dziękuję wszystkim hazardzistom za przyszłą dywidendę, na majówce wypiję piwko za wasze zdrowie. Oczywiście z takimi wynikami wiem, że duch hazardzisty w ludziach nigdy nie zginie i można spokojnie dobierać nawet i powyżej 100 zł! ( ͡°͜ʖ͡°) #gielda #meczennicyxtb
Co trzeci pracownik w Polsce doświadcza przemocy psychicznej w pracy alarmuje psycholog Joanna Kolenda, jedna z autorek raportu o mobbingu Pracować po ludzku. Wśród osób przejawiających zachowania mobbingujące 61 proc. to kobiety najczęściej przełożone, dyrektorki.
W badaniu wzięło udział 81 proc. kobiet, 18,5 proc. mężczyzn i 0,5 proc. osób, które w rubryce „płeć” zaznaczyło odpowiedź „inna”. „Z punktu widzenia analityka najbardziej zaskoczył mnie fakt, że zdecydowana większość ankietowanych biorących udział w badaniu na temat mobbingu to kobiety, ale już w trakcie pierwszych analiz okazało się, że to właśnie one częściej od mężczyzn doświadczają znęcania psychicznego i/lub fizycznego w miejscu pracy.
W poniedziałek poznański sąd wydał wyrok w głośnej sprawie o zniesławienie, którą zainicjował Łukasz Mejza. Poseł wytoczył prywatny akt oskarżenia przeciwko Jakubowi Wróblewskiemu, który w 2021 roku jako 17-letni licealista krytykował go w mediach społecznościowych. Polityk żądał 50 tysięcy złotych.
w sumie to usłyszałem dopiero o nim jak nagrał ten numer z Edem Sheeranem i już wtedy zastanawiało mnie kim on jest, ale skąd on się właściwie wziął? Bo widzę, że pierwsze filmiki i już Alberto i Roxie Węgiel 2 lata temu. Pół roku temu Ed Sheeran. Był jakiś popularny na TikToku wcześniej, jest z Ekipy Friza czy co? to jakiś kolejny eksperyment OjWojtka, który zaczął żyć własnym życiem? #latwogang
@StdPtr: Bananowy dzieciak ze znajomościami i gwiazda tiktoka i insta zrobił coś niesamowitego i ta zbiórka zapisze sie w historii neta ale to nie był ktoś nienznany który nagle odpalił bo nikt by do niego nie przyszedł on był znany i nie narzekał na brak zasięgów poprostu na jutubie był mało znany a ci co nie siedza w tiktokach go nie znają i myślą ze typ z nikąd odpalił strima
Łącznie na jednej z największych akcji charytatywnych w historii Polski udało się zebrać ponad 251 mln zł. Wśród firm, które wpłaciły największej (powyżej 1 mln zł), wymieniani są: XTB 6,25 mln zł, Kuchnia Vikinga (5,1), WK DZIK 5 mln zł, Budimex 3,01 mln zł InPost 3 mln zł, Tymbark 2,51 mln zł.
pierwszy donejt, chyba wtedy jeszcze pobierało prowizje, bo na pasku dodało się około 4,60 zł. Pewnie dopiero potem dogadali się w sprawie braku prowizji #latwogang
stary mu w-----ł jedynki, dał hajs, a potem ten hajs z-----ł, niech młody uczy się życia od małego, bo tak wygląda dorosłość, która go czeka ( ͡°͜ʖ͡°) #latwogang