
Lekarz wprost oczekuje przywilejów w kolejkach

Czy lekarz, czy pielęgniarka, nie powinna stać w kolejce stwierdza dr Artur Płachta, członek NRL Bo jeśli ja stoję w kolejce do badania, to nie pracuję, a w tym czasie kilku pacjentów nie otrzyma pomocy. Jesteśmy odpowiedzialni za zdrowie Polakówi z tego tytułu należą nam się pewne przywileje
z- 79
- #
- #
- #
- #
- #
- #

















