Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
IHERMESI
Profil firmowy

IHERMESI

Dołączył 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1356
  • Znaleziska 1304
  • Mikroblog 52
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 12

61

Morderczyni zabiła partnera, media robia zniej ofiarę.

Morderczyni zabiła partnera, media robia zniej ofiarę.

Media kreują ją na ofiarę. No i jak z takim podejściem ma być dobrze na świecie? Kiedy mężczyzna zabija kobietę to nikt nie wnika co było przyczyna tylko robią z niego potwora. Wstyd RMF FM !!!

IHERMESI
z
rmf24.pl
dodany: 8 godz. i 13 min temu
  • 9
  • #
    policja
  • #
    dubaj
  • #
    przestepczosc
  • #
    mgtow
  • #
    incel
IHERMESI
IHERMESI
Autor
1 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 0
@jednorazowka: u mnie działa w tej chwili jak coś
IHERMESI
IHERMESI
Autor
1 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 0
@chlopiec_kucyk: tak tak, a jakby facetowi zabrali paszport i pobili a potem by kogoś zabił to nawet o tym nikt by nie wspomniał, bo kogo to obchodzi co wcześniej spotkało mordercę, co innego jak jest to pachnąca influencerka
IHERMESI
IHERMESI
Autor
1 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 0
@chlopiec_kucyk: muszę cię zablokować, jesteś częścią problemu na tym świecie

354

Ukraina podjęła grę mającą zdetronizować pozycję Polski w Europie Środkowej

Ukraina podjęła grę mającą zdetronizować pozycję Polski w Europie Środkowej

- Ukraina podjęła szerszą grę, która ma polegać na detronizacji pozycji Polski w Europie Środkowej i wywróceniu stolika dotychczasowych relacji polsko-ukraińskich. Kijów dąży do statusu gracza, który "rozdaje karty" i utrzymuje bezpośrednie relacje z Berlinem, Paryżem czy Londynem

cepheus
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 15 godz. i 34 min temu
  • 117
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
IHERMESI
IHERMESI 1 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 0
kiedy banderowcy wyślą drony na Warszawę?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

277

Koniec pracy w upale? Nowe limity temperatur

Koniec pracy w upale? Nowe limity temperatur

Projekt ustawy zakłada maksymalną temperaturę 35 st. C w pomieszczeniach pracy oraz 32 st. przy ciężkiej pracy na zewnątrz. Już po przekroczeniu 28 st. w pomieszczeniu albo 25 st. przy pracy fizycznej pracodawca ma stosować działania ochronne. Jak obstawiacie, to będzie martwy przepis?

zwyklychlopakszary
z
skarbiec.biz
dodany: 18 godz. i 52 min temu
  • 117
  • #
    praca
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    pracbaza
  • #
    kolchoz
IHERMESI
IHERMESI 8 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 5
prawo pracy jest martwe ogólnie, ponad 100 tysięcy indian z ameryki południowej w tej chwili pracujące w polsce na czarno, pracownik nie ma żadnych praw w chlewie polskim
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

263

17 latek z 19 letnim kolegą pobili 41 latka z powodu koszulki piłkarskiej

17 latek z 19 letnim kolegą pobili 41 latka z powodu koszulki piłkarskiej

Z serii w Polsce kibolstwa już nie ma: w Międzyrzecu Podlaskim zatrzymano dwóch nastolatków odpowiedzialnych za pobicie 41 latka. Powodem miała być koszulka piłkarska którą pokrzywdzony miał na sobie, i którą z niego zerwano. Policja podkreśla że poszkodowany nie prowokował agresorów w żaden sposób.

michalxd21
z
bp24.pl
dodany: przedwczoraj, 15:49:49
  • 47
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    bialapodlaska
  • #
    kryminalne
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    mecz
IHERMESI
IHERMESI 13 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 6
kiedy rząd będzie w końcu chronił nas zwykłych mężczyzn w średnim wieku z klasy robotniczej i za pobicia mężczyzn surowo karał tak samo jak za pobicia kobiet i dzieci, bogatych, polityków? dlaczego mężczyzna pobity nie jest traktowany na serio przez prokuraturę? czy polska ma problem z praworządnością i równym traktowaniem? chyba tak
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

IHERMESI
IHERMESI 13 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 9
@sandal: >nadzwyczajnie
czyli tu będzie nadzwyczajnie, bo to młodzi chłopcy, do liceum chodzą, mama z tatom proszą i płaczą żeby ich wypuścić bo to dobre chłopaki som
IHERMESI
IHERMESI 13 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 7
@duzy_gracz: pobicie powinno być traktowane zawsze jak usiłowanie zabójstwa, każdy wie że po jednym ciosie i upadku na ziemię ofiara może umrzeć a jednak biją z pieści w głowę innych

3032

Będziemy zdy--ać w kolejkach? Rząd tnie kierunki lekarskie!

Będziemy zdy--ać w kolejkach? Rząd tnie kierunki lekarskie!

To nie żart. Ministerstwo Zdrowia wyhamowuje tempo rozwoju studiów lekarskich. Resort nie planuje już ani dalszego zwiększania liczby miejsc, ani nowych kierunków. W kolejnych latach limity mogą nawet zacząć spadać. "Nie ma potrzeby". Czy przyjdzie nam zdy--ać w kolejkach do lekarzy milionerów?

Z_dupy_strzelec
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 18 godz. i 34 min temu
  • 323
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz500k
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    polska
IHERMESI
IHERMESI 16 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 1
Polacy muszą wyjść na ulicę na strajk, minister zdrowia do odwołania ale na już! WON Z MAFIĄ LEKARSKĄ i ZŁODZIEJAMI Z NFZ !!!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

377

Kierownik SOR i pielęgniarz winni nieumyślnego spowodowania śmierci pacjentki...

Kierownik SOR i pielęgniarz winni nieumyślnego spowodowania śmierci pacjentki...

Kierownik SOR i pielęgniarz winni nieumyślnego spowodowania śmierci pacjentki, ale kary nie będzie

pozyczdyche
z
tyna.info.pl
dodany: przedwczoraj, 20:55:03
  • 33
  • #
    szpital
  • #
    zdrowie
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    polska
  • #
    afera
IHERMESI
IHERMESI 17 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 94
Polacy powinni podpisać petycje aby lekarz za wizytę w której nie postawi diagnozy, postawi złą diagnozę lub odeśle do innego lekarza - nie mógł pobierać opłat, 50% wizyt u specjalistów to zwykłe wyłudzenie pieniędzy, wydane 300-400 zł za nic. To jest zwykła kradzież i przestępstwo wg mnie, tylko że w wykonaniu mafii lekarskiej.
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

IHERMESI
IHERMESI 16 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 1
@krzysztof2033: lekarz to jedyny zawód który jak spyeahrdoli robotę to nie tylko weźmie za to pieniądze ale nikt do niego o to nie ma pretensji nawet xD to jest kpina i cyrk że takie praktyki istnieją, do tego te ceny, człowiek na 300 zł musi pracować cały dzień a oni biorą tyle za 10 minutową wizytę tyle i na dodatek na chybił trafił byle co zdiagnozują i przypiszą leki takie

935

Kolejny lekarz przerywa milczenie. Uciszali, gdy zgłaszałem patologie.

Kolejny lekarz przerywa milczenie. Uciszali, gdy zgłaszałem patologie.

Wszelkie nagłaśnianie patologii jest napiętnowane. Osobiście kilka razy spotkały mnie próby uciszania za nagłośnienie patologii w obrębie szpitali - mówił rzecznik Naczelnej Izby Lekarskiej Jakub Kosikowski. Opowiedział o sytuacji, w której ukarano go za wytknięcie błędu w sposobie leczenia.

Emerald84
z
polsatnews.pl
dodany: 20 godz. i 52 min temu
  • 92
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz100k
  • #
    afera
  • #
    polityka
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz
IHERMESI
IHERMESI 17 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 1
mafia zawsze tępi szczury i donosicieli, wiadome to było
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

549

Hiszpański minister Sáncheza dostał 24 lata za ustawianie maseczek w pandemii

Były minister transportu José Luis Ábalos (kiedyś potężny człowiek w PSOE) właśnie dostał od Sądu Najwyższego 24 lata i 3 miesiące więzienia. Jego prawa ręka Koldo García 19 lat i 8 miesięcy. Chodzi o klasyczną aferę z ustawianiem przetargów na maseczki i sprzęt medyczny na początku COVID-u.

awe-spam
z
rmf24.pl
dodany: 23.06.2026, 17:20:30
  • 40
  • #
    hiszpania
  • #
    polityka
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
  • #
    kryminalne
IHERMESI
IHERMESI przedwczoraj, 19:47:25 via Wykop
  • -1
dostał 24 lata, no ale ...
to jeszcze nie prawomocne, pójdzie siedzieć na 2 tygodnie za 5 lat i wyjdzie ze względu na stan zdrowia, tak właśnie działa karanie polityków i bogatych, pamiętacie sarkozego? kpina i cyrk
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1233

AMA Andrzej Dragan zapraszam do zadawania pytań :)

AMA Andrzej Dragan zapraszam do zadawania pytań :)

Cześć,nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie.

andrzejdragan
z
wykop.pl
dodany: przedwczoraj, 15:47:12
  • 743
  • #
    ama
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    fizyka
  • #
    gruparatowaniapoziomu
IHERMESI
IHERMESI przedwczoraj, 19:41:42 via Wykop
  • 0
dlaczego ze 20 lat temu na portalu onephoto nigdy nikomu nie odpisywałeś w komentarzach pod swoimi zdjęciami robionymi twoją autorską techniką uwypuklania niedoskonałości skóry w portretach?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pytajacy_r
pytajacy_r
pytajacy_r
23.06.2026, 19:47:58
  • 890
Moje true story z lekarzami:

Miałem kiedyś taki problem że po prostu ciągle śmierdziało mi z ust.
Najpierw poruszyłem temat u dentysty. Stwierdził że może to być od próchnicy i trzeba wyleczyć wszystkie zęby. Zrobione. Nie pomogło.
Potem poszedłem do rodzinnego. Stwierdził, że mogę mieć grzybicę języka. Leczył mnie na grzybice języka. Zero efektu.
Potem poszedłem do laryngologa. Stwierdził że żadnej grzybicy nie mam i ogólnie on po obejrzeniu mojej jamy ustnej nie
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IHERMESI
IHERMESI przedwczoraj, 19:37:37 via Wykop
  • 1
@pytajacy_r: mam nadzieję że oddali pieniądze za wizytę? tak? jeśli budowlaniec postawi krzywo ścianę to nie dostanie zapłaty i jeszcze za materiały będzie musiał oddać, a lekarz? co, jego nie dotyczy żadna odpowiedzialność?
  • Odpowiedz

953

Polska powinna postawić na medyczną AI, zanim zabraknie lekarzy

Polska powinna postawić na medyczną AI, zanim zabraknie lekarzy

Pacjenci coraz częściej oceniają empatię sztucznej inteligencji wyżej niż realnych lekarzy, a poziom błędów wyspecjalizowanych modeli medycznych spada do pojedynczych cyfr. Autor przekonuje, że to państwo, a nie korporacje, powinno odpowiadać za wdrożenie AI w polskiej medycynie.

real_scoria
z
innpoland.pl
dodany: 23.06.2026, 12:09:18
  • 143
  • #
    medycyna
  • #
    ai
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarze
IHERMESI
IHERMESI przedwczoraj, 19:34:52 via Wykop
  • 0
jak zabraknie lekarzy? to nikt nie jest chętny zarabiać milion złotych rocznie? nie czaje co za fikołki robią ci debile z mafii lekarskiej
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

319

Kupiłeś saunę?Uważaj!Międzynarodowy oszust naciąga Polaków, organy ścigania śpią

Kupiłeś saunę?Uważaj!Międzynarodowy oszust naciąga Polaków, organy ścigania śpią

Firma Wellness & Spa sp. z o.o. (quality-spa.eu) z premedytacją wyłudza pieniądze na zakup sprzętu na siłownie, fitness. Pseudo Prezes - oszust, powielał ten sam schemat w UK i Hiszpanii. Zbieram poszkodowanych, by uderzyć w nich z najcięższego paragrafu. Proszę o Wykop Efekt!

apartament-spa
z
oszukani-qualityspa.netlify.app
dodany: przedwczoraj, 07:06:45
  • 32
  • #
    oszustwo
  • #
    qualityspa
  • #
    prawo
  • #
    zakupy
  • #
    wykopefekt
  • #
    afera
IHERMESI
IHERMESI przedwczoraj, 18:29:15 via Wykop
  • -7
na biednych nie trafiło, stać na saunę prywatną prywaciaża? to i na wtopę stać też
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2783

Lekarz przeciwny zwiększeniu liczby lekarzy: "To zalewanie pożaru benzyną"

Lekarz przeciwny zwiększeniu liczby lekarzy: "To zalewanie pożaru benzyną"

"My zapłacimy za te etaty. Nie będzie płacy 200 tys., tylko 10 osób dostanie 20 tys. Koszt dla państwa będzie ten sam, a pacjent dostanie paradoksalnie mniej" - stwierdził prof. Tadeusz Zielonka. "Będzie tym gorzej, że więcej lekarzy będzie wystawiało więcej badań" - podsumował prof. Zielonka

tomasztomasz1234
z
tokfm.pl
dodany: 23.06.2026, 16:53:49
  • 197
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    heheszki
  • #
    medycyna
IHERMESI
IHERMESI 23.06.2026, 19:46:33 via Wykop
  • 34
ich kłamliwe tłumaczenia na temat zwiększenia ilości lekarzy to najlepsze co przeczytacie w internecie xD
wymyślą dosłownie każdą brednię aby tylko ten zawód nie miał zbyt dużej ilości lekarzy i żeby kasa się im zgadzała xD
w niedługim czasie będzie dochodzić do potężnego lobby mafijnego które będzie chciało utrzymywać sztuczne blokady w dostaniu się do tego zawodu, prawdopodobnie im się to uda i nic się nie zmieni w stosunku do tego co
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

IHERMESI
IHERMESI przedwczoraj, 13:10:07 via Wykop
  • -1
@LukCzu: lecz się trollu na głowę

1867

Dziś Dzień Ojca

Dziś Dzień Ojca

dziś Dzień Ojca, co by nikt nie zapomniał

ray7
z
pl.wikipedia.org
dodany: 23.06.2026, 09:05:45
  • 184
  • #
    rodzice
  • #
    rodzina
  • #
    dzieci
  • #
    rodzicielstwo
IHERMESI
IHERMESI 23.06.2026, 19:53:24 via Wykop
  • -4
ja za granica zrobiłem 2-3 dzieci, do jednego nie jestem przekonany czy to mój kaczor, spierdzieliłem i sobie żyję w polsce, wiem że gdzieś tam moje geny przetrwały, a ja nie muszę na nich płacić, niczego nie żałuję, jestem dumnym ojcem
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

IHERMESI
IHERMESI 23.06.2026, 20:13:12 via Wykop
  • -2
@bolorollo: "w polsce" kolego pisze się z małej, nie wiem jak u ciebie, ale u mnie się pisze z małej, tak samo jak wszystko inne co mi się podoba, no i co z tym zrobisz? pewnie nic
IHERMESI
IHERMESI 23.06.2026, 20:31:53 via Wykop
  • -2
@bolorollo: ale to ty jesteś ofiarą systemu, nie ja
ja piszę tak jak mi się podoba bo jestem wolnym człowiekiem, ty wykonujesz rozkazy pani od poldeja, wstyd mi za ciebie i tobie podobnych
dziś rano pisałem pismo urzędowe, tam pisałem zgodnie z zasadami języka polskiego urzędowego, ale wykop to nie twój urząd czy list do rektora uczelni chłopie, miej ty jakieś jaja
IHERMESI
IHERMESI 23.06.2026, 20:36:31 via Wykop
  • -2
@bolorollo: jestem z niej dumny, dobrego wieczoru

1794

Żydowskie wojsko świadomie zabijało palestyńskie dzieci. Najnowszy raport ONZ

Pokaż treści 18+

Żydowskie wojsko świadomie zabijało palestyńskie dzieci. Najnowszy raport ONZ

Komisja śledcza ONZ stwierdziła, że żydowska armia i siły bezpieczeństwa z pełną świadomością i premedytacją atakuje i zabija palestyńskie dzieci, co skutkuje ludobójstwem, zbrodniami wojennymi i zbrodniami przeciwko ludzkości w Strefie Gazy i na okupowanym Zachodnim Brzegu.

marbar4241
z
gazetatrybunalska.info
dodany: 23.06.2026, 12:28:35
  • 80
  • #
    gazetatrybunalska
  • #
    onz
  • #
    raport
  • #
    dzieci
  • #
    palestyna
  • #
    gaza
IHERMESI
IHERMESI 23.06.2026, 20:35:40 via Wykop
  • -1
totalne bzdury
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

395

Wicemarszałek Senatu Michał Kamiński zwraca Ukrainie dwa odznaczenia państwowe

Wicemarszałek Senatu Michał Kamiński zwraca Ukrainie dwa odznaczenia państwowe

"Jeżeli bohaterami narodowymi czynione są osoby odpowiedzialne za masowe zbrodnie na ludności cywilnej, Polska ma [...] obowiązek reagować" tak wyjaśnił swoją decyzję.

Drzepetto
z
onet.pl
dodany: 22.06.2026, 20:46:14
  • 100
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
IHERMESI
IHERMESI 23.06.2026, 20:33:49 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

483

Zełenski odesłał order kurierem. Ekspert dyplomacji: To dodatkowe upokorzenie

- Wysyłanie orderu przesyłką kurierską jest już rodzajem znieważania tych insygniów. Dawniej nazywano je znakami zaszczytnymi. Wydaje mi się, że można było zwrócić order w sposób godny, z poszanowaniem jego rangi. Tymczasem mamy zdjęcie pokazujące pakowanie przesyłki na tle półek z paczkami.

cepheus
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 23.06.2026, 13:25:06
  • 202
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    zelenski
  • #
    nawrocki
  • #
    polityka
IHERMESI
IHERMESI 23.06.2026, 20:27:45 via Wykop
  • 1
@luke-mat: od razu było wiadomo że zełeński na złość wysłał to z jakiejś nory kurierskiej i jeszcze ostentacyjnie zdjęcie zrobił do social mediów gdzie widać że to kurierem wysyła
zwykły dupek bez ogłady, dobrze że Pan Trump go podregulował w sprawie ubioru podczas jego wizyty w U.S.A.
mam nadzieję ze Rosjanie i Pan Putin wygra z nimi wojnę

707

Hiszpania: 21-letni imigrant z nożem wtargnął do kampera i ...

Pokaż treści 18+

Hiszpania: 21-letni imigrant z nożem wtargnął do kampera i ...

Almerii doszło do bestialskiego ataku. Imigrant (21 lat) wszedł z nożem do kampera, w którym odpoczywała 44-letnia Niemka. Dokonał agresji seksualnej, brutalnie ją pobił (twarz całkowicie zmasakrowana) i próbował uciec wpław do morza. Policja musiała skakać za nim do wody.

awe-spam
z
okdiario.com
dodany: 23.06.2026, 11:26:04
  • 114
  • #
    hiszpania
  • #
    prawo
  • #
    policja
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    swiat
IHERMESI
IHERMESI 23.06.2026, 20:10:12 via Wykop
  • 2
a jak niemcy weszli do polski i zabili 6 milionów polaków to było dobrze? karma pokoleniowa wraca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

10

Steam Machine kosztuje więcej niż PlayStation 5 Pro. Test Digital Foundry

Steam Machine kosztuje więcej niż PlayStation 5 Pro. Test Digital Foundry

Digital Foundry przetestowało Steam Machine. Nowa konsola PC Valve kosztuje od 4389 zł i oferuje wydajność zbliżoną do PS5

gaming_mode
z
gamingmode.pl
dodany: 22.06.2026, 17:25:09
  • 23
  • #
    gry
  • #
    steam
  • #
    valve
  • #
    steamos
  • #
    linuxgaming
  • #
    steammachine
IHERMESI
IHERMESI 23.06.2026, 19:55:11 via Wykop
  • -1
spoko, ale jak sie da windowsa odpalić na tym
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

712

Nawrocki: Polska nie będzie rozwiązywać kryzysu demograficznego migracją

Nawrocki: Polska nie będzie rozwiązywać kryzysu demograficznego migracją

Prezydent Karol Nawrocki mówił w poniedziałek, że w całej Europie nastąpiła eksplozja bezdzietności, a błędem państw zachodnich było uleganie presji migracyjnej. To nie jest i nie będzie polska droga, będzie nią postawienie na polską rodzinę i systemy prawne walczące z kryzysem demograficznym do

Modernizator_Wykopu
z
dziennik.com
dodany: 22.06.2026, 14:26:22
  • 293
  • #
    demografia
  • #
    dzieci
  • #
    polska
  • #
    zwiazki
  • #
    gospodarka
  • #
    polityka
IHERMESI
IHERMESI 22.06.2026, 17:09:33 via Wykop
  • -5
w polsce by starczyło 10 milionów ludzi dla mnie
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

IHERMESI
IHERMESI 22.06.2026, 17:48:51 via Wykop
  • -1
@DziendobryMireczku: czemu? w finlandii żyje 5 milionów osób i to najlepszy kraj na ziemi do życia a powierzchnię ma większą niż polska
jak to wytłumaczysz?
IHERMESI
IHERMESI 23.06.2026, 16:36:06 via Wykop
  • -1
@kanis-sapiens: czyli w polsce jeszcze łatwiej byłoby mieć 10 milionów ludzi xD lol
IHERMESI
IHERMESI 23.06.2026, 16:36:49 via Wykop
  • -1
@DziendobryMireczku: halo? odpowiesz? czemu takie głupoty pleciesz przez internet do ludzi na forum?
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 31.03.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking