Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
StdPtr
StdPtr

StdPtr

Dołączył 4 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16176
  • Znaleziska 1544
  • Mikroblog 14632
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 1

326

Afera wokół GTA 6 - Zamiast pudełek z grą; będzie kod do gry

Afera wokół GTA 6 - Zamiast pudełek z grą; będzie kod do gry

Zamówienia przedpremierowe GTA 6 wystartowały, ale gracze i inwestorzy mają zdecydowanie mieszane uczucia. Rockstar Games, zamiast tradycyjnego święta dla fanów, wywołał prawdziwe trzęsienie ziemi, które uderzyło rykoszetem w rynki finansowe. Decyzja o dystrybucji fizycznych wydań Grand Theft Auto 6

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 15 godz. i 55 min temu
  • 186
  • #
    gry
  • #
    technologia
  • #
    pcmasterrace
  • #
    gta
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
StdPtr
StdPtr
StdPtr 7 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 0
a jeszcze rano widziałem wpisy ludzi, którzy pisali, że oni kupują pudełkową wersję gry, bo wsadzą sobie płytę i będą grać i nie muszą się brać że zabraknie internetu, a nie jak frajerzy będą "wypożyczać" XD no to powodzenia
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

941

Polska na czele krajów z największą ceną za "wypożyczenie" sobie GTA VI.

Polska na czele krajów z największą ceną za "wypożyczenie" sobie GTA VI.

My jak zawsze w czołówce światowej.

Pierdyliard
z
wykop.pl
dodany: 13 godz. temu
  • 150
  • #
    gta
  • #
    gry
  • #
    polska
  • #
    konsole
  • #
    pcmasterrace
  • #
    steam
StdPtr
StdPtr
StdPtr 7 godz. i 39 min temu via Wykop
  • -1
Polak-Węgier dwa bratanki i do biedy i do drożyzny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

StdPtr
StdPtr
StdPtr 9 godz. i 20 min temu
  • 13
Micron po d--------h wynikach robi +13% a cały tag zapłakany, że to porażka i nieporozumienie XD z takimi papierowymi akcjomariuszami to przy pierwszym potknięciu kurs poleci na łeb #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NimooZysku
NimooZysku
9 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 7
@StdPtr: Micron ładnie daje, ale cały tag poza micronem zapakowany też w śmieciuchy Serenitiego, które porobiły -15-30% (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
8 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 1
Micron po d--------h wynikach robi +13% a cały tag zapłakany, że to porażka i nieporozumienie


@StdPtr: Micron po d--------h wynikach ledwo przebił kurs sprzed 3 dni ;d
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
11 godz. i 57 min temu
  • 308
Maciej Rybus wraca do Polski. Pilkarz ktory ostatnie lata spędził w Rosji, wraca na rodzime boiska.
Po tym jak jego kariera zaczela przygasac, jego żona Lana Rybusova wniosła sprawę o rozwód. Ostatecznie polski piłkarz został pozbawiony wiekszosci majątku, a takze praw do kontaktu z dziećmi.
Obecnie, aby zdobyć środki do zycia, oferował swoje usługi klubom trzecioligowym. Pomocną dłoń wyciągnął jego byly klub Pelikan Łowicz, ktory podpisał z zawodnikiem dwuletnią umowę. Wg nieoficjalnych
thorgoth - Maciej Rybus wraca do Polski. Pilkarz ktory ostatnie lata spędził w Rosji,...

źródło: 1000016251

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr 10 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 45
@thorgoth: małpy nigdy się nie nauczą jakie są baby ze wschodu xD przegrał karierę bo mu s----a mózg zalała, niech sobie siedzi u sowietów
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
10 godz. i 17 min temu
  • 8
#gielda Eh a bylo sie w cyfrowe złoto bezpieczną przystań zapakować
Ryzcel - #gielda Eh a bylo sie w cyfrowe złoto bezpieczną przystań zapakować

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr 10 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 0
@Ryzcel: w Europie to średnio bo tępią to krypto jak tylko mogą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sebinko
sebinko
11 godz. i 7 min temu
  • 1
#gielda Chcieliście dokupić to jest okazja( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr 11 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 0
@sebinko: eee AMD dalej powyżej 500 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
adam-kwiatkowski783
adam-kwiatkowski783
12 godz. i 26 min temu
  • 0
Rheinmetall ma szansę odbić ? #gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr 11 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 1
@adam-kwiatkowski783: wszyscy uciekają na Mircona i Sandisk, za rok może być odwrotnie i tak to życie się toczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zar0x
zar0x
zar0x
12 godz. i 14 min temu
  • 0
drodzy koledzy ponawiam pytanie, zaproponujcie jakieś ciekawe spółki z hamerykanskiej giełdy, nie śmieciuchy i nie AI/pamieciarze. Zostal w ogole ktoś normalny na tym tagu? #gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr 11 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 0
Został w ogole ktoś normalny na tym tagu?

@zar0x: a nie widzisz jak dzielnie walczymy z ETFiarzami?
  • Odpowiedz
Gruboklates
Gruboklates
Gruboklates
14 godz. temu
  • 9
#mecz xDDDD ale to był zjeb
#mundial
Gruboklates - #mecz xDDDD ale to był zjeb 
#mundial
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr 12 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 1
@Gruboklates: jeśli miałbym komuś krótko przestawić polską myśl szkoleniową to bym mu pokazał filmik z jego zagraniami xD
  • Odpowiedz
FerdekM
FerdekM
14 godz. i 28 min temu
  • 8
Swoją drogą Vinicius już 4 bramki, na równi z Mbappe i Haalandem, jedną mniej niż Messi. Jak utrzymają taką ilość drużyn, to można stawiać domy że na jednym z najbliższych 3 mundiali ktoś tam p--------e z 15-20 bramek. Starczy ktoś w formie Halanda sprzed 4 lat, łatwa grupa i proste losowania na 1/16 i 1/8. Już pewnie w tym mundialu ktoś zrobi dwucyfrówkę, bo Norwegia/Francja grają na 3 miejsce czyli prawdopodobnie Szkocję,
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr 12 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 0
@FerdekM: Norwegia rozjedzie Francję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

3006

Będziemy zdy--ać w kolejkach? Rząd tnie kierunki lekarskie!

Będziemy zdy--ać w kolejkach? Rząd tnie kierunki lekarskie!

To nie żart. Ministerstwo Zdrowia wyhamowuje tempo rozwoju studiów lekarskich. Resort nie planuje już ani dalszego zwiększania liczby miejsc, ani nowych kierunków. W kolejnych latach limity mogą nawet zacząć spadać. "Nie ma potrzeby". Czy przyjdzie nam zdy--ać w kolejkach do lekarzy milionerów?

Z_dupy_strzelec
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 16 godz. i 45 min temu
  • 320
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz500k
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    polska
StdPtr
StdPtr
StdPtr 12 godz. i 54 min temu via Wykop
  • -1
Zaraz zaraz, j---ć ich za odklejenie z utrzymaniem limitu na kierunkach i twierdzeniem, że lekarzy jest dość i że chodzi o to żeby wszyscy lekarze mieli pracę (XD), ale skąd informacja o cięciach w przyszłości? Żadnej wypowiedzi ani źródła, tylko "ustalenia" portalu. Więc jak ja powiem, że według moich wyliczeń w przyszłości wójt każdej gminy będziemy miał prawo pierwszej nocy, to też mi każdy uwierzy? No albo jesteśmy rzetelni i jebiemy i
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

adampa
adampa
14 godz. i 39 min temu
  • 57
#gielda Wasze największe kompromitacje giełdowe?

Moje:
- nie mam Microna
- mam uśredniane Dino
- chciałem kupić SNDK przy 600, ale dałem za niski limit i wypompowało w górę
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr 13 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 1
@adampa: stale dobieram Mirbud i usredniam w dół ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

1317

Lekarze: przejrzyste zarobki to "absurd czystej wody"

Lekarze: przejrzyste zarobki to "absurd czystej wody"

Porozumienie rezydentów OZZL "Dzięki temu genialnemu planowi tworzy się absurd czystej wody: zarobki pielęgniarki, ratownika czy lekarza na kontrakcie w zwykłym szpitalu powiatowym będą publiczną telenowelą dostępną dla każdego sąsiada. W tym samym czasie cywilnoprawne eldorado menedżerów i "

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: przedwczoraj, 19:39:08
  • 98
  • #
    polska
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    zarobki
StdPtr
StdPtr
StdPtr 14 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 9
Ja uważam że zarobki każdego pracującego w państwowce, gdzie pensja jest z pieniędzy podatników powinny być przejrzyste. Nie tylko lekarzy, zobaczylibyśmy wtedy jaka jest skala patologii w każdym zawodzie za państwowe pieniądze
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

chamik
chamik
17 godz. i 27 min temu
  • 32
Pivot na Dino Semiconductors.

#gielda #meczennicydino
chamik - Pivot na Dino Semiconductors.

#gielda #meczennicydino

źródło: 42905773-2eb4-4967-bef2-6bc504b69063

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr 17 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 11
@chamik: ciekawe jak będzie starym babom ze wsi za minimalną szło robienie procesorów
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
18 godz. i 29 min temu
  • 77
✨️ Dlaczego Polacy wybierają mieszkania? Ⓘ
Ktoś mi powie co kieruje ludźmi że wybierają kupno mieszkania? Czy Polacy na prawdę uwielbiają żyć jak niewolnicy? Mamy okolice 30 stopni, co można robić w takim bloku? Ani nie wyjdziesz do ogrodu, ani nie zrobisz grilla, nawet głośniej muzyki nie puścisz. Zastanawiam się gdzie takie osoby suszą pranie? Gdzie trzymają butelki z kaucją? Gdzie mają przestrzeń do ćwiczeń? Gdzie trzymają rower? Przecież nawet żeby auto mieć
mirkoanonim - ✨️ Dlaczego Polacy wybierają mieszkania? Ⓘ
Ktoś mi powie co kieruje lud...

źródło: 817cdf4722038e60ab9d1b53d96ae4904546927581ef1048613305b284dbd3f6

Pobierz
  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr 17 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 9
@mirko_anonim: kiepski ragebait
  • Odpowiedz
ThisSpitefulSnake33
ThisSpitefulSnake33
18 godz. i 35 min temu
  • 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr 17 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 2
@ThisSpitefulSnake33: my tolerancyjni
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr 18 godz. i 35 min temu
  • 3
Dywidenda o 2 w nocy, Omar nie śpi żeby użytkownicy mogli zobaczyć pieniądze ze spółek. Co za poświęcenie #gielda
StdPtr - Dywidenda o 2 w nocy, Omar nie śpi żeby użytkownicy mogli zobaczyć pieniądze...

źródło: 1000008972

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytt5
cytt5
cytt5
przedwczoraj, 16:04:32
  • 9
Dostaliście już emaile tak jak ja, że nie dostaną licencji MiCA do 30.06?

#binance
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr przedwczoraj, 16:47:21 via Wykop
  • 0
@youmimicanski: @SPRANTKILL czy ten portfel Binance będzie dalej działał po 1 lipca i mogę tam trzymać Bitcoina?
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr przedwczoraj, 17:00:50 via Wykop
  • 0
@youmimicanski: [$~~$]: eh czyli lepiej wypłacić na konto bankowe? Szkoda, bo liczyłem że sobie potrzymam lata i nie będę musiał bawić się z rozliczaniem i płaceniem podatku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Erimar
Erimar
przedwczoraj, 06:50:55
  • 424
#mecz #heheszki
Erimar - #mecz #heheszki

źródło: image

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr przedwczoraj, 12:41:57 via Wykop
  • 0
@Erimar: ale wielki wiking osrał gwiazdeczkę
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 31.12.2024

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 20.05.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 21.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia