Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
DoktorMorela
DoktorMorela

DoktorMorela

Dołączył 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6020
  • Znaleziska 1349
  • Mikroblog 4671
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 0
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela 37 min temu
  • 5
No i co dzieciaku, masz 30 lat i dalej mieszkasz z rodzicami!? Jak ci nie wstyd! Za moich czasów czlowiek jechał do pracy przez pół polski PKSem, tam zarabiał 4zł brutto i mogła to kupić co najwyzej bilet powrotny do domu. Jadło się chleb z cukrem, a WY co? Latte wam sie zachciało, awokado sobie jecie! ZYCIA NIE ZNACIE
Ja sie pytam gdzie to młode społeczeństwo chce zajść. Dzieci trzeba robic a
DoktorMorela - No i co dzieciaku, masz 30 lat i dalej mieszkasz z rodzicami!? Jak ci ...

źródło: z31256083IEG,Grzegorz-Jankowski-w-programie--Punkt-Widzenia--Po

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Basiura89
Basiura89
32 min temu via Wykop
  • 2
@DoktorMorela: ha tfu!
  • Odpowiedz
Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
29 min temu via Wykop
  • 1
@DoktorMorela: no i trzeba przypomnieć, że za czasów Jankowskiego to byli zimy i lata, w wakacje to się szło do szkoły w upale i czterech metrach śniegu po kostki.
  • Odpowiedz

1723

Minister zdrowia odpowiada: NIE ZNIKNĄ limity na studia medyczne

Minister zdrowia odpowiada: NIE ZNIKNĄ limity na studia medyczne

Czy może mi ktoś odpowiedzieć dlaczego nie ma limitów na zawód murarza albo kierowcy? Ministerstwo zdrowia robi sobie jaja a partia Tuska ewidentnie nie chce rządzić w przyszłej kadencji.

IHERMESI
z
rmf24.pl
dodany: 14 godz. i 50 min temu
  • 170
  • #
    afera
  • #
    wykop
  • #
    nfz
  • #
    mafialekarska
  • #
    polskasluzbadrowiatopatologia
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela 12 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 0
@xpear: to czemu wykopki ciagle pisza ze kosztuje miliony i lekarz powinien to odrabiać 10 lat?!
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela 3 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 0
@xpear: typie xddd wykopki same to nakręciły i wielokrotnie pisalem ze to tyle nie kosztuje xd
I argument nie jest ze to kosztuje miliony złotych tylko ze nie ma infrastruktury na przyjmowanie takiej ilości ludzi. Teraz skracają staż do 6msc mimo ze trwał 13. Czemu to robia?
Bo nie ma miejsc dla stażystów w szpitalach. Siedzą i sie nudzą.
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela 3 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 0
@Uuroboros: medycyna to kierunek zawodowy. To jak zawodówka ale na sterydach. Tam jest bardzo malo zajęć w ławkach. Reszta w szpitalu.
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela 3 godz. i 38 min temu via Wykop
  • -1
@Stgx: az mnie to ciekawi. Napisz jak ty wyobrażasz sobie ze sa prowadzone studia na medycynie.
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela 3 godz. i 37 min temu via Wykop
  • -1
@movsd: wow. Wreszcie ktos to przeczytal
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela 3 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 0
@xpear: Są. Jak jestes ortopedą to 2tys za zabieg operacyjny nie jest niczym niezwykłym.
Takie zarobki ma zabiegowka. Znam ludzi koło 50tki ktorzy latają do Szwecji robic zabiegi.
Wykopki zyją w jakiejs innej rzeczywistości, najpierw sobie cos urajająa potem to komentują.
Tu nie ma zadnej racjonalnej dyskusji.
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela 3 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 0
@xpear: typie ja pisze o zabiegach prywatnych w prywatnych klinikach xd
Nikt na b2b nie robi prywatnych zabiegow na szpitalnej ale bez zgody szpitala i opłacenia wynajmu sali i sprzętu xd
Ty myślisz ze ktos w szpitalu robi pacjenta za pieniądze i szpital o tym nie wie? Lol
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela 1 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 0
@xpear: przeciez na chirurgie jest mnóstwo miejsc nieobsadzonych a ci co przychodzą to rezygnują dosc szybko xd

556

Lekarka o kolejkach i milionowych zarobkach. "Szpitali jest za dużo"

Lekarka o kolejkach i milionowych zarobkach. "Szpitali jest za dużo"

Gdyby wszyscy lekarze pracowali wyłącznie na jednym etacie, połowa szpitali nie miałaby obsady przekonuje Pani anestezjolog.

grajkoo
z
money.pl
dodany: przedwczoraj, 13:38:37
  • 154
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    milionerzynfz
  • #
    zdrowie
  • #
    szpital
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela przedwczoraj, 22:04:55 via Wykop
  • -5
Mamy tyle szpitali co 80mln niemcy ale eksperci z wykopu wiedzą lepiej xd
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela przedwczoraj, 22:06:59 via Wykop
  • -3
@puto: no tak. Nie to co taki ekspert z wykopu jak ty
DoktorMorela - @puto: no tak. Nie to co taki ekspert z wykopu jak ty

źródło: Screenshot_20260626_000600_Google

Pobierz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela przedwczoraj, 22:07:28 via Wykop
  • -4
@ProElo: napisał wykopek bez matury xd
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela przedwczoraj, 22:08:08 via Wykop
  • -4
@peters294: xdddddddd

Aha czyli lekarz bedzie od wystawiania skierowan do.l specjalistow xd
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela przedwczoraj, 22:10:18 via Wykop
  • 0
@shoehart: zobacz jak wyglądają szkoły podstawe z komuny, duze sale z szerokimi drzwami[zeby wjechało lozko]. W każdej sali zmywalka do mycia rąk. To miały byc sale dla pacjentow. Wszystko bylo przygotowane do konfliktu.
Mamy za duzo szpitali
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela wczoraj, 04:23:00 via Wykop
  • -1
@Cozwykopem: ty tak serio?
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela wczoraj, 07:35:47 via Wykop
  • 0
@shoehart: akurat tego komunistom nie mozna odmówić
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela wczoraj, 08:55:30 via Wykop
  • -1
@Spring90: sry spałem
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela 3 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 0
@Cozwykopem: i jakie wnioski wyciągnąłeś z tego? Przeciez to tylko dowodzi ze jest za duzo szpitali.
Szpital ma koszty stale ktore są dublowane. Zamknąć te szpitale i stworzyć większe.

318

Lekarz pracował ponad 70 godzin bez przerwy.

Lekarz pracował ponad 70 godzin bez przerwy.

Kontrolerzy ustalili, że w ośmiu placówkach lekarze i pielęgniarki pracowali nieprzerwanie dłużej niż dobę, a rekordzista pozostawał na dyżurze przez 70 godzin i 10 minut.

staryjednaknowy
z
rp.pl
dodany: 21 godz. i 14 min temu
  • 36
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    szpital
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela 12 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 0
@17loginbylzajety: podaj mi na jakim oddziale dyzurował, ile maja lozek i pacjentow
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela 3 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 0
@17loginbylzajety: pytam sie bo znasz sie na wszystkim i wiesz wszytsko
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela 16 godz. i 47 min temu
  • 2
#gielda dlaczego westerndigital i seagate tak dzis lecą?
Właściwie to lecą od tygodnia(-20%)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
Autor
16 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 0
@dzony77: pytam na poważnie czy to realizacja zysków, byl jakis raport czy korekta?
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
Autor
12 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 0
@dzony77: od kilku dni. Pytanie czy to nie koniec wzrostow i realizacja zysków i zaraz bedzie przeniesienie na inne branże
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela 19 godz. i 57 min temu
  • 3
#gielda nawet micron tego nie uratował, koneic wzrostow na polprzewodnikach
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
Autor
19 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 0
@Wojtkov: jakbym nie mial w tym tyle siana to bylbym spokojny xd
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
Autor
17 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 0
@Wojtkov: @DoktorMorela no i -11% dzis na westerndigital
  • Odpowiedz

487

Lekarze chcą zablokować ustawę. Jankowski: jeśli prezydent podpisze, pójdziemy d

Lekarze chcą zablokować ustawę. Jankowski: jeśli prezydent podpisze, pójdziemy d

Samorząd lekarski nie zamierza ustąpić w sprawie zbierania danych o zarobkach łączonych z PESEL

Mirasthrope
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 22 godz. i 5 min temu
  • 60
  • #
    konowalposting
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela 18 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 7
@Z_d--y_strzelec: xdddddd
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela 18 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 2
Czy ktos z was przeczytal ten projekt?
Tam jest wyraźnie napisane ze dane beda widoczne wyłącznie na MZ i agencji tatyfikacji.

NA PEWNO ta widzą nie jest zbierana w celach propagandowy. Oni juz te dane mieli tylko nie mogli tego powiązać z jedną osobą.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela 18 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 1
@Gustaw-Lopez: jakies 15 xd
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela 17 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 0
@goandwin: nfz ma rejestr godzin kazdego lekarza. Oni doskonale wiedzą. Po drugie.
Co to dla nich za różnica ze ktos robie 10h w jednym miejscu i 10h w drugim?
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela 18 godz. i 10 min temu
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kacappylon
kacappylon
17 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 0
Co tu sie do k---y dzieje?


@DoktorMorela: dostaje 0,5 euro za wpis, fur detschalnd
  • Odpowiedz
uncles
uncles
uncles
15 godz. i 3 min temu via Android
  • 0
@DoktorMorela: zaślepieni wyznawcy donka
  • Odpowiedz

1235

Czas pracy kierowców vs czas pracy lekarza

Czas pracy kierowców vs czas pracy lekarza

Dlaczego kierowcy maja limity czasu pracy dziennej (9 godzin, 2 razy 4.5 h z przerwą 45 min), tygodniowej i miesiecznej a lekarz moze robić po 96 godzin ciągiem? Kto z was chce lobbowac za wprowadzeniem limitu czasu pracy lekarza? Kto wykonuje bardziej odpowiedzialna prace? Kierowca czy lekarz?

xpear
z
gov.pl
dodany: przedwczoraj, 11:57:35
  • 82
  • #
    kierowcy
  • #
    lobbyczasupracylekarza
  • #
    medycyna
  • #
    patologia
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela wczoraj, 08:56:05 via Wykop
  • 0
@krolkolow: przeciez oni maja w czasie przerwy płacone xd
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela 18 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 1
24h czyli 7.35 etatowe a 16.25h duzurowe czyli nie lecze s jestem dostępny gdyby cos sie działo. Stawki dyzurowe w oddziałach są marne. Wykopki mylą stawkę z sorową gdzie zmiany są co 12h.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela 18 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 1
Jeszcze nie slyszalem o błędzie lekarza z powodu zaśnięcia w trakcie operacji xd
Wykopki wymyślają sobie jakies niestworzone rzeczy xd
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

518

Bartosiak 4 lata temu przewidział kto zarobi na odbudowie Ukrainy

O tym, jak Polska wyszła na tej wojnie jak przysłowiowy Zabłocki na mydle". Zderzenie polskiego romantyzmu z niemieckim i ukraińskim pragmatyzmem.

wykopowicz_ka
z
youtube.com
dodany: przedwczoraj, 16:24:42
  • 174
  • #
    bartosiak
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    niemcy
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela przedwczoraj, 21:55:20 via Wykop
  • 63
@bossssob: c---a prawda xd na wykopie spuszczali sie Unią polsko ukraińską i ze to nasi bracia xd
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela przedwczoraj, 22:10:47 via Wykop
  • 2
@NiemyWinamp: widze wlasnie ze jest coraz gorzej. Nie ma zadnej dyskusji tylko ataki i wyzwiska
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela 19 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 0
@Kot_w_butach7: To fakt. Przyznaje rację
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela 20 godz. i 4 min temu
  • 1
#gielda fajnie. Cały zysk mi sie zeruje
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1339

Koszt koncertu Blanki w Świnoujściu to ponad 184 tysiące z publicznych pieniędzy

Koszt koncertu Blanki w Świnoujściu to ponad 184 tysiące z publicznych pieniędzy

Na kilka dni przed wydarzeniem sprzedanych było 81 z 962 biletów. Zmieniono zatem na bezpłatne aby Blanka nie występowała przed garstką publiczności. Niewielu chętnych do zapłacenia 60zł za bilet na występ Blanki

dickkick
z
x.com
dodany: 20 godz. i 36 min temu
  • 212
  • #
    blanka
  • #
    bejba
  • #
    podatki
  • #
    afera
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela 20 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 54
Na c--j ja sie pytam. Na c--j te wszystkie wydarzenia, koncerty, jakies wystawy z d--y? Rydwan w gdansku?
Na c--j
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Shatter
Shatter
wczoraj, 09:15:08
  • 1024
Trzech dorosłych chłopów rozebrało dziecko ze stroju piłkarskiego i się tym chwali w internecie XD

#pilkanozna #mecz #ekstraklasa #bekazpodludzi #patologiazmiasta #wislakrakow
Shatter - Trzech dorosłych chłopów rozebrało dziecko ze stroju piłkarskiego i się tym...

źródło: 1000008650

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela 20 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 0
@Shatter: @KoniecznaKoniecznosc przecież niektórzy z nich siedzą na wykopie
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela 20 godz. i 57 min temu
  • 0
#gielda to co? Zwała przed weekendem?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1070

Zarobki lekarzy powinny być jawne? Nie zgadzamy się

Zarobki lekarzy powinny być jawne? Nie zgadzamy się

Nie chcemy, by w imię transparentności poświęcane były dane wrażliwe. Uważamy, że dzisiaj zaczyna się od lekarzy, a za chwilę rząd będzie chciał sięgnąć po dane dotyczące innych zawodów. Lekarz na etacie powinien zarabiać 3 średnie krajowe. Lekarzy jest za dużo dlatego mają pracować ponad 300 go

airaG
z
rmf24.pl
dodany: wczoraj, 07:30:23
  • 175
  • #
    szpital
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    zdrowie
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela 23 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 15
@JoBackManhorse: tam wszystko jest jasne a nie wybrana grupa zawodowa do robienia linczu
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela 23 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 1
@theximon: skad pomysl ze w niemczech nie mozna łączyć prywaty z publiczną?
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela 23 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 0
@Pawery1: widze logika chlopskiego rozumu
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela 21 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 0
@theximon: serio myślisz ze ktos przyjmuje prywatnie w szpitalu i szpital tego nie podejmuje?
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela 21 godz. i 31 min temu via Wykop
  • -1
@sylwke3100: w polsce taka jasność? W kraju w którym jest zawiść miedzy ludzki o to ze ktos ma lepsze auto? W kraju w który kazdy czlowiek co osiąga sukces jest uważany za złodzieja? W kraju gdzie ludzi bardziej interesuje zycie innych niz wlasne?
Nic tylko sprawdzać kto dobrze zarabia, moze jakies porwanie? Moze włam do domu.
Moze jakas pożyczka bo czemu nie pożyczysz skoro widze ze zarabiasz?

Wyobraź sobie że
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela 21 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 0
@theximon: ale taka przychodnia najczęściej jest prywatna wiec o co chodzi?
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela 21 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 0
@MichuB: no to patologia. Nigdy nie pracowalem w takim szpitalu to ciężko mi sie wypowiadać
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela 21 godz. i 4 min temu via Wykop
  • -2
@JoBackManhorse: nie wiedzialem ze na wykopie tylu lekarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2538

Zgłaszają się lekarze ze szpitala południowego, chcą zeznawać.

Zgłaszają się lekarze ze szpitala południowego, chcą zeznawać.

Zgłaszają się lekarze ze Szpitala Południowego, którzy chcą zeznawać przed rzecznikiem Naczelnej Izby Lekarskiej. Mówią o niedostatku nadzoru, o braku kompetencji, o wykonywaniu procedur ponad swoje możliwości i o pewnych zaniedbaniach, na które zwracano uwagę bez efektu. (...) Bali się mówić wcześ

Emerald84
z
rmf24.pl
dodany: wczoraj, 08:34:23
  • 248
  • #
    szpitalpoludniowy
  • #
    medycyna
  • #
    afera
  • #
    warszawa
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela 21 godz. i 38 min temu via Wykop
  • -1
@alfokloda0: wykopki juz zwyzywały szefa nilu i tez nie chcą go sluchac
Nic sie nie zmieni. Bedzie coraz gorzej

1129

70 godzin na nogach. NIK odsłania patologię w polskich szpitalach

70 godzin na nogach. NIK odsłania patologię w polskich szpitalach

Najwyższa Izba Kontroli opublikowała porażający raport z kontroli polskich szpitali klinicznych. Rekordzista pracował bez przerwy przez 70 godzin i 10 minut lekarze na kontraktach cywilnoprawnych nagminnie pracują po 2-3 doby z rzędu, co stanowi bezpośrednie zagrożenie dla życia pacjentów. To jedn

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 22 godz. i 58 min temu
  • 60
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    afera
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela 21 godz. i 50 min temu via Wykop
  • -15
@johann_10: wiadomo. Jak wykopek siedzi w kołchozie to praca i dawać pieniadze le jak lekarz to nie xd
I nie wyjeżdżacie mi z kierowcami bo oni mają płacone za spanie.
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela wczoraj, 08:59:31
  • 0
#gielda dzis bedzie piekny wodospad
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela wczoraj, 06:18:38
  • 1
Obecna sytuacja w Szpitalu Południowym pokazuje, że Polaków trzeba j---c, r----c i na nich zarabiac.
Chlop z-----l 1.6mln po znajomości na politycznej ustawce ale połowa tego narodu nie ma z tym problemu bo jest z ich opcji politycznej.
Wystarczy popatrzeć na Dawidka zeby wiedziec co to za typ.
Dramat.
#polityka #polska #po #pis #lekarze #lekarz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PogromcaPatusow
PogromcaPatusow
wczoraj, 06:28:03 via Wykop
  • 0
@DoktorMorela: No i po co te ataki na biednego lekarza, który może i ukradł, ale już oddał przecież pół miliona. Myślisz, że pisowiec by w ogóle coś oddał? A tak w ogóle to:
PogromcaPatusow - @DoktorMorela: No i po co te ataki na biednego lekarza, który może ...

źródło: coś pedzioł

Pobierz
  • Odpowiedz
To_ja_moze_pozamiatam
To_ja_moze_pozamiatam
wczoraj, 06:56:52 via Wykop
  • 0
połowa tego narodu nie ma z tym problemu bo jest z ich opcji politycznej.


@DoktorMorela: Bredzisz specjalnie bo to trolling czy żyjesz zwyczajnie w świecie swoich urojeń?
Taguj #urojeniaprawakoidalne
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela wczoraj, 05:25:24
  • 0
zaczynam bać się ze przychodzi korekta. Pamięć jest coraz droższa, staje sie battleneckiem dalszego rozwoju AI, do tego ceny sa juz wysokie, większość spolek nie osiąga zysku i dalej sie kredytuje. Mnóstwo opcji zostało wykupionych w ramach hedgu. To co ciągnie sp500 to wyłącznie AI. Reszt leży
Co myślicie?
#gielda
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
Autor
wczoraj, 05:40:15 via Wykop
  • 1
@perfumowyswir: @przegrywam_przez_miasto jpmorgan sprzedal nvidie, wladowali wszystko poza techy
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
Autor
wczoraj, 05:45:53 via Wykop
  • 1
@cytr0netx99: to ze ai bedzie rozrastac nie wątpię ale czy na gieldzie bedzie roslo wiecznie? No nie

Kontrakty pikują 4 dzień z rzędu w kierunku korekty
Co z opcjami ktore hedgowaly wzrosty?
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
Autor
wczoraj, 06:14:24 via Wykop
  • 0
@AgencyjnaAgencjaAgencji: mysle o tym ze cena ram rosnie dosc szybko i o ile dobrze bardzo kalkulowalo sie przy cenach sprzed pol roku obecnie zaczyna ograniczać budżet
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.02.2026

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 10.11.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking