Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
StdPtr
StdPtr

StdPtr

Dołączył 4 lata i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15480
  • Znaleziska 1473
  • Mikroblog 14007
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 1

4116

Edyta Pazura zasugerowała, że Konfitura może być pedofilem

Pokaż treści 18+

Edyta Pazura zasugerowała, że Konfitura może być pedofilem

Żona znanego aktora Cezary Pazura broni patoparkowania i jazdy po chodniku oraz sugeruje, że Konfitura może być pedofilem.

framugabezdrzwi
z
x.com
dodany: 01.04.2026, 11:37:36
  • 856
  • #
    konfitura
  • #
    polskiedrogi
  • #
    patologiazmiasta
StdPtr
StdPtr
StdPtr 01.04.2026, 14:44:16 via Wykop
  • 327
@Tym: podejrzewam że żona prowadzi jego konto i inne socjale (jest jego menadżerką) więc ma do nich pełny dostęp i to ona udostępniła swój post XD
screen z jego oficjalnej strony
StdPtr - @Tym: podejrzewam że żona prowadzi jego konto i inne socjale (jest jego mena...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
StdPtr
StdPtr
StdPtr 01.04.2026, 11:58:49
  • 10
Strategia inwestycyjna? Jest giełda, jest Synektig i sobie kupujesz....O, Syn2bio Syn2bio Syn2bio #gielda #synektik
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damer135
damer135
01.04.2026, 12:00:52 via Wykop
  • 0
@StdPtr: i komu to przeszkadza XD
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr 31.03.2026, 21:05:33
  • 2
Gotowi na następne lata chujni, betonu, paralitycznej obrony, lagi na oślep przez 70 minut i Grosika w kadrze? #mecz
StdPtr - Gotowi na następne lata chujni, betonu, paralitycznej obrony, lagi na oślep ...

źródło: 1000007214

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zizuzizizuza
zizuzizizuza
31.03.2026, 21:06:00 via Wykop
  • 1
@StdPtr: te zmiany w 90, jestem zniesmaczony
  • Odpowiedz
mr-dawid
mr-dawid
31.03.2026, 21:15:39 via Android
  • 0
@StdPtr Polacy to zawsze popadają w skrajne emocje
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr 31.03.2026, 20:52:36
  • 35
Mam flashbacki z Euro 2008 kiedy z Austrią zagraliśmy totalna chujnie, uratował nas Boruc i cud, a na koniec i tak była wina sędziego według całego narodu xD teraz 3 bramki na własne życzenie i p---------e że to wina sędziego nie zmieni tego, że jesteśmy tragiczni w obronie #mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk
31.03.2026, 20:52:56 via Wykop
  • 2
@StdPtr: Popełniał błędy w obie strony
  • Odpowiedz
soniaker
soniaker
soniaker
31.03.2026, 20:54:15 via Wykop
  • 2
@StdPtr: howard webb jak ja go nienawidze
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr 31.03.2026, 20:40:30
  • 13
Końcówka obnażyła nasz poziom - zero pomysłu, powrót do lagi na oślep i trzeba liczyć że wydarzy się cud. Pożegnanie Robercika z mistrzostwami świata w żałosnym stylu przez nieudaczników #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr 31.03.2026, 12:45:28
  • 0
W jakich dniach jest zamknięte kasynko na święta? #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blackredwhite
blackredwhite
blackredwhite
31.03.2026, 12:47:36 via Wykop
  • 1
@StdPtr: w piątek
  • Odpowiedz
Lapacz_Spadajacych_Nozy
Lapacz_Spadajacych_Nozy
31.03.2026, 12:54:41 via Wykop
  • 1
@StdPtr: w usa w poniedzialek pracuja.
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr 31.03.2026, 08:19:43
  • 12
Sezonowcy obkupuja się przed podziałem #gielda #synektik
StdPtr - Sezonowcy obkupuja się przed podziałem #gielda #synektik

źródło: 1000007202

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
31.03.2026, 08:26:15 via Android
  • 6
@StdPtr: a jutro wyprzedają Syn2Bio i odkupią za to Synektik
  • Odpowiedz
ercee
ercee
31.03.2026, 08:48:16 via Android
  • 2
@StdPtr: sprawdziłem jeszcze raz i masz rację. Jutro odcięcie, 7go syn2bio pojawi się na kontach a handel dopiero od debiutu tj. 12go
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr 31.03.2026, 07:32:09
  • 13
Dino leci za każdym razem jak przychodzi chłodniejszy dzień, czy te łapczywe kasjerki przestaną wreszcie niszczyć naszego narodowego czempiona spożywczego? #gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa
31.03.2026, 08:42:34 via Wykop
  • 2
@StdPtr: to przez tego gościa co gra na spadki- już od miesięcy ciągle stoi w drzwiach żeby kasjerki częściej chorowały i jak widać są efekty
  • Odpowiedz

412

Ten torrent ma 22 lata. Najstarszy plik z Pirate Bay nadal żyje

Ten torrent ma 22 lata. Najstarszy plik z Pirate Bay nadal żyje

Materiał z izraelskim oszustem, znaczy iluzjonistą, który wygina łyżeczki jak w Matrixie, wrzucony został do sieci 25 marca 2004 roku i wciąż jest udostępniany. To najstarszy torrent na sławnym The Pirate Bay, które mimo licznych zawirowań, wciąż jest aktywne na scenie piratów

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 30.03.2026, 17:23:27
  • 101
  • #
    ciekawostki
  • #
    torrent
  • #
    piratujo
  • #
    technologia
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
StdPtr
StdPtr
StdPtr 30.03.2026, 19:22:48 via Wykop
  • 9
@jestemjakijestem1212: eh młody ja pobierający sobie Gothica który ma kilkaset mega po czym okazuje się że to folder ze zdjęciami jakiejś włochatej ladacznicy...

1033

Kibice rezygnują z wyjazdu na mundial. "Masowe odwołania rezerwacji"

Kibice rezygnują z wyjazdu na mundial. "Masowe odwołania rezerwacji"

Mundial 2026 zbliża się wielkimi krokami. Branża turystyczna w USA liczyła na ogromne zyski, tymczasem kibice masowo odw

PiotrPiter
z
money.pl
dodany: 29.03.2026, 15:05:46
  • 212
  • #
    mundial
  • #
    turystyka
  • #
    usa
StdPtr
StdPtr
StdPtr 30.03.2026, 16:19:22 via Wykop
  • -1
Proponuję na następnych mistrzostwach zorganizować po 1 meczu w każdym kraju na każdym kontynencie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

StdPtr
StdPtr
StdPtr 27.03.2026, 10:52:07
  • 28
Dla nowych jest to krach, bessa, kryzys, pęknięcie bańki. Dla starych to po prostu wiosna #gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maceprotariusz
maceprotariusz
27.03.2026, 10:57:44 via Wykop
  • 6
@Bratkuu: nie ma czegoś takiego że brakuje kapitału, dla chcącego zawsze znajdzie się rozwiązanie https://kontakt.bocianpozyczki.pl/wniosek/krok-1
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr
Autor
27.03.2026, 11:00:16 via Wykop
  • 6
@Bratkuu: bocian, Provident i wiele innych oferują chwilówki z RRSO tylko 300000%, tyle na jednym lewarze x1000 można zrobić w dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

689

Mężczyźni stanowią 74,8% krwiodawców w Polsce

Mężczyźni stanowią 74,8% krwiodawców w Polsce

Mężczyźni stanowią większość krwiodawców w Polsce. W 2024 r. 74,8% krwiodawców stanowili mężczyźni, a 25,2% kobiety. Dane GUS pokazują też, że w głównej grupie wiekowej 25-44 lata mężczyzn-dawców było znacznie więcej niż kobiet.

Nigarun
z
stat.gov.pl
dodany: 27.03.2026, 00:33:32
  • 276
  • #
    zdrowie
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    rozowepaski
  • #
    medycyna
  • #
    krwiodawstwo
  • #
    ciekawostki
StdPtr
StdPtr
StdPtr 27.03.2026, 09:18:01 via Wykop
  • -6
@kiedystubylamaleucieklam: no ale ile jest kobiet które faktycznie nie mogą oddawać krwi? Wiele kobiet które poznałem nie oddawały bo: boją się igieł, robiły tatuaż, robiły kolczyka i "w sumie to raz chciały ale dowiedziały się że po tatuażu/kolczyku nie mogą przez pół roku i już nie wróciły" XD
StdPtr
StdPtr
StdPtr 27.03.2026, 08:41:05
  • 276
no i dumni wy z siebie jesteście? Po protestach pan miliarder musiał odkręcić grzejniki wczoraj i dzisiaj, bo JAŚNIEPANIOMKASJERKOM zimno i proszę, biznes upadł #gielda #dino
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr
Autor
27.03.2026, 08:49:05 via Wykop
  • 96
@ocokamann: czy wy nie rozumiecie że PRZEDSIĘBIORCY TO SÓL TEJ ZIEMI? dajcie im spokój, ich ochronę powinno się wpisać do konstytucji!!!!! warto poświęcić jedną babę czy chłopa ze wsi, żeby przedsiębiorca dalej móg być SOLĄ TEJ ZIEMI!
  • Odpowiedz
PfefferWerfer
PfefferWerfer
27.03.2026, 09:39:48 via Wykop
  • 50
@StdPtr: Kiedy wzywa kapitał moim honorem jest j-----e pospólstwa
  • Odpowiedz

2438

Zatrzymano oszusta z Rynku Głównego

Zatrzymano oszusta z Rynku Głównego

Okazał się nim być obywatel Senegalu w wieku 31 lat

wicehrabia_julian
z
lovekrakow.pl
dodany: 23.03.2026, 15:20:33
  • 301
  • #
    krakow
  • #
    oszukujo
  • #
    policja
  • #
    przestepczosc
  • #
    wydarzenia
  • #
    kryminalne
StdPtr
StdPtr
StdPtr 24.03.2026, 11:08:00 via Wykop
  • 5
no to teraz pora wziąć się za oszustów naciągających ludzi m.in. na grę w trzy kubki - mam nadzieję, że o nich też będzie znalezisko z płomieniem, bo przecież nie chodzi tylko o to że był czarny prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

StdPtr
StdPtr
StdPtr 24.03.2026, 13:51:44 via Wykop
  • 1
@rotaredom: i cyk pierwszy nieudacznik życiowy zielonka z tygodniowym kontem na czarną, płacą wam teraz w złotówkach czy w rublach?

330

Szwecja: Rząd obniży podatek od paliw i będzie dopłacać do rachunków

Szwecja: Rząd obniży podatek od paliw i będzie dopłacać do rachunków

Rząd Szwecji ogłosił w poniedziałek obniżenie od maja podatku od benzyny i oleju napędowego, a także wprowadzenie dopłat do rachunków za energię elektryczną. Według szacunków rządu dzięki obniżce podatków do najniższego możliwego poziomu w UE oceny benzyny powinny spać o ok. 1 koronę (ok. 0,4 PLN).

Zbychu222
z
bankier.pl
dodany: 23.03.2026, 12:41:17
  • 77
  • #
    gospodarka
  • #
    szwecja
  • #
    ciekawostki
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
StdPtr
StdPtr
StdPtr 24.03.2026, 09:20:18 via Wykop
  • -3
@Saeglopur: bezrobocie jest wysokie bo Szwedzi tyle zarobią w kilka-kilkanaście lat pracy, że juz nie muszą pracować.
StdPtr
StdPtr
StdPtr 23.03.2026, 11:08:38
  • 2
Bankier forum to najlepszy wyznacznik tego czy trzymać czy sprzedawać dana spółkę - jak tematy krzyczą o jej upadku to trzeba dobierać, jak tematy nawołują do zakupów to trzeba sprzedawać. J----i mają lepszą skuteczność niż ludzie z tagu #gielda . Aż zaczynam się zastanawiać czy grubasy nie wyznaczają tam studentów na praktykach do naganiania lub siania paniki w przypadku niektórych spółek xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr 23.03.2026, 08:27:41
  • 2
Hej chat gpt, oblicz ile puszek i butelek muszę wygrzebać ze śmietników i okolicznych rowów żeby odrobić te straty #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr 23.03.2026, 08:09:04
  • 7
Witaj wiosno! #gielda
StdPtr - Witaj wiosno! #gielda

źródło: 1000007101

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1110

Policzyłem, ile straciłem na systemie kaucyjnym w 3 miesiące. Ta kwota boli

Policzyłem, ile straciłem na systemie kaucyjnym w 3 miesiące. Ta kwota boli

Polska to nie jest kraj dla biednych ludzi – gdzie nie spojrzysz, tam same podwyżki i nowe podatki czy inne daniny

starnak
z
bezprawnik.pl
dodany: 21.03.2026, 10:44:24
  • 677
  • #
    lolska
  • #
    butelki
  • #
    puszki
  • #
    opakowanie
  • #
    systemkaucyjny
StdPtr
StdPtr
StdPtr 22.03.2026, 18:22:22 via Wykop
  • -1
Wracając tylko do butelek plastikowych PET: nieważne, czy jest to butelka o pojemności 0,5 czy 2 l i czy napój kosztuje 0,99 czy 9,99 zł - zawsze kaucja zwrotna wynosi 50 groszy. Z jednej strony niewiele. Z drugiej zaś staramy się z żoną pić dużo wody i zimą schodzą nam nawet dwie butelki dziennie na osobę. To daje łącznie 4 razy 50 groszy każdego dnia. W skali 3 miesięcy przekłada się to
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

6490

Chuck Norris nie żyje

Chuck Norris nie żyje

Jak podano na oficjalnym profilu na instagramie, w wieku 86 lat zmarł Chuck Norris

Voorheez
z
instagram.com
dodany: 20.03.2026, 14:01:36
  • 548
  • #
    smierc
  • #
    chucknorris
  • #
    usa
  • #
    film
  • #
    kino
StdPtr
StdPtr
StdPtr 20.03.2026, 14:56:30 via Wykop
  • -1
Mam nadzieję, że nie podzieli losu Vala Kilmera i jego rodzina nie zgodzi się na generowanie go w ai żeby występował w filmach
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

StdPtr
StdPtr
StdPtr 20.03.2026, 14:57:09 via Wykop
  • -4
@taxi_driver92: pierwsze co widać po wpisaniu w google Chuck Norris
StdPtr - @taxi_driver92: pierwsze co widać po wpisaniu w google Chuck Norris

źródło: 1000007078

Pobierz
  • <
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 27
  • Strona 16 z 27
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 31.12.2024

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 20.05.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 21.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking