrowym na Iran

Rezygnując przy tym z posady w ONZ.

trtrtrtrtr
z
x.com
dodany: 30.03.2026, 20:19:32
  • 184
  • #
    wojna
  • #
    izrael
  • #
    zbrodniewojenne
  • #
    iran
  • #
    usa
  • #
    onz
XUUX
XUUX
XUUX 31.03.2026, 16:59:12 via Wykop
  • 0
@Dawid_Kwlk: co jest zlego w likiwidowaniu naszych wrogow?
XUUX
XUUX
XUUX 31.03.2026, 17:00:39 via Wykop
  • 0
@zychtomasz: na wykopie ludzie poglupieli i teraz muzulmanie to ich przyjaciele...
XUUX
XUUX
XUUX 31.03.2026, 17:03:20 via Wykop
  • 0
@Eillis: ten bot pokazuje w co elity chca bysmy wierzyli

2590

USA chce przeniesienia polskiej baterii Patriot na Bliski Wschód.

USA chce przeniesienia polskiej baterii Patriot na Bliski Wschód.

Waszyngton sugeruje, by jedna z polskich baterii systemu Patriot została przerzucona na Bliski Wschód. Chce też pocisków, które już są nad Wisłą. Na dodatek możemy się spodziewać opóźnień w kolejnych dostawach uzbrojenia. Kar umownych z tego tytułu nie będzie.

konradpra
z
radar.rp.pl
dodany: 31.03.2026, 05:12:49
  • 446
  • #
    polska
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    iran
  • #
    bliskiwschod
XUUX
XUUX
XUUX 31.03.2026, 16:56:27 via Wykop
  • 0
No i kacapia przynajmniej zaczęła tę wojnę we własnym interesie, a nie na życzenie Łukaszenki mającego taśmy na putina.


@Gjbgghbhhjj: powiedz cos wiecej.... ciekawe
XUUX
XUUX
XUUX 31.03.2026, 16:57:52 via Wykop
  • 0
@ScypioAfricanus: bo przeciez inne kraje nam daly tyle ich zestawow przeciwlotniczych... bez robienia im dobrze

616

Hiszpania znów mówi "nie" USA

Hiszpania znów mówi "nie" USA

Hiszpania zamknęła swoją przestrzeń powietrzną dla amerykańskich samolotów uczestniczących w wojnie z Iranem

Pasterz30
z
rmf24.pl
dodany: 30.03.2026, 10:02:25
  • 90
  • #
    hiszpania
  • #
    trump
  • #
    wojna
  • #
    iran
  • #
    usa
  • #
    izrael
XUUX
XUUX
XUUX 30.03.2026, 10:40:55 via Wykop
  • 6
@dzyndzla: Bardzo upraszczasz, myśląc, że członkostwo w NATO sprowadza się wyłącznie do tego, czy ktoś kogoś bezpośrednio zaatakuje. Masz 10 lat?
Geopolityka to nie tylko klasyczna inwazja, ale kontrola szlaków morskich, baza w Rota, wspólne rozpoznanie, logistyka i odstraszanie hybrydowych zagrożeń z południa.
Bez NATO Hiszpania i Portugalia byłyby znacznie bardziej samotne wobec niestabilnej Afryki, wpływów Rosji i Chin. To „sami se ogarniemy” brzmi wtedy bardzo naiwnie.
XUUX
XUUX
XUUX 30.03.2026, 14:38:19 via Wykop
  • 0
@dzyndzla: ok widze za albo rozmawiam z botem albo z osoba o mozliwosciach intelektualnych bota. Dziekuje za rozmowe.

645

Volkswagen przyznaje się do błędu. Koniec dotykowego koszmaru w samochodach

Volkswagen przyznaje się do błędu. Koniec dotykowego koszmaru w samochodach

Szef Volkswagena mówi wprost: czas wrócić do fizycznych przycisków. Klamki mają być solidne, a przyciski łatwe do wyczucia bez patrzenia. przyszłych modelach duże wyświetlacze pozostaną, ale będą wspierane przez klasyczne rozwiązania. Kierownica odzyska przyciski, klimatyzacja dostanie fizyczne...

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 30.03.2026, 05:49:22
  • 201
  • #
    ciekawostki
  • #
    samochody
  • #
    technologia
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    volkswagen
XUUX
XUUX
XUUX 30.03.2026, 10:49:49 via Wykop
  • 5
filtr oleju powinien być łatwo dostępny i niewymagający prucia dolotu i belek wzmacniających żeby go wymienić?


@dict: @fittrenerka Tak, w nowszych VW (np. Golf 8, Tiguan, Octavia z 2.0 TSI) filtr oleju jest tak schowany, że prawie zawsze trzeba odpiąć lub przesunąć rurę dolotu powietrza i odkręcić przynajmniej jeden wspornik, żeby wygodnie odkręcić pokrywę kluczem 32 mm.

386

Pocisk uderza w irańską elektrownię jądrową. Rosatom ewakuuje personel

Pocisk uderza w irańską elektrownię jądrową. Rosatom ewakuuje personel

W irańskiej elektrowni jądrowej w Buszehrze doszło do uderzenia pocisku w pobliżu działającego bloku energetycznego. Rosatom rozpoczął ewakuację pracowników, a sytuacja według władz rosyjskich rozwija się według najgorszego scenariusza. Eskalacja konfliktu między Iranem, Izraelem i USA.

Nick7C5
z
bankier.pl
dodany: 25.03.2026, 19:16:51
  • 88
  • #
    iran
  • #
    atakrakietowy
  • #
    elektrowniajadrowa
  • #
    usa
  • #
    izrael
  • #
    trump
XUUX
XUUX
XUUX 26.03.2026, 13:13:03 via Wykop
  • -8
@Sidroff: ty tak serio nie masz problemu z Iranem posiadajacym A?
XUUX
XUUX
XUUX 26.03.2026, 13:17:16 via Wykop
  • 2
Ciekawe czy po przykładzie Iranu jak można z minmaksować swoją doktrynę wojenną, pojawią się pieniądze na inwestycje w betony wysokiej wytrzymałości oraz technologie budowy podziemnej. 100m pod powierzchnią, beton C100/115 i zawalić coś takiego można chyba tylko ładunkiem jądrowym odpalonym pod powierzchnią.


@8kiwi: Niby tak a jednak nie.. Nie trzeba burzyć stropu, by wyłączyć bazę. Wystarczy zniszczyć systemy wentylacji, wejścia (portale) oraz linie zasilania i komunikacji. Bunkier staje się wtedy
XUUX
XUUX
XUUX 26.03.2026, 13:19:14 via Wykop
  • -24
Co jest zlego w likwidacji broni atomowej i srodkow jej producukcji? Czy wy na prawde jestescie OK z Iranem z duzym A?
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

XUUX
XUUX
XUUX 26.03.2026, 14:52:43 via Wykop
  • 0
@LITWIN: pora mi umierac gdy ludzie sa juz tak krotkowzroczni
XUUX
XUUX
XUUX 26.03.2026, 14:55:09 via Wykop
  • -3
@w0lf1e: Prosze powiedz ze trolujesz.... serio chcesz by twardoglowi muzulmanie mieli atomowki?

Każde suwerenne państwo powinno mieć swoją b--ń atomową


fallout style... Nie moge sobie wyobrazic calej Afryki z A
XUUX
XUUX
XUUX 26.03.2026, 16:41:59 via Wykop
  • 0
Iran to akurat dosyć pokojowy naród


@KochanekAdmina: Jasne, Iran jest tak pokojowy, że ich głównym towarem eksportowym obok dywanów i pistacji są drony kamikadze Shahed. Kilku ukraincow by mialo inne zdanie od Twojego. Szczególnie jeśli za definicję 'pokoju' przyjmiemy regularne testowanie rakiet balistycznych, finansowanie połowy grup bojowych na Bliskim Wschodzie i budowanie programu nuklearnego 'wyłącznie do celów medycznych'.
XUUX
XUUX
XUUX 30.03.2026, 10:28:48 via Wykop
  • 0
@LITWIN: @Sidroff Dla mnie Iran to państwo otwarcie romansujące z Rosją, a ich drony bojowe aktywnie niszczą naszego sąsiada. Są naszym wrogiem i wrogiem NATO. To proste.
Dla mnie reprezentujesz suicidal empathy. Upadek białego człowieka polega na naiwnej wierze, że możemy koegzystować z barbarzyńcami na równych zasadach. Musimy nad nimi panować, bo w przeciwnym razie oni zniszczą nas. Jest nas tylko około 8% ludzkości i prędzej czy później skończymy
XUUX
XUUX
XUUX 30.03.2026, 10:30:37 via Wykop
  • 0
@KochanekAdmina: Dla mnie Iran to państwo otwarcie romansujące z Rosją, a ich drony bojowe aktywnie niszczą naszego sąsiada. Są naszym wrogiem i wrogiem NATO. To proste.
Upadek białego człowieka polega na naiwnej wierze, że możemy koegzystować z barbarzyńcami na równych zasadach. Musimy nad nimi panować, bo w przeciwnym razie oni zniszczą nas. Jest nas tylko około 8% ludzkości i prędzej czy później skończymy jak RPA.
B--ń atomowa w rękach ludzi

370

Kraków.. Matka znalazła marihuanę w pokoju syna i ruszyła na komisariat

Pokaż treści 18+

Kraków.. Matka znalazła marihuanę w pokoju syna i ruszyła na komisariat

Matka 16-latka zgłosiła się na komisariat policji po tym, jak w pokoju syna znalazła marihuanę. Interwencja funkcjonariuszy zakończyła się zatrzymaniem nieletniego.

Pradnikk
z
cowkrakowie.pl
dodany: 26.03.2026, 10:22:42
  • 172
  • #
    krakow
  • #
    nowahuta
  • #
    cowkrakowiepl
  • #
    narkotyki
  • #
    policja
XUUX
XUUX
XUUX 26.03.2026, 16:48:23 via Wykop
  • 4
@Nick7C5: dobrze zrobila, tez bym tak zrobil
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Xuân

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking