Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
TwojOsobistyLewak
Profil firmowy

TwojOsobistyLewak

Dołączył 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1334
  • Znaleziska 690
  • Mikroblog 644
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 2
rales
rales
4 godz. i 36 min temu
  • 598
#lekarz #lekarski #lekarz100k #humorobrazkowy #kiepscy
rales - #lekarz #lekarski #lekarz100k #humorobrazkowy #kiepscy

źródło: 1000014483

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TwojOsobistyLewak
TwojOsobistyLewak przed chwilą via Wykop
  • 0
@malinq: Masz może pomysł jak to zacząć?
  • Odpowiedz

98

Stawki lekarzy w praktyce, czyli jak to wygląda od środka

Stawki lekarzy w praktyce, czyli jak to wygląda od środka

Gdyby ktoś nie wiedział skąd sie biorą takie kwoty u medyków i skąd ta cała patologia. Oryginał podlinkowany niżej.

enterprize
z
streamable.com
dodany: 16 godz. i 54 min temu
  • 13
  • #
    lekarz54k
  • #
    zarobki
  • #
    heheszki
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    szpital
  • #
    patologiazmiasta
TwojOsobistyLewak
TwojOsobistyLewak 5 min temu via Wykop
  • 0
@bl33p33r: Ok, ale jak to zrobic? Ciekawe czy dało by się jakąś inicjatywę obywatelską utworzyć.

36

Przypomnienie - mąż posłanki PiS 2 lata na OIOMie, koszt blisko 1 mln złotych

Przypomnienie - mąż posłanki PiS 2 lata na OIOMie, koszt blisko 1 mln złotych

Tak politycy marnotrawią pieniądze z NFZ.

Syn_Tracza
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 43 min temu
  • 11
  • #
    polityka
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    bekazpisu
TwojOsobistyLewak
TwojOsobistyLewak 22 min temu via Wykop
  • -7
@Bijelodugme: I bardzo dobre przypomnienie, bo białkoboty już grzeją narrację jak to trzeba teraz na drugą stronę głosować :D

704

Kacprzyk zorganizował na SOR salonik VIP dla polityków

Kacprzyk zorganizował na SOR salonik VIP dla polityków

1.6 miliona rocznie i stanowisko koordynatora SOR służyło do zorganizowania saloniku VIP na SOR do którego w publicznym szpitalu przyjeżdżali politycy i wpływowi znajomi z pierdołami

viktorro
z
youtube.com
dodany: 2 godz. i 43 min temu
  • 147
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
TwojOsobistyLewak
TwojOsobistyLewak 53 min temu via Wykop
  • -8
@tomasz-aleksander-barania: Tak lewica, która nigdy nie rządziła :D

Jak znowu naród zagłosuje na PIS, bo LEWICA tj lekarz z KO jak tysiące innych w tym systemie rżną polaków na hajs.
To dla was konserwy nie ma już nadziei.

A wiadomo że to będzie grzane, jako element polaryzacji, a nie żeby
TwojOsobistyLewak
TwojOsobistyLewak 48 min temu via Wykop
  • 0
@DJEVEL88: Jasne ze ważne, naprawdę żeby nie widzieć różnicy, to trzeba być malkontentem i tyle.

Ważne żeby od kolejnych rządów wymagać wiecej, a nie POPIS od dekady :D
TwojOsobistyLewak
TwojOsobistyLewak 32 min temu via Wykop
  • -1
czas pisu się skończył

@tomasz-aleksander-barania: niby jak? jak cała głowna zawalona tymi pseudo centrystami, o czym ty mówisz. 25% poparcia dla Parti która nakradła więcej niż wszyscy lekarze razem wzięci. To updatek? Mają najpopularniejsza telewizje informacyjna w polsce, sędziów w TK, prezydenta i KRRiT, i to jest ten koniec? :D

Metzen dostanie 7-10%, Braun 7-10%, co slabsi poslowie wyjda ze struktur, kanibalizacja przez PIS i wielkie koło polskiej polityki się

293

Koniec z mieszkaniami socjalnymi dla imigrantów w UK. Pierwszeństwo dla weteranó

Koniec z mieszkaniami socjalnymi dla imigrantów w UK. Pierwszeństwo dla weteranó

Brytyjska partia Reform UK pod wodzą Nigela Farage'a zapowiada drastyczne zmiany w polityce migracyjnej i mieszkaniowej. Cudzoziemcy mają całkowicie stracić dostęp do brytyjskich mieszkań socjalnych pierwszeństwo mają mieć weterani i wieloletni rezydenci. Co więcej, imigranci (w tym obywatele UE),

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: przedwczoraj, 08:44:31
  • 103
  • #
    uk
  • #
    wiadomosci
  • #
    nieruchomosci
  • #
    informacje
  • #
    polityka
TwojOsobistyLewak
TwojOsobistyLewak przedwczoraj, 12:11:02 via Wykop
  • 3
@debiec: Jeszcze jak!

65

Adam Abramowicz: Przedsiębiorcy mają dość. Za chwilę zostaną tylko korporacje

Adam Abramowicz: Przedsiębiorcy mają dość. Za chwilę zostaną tylko korporacje

Czy kończy się era B2B w Polsce? To pytanie wraca dziś coraz częściej w rozmowach przedsiębiorców, freelancerów, specjalistów IT, konsultantów i właścicieli firm. Nowe uprawnienia Państwowej Inspekcji Pracy, zapowiedzi większych kontroli oraz coraz ostrzejsza debata wokół samozatrudnienia

Biznesowy
z
youtube.com
dodany: 14.06.2026, 19:42:23
  • 30
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
TwojOsobistyLewak
TwojOsobistyLewak przedwczoraj, 11:44:54 via Wykop
  • 0
@ShelbyCompany: Oraz podatek od kapitału dla najbogatszych. Ty masz 40-50% na UOP, a przychodu z mająteku w postaci np wynajmowanego mieszkania, jest opodatkowane na poziomie 12.5%. ¯\(ツ)/¯

520

Szpital dodał na stronie głównej oświadczenie w sprawie rezydenta milionera

Szpital dodał na stronie głównej oświadczenie w sprawie rezydenta milionera

Informujemy, że lekarz Dawid Kacprzyk w roku 2025 wypracował łącznie 3.976 godzin, co daje średniomiesięcznie 331 godzin na podstawie umów cywilnoprawnych/kontraktowych. W 2025 r. lekarz Dawid Kacprzyk nie byt zatrudniony na umowę o pracę. Informujemy, że stawka godzinowa była rynkowa.

kastrator2
z
szpitalpoludniowy.pl
dodany: przedwczoraj, 02:13:36
  • 122
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
TwojOsobistyLewak
TwojOsobistyLewak przedwczoraj, 11:37:18 via Wykop
  • 3
@kastrator2: @MajoZZ Dokładnie, nie mam problemu ze stawką, ale 8h Panie lekarz się pracuje.

451

Będzie kontrola po sprawie doktora z pensją 1,6 mln zł. Wiceprezydent Warszawy:

Będzie kontrola po sprawie doktora z pensją 1,6 mln zł. Wiceprezydent Warszawy:

Renata Kaznowska, wiceprezydent miasta Warszawa. "Lekarze mówią, że takie wysokie zarobki to są wyjątki od reguły. [...]" "Nie pani redaktor, to jest reguła. Szczególnie jeżeli chodzi o pewne specjalizacje. Wyjątkiem od reguły są niskie zarobki."

danielbr3
z
rynekzdrowia.pl
dodany: przedwczoraj, 06:16:05
  • 74
  • #
    zdrowie
  • #
    finanse
  • #
    lekarz
  • #
    prawo
  • #
    polityka
TwojOsobistyLewak
TwojOsobistyLewak przedwczoraj, 11:17:34 via Wykop
  • -6
@KurnikoweKuriozum: Prawda, ale PIS = KO to akurat trzeba być ślepy albo z PIS. Nie ma nawet podjazdu KO do tego co odwalali konserwatyści.

366

Afera Podkarpacka

Afera Podkarpacka

Afera podkarpacka od lat elektryzuje opinie publiczną. Sutenerzy nagrywający najważniejsze osoby w państwie, podczas wizyt w agencjach towarzyskich. Ochranianie tych przybytków przez funkcjonariuszy CBŚ. Ukraiński wywiad, który stara się pozyskać tajemnicze nagrania.

NWASD
z
youtube.com
dodany: 14.06.2026, 17:13:00
  • 80
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    kryminalne
  • #
    przestepczosc
  • #
    policja
  • #
    polityka
TwojOsobistyLewak
TwojOsobistyLewak przedwczoraj, 07:08:02 via Wykop
  • -2
@oppserwatorr: Niby jakie?
TwojOsobistyLewak
TwojOsobistyLewak przedwczoraj, 07:10:39 via Wykop
  • -3
@JanPustostan: Przynajmniej lewaków d--a piecze, to nawjważniejsze dla elektoratu :D
TwojOsobistyLewak
TwojOsobistyLewak przedwczoraj, 07:13:34 via Wykop
  • 2
@Utero: Proponuję ostrożność w przyjmowaniu za pewnik takich "pomówień" w różnych sprawach. Znany jest mechanizm odstraszania ciekawskich dziennikarzy przez to, że ktoś się podkłada do przegrania procesu o zniesławienie. Jak wyciekną jakieś kompromaty odnośnie ważnej osoby, to jakiś redaktor publikuje je i zaraz dostaje pozew. Specjalnie nie przedstawia dowodów w sądzie i sprawę przegrywa. Ten fakt zostaje mocno nagłaśniany i przy każdej okazji media grzeją aferę jako "humbug", bo przecież
TwojOsobistyLewak
TwojOsobistyLewak przedwczoraj, 07:14:38 via Wykop
  • 0
@oppserwatorr: A nie da się po prostu odpowiedzieć krótkim podsumowaniem, ciężko siedzieć w każdej bańce informacyjnej i w głowie każdego wykopka :D
TwojOsobistyLewak
TwojOsobistyLewak przedwczoraj, 10:15:40 via Wykop
  • 0
@oppserwatorr: dzieki za odpowiedz

353

Po 59 dniach JUNO zrewolucjonizowało fizykę neutrin. Nature potwierdza przełom

Po 59 dniach JUNO zrewolucjonizowało fizykę neutrin. Nature potwierdza przełom

Chiński detektor JUNO, wypełniony 20 tys. ton cieczy scyntylacyjnej, po zaledwie 59 dniach pracy zmniejszył niepewność oscylacji neutrin o jedną trzecią. Wyniki opublikowane w Nature mogą pomóc wyjaśnić, dlaczego Wszechświat zawiera więcej materii niż antymaterii.

real_scoria
z
antyweb.pl
dodany: 14.06.2026, 08:31:23
  • 45
  • #
    nauka
  • #
    fizyka
  • #
    neutrina
  • #
    chiny
  • #
    kosmos
TwojOsobistyLewak
TwojOsobistyLewak przedwczoraj, 07:47:16 via Wykop
  • -2
@tomo1945: @fraciu Ależ świetna konwersacja, jak dobitnie pokazuje czym jest reklama i propaganda.

Pozdarwiam a Panu @tomo1945 polecam odpuścić powtarzanie bezrefleksyjnych przekazów o tym jak UE zła.
isoverr
isoverr
isoverr
12.06.2026, 06:42:34
  • 108
Ale się zesrali sojaki za prawdę XD
#blackpill
#p0lka
#dickpill
#red
#zydkrecikorba
isoverr - Ale się zesrali sojaki za prawdę XD 
#blackpill
#p0lka
#dickpill
#red
#zydk...

źródło: 20670

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TwojOsobistyLewak
TwojOsobistyLewak 12.06.2026, 12:24:51 via Wykop
  • 0
sojaki


@isoverr: O jakas nowosc. Co to jest sojak?
  • Odpowiedz
TwojOsobistyLewak
TwojOsobistyLewak 12.06.2026, 14:14:31 via Wykop
  • 0
@Laryngoskop: Dzieki
  • Odpowiedz

423

Ukraińcy mielą dziennie 1300 kacapów

Ukraińcy mielą dziennie 1300 kacapów

Siły Obrony Ukrainy zniszczyły 1300 okupantów w ciągu doby, a także 350 pojazdów i 80 systemów artyleryjskich. Straty Rosji ponad 1,38 mln

PIAN--A_A--KTYWNA
z
112.ua
dodany: 12.06.2026, 07:04:33
  • 162
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
TwojOsobistyLewak
TwojOsobistyLewak 12.06.2026, 11:29:53 via Wykop
  • 0
@mattmd: Adekwatnie, na tym to polega.

437

Deweloper nie miał zgody na wycinkę drzew. To je wyrwał z korzeniami

Deweloper nie miał zgody na wycinkę drzew. To je wyrwał z korzeniami

Deweloper RJ House z Legionowa usunął dęby z terenu budowy w Nowym Dworze Mazowieckim, pomimo zakazu wycinki. Przyznał, że koszt "śmiesznej" kary ma wliczony w koszt budowy.

Grazyna_z_tuszyna
z
share.google
dodany: 11.06.2026, 16:15:54
  • 75
  • #
    patodeweloperka
  • #
    legionowo
  • #
    nowydwormazowiecki
TwojOsobistyLewak
TwojOsobistyLewak 11.06.2026, 22:00:08 via Wykop
  • 9
@LudzieToDebile: I to niedopuszczenie już było zgodne z prawem? Jak to działa?

539

Dr Szewko o imigrantach: "Uważają naszą cywilizację za barbarzyńską"

Pokaż treści 18+

Dr Szewko, ekspert ds. terroryzmu islamskiego, stwierdził, że część imigrantów, szczególnie z Afganistanu, nie chce się asymilować i uważa zachodnią cywilizację za barbarzyńską, a europejskie służby za zbyt słabe. Jego zdaniem wielu przybyszów nie zamierza dostosowywać się do lokalnych norm.

51431e5c08c95238
z
youtube.com
dodany: 11.06.2026, 10:30:41
  • 78
  • #
    szewko
  • #
    ciekawostki
  • #
    imigranci
  • #
    belfast
  • #
    europa
  • #
    bliskiwschod
TwojOsobistyLewak
TwojOsobistyLewak 11.06.2026, 18:19:04 via Wykop
  • -6
@osetnik: @hunteriarz Oni wiedzą co robią.

W jakim sensie wiedzą? Napisałeś długi wpis, ale odnosi się on do niewypowiedzianej tezy. Mógłbyś ją przedstawić?
TwojOsobistyLewak
TwojOsobistyLewak 11.06.2026, 18:22:13 via Wykop
  • -5
@hunteriarz: od tuskobotów na wykopie.

Aha, niezła próba, Tuskoboty przypominają tylko botom pisowskim że tamci nawpuszczali więcej.
Fajny jest ten wykres gdzie widać że Tusk nawpuszczał mniej, niż hiper ultra patrioci PIS. Dobrze że ktoś przypomina PISowcą że ich partie to populistycze twory pełne frazesów. Nawet jeśli to polityczne boty.
TwojOsobistyLewak
TwojOsobistyLewak 11.06.2026, 18:25:34 via Wykop
  • 7
@osetnik: Bawi tym bardziej, że wtedy właśnie UE mogła stworzyć swoją tożsamość. Powiedzieć ostre NIE dla nieograniczonej migracji, wspomóc Orbana na granicy, utrzeć nosa Turkom. To była duża szansa, dziś UE by się inaczej kojarzyła. Jako twierdza, dom.
TwojOsobistyLewak
TwojOsobistyLewak 11.06.2026, 18:30:30 via Wykop
  • -3
@osetnik: Przecież właśnie jesteśmy świadkami największej reformy w tej dziedzinie od dekad. A dyskusja była o tym już od dawna. Nie bardzo rozumiem skąd Twoje wnioski.
TwojOsobistyLewak
TwojOsobistyLewak 11.06.2026, 18:34:48 via Wykop
  • 2
@cloudshark:Dr Szewko tłumaczył że chodzi o radykalizację meczetów, za pieniądze z Arabi Saudyjskiej, Gdyby nie to miałbyś muzumanów jak nasi Tatarzy.
TwojOsobistyLewak
TwojOsobistyLewak 11.06.2026, 18:36:39 via Wykop
  • 2
@ty_O: Szewko ma zaciecie konserwatywne, myli się gdy podaje fakty ze żródeł, albo mówi nie w temacie, jednak o tym informuje, że może nie wiedzieć lub że źródło jest niepewne. Jeśli traktujesz go jako wyrocznię to tak oszuka Cię. Jeśli za dzienną prasówkę, to idzie mu całkiem nie żle.
TwojOsobistyLewak
TwojOsobistyLewak 11.06.2026, 18:43:15 via Wykop
  • -3
@osetnik: No nie wiem, choćby coś takiego jak Pakt o Migracji i Azylu, ośrodki dla migrantów poza Europą?
LoginZajetyPrzezKomornika
LoginZajetyPrzezKomornika
11.06.2026, 11:24:10
  • 743
Real POTUS idiocracy, pisowskiego PATUSa nie mogło tam zabraknąć.

#bekazprawakow #bekazusa #bekazpisu #polityka #patologiazmiasta
LoginZajetyPrzezKomornika - Real POTUS idiocracy, pisowskiego PATUSa nie mogło tam za...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-11 o 13.22.46

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TwojOsobistyLewak
TwojOsobistyLewak 11.06.2026, 12:29:21 via Wykop
  • 4
@LoginZajetyPrzezKomornika: Upadek konserwatywnych wartości.
  • Odpowiedz

95

Policja obyczajowa w Polsce według prawicy

Policja obyczajowa w Polsce według prawicy

Poseł chce aby osoby żyjące z osobami tej samej płci były kontrolowane przez odpowiednie służby O.o no grubo

JAn2
z
streamable.com
dodany: 10.06.2026, 11:47:47
  • 39
  • #
    neuropa
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazpisu
  • #
    polityka
TwojOsobistyLewak
TwojOsobistyLewak 10.06.2026, 12:00:58 via Wykop
  • 6
@TenXen47: Oni tylko chcą aby przestano ich prześladować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum
06.06.2026, 06:59:31
  • 614
#polityka
PremeditatioMalorum - #polityka

źródło: 913fb38ff1ea66623c101c9b427b4e21ca52c01876d7fa07539a2dae846afe30

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TwojOsobistyLewak
TwojOsobistyLewak 06.06.2026, 12:25:41 via Wykop
  • 5
@Zlota44_prawem_nie_towarem: xDD
  • Odpowiedz
TwojOsobistyLewak
TwojOsobistyLewak 09.06.2026, 08:54:57 via Wykop
  • 0
@Zlota44_prawem_nie_towarem: ok, opowiedz mi zielone konto o tym referendum. Czy coś w krytyce tegoż referendum wzbudza w Tobie niezrozumienie, sprzeciw, w czym problem?

"artyści"

No to już najgorsze! XDD
"lewactwo" to nic innego jak termin konserwatysów do bicia piany politycznej, głównie przez populistów.
  • Odpowiedz

331

Koszt SAFE już jest większy o 8 mld zł. Szykują się następne podwyżki

Spłata pożyczki z unijnego programu SAFE może kosztować więcej, niż zakładano. Mała zmiana oprocentowania to miliardy euro dodatkowych odsetek.

VoxClamantisInDeserto
z
gospodarka.dziennik.pl
dodany: 05.06.2026, 08:27:24
  • 137
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    armia
  • #
    wojsko
  • #
    finanse
  • #
    gospodarka
TwojOsobistyLewak
TwojOsobistyLewak 05.06.2026, 11:12:32 via Wykop
  • -6
@mr-robot78: Gdzie wady? Z tego jeszcze nic nie wynika, poza tym że jakaś zielonka białkobota marudzi na rząd.

670

Następuje cicha prywatyzacja opieki zdrowotnej - monopol NFZ się kończy

Następuje cicha prywatyzacja opieki zdrowotnej - monopol NFZ się kończy

Po cichu dokonuje się proces prywatyzacji ochrony zdrowia, ale nie nie poprzez jedną reformę, a przez stopniowe ograniczanie dostępności świadczeń finansowanych ze środków publicznych. Kolejki są dziś jednym z mechanizmów podtrzymujących funkcjonowanie niedofinansowanego systemu.

Victor_Manzon
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 05.06.2026, 05:48:18
  • 184
  • #
    lekarz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    polska
  • #
    nfz
  • #
    medycyna
  • #
    lekarze
TwojOsobistyLewak
TwojOsobistyLewak 05.06.2026, 09:55:23 via Wykop
  • 3
@bossssob: Brzmi jak wyciąg z nagłowków a nie poważna analiza.
TwojOsobistyLewak
TwojOsobistyLewak 05.06.2026, 10:47:03 via Wykop
  • 0
@bossssob: @jegertilbake: Każdy z nas popełnia błędy, statystycznie pewne grupy łatwiej manipulować. Od tego jednak są media aby strzec pewnych standardów. Dobre chłopaki Mariusze mają od tego Kanał Zero. I co? I nawet taki Stanowski sączy w ludzi propagandę, dziś PIS, jutro kto wie.

Czy to nie u Stawnowskiego był lekarz co zarabiał 100k miesięcznie, jednak faktura była dla... całego zespołu ¯\(ツ)/¯

Smutno się na to patrzy.

321

Niemcy: Politycy z AfD pojechali do Putina rozmawiać o Nord Stream

Niemcy: Politycy z AfD pojechali do Putina rozmawiać o Nord Stream

Politycy z Niemiec po raz pierwszy od 2022 r. pojawili się na Międzynarodowym Forum Ekonomicznym w Petersburgu (SPIEF). Do Rosji udał się przedstawiciel Alternatywy dla Niemiec Markus Frohnmaier, który rozmawiał z szefem Gazpromu oraz mówił o uruchomieniu gazociągu Nord Stream.

banzi
z
money.pl
dodany: 05.06.2026, 08:12:58
  • 157
  • #
    polityka
  • #
    niemcy
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
TwojOsobistyLewak
TwojOsobistyLewak 05.06.2026, 09:36:35 via Wykop
  • -5
@Mezomorfix: I jeszcze poglebiajac odpowiedz @lobo, nie podales przykladow slurzalczosci obecnego rzadu wobec Niemiec.
Nie neguje, po prostu pytam.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 31.03.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia