Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko201
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Cadfael

Cadfael

Dołączył 4 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 35292
  • Znaleziska 14711
  • Mikroblog 20581
  • Obserwujący 50
  • Obserwowane 59
grand_khavatari
grand_khavatari
12 godz. i 7 min temu
  • 0
jaki serial z ostatnich 5 lat wam udowodnił, że może jednak warto nie rezygnować całkiem z wspólczesnych seriali i czasem cos spróbować, bo ja po takiej seri kilku polecanych nowych seriali które sie okazały crapami, dalem sobie spokój
#seriale #vod #primevideo #hbomax
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cadfael
Cadfael 7 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 0
@grand_khavatari: ta inna siostra bennet, bardzo normalny serialik
  • Odpowiedz
murison
murison
murison
7 godz. i 46 min temu
  • 0
Następny gigant
https://youtu.be/1eMs_EdqHZk

#kolej #pociagi #polskiedrogi
murison - Następny gigant
https://youtu.be/1eMs_EdqHZk 

#Kolej #pociagi #polskiedrog...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cadfael
Cadfael 7 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 0
@murison: jakby więcej osób machało do pociągu to na pewno udałoby się uniknąć tego wypadku (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
7 godz. i 57 min temu
  • 0
Afterparty z chłopami i babami :)

https://youtu.be/C9SQcO3Zins?is=BLZOWnWs8HjIQ7Lt
Malynavy_Krool - Afterparty z chłopami i babami :) 

https://youtu.be/C9SQcO3Zins?is=...

źródło: 2565

Pobierz
Malynavy_Krool - Afterparty z chłopami i babami :) 

https://youtu.be/C9SQcO3Zins?is=...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cadfael
Cadfael 7 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 0
@Malynavy_Krool: ile macie lat?
  • Odpowiedz
Isouwa
Isouwa
Isouwa
14.06.2026, 14:46:55
  • 211
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cadfael
Cadfael 14.06.2026, 17:37:36 via Wykop
  • 6
ale gdy zegar biologiczny zacznie tykać, to się taka rzuci nawet na bezzębnego sąsiada


@Zopyross: ciekawe, mi już fest tyka, a o bombelku nie myślę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

samotny może być chłop, może wyjechać na pustynie i po dwóch latach nic się z nim nie stanie, baba w takich warunkach oszaleje po tygodniu


aaaa, to stąd te masowe samobóje kobi... a nie czekaj xD
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael 14.06.2026, 18:55:01 via Wykop
  • 2
a skąd wiesz że wszystkie te samoboje są z samotności jak powody są różne


@szczuro187: a ty skąd wiesz, że wszystkie baby się trzęsą na myśl o bombelku? dać zalać formę to akurat żadna sztuka.
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael 14.06.2026, 19:24:31 via Wykop
  • 5
Mężczyzna jak sobie gorzej radzi to społeczeństwo go jeszcze często potrafi dojechać.


@kill15you: to społeczeństwo składa się w 100% z kobiet? dlaczego nie pomagacie sobie nazwajem?

Faceta realia mają gdzieś xD


a was obchodzą realia kobiet?
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael 14.06.2026, 22:13:13 via Wykop
  • 2
@dartyr: mariuszek widzę nachlany, rano majster w-------y będzie
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael 14.06.2026, 22:24:42 via Wykop
  • 5
@dartyr: n------y to do spania. dzisiaj musisz żebrać u kogoś innego o oplucie.
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael 21.06.2026, 21:15:29 via Wykop
  • 1
@sauron-saga: bo to tak jakbyś glisdę wyzywał, nie przykładajmy do tego ludzkiej miary
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael 11 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 0
@sauron-saga: nie zaśmiecaj mi powiadomień
  • Odpowiedz

418

Rząd Rosji uznał, że w kraju jest zbyt wielu ludzi z wyższym wykształceniem

Rząd Rosji uznał, że w kraju jest zbyt wielu ludzi z wyższym wykształceniem

W kraju jest nadwyżka osób z wyższym wykształceniem, a masowe dążenie uczniów do studiowania na uniwersytetach jest sprzeczne z potrzebami rynku pracy. Tak stwierdził rosyjski minister edukacji i nauki Walerij Falkow

darosoldier
z
centrumeuropy.pl
dodany: 22.06.2026, 19:53:59
  • 170
  • #
    rosja
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    edukacja
  • #
    europa
Cadfael
Cadfael 23.06.2026, 15:45:26 via Wykop
  • -3
@janosik1222: widocznie jest kiepska
Cadfael
Cadfael 23.06.2026, 15:48:31 via Wykop
  • -2
@PepikPL: no nie wiem, większość moich znajomych po historii sztuki normalnie pracuje, tyle, że niekoniecznie w ścisłej branży. to raczej wiejskie chłopki-roztropki i ich karyny mają problem z bezrobolstwem ¯\(ツ)/¯
Cadfael
Cadfael 23.06.2026, 15:50:00 via Wykop
  • -2
@michal-pawlik-krakow: masz dzieci? to mam nadzieje, ze skończą edukację na zawodówce
Cadfael
Cadfael 23.06.2026, 15:52:43 via Wykop
  • -6
@tr0llk0nt0: typ dobrze wie, że prawicowcy rekrutują się głównie z ludzi niepismiennych, to im dogadza xD
Cadfael
Cadfael 23.06.2026, 21:21:29 via Wykop
  • -3
No spoko, ale pytanie czy w takim razie "mgr" przed imieniem jest im do czegokolwiek potrzebny?


@PepikPL: nie wiem k---a, bo wszędzie poza fabrykami smrodu wymagany jest papierek? a nawet jesli nie jest wymagany to w rekrutacji pod uwagę będą brani kandydaci z papierkami? pomijam już fakt, że można chcieć studiować dla samej wiedzy, ale rozumiem, prole do tyrania też są potrzebni

teraz lepiej sobie radzą w życiu niż ich
Cadfael
Cadfael 23.06.2026, 23:01:25 via Wykop
  • 1
Nie wiem w jakiej branży pracujesz, ale u mnie patrzą na kompetencje, nie wykształcenie formalne.


@PepikPL: no, w fabryce smrodu xD

Tak, tam się idzie dla wiedzy
Cadfael
Cadfael przedwczoraj, 06:02:23 via Wykop
  • -2
który dawno się wypalił


@tr0llk0nt0: mentalnie nic się nie wypaliło, zwłaszcza jeśli mowa o prawicowym gwoździu w mózgu
Cadfael
Cadfael przedwczoraj, 13:45:17 via Wykop
  • -1
Mogę wysłać wyciągi z banku


@PepikPL: przegryw musi się dowartościować wysyłając randomom z internetu wyciągi z banku xD

Bo to ja będę płacił podatek katastralny, bo przegrywów po studiach nie stać na
Cadfael
Cadfael przedwczoraj, 14:35:00 via Wykop
  • -2
@PepikPL: jestem tu, żebyś się obsrywał udając zdystansowanego ( ͡° ͜ʖ ͡°) prolu zakompleksiony.
Cadfael
Cadfael 21 godz. i 9 min temu via Wykop
  • -1
PS. Zabawne, że bluzgasz i mnie wyzywasz a mdoeracja usunęła... mój post XD Bo Cię cytowałem XD


@PepikPL: chyba nie do końca kumasz, jak to działa, prolu xD
Cadfael
Cadfael 18 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 0
@PepikPL: nie, ale im mniej kumasz, tym lepiej xD
Cadfael
Cadfael 18 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 0
@PepikPL: wracaj do wysyłania wyciągów z banku przypadkowym ludziom, widać, że brak walidacji cię boli
Cadfael
Cadfael 18 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 0
@PepikPL: typie, ja nawet nie chce z tobą rozmawiać, zamknij się
Cadfael
Cadfael 16 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 0
@PepikPL: masz się po prostu zamknąć, a póki co obsrywasz się, żeby mieć ostatnie zdanie.
Cadfael
Cadfael 16 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 0
@PepikPL: nie ośmieszaj się typie...
Cadfael
Cadfael 16 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
@PepikPL: qed
Cadfael
Cadfael 15 godz. i 27 min temu via Wykop
  • -1
@PepikPL: no i git, pajacu mitomanie

446

Kanada wprowadza prawo umożliwiające karanie za cytowanie Biblii

Kanada wprowadza prawo umożliwiające karanie za cytowanie Biblii

ara za cytowanie Biblii w Kanadzie. Tamtejszy parlament uchwalił ustawę o zwalczaniu nienawiści zwaną C-9, która będzie kryminalizowała cytowanie Biblii m.in. na temat homoseksualizmu.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
niedziela.pl
dodany: 22 godz. i 36 min temu
  • 98
  • #
    religia
  • #
    kanada
Cadfael
Cadfael 16 godz. i 35 min temu via Wykop
  • -3
@996ef650daf32b92bf708bc9376908ea: niedziela.pl ¯\(ツ)/¯
mirko_anonim
mirko_anonim
22 godz. i 46 min temu
  • 80
✨️ Dlaczego Polacy wybierają mieszkania? Ⓘ
Ktoś mi powie co kieruje ludźmi że wybierają kupno mieszkania? Czy Polacy na prawdę uwielbiają żyć jak niewolnicy? Mamy okolice 30 stopni, co można robić w takim bloku? Ani nie wyjdziesz do ogrodu, ani nie zrobisz grilla, nawet głośniej muzyki nie puścisz. Zastanawiam się gdzie takie osoby suszą pranie? Gdzie trzymają butelki z kaucją? Gdzie mają przestrzeń do ćwiczeń? Gdzie trzymają rower? Przecież nawet żeby auto mieć
mirkoanonim - ✨️ Dlaczego Polacy wybierają mieszkania? Ⓘ
Ktoś mi powie co kieruje lud...

źródło: 817cdf4722038e60ab9d1b53d96ae4904546927581ef1048613305b284dbd3f6

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cadfael
Cadfael 18 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 2
ani nie zrobisz grilla, nawet głośniej muzyki nie puścisz


@mirko_anonim: witamy pana mentalnego wsiura
  • Odpowiedz

349

Progresywne media gardzą problemami mężczyzn

Progresywne media gardzą problemami mężczyzn

Polskie media od czasu do czasu znajdują sobie cel, w który postanawiają uderzyć. Obecnie na muszce mają posła Marcina Józefaciuka. Dlaczego? Bo ośmielił się zakwestionować zasadność urlopów menstruacyjnych w jednej z państwowych instytucji. Kierownictwo Ochotniczych Hufców Pracy zdecydowało się zap

NWASD
z
youtube.com
dodany: przedwczoraj, 13:31:54
  • 54
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    polityka
Cadfael
Cadfael 21 godz. i 3 min temu via Wykop
  • -8
Może zapytajmy tych co mają r-------y kręgosłup po ciężkiej pracy i nawet w domu nie mają odpoczynku od bólu


@CezaryAtp: xD tak, wszyscy mężczyźni w tym kraju to fizole. tak, żadna kobieta w tym kraju nie pracuje fizycznie xD
Cadfael
Cadfael 18 godz. i 56 min temu via Wykop
  • -1
@michal-glus1000: @Senex ej, fizole, znacie znaczenie słowa "wszyscy"? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Geralt678
Geralt678
19.06.2026, 13:06:13
  • 40
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cadfael
Cadfael 19.06.2026, 22:07:08 via Wykop
  • 3
Mężczyźni przez większość historii brali za żony o wiele młodsze kobiety i obie strony na tym zyskiwały.


@DanteTooMayCry: jak zyskiwały na tym kobiety?
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael 20.06.2026, 07:32:51 via Wykop
  • 3
Większa stabilność ekonomiczna i bezpieczeństwo.


@DanteTooMayCry: bezpieczeństwo przed kim? dlaczego w temacie stabilności ekonomicznej musiały liczyć na mężczyzn?

Wyższy status
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael 20.06.2026, 20:26:09 via Wykop
  • 2
@DanteTooMayCry: i właśnie problem w tobie jest taki, że nie potrafisz wyjść poza szkolną wizję historii, akustyku. zamiast pomyśleć wolisz desperacko trzymać się swojej urojonej wizji świata, w której byłbyś kimś xD
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael 20.06.2026, 20:28:21 via Wykop
  • 2
@Kojot2077: no co ty, to jednak nie jesteś w primie w którym młode dziewice tylko czekają, żeby oddać ci się z uległością i szacunkiem? xD
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael 20.06.2026, 20:37:42 via Wykop
  • 2
@DanteTooMayCry: im mniej jest ktoś świadomy tym mniej go fakty ruszają, proste
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael 20.06.2026, 20:51:52 via Wykop
  • 1
@DanteTooMayCry: słowa wylatują z twojej mordy, ale nie mają żadnej wartości. tak właśnie potrafisz merytorycznie obronić swój bełkot xD
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael 20.06.2026, 20:59:27 via Wykop
  • 1
@DanteTooMayCry: akustyk dalej myśli, że chodzi o szkolną historię xD nie neguję, może w specjalnej jest inny program

Lewactwo zawsze takie same.


jako przedstawiciel prawactwa zasługujesz tylko obelgi i opluwanie. podświadomie lubicie to, podobnie jak kutacza kolegi w odbycie xD
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael 20.06.2026, 21:08:55 via Wykop
  • 1
@DanteTooMayCry: no jak widać zajebiście mi się to udaje, bo aż się tam trzęsiesz, fizolu z aspiracjami poza swoją klasę xD
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael 20.06.2026, 21:21:37 via Wykop
  • 1
@DanteTooMayCry: widzę, ze kolejny zakompleksiony wykopek, który będzie udawać, że nic go nie rusza, a jednocześnie zesra się, żeby mieć ostatnie słowo. powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael 20.06.2026, 21:29:19 via Wykop
  • 1
@DanteTooMayCry: zanegowałam, to ty się histerycznie spłakałeś zamiast odpowiedzieć na pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie mam kompleksu wyższości, wy, przegrywy i inne przegrywopodobne twory, po prostu w hierarchii życia jesteście niżej, to nie obelga, to fakt.
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael 20.06.2026, 21:35:01 via Wykop
  • 1
@DanteTooMayCry: jak masz się powtarzać to może po prostu utkaj ryj? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael 20.06.2026, 22:19:52 via Wykop
  • 1
To Twoje guilty pleasure?


@DanteTooMayCry: moje gulity pleasure to podnoszenie ciśnienia takim społecznym balastom jak ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael 20.06.2026, 23:22:51 via Wykop
  • 1
@DanteTooMayCry: trafna metafora mnie przetaczającej się jak walec po zapadniętych, paralitycznych parodiach mężczyzn takich jak ty ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael 21.06.2026, 09:09:43 via Wykop
  • 0
kwiiii, kwiiiiii, chrum chrum


@DanteTooMayCry: widać masz bogate życie jak sprawdzasz profile i n----------z wysrywy do randomów. dalej, napisz jeszcze raz jaki masz dystans i jak bardzo cię to nie rusza xD
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael 21.06.2026, 21:13:35 via Wykop
  • 1
@DanteTooMayCry: cytat wyszedł, bo tak wyglądają z boku twoje próby ułożenia słów w sensowne zdanie. typowe dla fizola ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael 22.06.2026, 19:15:50 via Wykop
  • 1
@DanteTooMayCry: klepacz kodów to jak fizol, tylko, że z akustyzmem xD dalej, p--------j jeszcze z 10 postów jak bardzo jesteś zdystansowany.
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael 22.06.2026, 20:12:03 via Wykop
  • 1
@DanteTooMayCry: oj jak się facecik trzęsie, jak zaklina rzeczywistość, że kogokolwiek obchodzi to, czy żyje xD będzie wracał i ujadał jak wścieknięty ratlerek byleby tylko udowodnić sobie, że chociaż raz udało mu się w czymś wygrać xD

wiesz co mnie najbardziej cieszy? że tacy jak ty prędzej czy później mają myśli magiczne ( ͡° ͜ʖ ͡°) kozak w necie...
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael 23.06.2026, 09:03:28 via Wykop
  • 1
@DanteTooMayCry: którego wyrażenia nie rozumiesz? może nauczyciel wspomagający ci pomoże?
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael 23.06.2026, 15:34:11 via Wykop
  • 1
@DanteTooMayCry: możesz się zesrać, mariuszku, ale nie wytkniesz mi błędu innego niż celowe pisanie małą literą xD w tej prostackiej desperacji, żeby mnie obrazić, jesteś już komiczny ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael 23.06.2026, 16:00:21 via Wykop
  • 1
@DanteTooMayCry: biedaku akustyczny, weź się za coś, co potrafisz. zbieranie butelek, straszenie dzieci, żebranie o piątaka...
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael przedwczoraj, 08:56:35 via Wykop
  • 1
@DanteTooMayCry: pluj się dalej, przegrywie, to kolejnemu banik wleci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael 21 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 1
@DanteTooMayCry: kto ustalił? ty i twoja mama trzymająca cię za rączkę przy kolejnym ataku histerii? xD
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael 21 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 1
@DanteTooMayCry: uuuu, nagle się okazało, kto przesiaduje wiecznie na wykopie w pełnej gotowości, żeby się zesrać xD no już już, szybciutki, wystukaj kolejnego posta o tym, jak to cię nic nie rusza i zajebiście się bawisz wjazdami na swoją starą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael 20 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 1
@DanteTooMayCry: i już się przegryw tłumaczy w podskokach xD KŁIIIII KŁIIIIII WOGULE MIE TO NIE RÓSZA KŁIIIIII XD
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael 18 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 1
@DanteTooMayCry: widać, że zdania inne niż "mama żreć!" "mama siku!" cię przerastają xD
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes
22 godz. i 32 min temu
  • 451
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cadfael
Cadfael 21 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 3
@kankes: tak to już jest z tą emocjonalną płcią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael 21 godz. temu via Wykop
  • 7
kiedyś za taką akcję tą kobietę by zabili


@kupkesobieciagne: i się przegryw dziwi, że społeczeństwo na niego pluje xD
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
przedwczoraj, 14:59:49
  • 0
#polityka
Stop Kaszubizacji UkroPolin!!!
fidelio-fidelio - #polityka 
Stop Kaszubizacji UkroPolin!!!

źródło: 1000152245

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cadfael
Cadfael 21 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 0
@fidelio-fidelio: też jestem za prostowaniem kaszubów, to są strasznie konserwatywne katole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
przedwczoraj, 14:22:06
  • 3
✨️ Czy posiadanie rodziny to jedyny sens życia? Ⓘ
#antynatalizm #samotnosc #depresja #przegryw
A co jeśli posiadanie rodziny i dzieci to jedyny sens życia? Bo jako wieczny singiel nie tak wyobrażałem sobie dorosłość.. Stary chłop a ciągle próbuje odnaleźć siebie, znaleźć sens życia i jakiś cel ale odbijam się tylko od ściany. Widzę swoich rówieśników którzy już dawno założyli rodziny i jakoś nie widzę żeby byli
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cadfael
Cadfael przedwczoraj, 14:27:29 via Wykop
  • 5
@mirko_anonim: życie ma tyle sensu, ile sam mu nadasz. żona i dziecko magicznie nie sprawią, że ci się poprawi
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael 21 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 1
Jak ktoś ma nadać sobie sens życia jak jego nieszczęście wynika z zewnętrznych lub wewnętrznych bodźców na które nie ma wpływu?


@mirko_anonim: normalnie. to jest w twoim interesie.
  • Odpowiedz

415

Zełenski uznał, że nie musi się liczyć z Polską? "Ukraińcom zwróciło się w głowi

Prezydent Zełenski ewidentnie czuje się obecnie urażony. W wypowiedziach obwinia stronę polską, zapominając, że to zaczął.

jaros69-ja
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: przedwczoraj, 09:32:07
  • 109
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    wydarzenia
  • #
    ukraina
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
Cadfael
Cadfael przedwczoraj, 14:10:27 via Wykop
  • -2
nawrocki osiągnął cel


@kjungst: a jaki to był cel?
Cadfael
Cadfael przedwczoraj, 16:38:15 via Wykop
  • 0
@krabelix: no i zwrócił?
kankes
kankes
kankes
przedwczoraj, 06:39:48
  • 3103
Właśnie dotarła informacja do mojej pracy, że zwolniony dyscyplinarnie dwa lata kolega za rzekome molestowanie koleżanki jest niewinny. Koleżanka z borderem pomówiła go, bo nie zwracał na nią uwagi. Dostał zwolnienie, ona sama odeszła po pół roku. Sąd przez prawie 2 lata badał sprawę i w poniedziałek ogłosił wyrok całkowicie korzystny dla niego. Pracodawca (korpo) trzęsie gaciami bo wpłynął pozew cywilny od prawnika kolegi, poza żądaniem zadośćuczynienia finansowego jest pijarowo bolesne żądanie
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cadfael
Cadfael przedwczoraj, 14:41:26 via Wykop
  • 3
Potem obie wysyłały mu przez kolejny tydzień maile (ze służbowego na służbowy adres xDDD), a on dalej je olewał, więc zaczęły go stalkować na Facebooku, znalazły jego żonę i zaczęły wysyłać do niej screeny z tych maili - chłop nigdy nie napisał w tych mailach nic dziwnego, ani sugestywnego, ale przed żoną musiał się tłumaczyć.


@123_: no to olewał czy pisał? sami się gubicie w tych zmyślonych historiach
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
przedwczoraj, 14:21:39
  • 2
✨️ Jak wykorzystać nadmiar czasu wolnego w pracy zdalnej? Ⓘ
Co można zrobić z nadmiarem czasu wolnego? Większość dni pracuje zdalnie i udaje że pracuje, ruszam myszką i mogę zająć się czymś innym. W zasadzie pracuje tak od kilku lat i jedyne co potrafię i mam ochotę to doomscrolling internetu. Nic pożytecznego nie robię a mógłbym mając tyle wolnego czasu. Jakieś pomysły?

#praca #przegryw #korpo #prokranstynacja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cadfael
Cadfael przedwczoraj, 14:27:55 via Wykop
  • 2
@mirko_anonim: czytaj książki
  • Odpowiedz

284

Święto muzyki we Francji. Gwałty, moździerze i podejrzane strzykawki

Noc z 21 na 22 czerwca miała być wielkim świętem muzyki na ulicach Francji. Fête de la Musique ponownie przyciągnęło do

drte111
z
o2.pl
dodany: 23.06.2026, 12:38:05
  • 51
  • #
    francja
  • #
    paryz
  • #
    polityka
Cadfael
Cadfael przedwczoraj, 14:23:43 via Wykop
  • -1
@giorgioborgio: byłeś kiedyś w paryżu?
eehomonto
eehomonto
przedwczoraj, 09:13:27
  • 615
A jak u was dzień ojca? #heheszki
eehomonto - A jak u was dzień ojca? #heheszki

źródło: image_picker_351ED051-6693-42CC-9AA3-F1E261385FDF-73289-00000B9D464EA3FA

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cadfael
Cadfael przedwczoraj, 14:19:01 via Wykop
  • 4
@eehomonto: miło, że dziecko kocha tatusia, ale koleś niestety wygląda jak trzy ćwierci do udaru
  • Odpowiedz

313

Czy Miodowe Lata miały na celu utrzymać porządek społeczny? (Nie)poważna analiza

Czy Miodowe Lata miały na celu utrzymać porządek społeczny? (Nie)poważna analiza

Miodowe lata pokazują klasę pracującą, która marzy o awansie ekonomicznym, ale serial regularnie unieważnia te marzenia, po czym przywraca bohaterów do bezpiecznego porządku. W ten sposób serial uczy, że prawdziwe szczęście nie polega na zmianie pozycji społecznej, lecz pogodzeniu się ze swoją rolą.

Zbychu222
z
x.com
dodany: 23.06.2026, 21:40:56
  • 109
  • #
    ciekawostki
  • #
    seriale
  • #
    filmy
  • #
    heheszki
  • #
    gimbynieznajo
  • #
    nostalgia
Cadfael
Cadfael przedwczoraj, 14:06:30 via Wykop
  • -3
rozwleczone AI g---o z analizą opartą o urojenia. weźmy chociażby to:

To przesunięcie jest kluczowe. Serial bierze frustrację ekonomiczną i zamienia ją w lekcję wdzięczności. Karol może przez cały odcinek marzyć o pieniądzach, ale na końcu wraca do Aliny. Tadzio może dać się wciągnąć w absurdalny plan, ale wraca do Danki. Obaj mogą przegrać finansowo, ale wygrywają moralnie, bo przypominają sobie, że najważniejsze są dom, rodzina i stabilność.


po pierwsze marzenia o
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

msea940
msea940
14.06.2026, 20:08:23
  • 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cadfael
Cadfael 15.06.2026, 06:41:19 via Wykop
  • 2
Znałem takie juleczki kiedyś dla których ważniejszą opinią nt swojego chłopaka była ta od ich koleżanek niż od jej ojca xD


@msea940: no faktycznie, zdanie starego boomera miałoby być wyznacznikiem xD

i tak na poważnie - żaden z was nie jest ojcem córki to i nie może wiedzieć - taki ojciec nigdy nie uzna was, przegrywów, fizoli, gołodupców i innych 2/10, za wartościowy materiał dla swojej córeczki ( ͡°
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael przedwczoraj, 09:03:58 via Wykop
  • 2
@czescmampytanie: nie moja wina, że twój zalał formę już w zawodówce xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.02.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 15.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 17.05.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking