Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bossssob
bossssob

bossssob

Dołączył 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1514
  • Znaleziska 1507
  • Mikroblog 7
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 9

298

Prawie połowa firm nie płaci za staż. Koniec z pracą za wpis do CV?

Prawie połowa firm nie płaci za staż. Koniec z pracą za wpis do CV?

45% firm, które oferują staże, nie płaci za nie. Według nowego projektu rządu wynagrodzenie za staż ma wynosić co najmniej 35 proc. średniej pensji. Panika w januszeksach!

zwyklychlopakszary
z
skarbiec.biz
dodany: wczoraj, 11:47:15
  • 87
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    januszebiznesu
  • #
    januszex
  • #
    polska
  • #
    polityka
bossssob
bossssob
bossssob wczoraj, 13:20:27 via Wykop
  • -1
Znowu martwe prawo wprowadzane przez wariatów i odklejeńców. W większości techników i na części wyższych studiów staże są obowiązkowe. Większość tych ludzi nic nie umie więc odbywa się to grzecznościowo, że gdzieś posiedzą, coś zobaczą i czasem umyją kibel albo skoczą do urzędu. Dzięki temu rozwiązaniu większość tych ludzi będzie musiało teraz przyjść do "januszeksu" po prośbie ze starym i z kopertą, przeznaczoną na pokrycie "wynagrodzenia" i podatki :D

I już nie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bossssob
bossssob
bossssob wczoraj, 13:24:44 via Wykop
  • -6
Akurat staże powinny być załatwiane poprzez urząd pracy. Tylko idiota idzie w tym kraju na staż 'na gębę'.


@masta-fix: Ja tam mam zdanie takie że tylko idiota i nieudacznik w obecnych czasach szuka czegokolwiek w urzędzie. No chyba że ma 57 lat i lekką demencję więc nie ogarnia żadnych środków komunikacji i ani internetu ani telefonu nie umie używać. Naprawdę jakaś stara baba która nigdy nie miała normalnej roboty i
bossssob
bossssob
bossssob wczoraj, 13:29:56 via Wykop
  • -5
@Chris_Karczynski: Bo wiesz wykopki to banda idiotów. Oni i rodzice płacą 20 lat za naukę, marnują kasę, czas i energię a później kwik że po opuszczeniu uczelni czeka darmowy staż albo robota na minimalnej. Trzeba przecierpieć te pół roku i się w końcu czegoś pożytecznego nauczyć, żeby można było normalnie zarabiać.

Albo iść na to minimum i klepać biedę do końca życia... ale to by wystarczyło podstawówkę skończyć.

62

W imieniu Polaków nadajemy: Obywatelski order dla Zełenskiego.

W imieniu Polaków nadajemy: Obywatelski order dla Zełenskiego.

Co tu się właśnie odwaliło!? Grupa podszywająca się pod "głos" wszystkich obywateli Polski nadaje "pseudo order", w imieniu obywateli RP. Podpisano przez: Jerzy Wójcik Joanna Mosiej-Sitek Bartosz Kramek Zbigniew Jankowski Natalia Panczenko Szymon Szymankiewicz

Wumakudu
z
onet.pl
dodany: przedwczoraj, 16:59:04
  • 63
  • #
    polityka
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
bossssob
bossssob
bossssob wczoraj, 13:15:28 via Wykop
  • -2
Aha, bardziej właźmy w dupę... a już większego bantustanu żeby się płaszczyć nie było. Na pewno każdy będzie nas szanował.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1158

Artyści z emeryturami od rządu? Sejm dał zielone światło

Artyści z emeryturami od rządu? Sejm dał zielone światło

Projekt ustawy o zabezpieczeniu socjalnym artystów jest jednym z tych, który w ostatnim czasie wywołał najwięcej kontrowersji. Co ciekawe, jak wynika z sondaży większość Polaków jest przeciwna takiej regulacji, a większość sejmowa, która została przez obywateli wybrana wciąż dopuszcza takie rozwiąza

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: wczoraj, 05:41:35
  • 154
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    polityka
bossssob
bossssob
bossssob wczoraj, 07:01:24 via Wykop
  • 1
Trzeba pchać tworzenie kolejnych koryt. Przecież naród to durnie a państwo prawie zbankrutowało, więc trzeba się spieszyć bo za niedługo nie będzie co kraść.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

65

Kim jest sygnalista, który rozpoczął aferę dotyczącą lekarzy?

Okazuje się, że to także lekarz, ale skonfliktowany ze szpitalem o pół miliona złotych i mający koneksje w PiS. Normalnie breaking news xD

BlogoslawionyTwarozyc
z
facebook.com
dodany: przedwczoraj, 08:25:46
  • 35
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    4konserwy
  • #
    lekarze
bossssob
bossssob
bossssob wczoraj, 06:52:28 via Wykop
  • -1
"Biedny Pan Donald Tusk i jego krystalicznie czysta partia... sygnalista który rozpoczął sprawę to bokser, tak jak batyr... i on też kradł, więc ni ma żodnej afery, żodnej. To stanoski z batyrem chco nam zniszczyć naszo pikno partię kochanom... pewnie sami w tych salonikach vip siedzieli jedynie, bo nikt z naszej kochanej partii nie korzystoł. Tak było" :D

Pewnie to co o--------a ta kretynka cienkowska i RPD to też wina kaczyńskiego. Bo
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

288

Miedwiediew komentuje decyzję Nawrockiego.

Miedwiediew komentuje decyzję Nawrockiego.

"Polski prezydent nareszcie odebrał Order Orła Białego sławiącemu nazistów degeneratowi z Kijowa. Myślę, że nie będzie to problemem dla szefa banderowców - będzie więcej miejsca na jego zielonej bluzie na hitlerowski Krzyż Żelazny" - napisał na X były prezydent Rosji, Dimitrij Miedwiediew.

Xvenowski
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 20.06.2026, 10:05:35
  • 147
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
bossssob
bossssob
bossssob 20.06.2026, 22:03:54 via Wykop
  • 5
@Miii_Kiii: Moim zdaniem tu jest problem z tym że opiekuje się tobą mniej niż 1 psychiatra :D

725

Kontrakty i walka o lekarzy niszczą szpitale - system się sypie

Kontrakty i walka o lekarzy niszczą szpitale - system się sypie

Szpitale toną w chaosie przez kontrakty, brak lekarzy i niejasne przepisy. Dyrektorzy ostrzegają, że obecne prawo zmusza ich do ryzykownych decyzji, a system finansowania powoduje konflikty i destabilizację. Sytuacja grozi paraliżem wielu placówek.

Nick7C5
z
businessinsider.com.pl
dodany: 19.06.2026, 16:14:43
  • 74
  • #
    zdrowie
  • #
    szpitale
  • #
    lekarze
  • #
    prawo
  • #
    gospodarka
  • #
    system
bossssob
bossssob
bossssob 20.06.2026, 15:57:49 via Wykop
  • 0
@Mehatron: No właśnie od tego jest faszystowski, socjalny system. Żeby z wszystkiego, od śpiewania piosenki po leczenie ludzi i fedrowanie węgla - zrobić zarządzane przed biurokratów KORYTO. Polacy nienawidzą wolnego rynku no to mają swój socjalistyczny system korytowy zarządzany centralnie przez panią Jadźkę.
bossssob
bossssob
bossssob 20.06.2026, 16:02:17 via Wykop
  • -3
Ale wiecie ze sytuacja jest bez wyjścia, bo kasta się nie zgodzi na zadne regulacje wynagrodzeń


@pioter_ciemiezca: Oczywiście że się zgodzą, po wielkich bojach i gorzkich żalach zapadnie decyzja że co prawda nie wykształcimy ani jednego lekarza więcej ale dzielnie wyregulujemy wynagrodzenia.

Bo lekarze nie są tak tępi jak przeciętny Polak i wiedzą że bez uwolnienia zawodu to ci nasi dzielni faszyści z rządu mogą sobie obniżać i regulować a
bossssob
bossssob
bossssob 20.06.2026, 16:04:41 via Wykop
  • 1
@Bartholomew: To niemożliwe. Przecież socjalizm za co się weźmie tak pięknie i efektywnie działa. Najefektywniejsze na świecie kopalnie, produkcja masek w rządowych zakładach aż furczy, dzięki socjalnemu systemowi elektroenergetycznemu mamy najtańszy prąd na świecie. No tylko jakoś dziwnie w medycynie się to nie sprawdza nie wiedzieć czemu :D

Nawet za PRL-u mieliśmy takie piękne i wydajne rolnictwo że aż amerykanie codziennie musieli zrzucać stonkę na nasze pola. Co nie przyniosło

833

film Citizen Vigilante o imigranckiej przestępczości zbanowany w Niemczech

niemiecki urząd, który przyznaje filmom kategorie wiekowe, odmówił przyznania jakiejkolwiek kategorii wiekowej (nawet 18+) przez co nie może być on wyświetlany w kinach

ray7
z
variety.com
dodany: 20.06.2026, 10:14:58
  • 51
  • #
    film
  • #
    cenzura
  • #
    poprawnoscpolityczna
bossssob
bossssob
bossssob 20.06.2026, 14:13:57 via Wykop
  • 59
@kinlej: Wszystko fajnie tylko najpierw sobie spraszają do siebie to "ubogacenie" a później chcą się na siłę z każdym "podzielić". Jak to baby , dzieci i cioty...

Tak to można rodziną zarządzać, że dzieciak chce psa a późnej rodzice się nim zajmują - nie państwem :D

1065

Salonik VIP w Gliwicach. Straż miejska w akcji

Salonik VIP w Gliwicach. Straż miejska w akcji

Wydzielone pomieszczenie, zastawiony stół i Straż Miejska pilnująca drzwi przed mediami. Podczas wczorajszej sesji Rady Miejskiej w Gliwicach przygotowano zamknięty poczęstunek dla urzędników i radnych. Z luksusów nie mogli skorzystać obecni na miejscu mieszkańcy.

jassssss
z
youtube.com
dodany: 20.06.2026, 07:08:21
  • 161
  • #
    ko
  • #
    po
  • #
    budka
  • #
    osmiorniczki
  • #
    trzaskowski
  • #
    tusk
bossssob
bossssob
bossssob 20.06.2026, 14:06:48 via Wykop
  • -1
Motłoch już tak zbydlęciał od socjalizmu i słuchania faszystowskich bredni o równości, że "VIPowskie luksusa" to parę kanapek i butelki z wodą. No i oczywiście zaraz będzie bydlęce wycie że czemu to zwykły człowiek nie może zjeść tej luksusowej kanapki albo wejść do wydzielonego pomieszczenia.

Bo zwykły człowiek jest tam w charakterze gościa, debile. To, że z radą miejską motłoch nie będzie tam zatwierdzał uchwalał też bardzo was dziwi? :D

Jakie co
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bossssob
bossssob
bossssob 20.06.2026, 14:09:45 via Wykop
  • 5
Pisory już naprawdę nie mają się do czego dosrać, zaraz zamiast faktycznego wyjaśnienia kwestii nierejestrowania czasu pracy przez lekarzy będziemy mieć zmęczenie materiału przez Polaków i ostatecznie nie zmieni się nic


@prawd: Dokładnie, upośledzona umysłowo hołota będzie kwiczeć o VIP-owskiej wodzie, srajtaśmie i innych cudach za 3.50 a w międzyczasie miliardy złotych będą płynąć na zmarnotrawienie rwącym potokiem..

65

Lek. Damian Patecki napisał, ile zarabia

Lek. Damian Patecki napisał, ile zarabia

tl;dr 300 zł / godzina. "W publicznym systemie w miesiącu zwykle przepracowuję od 50 do 80 godzin. Moja stawka to 300 zlotych za godzinę. Pracuję na kontrakcie."

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 19.06.2026, 12:51:25
  • 30
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    lekarz
bossssob
bossssob
bossssob 19.06.2026, 18:59:09 via Wykop
  • 5
@AND-Q: Każdy by go umiał nauczyć czytać i pisać. Ty tu postulujesz żeby stworzyć jakąś kolejną bolszewicką kastę? Każdy Polak powinien do usranej śmierci płacić "tantiemy" jakiemuś nauczycielowi nauczania początkowego? :D

Może niech komuchy jeszcze ujadają że gdyby nie piekarz to by z głodu pomarł. 100k miesięcznie pensji minimalnej dla każdego piekarza :D
bossssob
bossssob
bossssob 19.06.2026, 19:10:39 via Wykop
  • -10
Specjalista uczciwie napisał. Normalna stawka dla człowieka który się na czymkolwiek zna i wie co robi. A hołota będzie stękać bo więcej niż w biedrze. Właśnie dlatego takie informacje powinny być tajne. Sam na kontrakcie biorę ponad 200. To nie jest żadna "gigantyczna" pensja. Podatki trzeba zapłacić a że przeciętny wyborca jest tępy jak pień to porównuje swoje netto z urlopem i emeryturą do czyjegoś brutto na kontrakcie bez urlopu i stąd
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

408

Sprawa nieletniego sprzedawcy lemoniady. Straż Miejska w akcji

Sprawa nieletniego sprzedawcy lemoniady. Straż Miejska w akcji

Straż Miejska w Bogatyni zareagowała na zgłoszenie jednego mieszkańca o sprzedaży lemoniady przez nieletnią osobę.

afro1984
z
o2.pl
dodany: 19.06.2026, 06:16:19
  • 127
  • #
    straz
  • #
    strazmiejska
  • #
    polska
bossssob
bossssob
bossssob 19.06.2026, 08:50:50 via Wykop
  • 11
No i co, biurokraci z KAS? Jak się chce to można nie być skur*synem.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bossssob
bossssob
bossssob 19.06.2026, 08:57:16 via Wykop
  • -2
Cekawe jakie byłyby komentarze, gdyby w Bogatyni wybuchła epidemia salmonelli i jako źródło zidentyfikowanoby właśnie tą lemoniadę


@mvmxks: A no bo jak jakiś hindus wyciśnie w knajpie to pewnie wszystko dobrze umyte skoro DG zgłoszona i VAT zapłacił :D

Faszyści to naprawdę boją się własnego cienia i są głupsi niż ustawa przewiduje. Tacy jak ty to naprawdę wierzą w to że pieczątka ma jakieś super moce. Poza tym w całym mieście wybuchnie

383

Gdzie jest feminizm teraz ?

Pokaż treści 18+

Gdzie jest feminizm teraz ?

Pani z Francji do wiezienia za myslenie ze mogla opowiedziec co jej sie stalo. Najwidoczniej prawda jest rasistowska i juz nie wolno mowic nawet prawdy.

oink_oink
z
youtube.com
dodany: 18.06.2026, 13:47:49
  • 88
  • #
    wydarzenia
  • #
    francja
bossssob
bossssob
bossssob 19.06.2026, 05:26:22 via Wykop
  • 20
@KochanekAdmina: Wtedy feminizm też walczy - żeby g--------l mógł nieniepokojony nadal grasować.

1304

Lekarzy za dużo czy za mało? Lobby nie umie zdecydować

Lekarzy za dużo czy za mało? Lobby nie umie zdecydować

Nie można zakazać lekarzom pracy na kontraktach, bo gdyby każdy lekarz pracował na etacie tylko w jednym miejscu, system by runął z braku lekarzy twierdzą samorządy lekarskie. A jednocześnie alarmują, że Polska kształci za dużo lekarzy i zmarnujemy na ich edukację 15 mld zł

tomasztomasz1234
z
oko.press
dodany: 18.06.2026, 15:21:40
  • 130
  • #
    polska
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarski
  • #
    afera
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
bossssob
bossssob
bossssob 18.06.2026, 19:52:09 via Wykop
  • 2
Faszyści, komuniści i inni socjaliści zawsze tak "dbają" o cudze pieniądze, jak na załączonym obrazku. Trzeba komuny i monopolu bo jak wejdą zdrowe mechanizmy rynkowe, otworzy się konkurencja i będziesz sobie mógł wybrać czy chcesz iść do lekarza i zapłacić 800 PLN/15 minut czy 100 PLN/15 minut to wszyscy wybiorą normalną stawkę i połumierajom :D

My nie walczymy o to, żeby zarabiać 5k PLN dniówki. Tylko o twoje życie. A 15 miliardów
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bossssob
bossssob
bossssob 18.06.2026, 19:54:32 via Wykop
  • 6
Jak jeszcze trochę odjadą ceny u fryzjera to lekarze zaczną lobbować, by przycinać włosy też mogli tylko lekarze


@Kismeth: Najgorsze jest to, że przeciętny wyborca to taki faszysta i debil że się go urobi w 2 tygodnie za pomocą czystej wody i nie tylko przestanie chodzić do fryzjera - będzie za tym, żeby państwo każdemu zakazało :D

949

Nawet 10 tys. zł więcej za ogrzewanie. ETS2 uderzy w miliony Polaków

Nawet 10 tys. zł więcej za ogrzewanie. ETS2 uderzy w miliony Polaków

Z przedstawionych wyliczeń wynika, że w pierwszych czterech latach funkcjonowania systemu dodatkowe koszty dla gospodarstwa domowego ogrzewanego gazem mogą wynieść około 6 tys. zł, a dla domu ogrzewanego węglem nawet ponad 10 tys. zł.

Bobito
z
bezprawnik.pl
dodany: 18.06.2026, 19:09:31
  • 176
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    konfederacja
  • #
    prawo
  • #
    informacje
bossssob
bossssob
bossssob 18.06.2026, 19:43:40 via Wykop
  • -4
@Chris_Karczynski: Jeszcze jest taki aspekt tej sprawy, że zapędy totalitarne wśród tych bęcwałów które nami rządzą są silne jak nigdy. Więc nie wiadomo czy UE to nie jest to co trochę mityguje chore pomysły tych wszystkich brunatnych idiotów.

Nie wiadomo, czy bez nadzoru PO (a nawet PiS) by nam tu nie zaczęły budować na pełnej jakiejś nowej iv rzeszy jak te cymbały w UK.

94

Zadał dwa ciosy i usiadł koło nieprzytomnego pasażera. Apel policji

Zadał dwa ciosy i usiadł koło nieprzytomnego pasażera. Apel policji

Zróbmy Wykop efekt. Napastnik wymierzył dwa ciosy i następnie spokojnie usiadł obok nieprzytomnej ofiary. Komenda Stołeczna Policji opublikowała portret pamięciowy patusa.

Hahaharry
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 18.06.2026, 15:11:22
  • 10
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    kryminalne
  • #
    przestepczosc
  • #
    wykopefekt
bossssob
bossssob
bossssob 18.06.2026, 19:33:10 via Wykop
  • -6
@DuchZoliborza: Ale bzdury.

1. Te wszystkie zabawy w jak najmocniejsze bicie białych z pięści czy dźganie ludzi nożem są prowadzone głównie przez "inżynierów i lekarzy" a krajów afryki i azji gdzie średnie IQ oscyluje w granicach 60-70. Z polskimi patusami nie ma nawet tego co porównywać.

2. Na portalu gdzie króluje audyt, konfitura i paru innych chorych psychicznie wariatów najeżdżać na Bąkiewicza. On kiedyś zaszczuwał normalnych ludzi z rodzinami, pakował

1875

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany.

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany.

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany - przekazał w czwartek prezydent stolicy Rafał Trzaskowski. Decyzja zapadła na wniosek włodarza miasta.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 18.06.2026, 14:38:42
  • 269
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
bossssob
bossssob
bossssob 18.06.2026, 15:40:44 via Wykop
  • 7
@fraciu: Ty "liczysz" na razemki? Jak chcesz tu mieć powrótkę z komuny i 90% podatki to sobie po prostu spal najbliższą wypłatę w kominku a później przez cały miesiąc stój 4 godziny przed piekarnią zanim wejdziesz po chleb. Szybko uznasz że jakikolwiek koalicjant by nie był - w odróżnieniu od razemków nie jest taki zły :)

No i oczywiście jeszcze na śniadanie, obiad i kolację - jedz chleb z cukrem.
bossssob
bossssob
bossssob 18.06.2026, 15:49:45 via Wykop
  • 3
O kurcze, tragedia i skandal że lud się dowiedział i burżuazja jest odrywana od koryt.

Tak wygląda właśnie państwo faszystowskie. Najpierw obywatele są waleni jakąś kolektywną daniną żeby oni zdychali w kolejkach na pospolite choroby w jakimś śmierdzącym chlewie a Faraon mógł sobie korzystać z odtruwania po libacjach alkoholowych na już w saloniku VIP-owskim.

A później są waleni drugi raz faszystowską odpowiedzialnością zbiorową w prawie podatkowym i zmuszani do płacenia VAT-u którego
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bossssob
bossssob
bossssob 18.06.2026, 17:19:35 via Wykop
  • -7
@CrytekPL: Ten system spełnia definicję faszyzmu Mussoliniego. Żeby socjalizm działał trzeba coraz więcej państwowego terroru, mikro-zarządzania i kontroli a system i tak degeneruje się coraz bardziej i bardziej. Kontrola czasu pracy, kontrola i ograniczanie zarobków, próby ograniczania konkurencji, monopol. Sprawdzanie każdej recepty, wizyty lekarskiej, państwo przetwarzające dane medyczne każdego obywatela i mówiące lekarzom jak i co mogą leczyć. Nasze państwo puchnie coraz bardziej i bardziej w tempie wykładniczym i chce
bossssob
bossssob
bossssob 18.06.2026, 19:18:30 via Wykop
  • -1
@fraciu: 75% podatki dla "bogaczy" (powyżej 500k przychodu) które zaraz się zdegenerują w ZEROWE podatki dla korporacji i 90% podatki dla klasy średniej. To jest wywłaszczenie i czysta komuna bo obecnie kara za niezgłoszone przychody to przepadek... 75%. Ta kara i tak jest horrendalnie wysoka, chociaż tutaj nawet nie mam nic do tego bo to SANKCJA a nie PODATEK. A ta banda komuchów idzie dużo dalej.

To co oni proponują to

523

Przestępca seksualny chce zamieszkać w UK. Sąd przyznał mu rację

Sąd przyznał jamajskiemu skazanemu przestępcy seksualnemu prawo do wjazdu do Wielkiej Brytanii, argumentując, że zakaz narusza jego prawa człowieka. Oniel Spence, skazany za przestępstwo seksualne w USA, chce dołączyć do żony i dziecka w UK.

MagicznyMariusz
z
kryminalne.o2.pl
dodany: 18.06.2026, 09:09:26
  • 69
  • #
    uk
  • #
    anglia
  • #
    kryminalne
  • #
    wydarzenia
bossssob
bossssob
bossssob 18.06.2026, 09:31:11 via Wykop
  • 50
Cóż to za wielki lekarz-inżynier że przyjmujemy do siebie skazanego PDF-a. On to po prostu musi posiadać jakąś wiedzę i umiejętności tak unikalne w skali świata, że rząd brytyjski stwierdził... "no dobra, ale człowieka z takimi umiejętnościami jak pan Mokebe który nie jest PDF-em to niestety nie ma nigdzie na świecie, trzeba wziąć jego już trudno".

Albo po prostu kolejny śmieć którego już dawno pozbyło się USA i nie chce go wziąć
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1298

Rząd wiedział o astronomicznych zarobkach lekarzy już w 2024 roku

I nie zrobił nic.

tenner
z
medonet.pl
dodany: 18.06.2026, 06:36:51
  • 145
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    afera
  • #
    polityka
bossssob
bossssob
bossssob 18.06.2026, 07:56:17 via Wykop
  • 1
Oczywiście rząd dużo zrobił. Próbował budować następne kasty resortowej oligarchii. Tancerzy, artystów... ciekawe czy wyborcy są tak tępi, że na to że kasjerka to "grupa uprzywilejowana" względem takiego lekarza zarabiającego prawie 2 bańki - też dadzą się nabrać :D

Ja myślę, że jest to prawdopodobne. Że jakieś imbecyle od giertycha zaraz zaczną w sieci ujadać jak to trzeba opodatkować kasjerki żeby lekarzom fundować karnety członkowskie w jakimś państwowym klubie golfowym. Wicie, rozumicie...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bossssob
bossssob
bossssob 18.06.2026, 08:07:54 via Wykop
  • -2
@PepikPL: Jeśli przyjąć jaka usługa była oferowana za te prawie 2 bańki to jednak jest to uczciwa cena, żeby wręcz nie powiedzieć że tanio. Bo prywatny szpital bez kolejek o zasobach dużego szpitala publicznego dla twojej rodzinki i kolesiów za takie grosze to wręcz okazja. Ja bym brał z pocałowaniem ręki, podzwoniłbym po ludziach, zebrał jakieś składki jeszcze dobrze bym na tym zarobił.

Fajnie że rafałek tak się chwalił tym szpitalem,

713

Były starosta z KO sfałszował maturę.Umorzonko

Kasta Jeleniogórskiej czerwonej doliny w pelnej krasie. Sfalszowal mature i sie nia poslugiwal piastujac wysokie stolki - prokuratura robi umorzonko. Nic sie nie stalo, zaniedlugo po cichaczu zamontuja go na innym stolku

marcinojg
z
money.pl
dodany: 18.06.2026, 03:46:02
  • 73
  • #
    jelenia
  • #
    jeleniagora
  • #
    ko
  • #
    karkonoski
  • #
    starosta
  • #
    polityka
bossssob
bossssob
bossssob 18.06.2026, 06:10:10 via Wykop
  • 6
@Odki: Nie no spoko, przecież nie wina tuska poza tym starosta z platformy jest. On nie wiedział że nie można fałszować. Ale za to jak się pomylisz w podatkach o 0 PLN na twoją korzyść to 2.5k mandatu i nie ma zmiłuj :D

Jeśli tym platformianym idiotom trzeba byłoby posprawdzać dyplomy z liceum to w przypadku ich wyborców kontrola powinna zatrzymać się gdzieś w okolicach 3 klasy szkoły podstawowej :D

491

Rząd chce podnieść "podatek cukrowy". Opłata ma wzrosnąć nawet 10-krotnie

Rząd chce podnieść "podatek cukrowy". Opłata ma wzrosnąć nawet 10-krotnie

Opłata za zawartość dodatku kofeiny lub tauryny w napojach ma wzrosnąć z 0,10 zł do 1,00 zł, Wszystko oczywiście w trosce o zdrowie obywateli

Zenon_Zabawny
z
poradnikhandlowca.com.pl
dodany: 17.06.2026, 10:15:53
  • 161
  • #
    podatekcukrowy
  • #
    podatki
  • #
    cola
  • #
    polityka
bossssob
bossssob
bossssob 18.06.2026, 05:52:44 via Wykop
  • 0
Powinni od razu podnieść do 1000 PLN. Bo to same plusy.
- Najważniejszy plus - za rok, 2, 3, 4... nie będzie trzeba kolejny raz podnosić.
- Dużo kasy w budżecie. Będzie i na emerytury dla artystów i można będzie rozpocząć inne piękne projekty. Np. obniżyć wiek emerytalny tancerzy do 32 lat.
- Polacy będą tak zdrowi że da radę zlikwidować NFZ i te wszystkie szpitale staną się niepotrzebne. Ewentualnie można by
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bossssob
bossssob
bossssob 18.06.2026, 05:55:34 via Wykop
  • 1
@Enjama: Żeby sobie znowu móc pokwiczeć o alfonsie i wetomacie. A że ludzie to często debile to będą kwiczeć razem z tymi platformianymi szkodnikami jaki to prezydent zły i niegodziwy - bo chce żeby Polacy chorowali i im podatków nie podniósł :D
bossssob
bossssob
bossssob 18.06.2026, 05:59:00 via Wykop
  • 2
@gaca1111: Dokładnie tak będzie wyglądała d--a przeciętnego podatnika jeśli ten szkodnik porządzi jeszcze jedną kadencję. Ale nie przejmujmy się i uśmiechajmy. Może jakaś obniżka wieku emerytalnego do 40 lat dla urzędników tym razem :D
bossssob
bossssob
bossssob 18.06.2026, 06:00:41 via Wykop
  • 1
Proponowałbym wpisanie do konstytucji, że jeżeli jakaś partia, rzad lub koalicja rządząca i wchodzące w jej skład osoby, zadłużają państwo w sposób niegospodarny - miały dożywotni zakaz ubiegania się na stanowisko posła oraz zakaz pełnienia funkcji w spółkach skarbu państwa.


@hal0: Jak kiedyś ten "wariat" Korwin zaproponował coś podobnego w sejmie to to poselskie bydło zaczęło kwiczeć jakby je ze skóry obdzierali.

257

Przeprasza po ataku na Stanowskiego. "Puściły mi nerwy"

Przeprasza po ataku na Stanowskiego. "Puściły mi nerwy"

Agata Jagodzińska z KAS przeprosiła za swój emocjonalny wpis pod adresem Krzysztofa Stanowskiego z Kanału Zero.

Roess
z
msn.com
dodany: 17.06.2026, 04:26:34
  • 145
  • #
    polityka
  • #
    stanowski
  • #
    kanalzero
  • #
    skarbowka
  • #
    patologiazewsi
bossssob
bossssob
bossssob 17.06.2026, 17:36:17 via Wykop
  • 27
Kawiorowi socjaliści z KAS zapowiedzieli obywatelowi że użyją wszystkich dostępnych im środków żeby go wykończyć za wyrażenie opinii. Pięknie się nam ta uśmiechnięta dupokracja "rozwija". Już prawie jak na Białorusi bo na razie to ma być jednak wykończenie za pomocą jakiegoś VAT-u na krewetki czy innych bredni wyciągniętych z d--y na siłę, a nie fizyczna eliminacja.

Widać że nasze państwo jest kompletnym bankrutem. Bo od jakichś 3-4 miesięcy i słynnych "darmowych piniendzy" od
  • 13
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bossssob
bossssob
bossssob 17.06.2026, 18:01:35 via Wykop
  • 12
@michal-glus1000: Aha a np. "dożynanie watahy" wykonaniu naszych dzielnych peowców pamiętasz? Jeśli myślisz, że to co powiedział Stanowski to było nawoływaniem do linczu to na takiej zasadzie to co powiedział Sikorski byłoby nawoływaniem do zamordowania każdego polityka PiSu. Ludzie to jednak debile.
bossssob
bossssob
bossssob 17.06.2026, 18:19:56 via Wykop
  • 0
@Sangreal: A tak, rok będzie bardzo smutny bo ktoś patrzy tej patowładzy na ręce. Emerytury dla 40 latków i dorzynanie przedsiębiorców czy zwykłych ludzi na siłę żeby mieć z czego płacić za te rozmaite patologie - jest bardzo wesołe.
bossssob
bossssob
bossssob 17.06.2026, 18:29:00 via Wykop
  • 24
@Jacek_his: Najśmieszniejsze jest to, że tak się w tym KAS zesrali że nawoływanie do linczu. Tylko że ten lincz ma się odbyć nie wiadomo gdzie, nie wiadomo na kim, nie wiadomo o jakiej porze i nie wiadomo przez kogo. Za to urzędniczka KAS mówi żeby Stanowski wziął rozbieg i pier*ł głową w ścianę. Już pomijają ten rynsztok, ale przecież na tej zasadzie to jest ewidentne nawoływanie do samobójstwa i w
bossssob
bossssob
bossssob 17.06.2026, 20:06:47 via Wykop
  • 5
musiałeś sięgnąć do wypowiedzi sprzed niemal dwudziestu lat żeby znaleźć coś podobnego do hejtu


@przeciwko78: No 3 lata temu koalicyjny wieszcz Andrzej Seweryn korzystając z platformy Tomasza Lisa stwierdził, że trzeba "przypie*ć kaczyńskiemu i innym faszystom". Z resztą Sikorski tak samo nazwał faszystami i kaczyńskiego i trumpa. Więc naprawdę nie licytuj się o poziom hejtu jeśli chodzi o ten platformiano-polityczny rynsztok.
bossssob
bossssob
bossssob 17.06.2026, 20:36:53 via Wykop
  • 5
teraz przytaczasz wypowiedź jakiegoś trzeciorzędnego kogoś i jeszcze kłamiesz że to wieszcz koalicji.


@przeciwko78: Popierał platformę, Lis jego tweety udostępniał. O kurcze ty widzę że chcesz być orany i brniesz w tą głupotę. "J---ć Pis" na campus polska tęczowego, tolerancyjnego rafałka. Tego "dorobku polskiej kultury" jak to określił poseł Śmiszek z NL (część koalicji) - też nie pamiętasz? Babcię Kasie, warszawiankę roku, która startowała do każdego z pięściami czy wyzywała
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Bart

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.11.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking