Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
TajnyPortfelBuffeta

TajnyPortfelBuffeta

Dołączył 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 303
  • Znaleziska 5
  • Mikroblog 298
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
miluvzkittenz
miluvzkittenz
1 godz. i 7 min temu
  • 0
Czemu tak cicho o $otlk, czy tylko ja się w------m w tego śmieciucha? Wariat robi dzisiaj 35%, a w miesiąc 582%
#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta 10 min temu via Wykop
  • 0
@miluvzkittenz: na biotechach można zbić fortunę ale trzeba umieć rozróżniać sensowne pipeline’y od bullshitu
  • Odpowiedz
TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta 6 min temu via Wykop
  • 0
@miluvzkittenz:

już niżej się nie da upaść xD


Zdradzę ci sekret, możesz potrzebować do tego kartki papieru albo kalkulatora ale jeśli spółka spadnie do 0 to stracisz dokladnie tyle samo co gosc ktory kupił na górce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mar-kar-583
mar-kar-583
mar-kar-583
2 godz. i 52 min temu
  • 5
Akcje @taketwo #ttwo #gielda #ankieta #gta5
Życze nam dużych zysków #givememoney
mar-kar-583 - Akcje @taketwo #ttwo  #giełda #ankieta #gta5
Życze nam dużych zysków #g...

źródło: 11af288ee70458e1c646c24003ad597386ce67f338ca9b3b794a8d3524b65337

Pobierz

kiedy zamykam pozycjie

  • Ustalony TP (napisz w komentarzu) 4.9% (3)
  • Po ogłoszeniu zarobków z preorderów 4.9% (3)
  • Tuż przed premierą 45.9% (28)
  • Po premierze jeśli wycena nie wzrośnie/StopLoss 6.6% (4)
  • Zostawiam do czasu gta online i dłużej 3.3% (2)
  • Trololo 26.2% (16)
  • Mam skomplikowany plan, opiszę w komentarzu 8.2% (5)

Oddanych głosów: 61

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta 2 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 1
Mialem ttwo po 120 pod premiere z mysla ze po odpale shorty ale ostatecznie zamknalem na poczatku 2025 za 185 bo pomarańczowy za bardzo odwalał i przestraszylem sie ze inwestorzy sa rozsadni i spekulacyjnych papierow pierw sie pozbeda xd generalnie jak robilem sobie symulacje zyskow ze sprzedazy to nawet pozytywny scenariusz nie spinal mi sie z wycena 200+ (za duzo wtopili przejmujac zyngę)
  • Odpowiedz
TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta 6 godz. i 44 min temu
  • 3
myślę że $UBER zdominuje kolonie na księżycu i marsie, to nie jest porada inwestycyjna

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta
Autor
6 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 1
@Zorganizowany_chaos: ja ładowałem poniżej 70

  • Odpowiedz
TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta
Autor
6 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 0
@Zorganizowany_chaos: k---a miało być 2024 xd w każdym razie lekko nad 0 po 2 latach
  • Odpowiedz
TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta 7 godz. i 57 min temu
  • 5
Wyznawcy efficient market theory tłumaczący sytuację na SpaceX

#gielda
TajnyPortfelBuffeta - Wyznawcy efficient market theory tłumaczący sytuację na SpaceX
...

źródło: tenor

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta
Autor
7 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 2
@Atomowy_Kurier: ja jestem wolnorynkowcem ale uważam że jeśli chodzi o świadczenia socjalne zasada pareto znajduje zastosowanie (80% problemów społecznych można rozwiązać 20% nakładem)

no ale to co się teraz o--------a w usa to już bardziej korporacjonizm
  • Odpowiedz
TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta
Autor
7 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 0
@Atomowy_Kurier: a gruby to wydymał w momencie ipo, teraz to jest tylko cripple fight retailu xD
  • Odpowiedz
TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta
Autor
7 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 0
@Atomowy_Kurier: myśle że może być druga runda i rzucą więcej akcji na rynek tym samym zgarniając realny kapitał. A wyleszczanie emerytów to chyba głównie ludzie ludziom robią ten los, aktualnie to głównie w rękach ulicy są te papiery chyba, fundusze pasywne chyba już próbują powoli akumulować
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
8 godz. i 13 min temu
  • 11
#gielda

Czemu ludzie nie mogą się umówić, że hossa nigdy się nie skończy?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta 8 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 2
@KjatanSveisson: betoniarze się dogadali
  • Odpowiedz
anonimowy_programista
anonimowy_programista
9 godz. i 43 min temu
  • 4
Jedno trzeba przyznać Elonowi. Wyczekał z tym IPO SpaceX dość nieźle. Mogliby pomarzyć o takiej kasie na inwestycje, gdyby zrobili to 5 lat wcześniej.

Zebrali dodatkowe 85 mld usd i jednym ruchem ustawili się w jednym rzędzie z innymi hyperscalerami, przynajmniej jeżeli chodzi o cash-on-hand.

Oczywiście, wszyscy pozostali mają coś czego SpaceX nie ma - olbrzymie przychody. Więc dużo teraz będzie zależeć od tego, jaki będzie zwrot z inwestycji, z tych teraz
anonimowy_programista - Jedno trzeba przyznać Elonowi. Wyczekał z tym IPO SpaceX dość...

źródło: ry1awlpt495h1

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta 9 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 0
@anonimowy_programista: ja myślę że on jeszcze dodatkowe 10% rzuci na rynek i zgarnie ze 200B$+ xD z taką kasą to można se wybuchać rakiety przez dekady
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
10 godz. i 14 min temu
  • 6
Elon Musk prognozuje przychody SpaceX na poziomie 1 bln USD do 2030 roku. To znaczy że P/E futures 48 miesięcy wychodzi 2,5. Wychodzi że okazja do zakupu. Okazja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta 9 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 0
@ja_tu_tylko_na_moment: bilion amerykański czy polski? bo obstawiam że amerykański
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
10 godz. i 27 min temu
  • 1
#gielda

Który wskaźnik zwrotu jest w sumie lepszy MWR czy TWR?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta 10 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 1
jak wsadziłeś 400k a wyjąłeś 4mln 10 lat później to masz dobry wskaźnik zwrotu imo
  • Odpowiedz
anonimowy_programista
anonimowy_programista
13 godz. i 35 min temu
  • 3
Ale bym sobie zainwestował w jakąś małą spółkę, która produkuje coś, co będzie miało sens, tylko wtedy kiedy koszt wyniesienia czegoś na orbitę będzie wynosił około $100/kg ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda #spacex
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta 13 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 0
@anonimowy_programista: a co jeśli w kosmosie tak naprawdę nie ma aż tak dużo kasy do zarobienia?
  • Odpowiedz
TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta 12 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 0
@anonimowy_programista: dość powiedzieć że na ziemi od odkrycia złoża do wbicia pierwszej łopaty mija 13 lat, powodzenia

Rownie dobrze mozna wyceniac szlaki handlowe z obcymi cywilizacjami. Poki co wbiliśmy kijek w ksiezyc i zebralismy kilka grudek z kilku miejsc
  • Odpowiedz
TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta 12 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 0
Ja osobiscie najwiekszy rynek widze w orbitalnych smieciarkach jak to wszystko sie w koncu kaskadowo ze soba rozbije w drobny mak xd
  • Odpowiedz
Blackhorn
Blackhorn
22 godz. i 49 min temu
  • 46
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta 21 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 19
@Blackhorn: kilka lat może i warto a wręcz trzeba poświęcić na lepsze życie ale nie większość

Grubsza recesja -20-30% na portfolio ci przestawi punkt widzenia a jest nie do uniknięcia
TajnyPortfelBuffeta - @Blackhorn: kilka lat może i warto a wręcz trzeba poświęcić na ...

źródło: IMG_8212

Pobierz
  • Odpowiedz
TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta wczoraj, 22:08:19
  • 0
Zgniłem z tego shorta xD

a ty ile dronów spłodziłeś?
TajnyPortfelBuffeta - Zgniłem z tego shorta xD

a ty ile dronów spłodziłeś?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cheture
cheture
wczoraj, 17:12:57
  • 94
może i siadła mi prawie pikawa ale wszystkie rzeczy w robocie zrobiłam dobrze i nawet jeszcze czekoladki dostałam
cheture - może i siadła mi prawie pikawa ale wszystkie rzeczy w robocie zrobiłam dobr...

źródło: IMG_6651

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta wczoraj, 22:03:37 via Wykop
  • 0
TajnyPortfelBuffeta
  • Odpowiedz
Atomowy_Kurier
Atomowy_Kurier
wczoraj, 21:42:18
  • 0
czyli dzień 2 na rynku, a SpaceX wzrosło o kolejne 19%. Szok, niedowierzanie. Będzie 10 bilionów, to są fakty

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta wczoraj, 21:56:48 via Wykop
  • 7
@Atomowy_Kurier: K---a chyba dopiero do mnie dochodzi co on o-----ł xD

To jak wyciągniecie gamestopu do największej spółki na świecie. Fundusze pasywne będą musiły to skupować, wszystko wpadnie w pętlę nieskończoną a gdy kapitalizacja przekroczy Nvidie wtedy przyjdzie musk powie cyk rozwodnionko akcji na 500 mld $ i cyk ma środki na wybuchanie rakiet na dekady za 10% rozwodnienia czyli nic nie straci xD
TajnyPortfelBuffeta - @Atomowy_Kurier: K---a chyba dopiero do mnie dochodzi co on o--...

źródło: comment_FpqCAEWPVLeRaz6m86nRdNYUKNFKN8wd

Pobierz
  • Odpowiedz
marcus777
marcus777
wczoraj, 20:11:06
  • 21
Czytam wasze wpisy o imponujących wynikach typu 150% od początku roku i patrzę na swoje marne 7% (i to po piątkowym odbiciu) z dużym bólem. Mimo jednostkowych pozycji, które zrobiły po 100%, to przez ich wielkość, -10% na innych pożarł cały zysk tych zyskownych.
Opchnąłem MU w szczycie i zebrałem ostatni dołek. Dokupiłem też sndk, nvda, cien (aktualnie strata -6%), lite. Jestem byczo nastawiony na najbliższe tygodnie.
W Polsce zebrałem LPP, a
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta wczoraj, 20:23:21 via Wykop
  • 24
@marcus777: ci co tracą przestają postować po prostu xD

Jak cie to pocieszy to ja mialem w styczniu 725k a aktualnie 425k

Aczkolwiek ja sie bawie w zupelnie inna gre, mikrocapy smieciuchy ktorymi tak buja na codzien
  • Odpowiedz
TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta wczoraj, 20:54:11 via Wykop
  • 1
@Padoks: różnie
Nervgen Pharma sam odkryłem (nauka to lubie o nich wspomnial w kontekscie naukowym nie inwestycyjnym)
Sarepta - martin skhreli naganial, jak juz zaczal szorowac kurs ponizej 1 price/sales to sie zainteresowalem pipelinem sirna i elevidysem
Oroco resource corp - Kopalnia miedzi w meksyku (a raczej tereny pod kopalnie), nagoniony przez kanal na yt microcap explosions

To z takich glownych smieciuchow
  • Odpowiedz
TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta wczoraj, 17:17:35
  • 5
SpaceX niedługo przegoni w kapitalizacji Amazona
#gielda
TajnyPortfelBuffeta - SpaceX niedługo przegoni w kapitalizacji Amazona 
#gielda

źródło: IMG_8210

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta
Autor
wczoraj, 17:33:05 via Wykop
  • 1
@Atomowy_Kurier:
TajnyPortfelBuffeta - @Atomowy_Kurier:
  • Odpowiedz
Przegrywex
Przegrywex
wczoraj, 16:52:44
  • 680
Cena akcji #spacex wynosi obecnie: 178,70 USD
Łączna kapitalizacja: 2,33 bln USD

Plusujących zawołam równo za 6 miesięcy i zobaczymy jak kształtuje się cena.

Ja osobiście obstawiam ~$40 za akcję 15.12.2026
Przegrywex - Cena akcji #spacex wynosi obecnie: 178,70 USD
Łączna kapitalizacja: 2,33...

źródło: image

Pobierz

Jaka będzie cena akcję SPCX 15.12.2026 w USD

  • Powyżej 500 14.8% (351)
  • 301-500 5.4% (127)
  • 201-300 11.7% (277)
  • 151-200 9.3% (221)
  • 101-150 13.4% (317)
  • 76-100 17.6% (416)
  • 51-75 11.8% (280)
  • 26-50 6.2% (148)
  • 10-25 2.8% (66)
  • Poniżej 10 7.0% (166)

Oddanych głosów: 2369

  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta wczoraj, 17:07:52 via Wykop
  • 0
@milpl: przeciez kazdy to wie xd

@Przegrywex ath pewnie pęknie w przeciagu miesiąca ale dołek uklepie sie później niż za pół roku, raczej za rok
  • Odpowiedz
Jamniki2
Jamniki2
wczoraj, 16:17:26
  • 31
#gielda
Jamniki2 - #gielda

źródło: IMG_7648

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta wczoraj, 16:27:37 via Wykop
  • 1
Nie no tak szybko to nie jebnie, jeszcze trzeba pasywów poubierać
  • Odpowiedz
Herm1t
Herm1t
wczoraj, 14:22:24
  • 4
I dino na minusie jak mówiłem, j----y śmieć, obym kiedyś z niego wyszedł

#gielda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta wczoraj, 15:02:21 via Wykop
  • 0
@Herm1t: przeciez mozesz wyjsc w kazdej chwili

  • Odpowiedz
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
wczoraj, 14:23:20
  • 1
#gielda a gdyby tak sprzedać wszystko i władować się w taketwo?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta wczoraj, 14:25:30 via Wykop
  • 15
@Ten_spod_piatego: tzw. ruch stanowskiego
  • Odpowiedz
TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta wczoraj, 14:43:49 via Wykop
  • 0
@vorio: no to chyba że polowanie na stanowskiego
  • Odpowiedz
Guezeman
Guezeman
wczoraj, 09:54:52
  • 3
#gielda

O nowym modelu Claude co go zbanowali:
Niedługo sprawdzimy jak mocno w usa respektuje sie patenty i prawa autorskie, bo wszystkie rozwiązania staną sie otwarta księga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

The model was live for 72 hours.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta wczoraj, 10:10:05 via Wykop
  • 11
@Guezeman: ja obstawiam że go wycofali bo ktoś slopił tajemnice rządowe w trybie uczenia modelu
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 04.06.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking