jaki serial z ostatnich 5 lat wam udowodnił, że może jednak warto nie rezygnować całkiem z wspólczesnych seriali i czasem cos spróbować, bo ja po takiej seri kilku polecanych nowych seriali które sie okazały crapami, dalem sobie spokój #seriale #vod #primevideo #hbomax
W kraju jest nadwyżka osób z wyższym wykształceniem, a masowe dążenie uczniów do studiowania na uniwersytetach jest sprzeczne z potrzebami rynku pracy. Tak stwierdził rosyjski minister edukacji i nauki Walerij Falkow
@PepikPL: no nie wiem, większość moich znajomych po historii sztuki normalnie pracuje, tyle, że niekoniecznie w ścisłej branży. to raczej wiejskie chłopki-roztropki i ich karyny mają problem z bezrobolstwem ¯\(ツ)/¯
No spoko, ale pytanie czy w takim razie "mgr" przed imieniem jest im do czegokolwiek potrzebny?
@PepikPL: nie wiem k---a, bo wszędzie poza fabrykami smrodu wymagany jest papierek? a nawet jesli nie jest wymagany to w rekrutacji pod uwagę będą brani kandydaci z papierkami? pomijam już fakt, że można chcieć studiować dla samej wiedzy, ale rozumiem, prole do tyrania też są potrzebni
ara za cytowanie Biblii w Kanadzie. Tamtejszy parlament uchwalił ustawę o zwalczaniu nienawiści zwaną C-9, która będzie kryminalizowała cytowanie Biblii m.in. na temat homoseksualizmu.
✨️ Dlaczego Polacy wybierają mieszkania?Ⓘ Ktoś mi powie co kieruje ludźmi że wybierają kupno mieszkania? Czy Polacy na prawdę uwielbiają żyć jak niewolnicy? Mamy okolice 30 stopni, co można robić w takim bloku? Ani nie wyjdziesz do ogrodu, ani nie zrobisz grilla, nawet głośniej muzyki nie puścisz. Zastanawiam się gdzie takie osoby suszą pranie? Gdzie trzymają butelki z kaucją? Gdzie mają przestrzeń do ćwiczeń? Gdzie trzymają rower? Przecież nawet żeby auto mieć
Polskie media od czasu do czasu znajdują sobie cel, w który postanawiają uderzyć. Obecnie na muszce mają posła Marcina Józefaciuka. Dlaczego? Bo ośmielił się zakwestionować zasadność urlopów menstruacyjnych w jednej z państwowych instytucji. Kierownictwo Ochotniczych Hufców Pracy zdecydowało się zap
@DanteTooMayCry: i właśnie problem w tobie jest taki, że nie potrafisz wyjść poza szkolną wizję historii, akustyku. zamiast pomyśleć wolisz desperacko trzymać się swojej urojonej wizji świata, w której byłbyś kimś xD
@DanteTooMayCry: widzę, ze kolejny zakompleksiony wykopek, który będzie udawać, że nic go nie rusza, a jednocześnie zesra się, żeby mieć ostatnie słowo. powodzenia ( ͡°͜ʖ͡°)
@DanteTooMayCry: zanegowałam, to ty się histerycznie spłakałeś zamiast odpowiedzieć na pytania ( ͡°͜ʖ͡°) nie mam kompleksu wyższości, wy, przegrywy i inne przegrywopodobne twory, po prostu w hierarchii życia jesteście niżej, to nie obelga, to fakt.
@DanteTooMayCry: widać masz bogate życie jak sprawdzasz profile i n----------z wysrywy do randomów. dalej, napisz jeszcze raz jaki masz dystans i jak bardzo cię to nie rusza xD
@DanteTooMayCry: oj jak się facecik trzęsie, jak zaklina rzeczywistość, że kogokolwiek obchodzi to, czy żyje xD będzie wracał i ujadał jak wścieknięty ratlerek byleby tylko udowodnić sobie, że chociaż raz udało mu się w czymś wygrać xD
wiesz co mnie najbardziej cieszy? że tacy jak ty prędzej czy później mają myśli magiczne ( ͡°͜ʖ͡°) kozak w necie...
@DanteTooMayCry: możesz się zesrać, mariuszku, ale nie wytkniesz mi błędu innego niż celowe pisanie małą literą xD w tej prostackiej desperacji, żeby mnie obrazić, jesteś już komiczny ¯\(ツ)/¯
@DanteTooMayCry: uuuu, nagle się okazało, kto przesiaduje wiecznie na wykopie w pełnej gotowości, żeby się zesrać xD no już już, szybciutki, wystukaj kolejnego posta o tym, jak to cię nic nie rusza i zajebiście się bawisz wjazdami na swoją starą ( ͡°͜ʖ͡°)
✨️ Czy posiadanie rodziny to jedyny sens życia?Ⓘ #antynatalizm #samotnosc #depresja #przegryw A co jeśli posiadanie rodziny i dzieci to jedyny sens życia? Bo jako wieczny singiel nie tak wyobrażałem sobie dorosłość.. Stary chłop a ciągle próbuje odnaleźć siebie, znaleźć sens życia i jakiś cel ale odbijam się tylko od ściany. Widzę swoich rówieśników którzy już dawno założyli rodziny i jakoś nie widzę żeby byli
Właśnie dotarła informacja do mojej pracy, że zwolniony dyscyplinarnie dwa lata kolega za rzekome molestowanie koleżanki jest niewinny. Koleżanka z borderem pomówiła go, bo nie zwracał na nią uwagi. Dostał zwolnienie, ona sama odeszła po pół roku. Sąd przez prawie 2 lata badał sprawę i w poniedziałek ogłosił wyrok całkowicie korzystny dla niego. Pracodawca (korpo) trzęsie gaciami bo wpłynął pozew cywilny od prawnika kolegi, poza żądaniem zadośćuczynienia finansowego jest pijarowo bolesne żądanie
Potem obie wysyłały mu przez kolejny tydzień maile (ze służbowego na służbowy adres xDDD), a on dalej je olewał, więc zaczęły go stalkować na Facebooku, znalazły jego żonę i zaczęły wysyłać do niej screeny z tych maili - chłop nigdy nie napisał w tych mailach nic dziwnego, ani sugestywnego, ale przed żoną musiał się tłumaczyć.
@123_: no to olewał czy pisał? sami się gubicie w tych zmyślonych historiach
✨️ Jak wykorzystać nadmiar czasu wolnego w pracy zdalnej?Ⓘ Co można zrobić z nadmiarem czasu wolnego? Większość dni pracuje zdalnie i udaje że pracuje, ruszam myszką i mogę zająć się czymś innym. W zasadzie pracuje tak od kilku lat i jedyne co potrafię i mam ochotę to doomscrolling internetu. Nic pożytecznego nie robię a mógłbym mając tyle wolnego czasu. Jakieś pomysły?
Miodowe lata pokazują klasę pracującą, która marzy o awansie ekonomicznym, ale serial regularnie unieważnia te marzenia, po czym przywraca bohaterów do bezpiecznego porządku. W ten sposób serial uczy, że prawdziwe szczęście nie polega na zmianie pozycji społecznej, lecz pogodzeniu się ze swoją rolą.
rozwleczone AI g---o z analizą opartą o urojenia. weźmy chociażby to:
To przesunięcie jest kluczowe. Serial bierze frustrację ekonomiczną i zamienia ją w lekcję wdzięczności. Karol może przez cały odcinek marzyć o pieniądzach, ale na końcu wraca do Aliny. Tadzio może dać się wciągnąć w absurdalny plan, ale wraca do Danki. Obaj mogą przegrać finansowo, ale wygrywają moralnie, bo przypominają sobie, że najważniejsze są dom, rodzina i stabilność.
Znałem takie juleczki kiedyś dla których ważniejszą opinią nt swojego chłopaka była ta od ich koleżanek niż od jej ojca xD
@msea940: no faktycznie, zdanie starego boomera miałoby być wyznacznikiem xD
i tak na poważnie - żaden z was nie jest ojcem córki to i nie może wiedzieć - taki ojciec nigdy nie uzna was, przegrywów, fizoli, gołodupców i innych 2/10, za wartościowy materiał dla swojej córeczki ( ͡°
#seriale #vod #primevideo #hbomax