Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
LeP_

LeP_

Dołączył 9 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17720
  • Znaleziska 15632
  • Mikroblog 2088
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 12

36

Suworow o Polsce. Zaskakujące słowa

Suworow o Polsce. Zaskakujące słowa

Wiktor Suworow (właściwie Władimir Bogdanowicz Riezun) to były oficer radzieckiego wywiadu wojskowego GRU i popularny pisarz historyczny . W 1978 roku uciekł do Wielkiej Brytanii , gdzie zasłynął jako autor kontrowersyjnych książek demaskujących kulisy radzieckiego totalitaryzmu.

Historia_Podcast
z
youtube.com
dodany: 5 godz. i 10 min temu
  • 11
  • #
    ksiazki
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    polska
  • #
    czytajzwykopem
  • #
    historia
  • #
    film
LeP_
LeP_ 9 min temu via Wykop
  • 0
@Escalade: tak kocha Polskę, a odnosi się tylko do wizty w 92 roku ¯\(ツ)/¯

404

Obserwujemy koniec kariery Rafała Trzaskowskiego. "Traci grunt"

Obserwujemy koniec kariery Rafała Trzaskowskiego. "Traci grunt"

Na ile doczekamy się rozprawy z upartyjnianiem wszystkiego na szczeblu samorządów, skoro partyjne mogą być szpitale? To budowali pracowicie po trosze wszyscy, choć w dużych miastach przede wszystkim środowisko polityczne Donalda Tuska.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: przedwczoraj, 14:00:43
  • 173
  • #
    polityka
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    szpital
  • #
    afera
LeP_
LeP_ 26 min temu via Wykop
  • 0
Warszawa najbardziej rozwinietym regionem w Polsce. Przypadek? Nie jesteś z Warszawy, prawda?


@zmij6666: Kto by pomysłał, że stolica kraju jest najbardziej rozwinięta.

156

Polski Google blisko 2 miliardów złotych przychodu. Tyle zapłacił podatku

Polski Google blisko 2 miliardów złotych przychodu. Tyle zapłacił podatku

Polska spółka Google zwiększyła przychody o jedną piątą, do 1,84 miliarda złotych, a dodatkowo zarobiła blisko 100 milionów złotych na wynajmie biurowców w Warszawie. Firma zatrudnia ponad 2,3 tysiąca osób i zapłaciła 39,2 miliona złotych podatku przy 166 milionach złotych zysku netto.

real_scoria
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 12 godz. i 55 min temu
  • 12
  • #
    google
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    podatki
  • #
    technologia
LeP_
LeP_ 32 min temu via Wykop
  • 0
@FELIX90: 2% przychodu, tak to mało.

79

KO próbuje zastraszyć lekarza sygnalistę

KO próbuje zastraszyć lekarza sygnalistę

Polska praworządność... Zamiast wysłuchac i chronić świadka próbują go zastraszyć i skompromitowac. Dla nich nie istotne jest, jakie prawa mogly być łamane, najważniejsze teraz by znaleźć powody do podważenia opinii świadka i zrobić z niego umysłowo chorego. Gdzie praworzadność? Gorzej niż PiS...

danielbr3
z
polsatnews.pl
dodany: przedwczoraj, 09:19:23
  • 57
  • #
    polityka
  • #
    prawo
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz
  • #
    afera
  • #
    informacje
LeP_
LeP_ przedwczoraj, 11:06:45 via Wykop
  • -1
@Tien: gdy.trenat dotyczył ich kolegęi z KO to krzyczeli, że to trzeba na spokojnie zbadać i poczekać na wyrok. Teraz spamują mikro i znaleziska o tym, że stanowiski to pisior, a zwolniony lekarz nie zgłosił tych śmierci do prokuratury, więc to on jest winny ¯\(ツ)/¯ Mentalność Kalego to mało powiedziane.
Soothsayer
Soothsayer
przedwczoraj, 08:50:23
  • 33
Wyszło dobre
Soothsayer - Wyszło dobre

źródło: 1000004838

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeP_
LeP_ przedwczoraj, 09:42:05 via Wykop
  • 1
@Soothsayer: g---o widać
  • Odpowiedz

73

PiS gra na fiasko konferencji w Gdańsku. "Nawrocki chciał doprowadzić do odwoła

PiS gra na fiasko konferencji w Gdańsku. "Nawrocki chciał doprowadzić do odwoła

"Nawrocki chciał doprowadzić do odwołania przyjazdu Zełenskiego". - Nawrocki i Kaczyński chcą doprowadzić do fiaska gdańskiej konferencji, bo zakładają, że może tam dojść do podpisania umów na udział Polski w odbudowie Ukrainy. To byłby znów punkt dla Tuska.

spere
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 24.06.2026, 06:59:25
  • 39
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    bekazpisu
  • #
    polityka
LeP_
LeP_ przedwczoraj, 05:16:47 via Wykop
  • 1
Winny jest ten kto rozpoczął plucie na Polaków czy ten, a nie ten który na to zareagował.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

255

Valve szykuje rewolucję dla graczy. SteamOS trafi na komputery

Valve szykuje rewolucję dla graczy. SteamOS trafi na komputery

Valve pracuje nad udostępnieniem systemu SteamOS w wersji przeznaczonej dla praktycznie każdego komputera. Gigant prowadzi intensywne prace nad pełną obsługą kart graficznych Nvidii, a także nad instalatorem z dual boot. SteamOS może zabrać sporo użytkowników Windowsa

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 24.06.2026, 11:42:59
  • 145
  • #
    linux
  • #
    steam
  • #
    gry
  • #
    komputery
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
LeP_
LeP_ przedwczoraj, 05:05:15 via Wykop
  • 2
Firma rozważa również dodanie obsługi podwójnego rozruchu.

Bez podwójnego rozruchu to nawet nie nie będę rozważać przejścia na SteamOS.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

253

Czy ministra zdrowia powinna podać się do dymisji? Polacy ocenili

Czy ministra zdrowia powinna podać się do dymisji? Polacy ocenili

Ministra zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda powinna podać się do dymisji w związku z aferą i ogólną sytuacją w ochronie zdrowia. Tak twierdzi połowa Polaków - wynika z sondażu United Surveys by IBRiS dla Wirtualnej Polski

freedomseeker
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 24.06.2026, 12:38:06
  • 53
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    zdrowie
  • #
    szpital
  • #
    lekarz100k
  • #
    polityka
LeP_
LeP_ przedwczoraj, 04:46:17 via Wykop
  • 16
Lepiej zmienić system, niż minisra. Te patologie nie zaczęły się wczoraj.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

918

W Szpitalu Południowym miało dochodzić do zgonów pacjentów przez błędy

Lekarz Emil Jedrzejewski w rozmowie ze @K_Stanowski przyznał, że na SOR szpitala południowego dochodziło do zgonów pacjentów z powodu błędów lekarskich. Powiedział, że wykonywano tomografię zwłokom, a jednego z pacjentów znaleziono po kilku godzinach (!!) martwego w toalecie

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 23.06.2026, 19:06:35
  • 132
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    lekarski
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    warszawa
LeP_
LeP_ 24.06.2026, 09:37:00 via Wykop
  • 0
@prze-kac: jest takie prawo, ale nie stawia go to w roli współwinnego i kara jest tylko za nie zgłoszenie najcięższych przestępstw. Grożą za to 3 lata. Jemu pewnie będzie grozić jakieś niedopełnienie obowiązków czy nieumyślne działanie.
hansschrodinger
hansschrodinger
hansschrodinger
18.06.2026, 12:20:20
  • 8
Nie mogę się doczekać aż towarzysz Ogórkin napisze komentarz do tego wszystkiego co teraz się dzieje. To będzie prawdziwa uczta intelektualna, czarnowidztwo wybije poza skalę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ukraina #girkin #strielkow #rosja
hansschrodinger - Nie mogę się doczekać aż towarzysz Ogórkin napisze komentarz do teg...

źródło: hq720

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeP_
LeP_ 18.06.2026, 14:01:31 via Wykop
  • 0
U nich nigdy nie było dobrze, nie jest obecnie i nie będzie w przyszłości. Oni nigdy nie zrozumieją, że eksportowa swojego gówna na sąsiednie kraje nie przyniesie im trwałych korzyści. Dużo więcej zyskaliby sprzątając ten b----l u siebie. Po części to i dobrze bo przynajmniej nie stać ich na wielką wojnę.
  • Odpowiedz

143

Kaja Kallas ogłasza nowe nominacje ambasadorów UE. ZERO Polaków.

Kaja Kallas ogłasza nowe nominacje ambasadorów UE. ZERO Polaków.

Wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej Kaja Kallas ogłasza nominacje 33 ambasadorów Unii Europejskiej oraz siedmiu zastępców szefów misji i nie ma na tej liście żadnego Polaka. Teraz pomyślcie tylko co by się działo gdyby taka lista została ogłoszona za rządów PISu XD

manstain
z
eeas.europa.eu
dodany: 08.06.2026, 00:13:14
  • 43
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    informacje
  • #
    polityka
LeP_
LeP_ 08.06.2026, 18:04:26 via Wykop
  • 4
Było 27:1 teraz jest 33:0. Nieźle.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LeP_
LeP_ 30.05.2026, 04:36:27
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeP_
LeP_ 29.05.2026, 04:39:02
  • 2
LeP_
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeP_
LeP_
Autor
29.05.2026, 05:12:40 via Wykop
  • 1
@skunior: więcej pracy
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
29.05.2026, 05:08:12
  • 38
Koleżanka z przedszkola (żona że stomatologa syna) to wybudowała za 800 k, co myślicie ( ಠ_ಠ)
jmuhha - Koleżanka z przedszkola (żona że stomatologa syna) to wybudowała za 800 k, c...

źródło: 1000028074

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeP_
LeP_ 29.05.2026, 05:12:23 via Wykop
  • 701
żona że stomatologa syna


@jmuhha: nie rozumiem
  • Odpowiedz
Gragi
Gragi
Gragi
28.05.2026, 12:55:08
  • 4
#przegryw jeżeli w ten weekend nie pęknę to w maju wyjedzie ze tylko 11 piw 500ml wypiłem .
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeP_
LeP_ 28.05.2026, 12:58:04 via Wykop
  • 0
@Gragi: jak wypije dzisiaj jedno to będzie 7. #wygryw
  • Odpowiedz
FedoraTyrone
FedoraTyrone
27.05.2026, 18:26:18
  • 1
Może i nowy dodatek do Wiedźmina 3, ale akcje CDP w dół. xD #gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeP_
LeP_ 27.05.2026, 18:27:23 via Wykop
  • 0
@FedoraTyrone: syndrom cyberpunka. A patrząc na to, że dodatek tworzy inna ekipa niż redzi, to może być różnie.
  • Odpowiedz

763

Rząd podjął decyzję o włączeniu ARTYSTÓW do systemu opieki społecznej

Rząd podjął decyzję o włączeniu ARTYSTÓW do systemu opieki społecznej

bo większość z nich CIERPI BIEDĘ, BO ICH TALENT NIE JEST ZAUWAŻANY".

alibaski
z
streamable.com
dodany: 26.05.2026, 13:23:53
  • 193
  • #
    tusk
  • #
    premier
  • #
    gospodarka
  • #
    emerytura
  • #
    finanse
  • #
    polityka
LeP_
LeP_ 27.05.2026, 14:29:10 via Wykop
  • 1
Jedni muszą przez 8 godzin 5 dni w tygodniu pracować, żeby zostać pensję i ubezpieczenie. Ile rzeczywistej pracy wykonuje taki artysta? Pobrzdęka co sobota kilka godzin i ma dostać nasze pieniądze za to, że nikt ich nie chce oglądać, słuchać i czytać?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

260

Cyfrowa wojna o polskie paliwa. Rosja i Chiny testują systemy ORLENU

Cyfrowa wojna o polskie paliwa. Rosja i Chiny testują systemy ORLENU

Polska pozostaje pod nieustannym ostrzałem hakerów. Cyberprzestępcy atakują infrastrukturę krytyczną sprawdzając, jak działają systemy obronne. To prawdziwa wojna, w której coraz częściej wykorzystywana jest sztuczna inteligencja. Jednym z głównych celów działań dywersyjnych jest polski gigant paliw

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 20.05.2026, 13:01:04
  • 35
  • #
    technologia
  • #
    energetyka
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
LeP_
LeP_ 27.05.2026, 13:47:42 via Wykop
  • 0
@awcalezenie: bo trzeba by paru specjalistów IT zatrudnić, dokupić trochę hardware, a przecież marketing i sponsoring kopaczy jest ważniejszy, niż bezpieczeństwo.
na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
27.05.2026, 05:33:07
  • 9
#przegryw #321685 #alkoholizm Tylko 54% Amerykanów pije obecnie a-----l. Jest to poziom najniższy od czasów prohibicji. W 2023 r. a-----l piło 62% Amerykanów.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeP_
LeP_ 27.05.2026, 05:35:45 via Wykop
  • 2
@na_pierwszej_linii_kas: a jak wygląda spożycie innych używek? USA to chyba nadal największy konsument substancji wyskokowych.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.10.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.09.2025

    Rocznica
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • Mikroblogger
    od 14.03.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking