Powiem tak że ten bk2 to całkiem spoko jest z perspektywy, na początku ratki wchodziły 2300-2400 w zależności od miesiąca, aktualnie to jest 2100-2200, a ledwo 2 lata minęły od uruchomienia, jeszcze trochę i zacznie schodzić z konta <2k to już psychologicznie będzie poczucie jakby to cały chvj był
Powiem tak że ten bk2 to całkiem spoko jest z perspektywy, na początku ratki wchodziły 2300-2400 w zależności od miesiąca, aktualnie to jest 2100-2200, a ledwo 2 lata minęły od uruchomienia, jeszcze trochę i zacznie schodzić z konta <2k to już psychologicznie będzie poczucie jakby to cały chvj był
















mamy wiele powiatów nie perspektywicznych gdzie praca to za minimalną i brak wybory
- kilka dużych miast z miarę ok rynkiem pracy ale koszmarnym rynkiem mieszkaniowym, gdzie 75-85m mieszkanie odpowiednie dla rodziny 2+2 kosztuje ponad 1mln złoty.
Trzeba czekać aż zacznie spadać liczba polaków i może będzie lepiej koło 2045, gdy ubędzie z 3,5-4mln ludzi
źródło: obraz
Pobierz@Lukardio: IDzD?