Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko153
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej

Gorzkidrzewiej

Dołączył 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 170
  • Znaleziska 167
  • Mikroblog 3
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 8

377

Spór zbiorowy w Biedronce. Firma nie zamierza się wycofać

Spór zbiorowy w Biedronce. Firma nie zamierza się wycofać

Połowa premii (do 250 zł) zależy od odpowiedzi na pytanie na ekranie kasy: "Jak oceniasz dzisiejszą wizytę?", na które można odpowiedzieć wyborem zielonej, żółtej lub czerwonej "buźki". Co więcej, sklep musi znaleźć się w gronie top 50 proc. najlepszych placówek w regionie.

Poludnik20
z
businessinsider.com.pl
dodany: wczoraj, 03:10:29
  • 186
  • #
    biedronka
  • #
    handel
  • #
    zakupy
  • #
    praca
  • #
    polska
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej 13 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 12
@blashot: tym sposobem to w sumie pomagasz biedronie zarabiać więcej przez niewypłacanie premii pracownikom. Czyli jeszcze bardziej napędzasz nielogiczne cenowki itd¯\(ツ)/¯

18

Błąd wielkiej firmy niszczy mój świat.

Kilka dni temu otrzymałem od mojego dostawcy prądu, firmy Fortum, zbiorcze faktury korygujące za okres od października 2020 roku do października 2025 roku. Łączna kwota, jakiej z dnia na dzień zażądała ode mnie firma, wynosi 28 884,78 zł. Termin płatności wyznaczono mi na 2 czerwca 2026 r. Sama fir

lukaszgr87
z
wykop.pl
dodany: 26.05.2026, 16:04:03
  • 28
  • #
    firma
  • #
    prad
  • #
    energia
  • #
    elektryka
  • #
    energetyka
  • #
    rachunki
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej 29.05.2026, 12:10:14 via Wykop
  • 0
Płaciłeś za prąd średnio 450zł miesięcznie mniej niż powinieneś przez 5 lat i jakoś nie przyszło ci do głowy że coś nie gra? Swoją drogą, to jakie masz zużycie prądu jak o tyle się pomylili…
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

676

Terrorysta odpowiedzialny za ataki w Paryżu otrzymuje przepustki z więzienia.

Pokaż treści 18+

Terrorysta odpowiedzialny za ataki w Paryżu otrzymuje przepustki z więzienia.

W 2022 roku francuski sąd skazał Mohameda Bakkali na 30 lat więzienia za udział w koordynowaniu śmiertelnych zamachów, w których zginęło 130 osób a setki innych zostało rannych po tym jak uzbrojeni napastnicy wtargnęli do paryskiego teatru Bataclan, a zamachowcy-samobójcy przeprowadzili ataki.

Kam3l
z
euronews.com
dodany: 28.05.2026, 21:40:36
  • 41
  • #
    francja
  • #
    belgia
  • #
    kryminalne
  • #
    imigranci
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    terroryzm
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej 29.05.2026, 12:06:14 via Wykop
  • 17
Każdemu się należą wakacje. Niedługo wpadną na pomysł, żeby raz na 10 lat skazańcowi all inclusive zasponsorować dla lepszego samopoczucia…
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

283

Boom w polskich firmach kosmicznych. Tokarz dostanie 16 tys., inżynier 35 tys

Boom w polskich firmach kosmicznych. Tokarz dostanie 16 tys., inżynier 35 tys

rzemysł kosmiczny w Polsce przestał być mitem po latach posuchy dynamicznie rośnie. Branża pilnie poszukuje programistów C/C++, ekspertów od systemów czasu rzeczywistego, elektroników, ale też operatorów maszyn. Bankier.pl ujawnia stawki: od 6-9 tys. zł dla początkujących do nawet 35 tys. zł dla d

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 28.05.2026, 07:05:40
  • 90
  • #
    polska
  • #
    kosmos
  • #
    astronomia
  • #
    technologia
  • #
    praca
  • #
    wiadomosci
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej 29.05.2026, 10:52:36 via Wykop
  • 4
@LaurenceFass: pracuje jako inżynier systemowy, w branży lotniczej, a nie kosmicznej i mogę z całą stanowczością potwierdzić takie zarobki. Co prawda nie za miesiąc ani dwa, ale jednak.

401

Afera w Kanadzie: pracownicy lotniska przemycali narkotyki na dane pasażerów

Pokaż treści 18+

Afera w Kanadzie: pracownicy lotniska przemycali narkotyki na dane pasażerów

W Kanadzie ujawniono proceder, w który zamieszani byli pracownicy lotniska w Toronto. Polegał na podmianie przywieszek na nadanych bagażach rejestrowanych, przez co walizki wypełnione narkotykami transportowane były na danych osobowych nieświadomych pasażerów.

byferdo
z
cp24.com
dodany: 28.05.2026, 11:58:42
  • 24
  • #
    kanada
  • #
    lotnictwo
  • #
    samoloty
  • #
    narkotyki
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej 29.05.2026, 09:30:12 via Wykop
  • 32
Ciekawe ile osób odsiaduje wyrok za taką akcję nie mając z tym nic wspólnego
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

716

ONZ wpisał Izrael na tak zwaną "listę wstydu"

Już słychać wycie :)

JWP1
z
tvn24.pl
dodany: 28.05.2026, 22:18:31
  • 55
  • #
    onz
  • #
    izrael
  • #
    zydzi
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej 29.05.2026, 09:26:45 via Wykop
  • 0
Taak jest! Tylko najpoważniejsze sankcje zadziałała! Po tym się już nie podniosą i zmienią postępowanie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

34

Sprzedawali espresso za 1 zł. Internet klaskał, biznes się nie spiął

Sprzedawali espresso za 1 zł. Internet klaskał, biznes się nie spiął

To jeszcze parę tygodni temu była najtańsza kawa w Polsce. Espresso za 1 zł. Kawiarnię Umówieni w Lublinie założyło młode, fajne małżeństwo z marzeniami, Wiktoria i Kuba. Oboje przed 25 rokiem życia. Razem od ponad siedmiu lat, małżeństwem są od niespełna roku. Znają się na wylot, co nie bez znac

Kanusz-Morwin-Jikke
z
wykop.pl
dodany: 28.05.2026, 08:39:44
  • 74
  • #
    biznes
  • #
    pracbaza
  • #
    wlochy
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej 29.05.2026, 08:09:10 via Wykop
  • 0
Jakby Ikea dawała bufet na początek sklepu to też by jej dawno nie było ¯\(ツ)/¯
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

630

JSW wypłaca wysokie odprawy. Górnicy dostaną po 170 tys. zł

JSW wypłaca wysokie odprawy. Górnicy dostaną po 170 tys. zł

Jastrzębska Spółka Węglowa rozpoczęła realizację programu osłonowego, w ramach którego odchodzący pracownicy otrzymują jednorazowo 170 tysięcy złotych. Z programu korzystało już ponad pół tysiąca zatrudnionych, o czym węglowa spółka poinformował w czwartek 28 maja.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 28.05.2026, 14:32:21
  • 79
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    gospodarka
  • #
    jsw
  • #
    gornictwo
  • #
    praca
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej 29.05.2026, 08:07:29 via Wykop
  • 0
Na dłuższą metę to i tak się pewnie okaże opłacalne…
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

721

Rosyjski dron uderzył w blok mieszkalny w Rumunii.

Rosyjski dron uderzył w blok mieszkalny w Rumunii.

Multiple people have been injured after a drone smashed into a block of flats in Romania.

damch
z
gbnews.com
dodany: 29.05.2026, 00:16:51
  • 148
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    rumunia
  • #
    wojna
  • #
    nato
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej 29.05.2026, 08:05:48 via Wykop
  • 4
No i jak z tym sojuszem obronnym? Rozumiem że jak niechcący to nie ma problemu? Może też powinniśmy wypowiedzieć wojnę Estonii i przez to że to tak mały kraj nie trafiać tam tylko ciut dalej na wschód…
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

276

Zrzutka na ZUS dla artystów? Nowy pomysł rządu rozpalił opinię publiczną

Zrzutka na ZUS dla artystów? Nowy pomysł rządu rozpalił opinię publiczną

Przyjęty przez Radę Ministrów projekt ustawy o zabezpieczeniu socjalnym artystów budzi ogromne emocje. Przeciwnicy punktują faworyzowanie jednej grupy zawodowej, wysokie koszty oraz tworzenie rozbudowanej administracji (Rada i Komisja na 160 osób) dla "partyjnych kolegów".

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 29.05.2026, 05:14:53
  • 49
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    afera
  • #
    wykop
  • #
    wydarzenia
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej 29.05.2026, 07:57:40 via Wykop
  • 30
Tak zupełnie poważnie. Jak będzie weryfikowane bycie artystą? Trzeba będzie mieć asp skończone? Bo jeśli nie, to dorzucam pkd, że sprzedaje obrazy, wrzucam jeden na olx za 6k i niech tam leży całe lata a ZUS za friko. Gorzej tylko jak ktoś go kupi i się doszuka głębszego sensu i trzeba będzie potem malować…
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

858

Sąd uniewinnił żołnierza, który użył broni na granicy.

Wojskowy Sąd Garnizonowy w Lublinie uniewinnił w środę Karola S. oskarżonego o przekroczenie uprawnień. W marcu 2024 r.

PiotrPiter
z
pap.pl
dodany: 27.05.2026, 13:59:08
  • 103
  • #
    wojsko
  • #
    granica
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej 27.05.2026, 17:42:02 via Wykop
  • 0
Wiadomo, że powinien kamieniami rzucać w nachodźciów…
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1271

Pensje lekarzy rosną szybciej niż inflacja i zjadają pieniądze szpitali

Pensje lekarzy rosną szybciej niż inflacja i zjadają pieniądze szpitali

Inflacja 3,6%, pensja lekarza na kontrakcie wzrosła o 8,5% (2,3x raza więcej). Pensje już teraz pochłaniają 90% wydatków w szpitalach a będzie tylko gorzej. Ustawa PiSu wymusza ciągły wzrost zarobków lekarzy, szybszy niż inflacja

Sabr
z
rp.pl
dodany: 20.05.2026, 10:38:58
  • 332
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    ekonomia
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
  • #
    sluzbazdrowia
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej 21.05.2026, 13:12:33 via Wykop
  • 3
A można też tym tropem zrobić limity na politechnikach? Pytam totalnie bez związku…
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

561

System chroni nieuczciwych lokatorów. "Nie da się wyegzekwować nawet złotówki

System chroni nieuczciwych lokatorów. "Nie da się wyegzekwować nawet złotówki

Nie płacą czynszu ani mandatów, a mimo to często nie ponoszą realnych konsekwencji. Jak mówi komornik

etepetete
z
biznes.interia.pl
dodany: 20.05.2026, 04:48:18
  • 104
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
  • #
    nieruchomosci
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej 20.05.2026, 10:59:10 via Wykop
  • 11
Można wynająć komuś swoje i liczyć na ich uczciwość a samemu lecieć w złodzieja na czyimś (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

847

Tylko 9% Polaków chce równego wieku emerytalnego wynoszącego 65 lat

Tylko 9% Polaków chce równego wieku emerytalnego wynoszącego 65 lat

Najlepszy argument przeciwko demokracji. 91% Polaków chciałoby albo kontynuacji szaleństwa i niesprawiedliwości jakim jest nierówny wiek emerytalny albo szaleństwa w postaci obniżania wieku emerytalnego przy rosnącej średniej długości życia i rosnącym odsetku emerytów

Arlekin29
z
facebook.com
dodany: 18.05.2026, 13:40:41
  • 324
  • #
    demografia
  • #
    emerytura
  • #
    zus
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    obowiazkowecwiczeniawojskowe
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej 19.05.2026, 14:07:56 via Wykop
  • 2
A pytali też facetów?( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

658

Teatr Wielki podnosi ceny o 170%, ale za to zgarnia dotacje na 140 mln

Teatr Wielki podnosi ceny o 170%, ale za to zgarnia dotacje na 140 mln

Teatr Wielki - Opera Narodowa zgarnia 140 mln na remont z Ministerstwa, dzięki czemu może podnieś ceny biletów o 170%. Kultura dostępna tylko dla elit. Zniżka w pierwszy dzień sprzedaży: wcześniej 20% na wszystko, obecnie tylko na wybrane terminy w środku tygodnia. Opera dla elit, nie dla plebsu.

szpadzyzor
z
teatrwielki.pl
dodany: 18.05.2026, 16:57:20
  • 97
  • #
    teatr
  • #
    kultura
  • #
    ministerstwokultury
  • #
    opera
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej 18.05.2026, 20:47:28 via Wykop
  • -4
Tak szczerze, ile razy byliście w zeszłym roku w operze? U mnie nawet jeśli cena wzrośnie 500% nie zrobi mi to różnicy¯\(ツ)/¯. Prosty troglodycki łeb zapycham powtórkami ,,the office,, i Walaszkiem.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

833

Polki nie chcą mieć dzieci, bo ich nie lubią

Polki nie chcą mieć dzieci, bo ich nie lubią

W przypadku kobiet najczęściej padającą odpowiedzią jest "Nie lubię dzieci", które wskazało ponad 75 proc. respondentek. Donald Tusk wypowiedział się odnośnie przyczyn niskiego przyrostu naturalnego w Polsce. Pominął ważną przyczynę: Polki nie lubią dzieci.

DziobakPepe
z
bezprawnik.pl
dodany: 17.05.2026, 12:48:52
  • 774
  • #
    demografia
  • #
    polska
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    dzieci
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    polityka
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej 18.05.2026, 12:28:08 via Wykop
  • 9
Kogoś to dziwi? 30 lat temu posiadanie dzieci było dużo łatwiejsze. Moi oboje rodzice pracowali w przydomowym warsztacie i widziałem ich rano jak robili śniadanie I wieczorem przy kolacji. Całe dnie się człowiek szlajał z innymi podobnymi do siebie gówniarzami, obiad jadło się raz u babci znajomego kolejny u swojej. Żadne z nich nie woziło mnie rano do szkoły, potem na zajęcia dodatkowe z pływania czy angielskiego gdzie teraz mam wrażenie że
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

943

NYT o izraelskich gwałtach na palestyńskich więźniach. Psami.

Pokaż treści 18+

NYT o izraelskich gwałtach na palestyńskich więźniach. Psami.

Kristof opisał relacje o izraelskich strażnikach, żołnierzach i osadnikach: bicie po genitaliach, amputacje jąder, gwałty pałkami i psy szkolone do gwałcenia więźniarek.

Pan_od_Internetu
z
dziennik.com
dodany: 17.05.2026, 05:54:42
  • 121
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
  • #
    usa
  • #
    media
  • #
    protest
  • #
    bliskiwschod
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej 17.05.2026, 09:27:16 via Wykop
  • 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

474

Abonament RTV miał zniknąć, a będzie wyższy. Znamy nowe stawki

Abonament RTV miał zniknąć, a będzie wyższy. Znamy nowe stawki

Abonament RTV miał zostać zlikwidowany. Już wiadomo, że zostanie, w dodatku będzie wyższy niż w tym roku. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji ogłosiła nowe stawki opłaty za posiadanie telewizora i radia. Będą obowiązywać od 1 stycznia 2027 r.

ochucki
z
fakt.pl
dodany: 14.05.2026, 22:25:03
  • 125
  • #
    krritv
  • #
    abonamentradiowotelewizyjny
  • #
    telewizja
  • #
    radio
  • #
    media
  • #
    polityka
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej 15.05.2026, 08:49:01 via Wykop
  • 5
Ten abonament obecnie płaci może z 20% Polaków, zwiększanie go jest jeszcze większym kretynizmem powiększanie go dla tych, którzy sami zarejestrowali odbiornik.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

333

Pastor płacił ojcu za dostęp do 15-latka

Pokaż treści 18+

Pastor płacił ojcu za dostęp do 15-latka

64-latek z Hamburga ma 3 zarzuty. Według śledczych ojciec dostał ponad 5000 euro, a pierwsze spotkanie z chłopakiem ustawiono pod pretekstem konfirmacji. Ojciec chłopaka został już nieprawomocnie skazany na 2 lata w zawieszeniu.

Pan_od_Internetu
z
kryminalne.o2.pl
dodany: 07.05.2026, 11:50:05
  • 84
  • #
    niemcy
  • #
    kosciol
  • #
    przestepczosc
  • #
    pedofilia
  • #
    religia
  • #
    informacje
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej 08.05.2026, 08:26:25 via Wykop
  • 4
Wszystko teraz już na subskrypcję. Ten chory model biznesowy w każdą dziedzinę życia wchodzi .
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1406

Alimenty. Sąd uwierzył Rutkowskiemu w 6 tys zł oszczędności i skromną emeryturę

Alimenty. Sąd uwierzył Rutkowskiemu w 6 tys zł oszczędności i skromną emeryturę

W trakcie procesów analizowano zarówno emeryturę Rutkowskiego, jak i jego oszczędności, które na dzień wyroku wynosiły według "Super Expressu" 6 tys. zł. Sędzia Robert Adamczyk w ogłoszonym wyroku zdecydował o podwyższeniu alimentów do wysokości 3 tys. zł miesięcznie. Jak podkreślił sędzia, "kwota,

airaG
z
pudelek.pl
dodany: 07.05.2026, 07:19:33
  • 258
  • #
    rutkowski
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    cyrk
  • #
    sadownictwo
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej 07.05.2026, 08:34:27 via Wykop
  • 19
Jakby prawo nie było tak z-----e, to Rutkowski nie musiałby przedstawiać tych bzdurnych danych o oszczędnościach. Jakie dziecko ma potrzeby równe dziesięciokrotne większe niż średnia krajowa. Mam nadzieję że temat tabel alimentacyjnych wróci, ale nie w takiej formie jak poprzednio, że w jakimś progu ojciec miał 90% wypłaty oddawać. Najlepiej jakby zarobki rodziców nie miały nic do alimentów, a jedynie jego wiek
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej
Gorzkidrzewiej 08.05.2026, 06:23:12 via Wykop
  • 0
@Altar: a to jeszcze lepiej, nie będzie mu po głowie chodzić zakładanie rodziny z inna baba ¯\(ツ)/¯
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.05.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking