Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja

Restrukturyzacja

Dołączył 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5609
  • Znaleziska 4920
  • Mikroblog 689
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 4

255

MENTZEN GRILLUJE #94: Lekarz z Platformy

MENTZEN GRILLUJE #94: Lekarz z Platformy

Bajońskie zarobki 28-letniego lekarza, jest to najgłośniejsza sprawa ostatnich dni, który bez specjalizacji zarobił w Warszawskim szpitalu milion 600 tys. złotych.

XeNinja
z
youtube.com
dodany: wczoraj, 16:44:18
  • 68
  • #
    konfederacja
  • #
    polityka
  • #
    nfz
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja 36 min temu via Wykop
  • 0
@SpokojnyPan: no nie pozbiera się. xD Odpuśćmy mu już, potężnie ucierpiał.
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja 34 min temu via Wykop
  • 0
@ebblack: przecież on płaci więcej podatków miesięcznie niż ty zarobisz przez całe swoje nędzne życie.
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja 31 min temu via Wykop
  • 0
@MarkotnySzczur: przecież on od wielu lat inspiruje się singapurską służba zdrowia, a amerykańską otwarcie krytykuje. Tak wyglądają przeciwnicy konfederacji w pigułce - kłamstwa, manipulacje, niewiedząc
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja 30 min temu via Wykop
  • 0
@sun-lee: jak widać po was, nie tylko wyborcy Berkowicza są przygłupi.
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja 28 min temu via Wykop
  • 0
@DarknaYolo: wy to najwyżej lejecie po mordach samych siebie jak wam kaftan poluzują. XD
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja 27 min temu via Wykop
  • 0
@Njal: I mówi to gościu, który fantazjuje o ściganiu i prześladowaniu ludzi za poglądy polityczne. XD

24

Rada Ministrów zajmie się zarobkami lekarzy. Tusk: musimy to przeciąć

Afera z wysokimi zarobkami warszawskiego radnego-lekarza. Projekt przewiduje możliwość analizowania wynagrodzeń medyków z wykorzystaniem numerów PESEL i numerów prawa wykonywania zawodu

warsaw
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 3 godz. i 49 min temu
  • 8
  • #
    lekarz
  • #
    lekarski
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
  • #
    praca
  • #
    polityka
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja 41 min temu via Wykop
  • 2
Ooo Tusk się wściek! Nowość.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

392

Krzysztof Bosak za równiejszym obowiązkiem obrony ojczyzny kobiet i mężczyzn

Krzysztof Bosak za równiejszym obowiązkiem obrony ojczyzny kobiet i mężczyzn

"Sytuacja taka, że obowiązek obrony ojczyzny będzie spoczywał wyłącznie na mężczyznach jest nieakceptowalna."

schmorgpl
z
x.com
dodany: 20 godz. i 57 min temu
  • 153
  • #
    wojsko
  • #
    polityka
  • #
    konfederacja
  • #
    bosak
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja 42 min temu via Wykop
  • -1
@Kismeth: rozumiem, że takim Trzaskowskim czy Tuskiem równie mocno gardzicie za “mówienie jak wiatr zawieje”? Znaleziska o tych chorągiewkach też tworzycie i wykopujecie, prawda?

36

Streamer we Francji chciał udowodnić, że nie ma niebezpiecznych dzielnic

Podczas streama na kicku streamer w pierwszej imigranckiej dzielnicy do której pojechał w Marsylii od razu po wyjściu z taksówki został zaatakowany przez grupkę imigrantów i musiał uciekać. Na reddicie w tym temacie już komentarze zablokowane. XD

MadMan1
z
reddit.com
dodany: 4 godz. i 50 min temu
  • 3
  • #
    polityka
  • #
    francja
  • #
    bekazlewactwa
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja 48 min temu via Wykop
  • 4
Jeszcze neuropków trzeba tam wysłać koniecznie z tęczowymi flagami. Może oprzytomnieją.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1840

Zarobki lekarzy na poziomie światowych liderów

Zarobki lekarzy na poziomie światowych liderów

Lekarze zarabiający ponad 1mln na NFZ doganiają czołówkę światowych przywódców pod względem zarobków. Niektórzy mogliby zająć w tym rankingu całkiem zaszczytne miejsce,np. lekarz zarabiający 1,6mln, czyli więcej niż Donald Trump

boboliwo
z
politicalsalaries.com
dodany: wczoraj, 14:16:08
  • 202
  • #
    polska
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    pieniadze
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja wczoraj, 16:36:26 via Wykop
  • 103
@dziacha: a konfederacja? W innych znaleziskach piszą, że odpowiedzialna jest tez konfederacja. Zawsze tak się dzieje jak Konfa wygra wybory. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja 9 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 1
@Marekexp: może to, że to nie są ludzie robiący w kółko to samo, a oczekujący innych rezultatów? Ludzie głosujący na jakąkolwiek partię spoza układu chcą zmian i oderwania starych mord od koryta.
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja 8 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 3
@Marekexp: widzę w tobie klasyczny przykład człowieka, który już dawno obrał sobie tezę, że jest tym ogarniętym i mądrym, a ludzie głosujący na konfederację są debilami, którzy nawet nie wiedzą dlaczego na nią głosują. Mogę się mylić, ale sprawiasz wrażenie, że nawet nie interesują cię argumenty.

1102

9 mld zł na podwyżki dla medyków od lipca. Zapłaci Narodowy Fundusz Zdrowia

9 mld zł na podwyżki dla medyków od lipca. Zapłaci Narodowy Fundusz Zdrowia

Około 9 mld zł - taką kwotę podwyżek dla medyków rekomenduje Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacjin(...) Tymczasem dziura w budżecie Funduszu wynosi ok. 16 mld zł. Nie ma informacji skąd miałyby pochodzić brakujące pieniądze.

cepheus
z
rynekzdrowia.pl
dodany: wczoraj, 15:02:18
  • 131
  • #
    polska
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja wczoraj, 16:34:14 via Wykop
  • 66
Dlatego ja postanowiłem, że mam w p-----e to państwo, jego długi, wydatki, podatki, jakąkolwiek solidarność. Dwa lata temu zmieniłem jdg na spółkę zoo, płacę ZUS w kwocie około 50 złotych miesięcznie i pracuję już tylko nad tym, aby sobie jakoś życie ułożyć, a nie oglądać się na te wszystkie gęby do wykarmienia w tym kraju, oraz polityków i cwaniaków. Korzystam z legalnych narzędzi, aby mniej mnie okradano, ale z własnej woli nie
  • 22
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja wczoraj, 17:18:40 via Wykop
  • 26
@Mariusz357: zdradź mi dlaczego. Bo jedyne co zauważyłem, to fakt, że w kieszeni zostaje mi około 3000 złotych miesięcznie więcej.
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja 21 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 2
@klamkaodokna: około 700 złotych netto za księgowość.
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja 21 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 2
@sexlord: pobieram wynagrodzenie członka zarządu i świadczę kilka usług spółce.
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja 21 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 4
@mrreow: d--a, d--a, a nawet dość ucierpiałem podczas Covid. Z tym, że skorzystałem z dotacji na start działalności więc JDG było obowiązkowe. Spółkę powinienem otworzyć zaraz z kincem małego ZUS, ale niektórzy mnie nią straszyli.
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja 21 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 0
@mrreow: chodź na pw, publicznie jestem tu od pieprzenia polityki, a nie poważniejszych spraw. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja 17 godz. i 55 min temu via Wykop
  • -5
@761761761: oh jaki ty przenikliwy. Dopisz sobie jeszcze jakiś tag #antykapitalizm, bo tam tacy inteligentni analitycy urzędują.
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja 9 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 0
@761761761: nic mnie nie piecze, po prostu pieprzysz głupoty.
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja 9 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 0
@LaurenceFass: Tak, 700 złotych netto.
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja 9 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 0
@inflacja_biedaku: no nie pieprz bzdur. Cena księgowości jest zależna od wielu czynników, ja płacę 700 złotych netto. Moja księgowa ma nawet pakiet dla mikro spółek co wystawiają tylko 2-3 dokumenty miesięcznie. Koszt to jakieś 350 netto.

922

Krytyk Putina zastrzelony w Polsce. "Kilka strzałów z bliskiej odległości"

Pokaż treści 18+

Krytyk Putina zastrzelony w Polsce. "Kilka strzałów z bliskiej odległości"

Zastrzelony w Białej Podlaskiej 44-letni obywatel Rosji to artysta o pseudonimie Siemion Skrepetski, znany z krytyki Władimira Putina. Informację potwierdziliśmy w kilku źródłach. Sprawcy zabójstwa do tej pory nie udało się zatrzymać.

airaG
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 22 godz. i 12 min temu
  • 124
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    putin
  • #
    rosja
  • #
    kryminalne
  • #
    polityka
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja 21 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 1
@barman84: Lewica? Pewnie z Czarzastym całują czerwoni-czarne sztandary.

738

Sprawa lekarza z Warszawy. Kierwiński: Przyjąłem rezygnację

Sprawa lekarza z Warszawy. Kierwiński: Przyjąłem rezygnację

"Dziś przyjąłem rezygnację Dawida Kacprzyka z członkostwa w Koalicji Obywatelskiej". 28-latek, mimo braku specjalizacji, został kierownikiem jednego z SOR-ów w i zarobił 1,6 mln złotych. Kacprzyk miał w 2025 r przepracować 3976 godzin, co oznacza, że musiałby pracować około 11 godz. dziennie codzie

airaG
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: wczoraj, 16:38:16
  • 127
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    afera
  • #
    przekret
  • #
    polska
  • #
    polityka
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja 21 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 4
KOwcy to złodzieje. Giertych zdziwienia.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

515

Szpital dodał na stronie głównej oświadczenie w sprawie rezydenta milionera

Szpital dodał na stronie głównej oświadczenie w sprawie rezydenta milionera

Informujemy, że lekarz Dawid Kacprzyk w roku 2025 wypracował łącznie 3.976 godzin, co daje średniomiesięcznie 331 godzin na podstawie umów cywilnoprawnych/kontraktowych. W 2025 r. lekarz Dawid Kacprzyk nie byt zatrudniony na umowę o pracę. Informujemy, że stawka godzinowa była rynkowa.

kastrator2
z
szpitalpoludniowy.pl
dodany: wczoraj, 02:13:36
  • 122
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja wczoraj, 14:16:45 via Wykop
  • 2
@spere: rycz neuropku, rycz. Odnoszę wrażenie, że głównymi odbiorcami Stanowskiego są Neuropki, bo codziennie widzę płacz na jego temat i czytacie chyba każde słówko co mu skapnie z ust czy klawiatury. Żebyście chociaż srali też na Wyborczą, TVN, obecne TVP czy inny ściek głaskający po główce obecną władzę, ale wam się w dupach pali, bo ktoś śmie atakować rudego bajeranta i jego ekipę, a dziwnym trafem nie atakuje dzień i
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja wczoraj, 15:32:14 via Wykop
  • 2
@spere: aaa, czyli nie oglądasz w ogóle, ale najlepiej wiesz jakie treści tam są publikowane. W ogole nic nie oglądasz w zasadzie, ale wszystko wiesz, bo koledzy z gejropy tak piszą. Typowe neuropkowanie. Ryyyyyyycz xD
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja wczoraj, 16:28:52 via Wykop
  • 1
@spere: tak. Pod płaczliwym komentarzem, że Kanał Zero przyczepił się biednych kałowców, a nie pisiorów. Płacz dalej, pięknie się to ogląda.
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja 21 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 2
@spere: moja fiksacja to satysfakcja z neuropejskiego ryku, a twoja to Stanowski i Konfederacja. Mi pasuje.

527

Masowe zwolnienia w 3M Wrocław? 750 osób może docelowo pójść na bruk

Masowe zwolnienia w 3M Wrocław? 750 osób może docelowo pójść na bruk

3M przenosi 750 osób do zewnętrznej firmy w celu wyszkolenia hinduskich zastępców i uniknięcia odprawy, a potem mogą oni zostać zwolnieni, co pokazują wcześniejsze praktyki z Genpaktem. Pracownicy dowiedzieli się o tym z nagranego wczesnego wideo xD

rail_man
z
gazetawroclawska.pl
dodany: wczoraj, 13:52:45
  • 132
  • #
    wroclaw
  • #
    korposwiat
  • #
    pracbaza
  • #
    korpo
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja wczoraj, 17:06:49 via Wykop
  • 0
@fervi: FAŁSZYWA umowa. XD

69

Fragment odnośnie odbudowy Ukrainy

Fragment odnośnie odbudowy Ukrainy

Pamiętacie jak to nasza małpiarnia polityczna obiecywała że nasz kraj zarobi na odbudowie Ukrainy. No to wygląda że będzie jak zawsze. Polska straciła kasę zarobią inni

Mehatron
z
youtube.com
dodany: przedwczoraj, 16:52:58
  • 15
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja wczoraj, 16:42:00 via Wykop
  • 0
@100piwdlapiotsza: Konfa jako jedyna najczęściej głosowała przeciw szkodliwym i durnym ustawom PiS, ale dla ciebie to przybudówka, bo jeden poseł ma jakieś tam powiązania. Chłopie, twoją logiką idąc to Lewica, PSL, Tusk czy Hołownia też są przybudówkami Kaczyńskiego, ale w tych przypadkach przynajmniej są za tym sensowne argumenty. XD
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja wczoraj, 16:42:51 via Wykop
  • 0
@mariusz_z_blighttown: nie tyle szury, co onuce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1668

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że na polskim rynku pracy nie ma żadnych znaczących zmian. Ani nie ogłasza się masowo zwolnień grupowych, ani rekrutacji. Po cichu dochodzi jednak do bardzo znaczącej rewolucji na rynku pracy.

VoxClamantisInDeserto
z
next.gazeta.pl
dodany: przedwczoraj, 16:01:51
  • 624
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    kryzys
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja wczoraj, 04:22:24 via Wykop
  • 6
@grubszy_rychu: pamiętaj, że pytasz o to n-------a. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja wczoraj, 04:27:34 via Wykop
  • 7
@misiozaur: z wykopowych dyskusji wyciągnąłem pewne wnioski i już wiem jak wygląda zakładanie firmy w Polsce. Opiszę w kilku krokach:

1. Zakładasz firmę
2. Z urzędu przydzielanych jest kilkoro darmowych pracowników do wyzyskiwania, przydział do kilku dni roboczych
3. W przerwach między graniem w komputer, a oglądaniem meczu sprawdzasz czy pracownicy pracują, ale musisz jeszcze wybrać zaległe Porsche w leasingu, który oczywiście opłacają ci pracownicy
4. Bierzesz telefony i telewizory na
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja wczoraj, 07:12:58 via Wykop
  • 2
@sad-sadowski: na wykopie zapytałem o to neuropka. Już nie chce mi się szukać, bo to było ze 2-3 miesiące temu, ale nie zakładają biznesów, bo aby w Polsce otworzyć firmę trzeba mieć wór kasy, znajomości, bogatych rodziców, u których będziesz mieszkać jak będziesz firmę rozkręcać. Inaczej się nie da, a poza tym oni są uczciwymi ludźmi więc prowadzenie firmy ich nie interesuje.

A ja nie wiedziałem o tym, że trzeba
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja wczoraj, 15:30:48 via Wykop
  • 1
@SmugglerFan: właśnie chyba nie załapałeś, że tu nie chodzi o wykopową nienawiść do korporacji, ale nawet do najmniejszych biznesów. ;) Zapraszam na tag #antykapitalizm, poczytać Czerwonykomuch i wszystkich w zasadzie innych, którzy ciągle piszą “ciembiorcy”.
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja wczoraj, 16:29:31 via Wykop
  • 0
@SmugglerFan: więc wracaj do squatu i szczym ryj.

3836

W trakcie dyżurów występował w telewizji i sesjach rady dzielnicy

W trakcie dyżurów występował w telewizji i sesjach rady dzielnicy

Tak zarabia się 1.6 miliona złotych rocznie jeśli jest się lekarzem i radnym PO: Wizyty w telewizji, udział w sesji rady dzielnicy oraz polityczne spotkania wszystko w dniach, w których pełnił dyżury.

eMWu12
z
zero.pl
dodany: wczoraj, 06:43:11
  • 405
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    wydarzenia
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja wczoraj, 13:47:53 via Wykop
  • 0
@loczyn: to samo razem, według którego naprawa służby zdrowia polega na tym, ze trzeba wsypać więcej pieniędzy?

390

Koniec najtańszego paliwa w Europie. Rząd wygasza program CPN.

Koniec najtańszego paliwa w Europie. Rząd wygasza program CPN.

Premier Donald Tusk poinformował w sobotę, że rząd latem zakończy projekt dotyczący cen paliw.

kornik1982
z
bankier.pl
dodany: przedwczoraj, 17:16:51
  • 210
  • #
    paliwo
  • #
    benzyna
  • #
    cenypaliw
  • #
    orlen
  • #
    motoryzacja
  • #
    gospodarka
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja wczoraj, 04:13:52 via Wykop
  • 17
@eSUBA94: ah ta wybiórcza pamięć.

Pierwsze znalezisko z brzegu - 2018 rok i jazda po PiS: https://wykop.pl/link/4385591/podwyzszony-vat-zostaje-na-stale-ma-byc-tymczasowo-obnizany-w-czasie

Usuń wreszcie konto tuskobocie.
@Shajo 3389

Podwyższony VAT zostaje na stałe. Ma być tymczasowo obniżany w czasie...

więcej
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja wczoraj, 04:18:42 via Wykop
  • 13
@Wacek1991: na okres wakacyjny wrzucą wakacyjne promocje na Orlenie -50gr na litrze z kuponem w apce. Pomysł pisu, który był za to jechany i wyśmiewany, od kilku lat… kontynuowany przez obecny rząd i zarząd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja wczoraj, 08:59:26 via Wykop
  • -3
@eSUBA94: skompromitowałeś się kłamstwem to chociaż utkaj i udawaj, że cię tu nie ma. Miej trochę godności bocie.
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja wczoraj, 09:52:05 via Wykop
  • 0
Jaka gurwa cisza? XD Wpisz sobie jakieś frazy w Google typu “tymczasowy podatek VAT wykop”, “VAT 23% wykop” i masz dziesiątki wyników na każdy okres.

Ale nie, lepiej sobie uroić oblężoną twierdzę, bo ktoś kolejne kłamstwo Tuska wytyka i wszystko oczywiście wina PiS, bo gdyby nie oni to Pan Donald by w życiu nie skłamał ( ͡° ͜ʖ ͡°) A prawda jest taka, że było PO, które okradało

364

Afera Podkarpacka

Afera Podkarpacka

Afera podkarpacka od lat elektryzuje opinie publiczną. Sutenerzy nagrywający najważniejsze osoby w państwie, podczas wizyt w agencjach towarzyskich. Ochranianie tych przybytków przez funkcjonariuszy CBŚ. Ukraiński wywiad, który stara się pozyskać tajemnicze nagrania.

NWASD
z
youtube.com
dodany: przedwczoraj, 17:13:00
  • 80
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    kryminalne
  • #
    przestepczosc
  • #
    policja
  • #
    polityka
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja wczoraj, 02:32:05 via Wykop
  • 8
@JanPustostan: najlepszym wyborem to pewnie nie był, powiedziałbym, że nawet złym. Ale też nie gorszym niż Komorowski czy tęczowy Rafałek.
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja przedwczoraj, 22:47:49
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Autor
wczoraj, 01:01:21 via Wykop
  • 0
@Spojrzenie_1000_i_jednej_szpary: ok, a teraz napisz na temat, którego dotyczy obecna drama z tym cymbałem.
  • Odpowiedz
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Autor
wczoraj, 02:27:16 via Wykop
  • 1
No ciężki przypadek. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz

433

Obraz polskich "elit": To Polska powinna przeprosić Ukrainę

Obraz polskich "elit": To Polska powinna przeprosić Ukrainę

Kazimierz Wóycicki: Moi znajomi i ta część opinii publicznej, do której ja przynależę, oczekuje, że to polska strona przeprosi Ukrainę. Ten sam człowiek wcześniej zrównał zbrodnie ludobójstwa UPA z AK.

eMWu12
z
x.com
dodany: przedwczoraj, 10:32:07
  • 95
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    polityka
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja przedwczoraj, 22:53:14 via Wykop
  • 8
Czy w innych krajach też występuje dość spora grupa ludzi, którzy uchodzą za elitę, ale jednocześnie wstydzą się swoich korzeni i praktycznie zawsze walczą przeciwko własnemu narodowi? Ciekawi mnie czy gdzieś są odpowiednicy naszych tuskobotów, resortowych dzieci i “elit” wiadomego pochodzenia.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja przedwczoraj, 22:55:21 via Wykop
  • 1
@Blaskun: @Sionnach @FuzzyWuzzy_ mnie to zawsze ciekawi dlaczego ta neuropejska uśmiechnięta elita tak się męczy i żyje w tej znienawidzonej Polsce.

809

Skandal w TVP,dr z UW stwierdził że AK to UPA! Polacy też nabijali na widły!

Skandal w TVP,dr z UW stwierdził że AK to UPA! Polacy też nabijali na widły!

Poseł Konfederacji w starciu z probanderowskim "ekspertem" TVP w likwidacji

alibaski
z
streamable.com
dodany: 12.06.2026, 20:59:42
  • 174
  • #
    upa
  • #
    historia
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja 13.06.2026, 23:27:37 via Wykop
  • 5
@WrzeCiOna: chory to on jest z nienawiści do Polaków.
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja przedwczoraj, 22:49:56 via Wykop
  • -1
@WrzeCiOna: widziałem na yt inne materiały o tym tetryku. W dodatku zaczął p-------ć w telewizji tezę, że Polacy są mordercami żydów.

1580

Czesław Mozil złapany przez @konfitura_w_akcji na wykroczeniu. (20 minuta filmu)

Czesław Mozil złapany przez @konfitura_w_akcji na wykroczeniu. (20 minuta filmu)

https://youtu.be/eyqV8GJz7_A

ZielonaOna
z
youtube.com
dodany: przedwczoraj, 19:35:43
  • 260
  • #
    konfitura
  • #
    czeslawmozil
  • #
    celebryci
  • #
    warszawa
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja przedwczoraj, 22:37:36 via Wykop
  • 2
@ochucki: a, to niech sobie jednak jeżdżą na chodnikach.
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja przedwczoraj, 22:39:46 via Wykop
  • -2
@Tomek3322: spoko, a chwilę później cię zamkną i dzięki temu wydarzeniu będzie jednego chwasta mniej.
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja przedwczoraj, 22:40:50 via Wykop
  • 3
@editores: no mocno zastraszony się poczuł widać. Aż pewnie spać po nocach nie może.

721

Polaka w Brukseli bezpodstawnie oskarżono o rasizm i zaatakowano

Polak prowadzący wraz z żoną z Tajwanu restaurację Lil Bao w Brukseli padł ofiarą brutalnego ataku. Ci, którzy zabrali krzesło, byli wyraźnie północnoafrykańskiego pochodzenia. Zobaczyli białego człowieka i od razu padło hasło, że jestem rasistą. Zaczęły się nawoływania do bojkotu mojej restauracji

DziobakPepe
z
rmf24.pl
dodany: przedwczoraj, 10:44:19
  • 94
  • #
    wydarzenia
  • #
    europa
  • #
    imigranci
  • #
    uchodzcy
  • #
    islam
  • #
    4konserwy
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja przedwczoraj, 15:08:33 via Wykop
  • 23
Jestem niemal pewny, że rządy lewactw i ich “refugees welcome” doprowadzą do wojen rasowych w zachodnim świecie. Ale nawet kiedy tęczowym i innym lewakom będą spadać głowy to wątpię aby w tym konflikcie stawili się po stronie białego człowieka.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja przedwczoraj, 15:11:59 via Wykop
  • 6
@DziobakPepe: też tak miałem na każdym koncie, które założyłem. Jak napisałem post albo wpis, w którym wyśmiałem lewactwo albo tuskoland to się weryfikacja załączała. Musiałem założyć nowe konto, bo poprzednie założyłem przez konto Apple z ukrytym adresem e-mail, a wymagali ode mnie potwierdzenia maila, do którego dostęp nie istnieje. XD
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja przedwczoraj, 15:13:57 via Wykop
  • 3
@Kismeth: nie, nie chce sprowadzać Hindusów. Nie, nie jestem zwolennikiem ani wyborcą Brauna. Tymczasem polski rząd podpisał umowę z Indiami na sponsorowanie im emerytur, tak jak Ukraińcom.
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja przedwczoraj, 17:10:35 via Wykop
  • 4
@gnijacy_wypok: trochę jak lewaki uciekające z Kalifornii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.06.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia