Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko128
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
velmar
velmar

velmar

Dołączył 18 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12711
  • Znaleziska 8458
  • Mikroblog 4253
  • Obserwujący 18
  • Obserwowane 22

504

"Afera 150 razy gorsza niż ośmiorniczki". Politycy wściekli na Tuska i KO

Afera wokół Szpitala Południowego w Warszawie już dawno przestała być problemem wyłącznie stołecznej Koalicji Obywatelskiej. Na tym etapie jest to już problem całego obozu władzy. - Skala zagrożenia jest potężna. Takie tematy schodzą z tapety co najmniej kilka tygodni - mówi nam osoba z władz Lewicy

freedomseeker
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: wczoraj, 06:51:12
  • 109
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    tusk
velmar
velmar
velmar 18 godz. i 59 min temu via Wykop
  • -2
@WOparachAbsurdu: >obie formy są poprawne

Zgadza się, bo dotyczą dwóch, różnych rzeczy.
velmar
velmar
velmar 18 godz. i 47 min temu via Wykop
  • -1
@pro_meth:

Jaką mamy pewność, że Braun nie zamieni się w Hitlera, Mentzen w Pinocheta, albo Zandberg w Fidela Castro?


Grubo...
Tak samą, jak przy tusku, kaczorze i innych z
velmar
velmar
velmar 16 godz. i 52 min temu via Wykop
  • -1
@Aik32fr45yd:

...Niestety, tu jest do zmiany cały system partyjny, łącznie z ograniczeniem liczby posłów, likwidacją senatu, wprowadzeniem limitu ministerstw itp.


Pełna
Qurvinox
Qurvinox
wczoraj, 11:13:53
  • 996
Nagrzałem piekarnik do 200°C, żeby upiec paszteciki. Po jego otworzeniu buchnęło chłodem
(Żart w nawiązaniu do wysokiej temperatury powietrza jaka panuje w naszym kraju aktualnie, jakoby te 200°C było chłodniejsze niż wcześniej wspomniana temperatura powietrza. W rzeczywistości człowiek nie przeżyłby w temperaturze wyższej niż 200°C, choć nie mam na to dowodów)
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

velmar
velmar
velmar 21 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 1
@Qurvinox:

luzik (ze slangu młodzieżowego - nie ma problemu)


A to nie chodzi o to, że jest za dużo miejsca?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

385

Maleje poparcie dla osób LGBT+. Jak wypadają Polacy?

Maleje poparcie dla osób LGBT+. Jak wypadają Polacy?

Na świecie spada społeczne poparcie dla osób queerowych - wynika z międzynarodowego sondażu.

VoxClamantisInDeserto
z
dw.com
dodany: wczoraj, 10:08:22
  • 192
  • #
    swiat
  • #
    polska
  • #
    lgbt
  • #
    4konserwy
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    wydarzenia
velmar
velmar
velmar 21 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 149
Polacy nie są głupi i nigdy tego nie popierali w zdecydowanej większości.
Tolerowaliśmy to, bo mamy taką naturę, ale zmuszanie nas do akceptacji tych wynaturzeń, spowodowało niechęć i odrazę.
I bardzo dobrze.
  • 11
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

580

Prowadzili fikcyjne call center i okradali Polaków. Ukraińcom grozi surowa kara

Prowadzili fikcyjne call center i okradali Polaków. Ukraińcom grozi surowa kara

Lubelska prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko czterem obywatelom Ukrainy, którym zarzuca m.in. wyłudzenie od kilkudziesięciu osób w sumie 5 mln zł. Grupa działała metodą na pracownika banku i była aktywna w latach 2024-2025 m.in. w Gdańsku, Krakowie i Poznaniu.

VoxClamantisInDeserto
z
bankier.pl
dodany: wczoraj, 09:30:35
  • 99
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    przestepczosc
  • #
    ukraina
  • #
    spoleczenstwo
velmar
velmar
velmar 21 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 2
@luke-mat:

Mafie dopiero się zaczną, jak do Polski napłyną byli żołnierze ze zrytą głową i umiejętnościami.

Żaden Ukrainiec, który uczestniczył w wojnie nie powinien mieć możliwości wjazdu do Polski przez 10 lat.

Dokładnie tak będzie, dlatego jedyne rozwiązanie dla Polski i Polaków to #minynagranicy z Białorusią, Rosją i Ukrainą, żeby całkowicie uniemożliwić napływ podejrzanych elementów przez zielone granice oraz zaostrzenie kontroli i wydawania wiz i zezwoleń na pracę
Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
wczoraj, 12:13:38
  • 3
#polityka #moderacja #bekazprawakow

Chciałem uroczyście podziękować moderacji
Aldona_Lipska - #polityka #moderacja #bekazprawakow

Chciałem uroczyście podziękować ...

źródło: 1000020726

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

velmar
velmar
velmar wczoraj, 12:46:54 via Wykop
  • 2
@Aldona_Lipska:

Przecież dopiero narzekałeś, że ci Jariiego zbanowali i że za niewinność.
Nowy dzień, nowa wersja...
  • Odpowiedz

2

Ukraińcy grożą Polsce wojną.

Ukraińcy grożą Polsce wojną.

Jak w tytule.

cooltang
z
youtube.com
dodany: wczoraj, 08:43:30
  • 4
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    wojna
velmar
velmar
velmar wczoraj, 08:50:17 via Wykop
  • -1
@Filipterka25:

A co na to żyd Zelensky?

398

Piękna tradycja wróciła! Lodziarnia z Pszczyny rozdaje lody za świadectwo

Piękna tradycja wróciła! Lodziarnia z Pszczyny rozdaje lody za świadectwo

W piątek 26 czerwca, w dzień zakończenia roku szkolnego, ostatecznie wróciła piękna tradycja do Lodziarni pod Dębem w Pszczynie - lodziarnia rozdaje lody dzieciom za okazanie świadectwa z paskiem. Mimo sprzeciwu Rzecznika Praw Dziecka.

artOFkurier
z
pless.pl
dodany: przedwczoraj, 10:15:09
  • 64
  • #
    pszczyna
  • #
    swiadectwo
  • #
    lody
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    edukacja
velmar
velmar
velmar przedwczoraj, 20:15:56 via Wykop
  • -3
Czyli kanał zero poparł lodziarnię, uniemożliwiając jej zarobek, poprzez rozdawanie lodów za darmo wszystkim dookoła...
Kurna jak lubię czasami ich pooglądać to tutaj chyba nie pomyśleli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

velmar
velmar
velmar przedwczoraj, 20:49:52 via Wykop
  • -1
@Makavlani:

Znam sprawę i popieram tę właścicielkę lodziarni i jej akcję jak najbardziej.
Jednak rozdawanie lodów za darmo wszystkim uczniom, a nie tylko tym, z czerwonym paskiem, to ograniczenie zarobku w/w szlachetnej lodziarni, która jakoś musi zarobić, ponosząc duże koszty przy rozdawaniu lodów za free. Szczególnie w taki dzień.
Abstrahując już od tego, że kanał zero wypaczył ideę gratyfikowania uczniów za duże osiągnięcia w nauce.
Spokojnie to mogli zrobić w jakiś inny dzień,
velmar
velmar
velmar przedwczoraj, 21:49:32 via Wykop
  • -1
@Makavlani:

Wybaczam :)

W piątek od godz. 10:00 przed Lodziarnią pod Dębem ustawiają się kolejki uczniów, ale też dorosłych. Pani Jola - właścicielka lokalu, osobiście ogląda świadectwa z wyróżnieniem i wręcza lody.

Dodatkowo Kanał Zero zorganizował na Placu Zwycięstwa i Wolności własną, zapowiadaną wcześniej akcję - rozdaje darmowe lody uczniom, którzy okażą świadectwo - nie tylko
velmar
velmar
velmar przedwczoraj, 22:07:38 via Wykop
  • -1
@Makavlani:

Jeżeli Stano robiłby tę akcję w Warszawie, a nie w Pszczynie, to by było ok.
Ale z artykułu wynika, że obie akcje odbywały się w Pszczynie, stąd moja wątpliwość.

Piękna tradycja wróciła! Lody pod Dębem za świadectwo z paskiem i akcja Kanału Zero

398

Rosja przygotowuje możliwe prowokacje w krajach bałtyckich lub Polsce

Co tam knujecie kremluchy?

Leniek
z
theguardian.com
dodany: przedwczoraj, 14:39:59
  • 96
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    polska
  • #
    bezpieczenstwo
velmar
velmar
velmar przedwczoraj, 20:31:21 via Wykop
  • -5
@vince87:

Szykujemy Polskę do #minynagranicy z Białorusią, Rosją i Ukrainą, żeby waszą wschodnią swołocz trzymać od nas z daleka.
A co tam, Wańka, masz nielegalny pobyt, że już dupą trzęsiesz?
velmar
velmar
velmar przedwczoraj, 21:58:09 via Wykop
  • -6
@vince87:

Ojej, ukraiński trol mnie nazwał kacapem, bo popieram #minynagranicy z Białorusią, Rosją i Ukrainą, żeby Polska była bezpieczniejsza...
No co ja biedny teraz zrobię...
Chyba się z tego powodu znowu zaśmieję, że ci tak dobrze idzie propaganda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

575

Skandal w Niemczech: Afgańczyk molestował dziewczynki w aquaparku

Pokaż treści 18+

Skandal w Niemczech: Afgańczyk molestował dziewczynki w aquaparku

W popularnym Bud Spencer Bad w Schwäbisch Gmünd doszło do serii niepokojących incydentów. 21-letni obywatel Afganistanu

PIAN--A_A--KTYWNA
z
dojczland.info
dodany: przedwczoraj, 06:17:03
  • 79
  • #
    niemcy
  • #
    emigracja
velmar
velmar
velmar przedwczoraj, 16:00:56 via Wykop
  • 97
TO SKANDAL - podali jego narodowość!!!

krzyknęło lewactwo i wróciło do zakopywania źródła itp

Niemiaszki chyba nie są zaskoczone, makrela zaprosiła to się przybysze goszczą...
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

velmar
velmar
velmar przedwczoraj, 20:51:29 via Wykop
  • -3
@Czerwone_Stringi:

To wykop, sarkazm musisz wyraźnie zaznaczać.

458

Instruktorzy bili jak bestie, ludzie ginęli. Ujawnili patologie w znanym ukraińs

Pokaż treści 18+

Instruktorzy bili jak bestie, ludzie ginęli. Ujawnili patologie w znanym ukraińs

Bicie do nieprzytomności, przywiązywanie żołnierzy do quadów i ciągnięcie ich po ziemi, szczucie psami czy poniżanie lud

starnak
z
forsal.pl
dodany: przedwczoraj, 07:25:34
  • 121
  • #
    ukraina
  • #
    armia
  • #
    patologia
  • #
    wojna
  • #
    wydarzenia
velmar
velmar
velmar przedwczoraj, 18:57:24 via Wykop
  • -2
@WH40K:

Internetu nie masz?
Zobacz sobie Wołyń i co tam odwalali, to z pewnością coś dopasujesz.
velmar
velmar
velmar przedwczoraj, 19:26:15 via Wykop
  • 4
@WH40K:

Jak ci podam coś nowszego, to wymyślisz kolejną bzdurę. Później kolejną i kolejną, a na końcu mnie nazwiesz ruską onucą.
Ty nie chcesz znać prawdy i zachować dystans. Ty tu klepiesz propagandę, koluniu, więc interes Polski jest dla ciebie
velmar
velmar
velmar przedwczoraj, 19:30:56 via Wykop
  • -3
@Navarre:

No to mi właśnie wytłumaczyłeś, na czym życie polega.
Co ja bym biedny zrobił bez tej informacji?
Taksiarze są różni, są i fanatycy pisu, są i tuska, nigdy nie wiadomo na kogo się trafi, ale pociągnąć za język zawsze
velmar
velmar
velmar przedwczoraj, 20:03:06 via Wykop
  • 1
@sandal:

No tak czyli byli szowinistycznym i z-----i. U nas takimi z-----i którzy jeszcze nie mordują to brauniarze.


WOW a może kierowcy tramwajów też?
Taki sam

433

Referendum przeciwko Rafałowi Trzaskowskiemu? Rusza SOR

Referendum przeciwko Rafałowi Trzaskowskiemu? Rusza SOR

W Warszawie ruszyła obywatelska inicjatywa mająca na celu odwołanie prezydenta stolicy Rafała Trzaskowskiego w drodze referendum. Akcję nazwano Stołeczną Operacją Referendalną (SOR).

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: przedwczoraj, 10:50:31
  • 161
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    referendum
  • #
    warszawa
  • #
    trzaskowski
  • #
    polityka
velmar
velmar
velmar przedwczoraj, 15:18:27 via Wykop
  • 10
@Marco_Inaros:

Karyny by miały fiolet albo zieleń na włosach.
Tak wyglądają normalne dziewczyny.
Fajne, nie?( ͡° ͜ʖ ͡°)
velmar
velmar
velmar przedwczoraj, 15:23:41 via Wykop
  • -3
@TenXen47:

Zapomniałeś o największym sukcesie Tracha -
wielki, brzydki i drogi kloc w samym centrum stolicy, które może i tam nie pasuje, ale za to dało się na nim nakraść.
velmar
velmar
velmar przedwczoraj, 16:04:22 via Wykop
  • -4
@stannis:

Nie jestem warszawiakiem, więc nie znam szczegółów tych wielu sukcesów Trzaskowskiego, ale warszawski taksówkarz mi mówił parę miesięcy temu, że kładka przydatna, tylko czemu taka k...a droga.
velmar
velmar
velmar przedwczoraj, 16:09:24 via Wykop
  • -3
@stannis:

Tak samo to widać po mnie, jak i po tobie.
velmar
velmar
velmar przedwczoraj, 16:15:02 via Wykop
  • -3
@stannis:

No i lewak nie wytrzymał ciśnienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Słoiki skąd wozisz?
Daleko masz do rodziców od tej kładki?
velmar
velmar
velmar przedwczoraj, 16:33:48 via Wykop
  • -3
@stannis:

po 1 "niewsiurze", skrytykowałem Trzaskowskiego, a nie Warszawę, bo to nie to samo
po 2 "niewsiurze" pisowcami gardzę tak samo, jak i tuskowcami
po 3 "niewsiurze" coś ty głupio pierd...isz od rzeczy. Od posta płacą?
velmar
velmar
velmar przedwczoraj, 16:44:05 via Wykop
  • -4
@deeprest:

Z całą pewnością na Pierdziszewie znasz się lepiej niż ja, bo ja tylko do Amsterdamu mogę porównać.
O Warszawie to mi tylko znajomi albo taksówkarze mogą poopowiadać co pól roku, albo mogę sobie poczytać na wykopie, jak to stolYca się pięknie rozwija, z takim rycerzem na tronie, jak obecnie.
Tobie też polecam takie informacje, a nie tylko telewizor i telewizor.
velmar
velmar
velmar przedwczoraj, 17:02:07 via Wykop
  • -4
@stannis:

Mylisz się, ja nie wejdę do twojej piaskownicy bo mnie nie interesuje ten poziom.
A tuskowcy to takie same barany jak i pisowcy.
velmar
velmar
velmar przedwczoraj, 17:47:25 via Wykop
  • -4
@stannis:

Popieram każdą obywatelską akcję, która odrywa od koryta bandę czworga.
Miłego popołudnia.
Tylko pamiętaj, żeby umyć słoiki, bo mama będzie krzyczeć.
velmar
velmar
velmar przedwczoraj, 17:59:17 via Wykop
  • -3
@stannis:

Tak właśnie wygląda rozmowa z dumnym posiadaczem braku kompletu klepek.
Coś sobie wymyśli i do tego buduje narrację, plus jakiś epitet, bo wtedy go koledzy z oddziału wspierają, i już jest kimś.

Masz przepis na sernik? Może w tym temacie nic nie zmanipulujesz.
AHAAA może być z rodzynkami.
velmar
velmar
velmar przedwczoraj, 18:26:17 via Wykop
  • -3
@stannis:

Ja jednak wolę ten przepis na sernik.
i tak ci płacą od posta, więc to żadna różnica dla ciebie.
Brak przepisu, brak odpowiedzi, najbystrzejszy z bystrych.
Sin-
Sin-
przedwczoraj, 11:28:16
  • 142
Trump jest prawdziwym cudotwórcą. Sprawił, że konserwatyści tacy jak Meloni chcą federalizacji EU.

Faktycznie niech Trump rządzi jak najdłużej. Na dobre to Europie wyjdzie.

#polityka #europa #usa #trump
Sin- - Trump jest prawdziwym cudotwórcą. Sprawił, że konserwatyści tacy jak Meloni ch...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

velmar
velmar
velmar przedwczoraj, 16:24:19 via Wykop
  • 0
@Sin-:

A jakie by niby były korzyści dla nas, ze stworzenia jednego, europejskiego państwa, z europejską armią, zarządzanego przez Niemców?
  • Odpowiedz

65

Najpierw wyzwiska, potem ciosy kijem. 46-latek zaatakował Ukraińca

Wyzywał obcokrajowców, a chwilę później wrócił z zamaskowaną twarzą i kijem bejsbolowym i zaatakował obywatela Ukrainy. Trafił do aresztu na trzy miesiące.

Chelik
z
tvn24.pl
dodany: przedwczoraj, 13:02:35
  • 50
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wydarzenia
  • #
    policja
velmar
velmar
velmar przedwczoraj, 15:50:30 via Wykop
  • 6
@Chelik:

Witam miłośnika ukraińskiej propagandy, który tak bezbłędnie wyłapuje wszystko co ruskie, oraz złe i niegodziwe w Polsce i Polakach, a "prawaków" to wyczuwa nawet przez kineskop w starym Rubinie, ale nie przyswoił, że ruskoonucowanie już się sprało i nie działa, no i się wpakował...

297

Polskie i ukraińskie firmy będą produkowały w Polsce silniki odrzutowe

Polskie i ukraińskie firmy będą produkowały w Polsce silniki odrzutowe

Unimot S.A., PZL Defence (spółka z Grupy Unimot) oraz ukraińska spółka JSC Ivchenko-Progress podpisały memorandum o współpracy w zakresie rozwoju, produkcji i komercjalizacji małogabarytowych silników turboodrzutowych oraz innych technologii dla sektora lotniczego i obronnego.

SzlachcicPolny
z
defence24.pl
dodany: przedwczoraj, 09:00:10
  • 55
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wojsko
  • #
    militaria
  • #
    europa
  • #
    lotnictwo
velmar
velmar
velmar przedwczoraj, 15:42:33 via Wykop
  • -2
Coś czuję, że to się skończy tak, jak to powiedzenie o spółkach:
założyli spółkę, jeden miał kasę, a drugi doświadczenie.
Po roku ten z kasą miał już tylko doświadczenie, a ten drugi zniknął...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ryhu
ryhu
przedwczoraj, 11:23:46
  • 61
#bekazprawakow #heheszki #ukraina #pdk
ryhu - #bekazprawakow #heheszki #ukraina #pdk

źródło: 12251

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

velmar
velmar
velmar przedwczoraj, 15:15:44 via Wykop
  • 6
@ryhu:

No kurna, do żabi tylko na zielono.
Do biedry w żółci, a do Lidla w pasiakach.
Moda to moda( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mike-johnston
mike-johnston
przedwczoraj, 05:12:41
  • 316
W sztabie Konfederacji już pracują co wrzucać przez weekend na social media żeby obwinić Ukrainę za 40-stopniowe upały.

#polityka #bekazkonfederacji #ukraina #russiahateclub #pogoda
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

velmar
velmar
velmar przedwczoraj, 09:46:08 via Wykop
  • 1
@Aldona_Lipska:

Jarii to ty?
Ten sam poziom i stos plusów za głupie komentarze.
Wszystko się zgadza.
  • Odpowiedz
velmar
velmar
velmar przedwczoraj, 12:03:25 via Wykop
  • 0
@Aldona_Lipska:

Nabroił to przywalił w platynę, sprawiedliwa sędzino za 5 groszy.
  • Odpowiedz
velmar
velmar
velmar przedwczoraj, 15:05:39 via Wykop
  • 0
@Aldona_Lipska:

Wy zawsze, lewusy, wypieracie fakty. Zawsze( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

1890

Skandal w OMZRiK.Prezes Konrad D. z zarzutami o przywłaszczenie ponad 1.65 mln

Skandal w OMZRiK.Prezes Konrad D. z zarzutami o przywłaszczenie ponad 1.65 mln

Białostocka prokuratura przedstawiła Konradowi D., prezesowi Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, nowe zarzuty dotyczące przywłaszczenia ponad 1,65 mln zł. Za oszustwa prawomocnie skazany jest już twórca OMZRiK Rafał Gaweł. Mężczyzna poszukiwany jest listem gończym.

Makavlani
z
zero.pl
dodany: przedwczoraj, 09:32:23
  • 139
  • #
    omzrik
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    prawo
  • #
    4konserwy
  • #
    informacje
  • #
    polska
velmar
velmar
velmar przedwczoraj, 12:05:44 via Wykop
  • 30
@eSUBA94:

Pod prognozą pogody, też musisz napisać coś o Braunie, prawda?
Wy się zacznijcie w końcu czytać, bo się ośmieszacie.
velmar
velmar
velmar przedwczoraj, 12:09:12 via Wykop
  • 11
@eSUBA94:

No a co powiesz o powyższym?
To mnie interesuje.
velmar
velmar
velmar przedwczoraj, 12:17:42 via Wykop
  • 7
@eSUBA94:

No nareszcie coś w temacie.
Trzeba było tak od razu.
Też mam nadzieję, że złapią tych zlodzieji.
mike-johnston
mike-johnston
24.06.2026, 13:19:19
  • 70
Apel do moderacji. Skoro jest tu tak dużo ruskiej propagandy, no trudno, wszędzie jest.
Ale powinna być opcja zakopu znaleziska jako "Rosyjska dezinformacja".

#ukraina #moderacja #moderacjacontent #polityka
mike-johnston - Apel do moderacji. Skoro jest tu tak dużo ruskiej propagandy, no trud...

źródło: 1000041988

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

velmar
velmar
velmar 24.06.2026, 19:39:39 via Wykop
  • 0
@d4wid:

A ty niby nie ork, ale #minynagranicy z Białorusią, Rosją i Ukrainą to poprzeć nie chcesz...
  • Odpowiedz
velmar
velmar
velmar 24.06.2026, 21:00:36 via Wykop
  • 0
@d4wid:

Ojej zostałem nazwany kacapkiem, bo popieram #minynagranicy z Białorusią, Rosją i Ukrainą.
Dobry bystrzak jesteś...
Wasze kacapowanie to już sprane onuce i się sami tym ośmieszacie, wrzucając je wszędzie, zwłaszcza w oderwanych od polityki tematach. Coś jak Biedroń( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ty to pewnie z jakiejś ukraińskiej trolowni nadajesz, więc się domyślam, na jakiej granicy ci miny nie pasują.
  • Odpowiedz
velmar
velmar
velmar 25.06.2026, 12:58:25 via Wykop
  • 0
@DanteTooMayCry:

Hehe chłopaki mają stresa, bo im ruskoonucowanie przestało działać i coraz więcej ludzi się z nich śmieje( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powyższy @d4wid u mnie na koncie nic nie znalazł, więc skłamał na żywca, że pierwsze posty mam dopiero od covida, więc muszę być rusek...
Widocznie im mocno zaszedłeś za skórę, że aż im się chciało sprawdzać całą Twoją
  • Odpowiedz
velmar
velmar
velmar 25.06.2026, 13:12:37 via Wykop
  • 0
@d4wid:

Wal w Moskwę i w ruskich ile wlezie. Mam do nich uraz, bo znam historię i wiem, ile złego nam wyrządzili.
Jak się rosja rozpadnie to tylko nam wyjdzie na dobre.
Tak samo wiem, co nam ukraińcy zrobili i nie mam zamiaru o tym milczeć, tak jak byście chcieli.
Dlatego też popieram #minynagranicy z Białorusią, Rosją
  • Odpowiedz
velmar
velmar
velmar 25.06.2026, 13:31:48 via Wykop
  • 0
@d4wid:

To co, dasz radę poprzeć #minynagranicy z Białorusią, Rosją i Ukrainą, skoro ty taki "wyśmienity" detektor kacapów jesteś?
Założę się, że tego NIGDY nie zrobisz.
Miłego dnia
  • Odpowiedz

226

Zaginione miasto Majów pozostawało nietknięte przez ponad tysiąc lat

Zaginione miasto Majów pozostawało nietknięte przez ponad tysiąc lat

W gęstej dżungli Rezerwatu Biosfery Calakmul w stanie Campeche archeolodzy odnaleźli niemal nienaruszone miasto Majów, które przez ponad tysiąc lat pozostawało ukryte przed światem. Naukowcy nadali mu nazwę Minanbé, co można przetłumaczyć jako miejsce, do którego nie prowadzi żadna ścieżka

freedomseeker
z
focus.pl
dodany: 24.06.2026, 19:14:59
  • 30
  • #
    archeologia
  • #
    historia
  • #
    ciekawostki
  • #
    meksyk
velmar
velmar
velmar 25.06.2026, 12:30:54 via Wykop
  • 10
@orkako:

To samo w Turcji z Derinkuyu.
Koleś się srogo zdziwił, gdy wyburzył ścianę w piwnicy, a tam miejscówa na 20 000 ludzi.

741

Polacy nie chcą Ukrainy w Unii Europejskiej. Najnowszy sondaż

Polacy nie chcą Ukrainy w Unii Europejskiej. Najnowszy sondaż

Większość Polaków jest przeciwna wejściu Ukrainy do Unii Europejskiej - wynika z nowego sondażu IBRiS na zlecenie Radia Zet. Zdecydowanie na taką odpowiedź wskazało 59,7 proc. badanych. Ukrainę w UE chętniej widzieliby wyborcy koalicji rządowej niż opozycji

freedomseeker
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 25.06.2026, 10:05:47
  • 172
  • #
    sondaz
  • #
    ukraina
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    polska
  • #
    polityka
velmar
velmar
velmar 25.06.2026, 12:13:16 via Wykop
  • -5
@EmilioEstevez:

Dokładnie tak jest w dodatku:

@velmar: Ukraina w UE to tylko straszak na Polaków, bo innym krajom ona tu jest zbędna.
Tam rządzą oligarchowie oraz zagraniczne korporacje, które mogą produkować na Ukrainie bez stosowania unijnych przepisów, a i tak to wszystko wyślą do UE, no bo wiecie rozumiecie kraj w wojnie
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.04.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking