Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mszanin
Mszanin

Mszanin

Dołączył 6 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3812
  • Znaleziska 3737
  • Mikroblog 75
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 1

1742

Niedziele handlowe wracają? Czas skończyć z absurdem i oddać handel Polakom

Niedziele handlowe wracają? Czas skończyć z absurdem i oddać handel Polakom

Zakaz handlu w niedzielę, wprowadzony w 2018 roku, miał chronić pracowników i przywrócić święto rodzinie. Tymczasem z upływem lat stał się symbolem rosnącej frustracji - zarówno klientów, jak i przedsiębiorców, którzy próbują odnaleźć się w gąszczu wyjątków, luk i niejasnych regulacji.

miro87
z
przegladhandlowy.pl
dodany: 23.11.2025, 11:53:29
  • 668
  • #
    handel
  • #
    handelwniedziele
  • #
    wolnaniedziela
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    polska
Mszanin
Mszanin
Mszanin 24.11.2025, 08:17:26 via Wykop
  • 17
Za niedzielę i sobotę pracującą na UoP nalezy się wolne w tygodniu. Od zawsze irytuje mnie ta narracja o 7dniowym tygodniu pracy w tym w niedziele, bo nikt nie mówi, że pracując w niedziele, odbiorą wolne w tygodniu. Ja np. bym tak wolal, bo obecnie przy moich gidzinach pracy nie moge zalatwic zadnej sprawy urzedowej, w ktorej fizyczna wizyta w instytucjach wszelakiej masci jest konieczna
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

207

Panika wśród klientów banków.. Gotówki w Polsce nie zabranie,, uspokaja KNF

Panika wśród klientów banków.. Gotówki w Polsce nie zabranie,, uspokaja KNF

W przestrzeni publicznej pojawia się coraz więcej informacji, z których wynika, że Polacy obawiają się utraty pieniędzy zgromadzonych na bankowych kontach. Komisja Nadzoru Finansowego uspokaja i tłumaczy, że banki są przygotowane niemalże na każdy scenariusz, w tym na globalny kryzys. Pieniędzy ma n

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 03.11.2025, 14:17:28
  • 131
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
  • #
    wykop
Mszanin
Mszanin
Mszanin 04.11.2025, 07:38:41 via Wykop
  • 2
A tak na logikę: myślicie, że by się przyznali, że taki scenariusz jest realny? Muszą zaprzeczać, nawet jeśli będą już widoczne sygnały takie jak brak gotówki w niektorych bankomatach. Jeśli by przyznali się, że to prawda to w ciągu kilku godzin ludzie by się ustawili kolejkami do wypłat gotówki i system bankowy by upadł w ciągu kilku dni. Nie ma fizycznie takiej ilości gotówki ile jest na rachunkach bankowych, albo tej wytworzonej
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1063

70 proc. Polaków uważa, że Izrael dopuszcza się ludobójstwa w Strefie Gazy

"70 proc. Polaków uważa, że Izrael dopuszcza się w Strefie Gazy ludobójstwa. Jakie znaczenie dla izraelskiego rządu mają takie sondaże? Używa ich jak papieru toaletowego do podcierania tyłków."

Bobito
z
rp.pl
dodany: 11.09.2025, 10:05:54
  • 96
  • #
    wojna
  • #
    izrael
  • #
    zydzi
  • #
    palestyna
  • #
    bliskiwschod
  • #
    swiat
Mszanin
Mszanin
Mszanin 11.09.2025, 13:51:45 via Wykop
  • 0
I co z tego wynika, że zrobiono badania i wyszło, że 70% Polaków tak uważa?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

549

Zajrzał do menu w kawiarni w Poznaniu i zdębiał. Takiej opłaty jeszcze nie było

Pokaż treści 18+

Zajrzał do menu w kawiarni w Poznaniu i zdębiał. Takiej opłaty jeszcze nie było

Restauratorzy stale zaskakują klientów nowymi pomysłami na zdobycie nieco grosza, wprowadzając kolejne absurdalne opłaty "Dla osoby towarzyszącej nieskładającej zamówienia naliczana jest opłata serwisowa 6 zł"

MistrzKowalski
z
fakt.pl
dodany: 30.08.2025, 16:24:20
  • 210
  • #
    januszebiznesu
  • #
    januszex
  • #
    bekazpodludzi
Mszanin
Mszanin
Mszanin 31.08.2025, 07:13:08 via Wykop
  • 4
Mnie w restauracjach od zawsze wku*wia jak czyhają tylko, by zabrać talerz po jedzeniu- możesz miec sztućce nadal oparte po bokach o talerz, a na nim samym reszte posilku, a i tak w niektorych lokalach juz ci sapią nad plecami, czy smakowalo i szykuja się do wyniesienia talerza. No przecież wiadomo że bez talerzy przy pustym stole głupio siedzieć i albo coś do mówisz albo wyjdziesz
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mszanin
Mszanin
Mszanin 01.09.2025, 07:26:04 via Wykop
  • 0
@Glyndwr: napisałem opieram sztućce o talerz a nie położyłem sztućce na talerzu kropka Jeśli mam ci to bardziej dosadnie wytłumaczyć to opieram sztućce o talerz w ten sposób że widelec leży na godzinie 9:00 a nóż na godzinie 15:00 i oba są oparte o stół i o talerz

1369

Atak na stacji metra. Dlaczego napastnik nie trafi do aresztu?

Pokaż treści 18+

Atak na stacji metra. Dlaczego napastnik nie trafi do aresztu?

Kontrowersyjna decyzja warszawskiej prokuratury ws. mężczyzny, który na stacji metra Młociny usiłował wepchnąć kobietę pod nadjeżdżający pociąg. Śledczy nie złożyli do sądu wniosku o tymczasowe aresztowanie 42-latka. Uznali, że nie ma do tego podstaw.

o__0
z
rmf24.pl
dodany: 28.08.2025, 07:25:05
  • 122
  • #
    warszawa
  • #
    wydarzenia
  • #
    metro
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    polska
Mszanin
Mszanin
Mszanin 28.08.2025, 10:38:12 via Wykop
  • -1
@malin90: Wystarczy, że by krzyknął w tym samym metrze "Nawrocki to ch..." i już by go kontrterroryści skutego pod pachy nieśli

461

Paweł sprzedaje swojego gruza za 45 koła - 200 km/h w terenie zabudowanym.

Pokaż treści 18+

Paweł sprzedaje swojego gruza za 45 koła - 200 km/h w terenie zabudowanym.

Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale

dashcambandit
z
youtube.com
dodany: 22.08.2025, 15:31:44
  • 50
  • #
    lodzkie
  • #
    prawojazdy
  • #
    polskiedrogi
  • #
    patologiazewsi
Mszanin
Mszanin
Mszanin 23.08.2025, 06:55:39 via Wykop
  • 2
Rozrząd wymieniony w tamtym roku to znaczy w którym- w 2015,2018 czy może w 2023?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mszanin
Mszanin
Mszanin 25.08.2025, 10:41:03 via Wykop
  • 0
@Cadore: Wcale nie bo to jest potoczyzm "w tamtym" jak stoisz z kimś na przykład obok 10 samochodów stojących w rzędzie i mówisz patrz na tamten samochód, nie pokazując palcem to ta osoba nie będzie wiedziała, o którym mówisz

936

Unia Europejska chce definitywnie wycofać gotówkę! A co na to Polacy?

Unia Europejska chce definitywnie wycofać gotówkę! A co na to Polacy?

Unia Europejska zaostrza prawa. Mniejsze limity związane z transakcjami gotówkowymi mają prowadzić do całkowitego jej wycofania. Nie podoba się to Polakom. Czy rzeczywiście gotówka może zniknąć za kilka lat?

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 06.06.2025, 20:19:40
  • 331
  • #
    pieniadze
  • #
    ekonomia
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    europa
Mszanin
Mszanin
Mszanin 07.06.2025, 07:39:11 via Wykop
  • 22
Żyję 42 lata, w tym około 15 lat z kartami platniczymi, gdzie ostatnie 5 lat to już w zasadzie prawie wyłącznie posługuję się kartami.

Ale zawsze mam w portfelu gotówkę- tylko w tym roku miałem 2 sytuacje, że terminal się popsuł na stacji benzynowej, a ja zalałem pod korek.
W takiej sytuacji pracownik stacji nagle zmienia front z chętnie przyjmujacego platnosc kartą, na takiego, ktory mowi, ze to obowiazek klienta jest posiadac odliczoną kwotę
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1500

Karol Nawrocki prezydentem Polski!

Pokaż treści 18+

Karol Nawrocki prezydentem Polski!

Karol Nawrocki wygrał wybory prezydenckie w roku 2025! Izyskujac niewieleką przewagę nad rywalem ca. 51-49

Blymyzystyfy
z
polandelects.com
dodany: 02.06.2025, 02:19:50
  • 1270
  • #
    wybory2025
  • #
    wybory
  • #
    narwocki
  • #
    pis
  • #
    ko
  • #
    polityka
Mszanin
Mszanin
Mszanin 02.06.2025, 05:50:28 via Wykop
  • 1
Myślę, że mechanizm tej wygranej jest podobny do wygranej Hołowni na stanowisko Marszałka, drugiej osoby w państwie

Osoba całkowicie dotąd apolityczna wchodzi na najwyższy stołek państwowy, bo aktorzy na scenie polotycznej od lat ci sami, już się ludziom opatrzyli.

Problem i roznica jednak polega na tym, że Hołownia nie jest i nigdy nie był wytatuowanym pseudokibolem, o przeszło pospolitego patusa.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mirko_anonim
mirko_anonim
10.05.2025, 17:17:05
  • 7
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ludzie, którzy twierdzą, że przy obecnym niskim bezrobociu każdy, kto chce, znajdzie pracę, są niestety oderwani od rzeczywistości. Od czterech miesięcy szukam pracy jako programista – mam ponad 5 lat doświadczenia, wysyłam CV i... cisza. Zero odpowiedzi, ani maili, ani telefonów. Nikt nawet nie zapytał o moje oczekiwania finansowe.

Mieszkam w małym mieście, ale mogę dojeżdżać codziennie do biura, maksymalnie 150 km dziennie. Mimo to cisza. Niby można zostać
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mszanin
Mszanin
Mszanin 01.06.2025, 05:52:39 via Wykop
  • 0
@gradekmi: A nawet jeśli jest zdesperowany to w czym ci to przeszkadza i na jakiej podstawie oceniasz go w ten sposób, z góry jako złego pracownika? Przykładowo takim desperatem jakiego opisujesz jestem na przykład ja, a raczej byłem szukając pracy i obecnie dojeżdżam też 70 km w jedną stronę, ponieważ w mojej miejscowości nie było po prostu pracy. Jestem normalnym, wydajnym i z tego co do mnie dociera cenionym pracownikiem
  • Odpowiedz
Mszanin
Mszanin
Mszanin 01.06.2025, 18:53:59 via Wykop
  • 0
@gradekmi: Twoje stanowisko rozumiem. Jednak przyklad, ktory podales to przyklad czlowieka bardziej nieodpowiedzialnego, niz zdesperowanego. Jesli ja swiadomie decyduje sie dojezdzac powiedzmy 70km do pracy, to najpierw liczę koszty dojazdu, koszty amortyzacji auta, moj czas poswiecony na dojazd, kwestie szybszej zmiany auta z uwagi na duze przebiegi i na tej podstawie podejmuje decyzji o oplacalnosci lub nie podjecia takiej pracy.

W zadnym wypadku nie zrobilbym czegos takiego, co ten czlowiek,
  • Odpowiedz

426

70-letni pracownik. To już niedługo będzie norma

70-letni pracownik. To już niedługo będzie norma

Najnowsze badania pokazują, że dzisiejszy 70-latek ma zdolności poznawcze na poziomie 50-latka z początku XXI wieku. A to oznacza, że może się jeszcze przydać gospodarce.

konto usunięte
z
fxmag.pl
dodany: 18.04.2025, 12:08:21
  • 288
  • #
    rynekpracy
  • #
    praca
Mszanin
Mszanin
Mszanin 19.04.2025, 09:15:34 via Wykop
  • 7
Skoro tak jest, to ciekawe czemu już ludzie 40+ maja problem ze znalezieniem pracy...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1597

Feministki cieszą się z wzięcia mężczyzn w kamasze

Feministki walczące z terminem "alienacja rodzicielska" oraz z aktywistami na rzecz praw mężczyzn cieszą się z wojskowych ćwiczeń dla mężczyzn.

Marekkk12345
z
facebook.com
dodany: 18.03.2025, 20:31:20
  • 175
  • #
    bekazfeministek
  • #
    rakcontent
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    feminizm
  • #
    logikarozowychpaskow
Mszanin
Mszanin
Mszanin 19.03.2025, 08:52:10 via Wykop
  • -1
@askey: walczyć to ja mogę tylko i wyłącznie za swoją żonę i dziecko. W praktyce jednak ograniczyłoby się to nie do walki, a do jak najszybszego spieprzenia na zachód.

428

Starsze auta nie wjadą. Nowy pomysł na strefę w Krakowie

Starsze auta nie wjadą. Nowy pomysł na strefę w Krakowie

ZTP proponuje, aby samochody spoza Krakowa, które nie spełniają planowanych norm, mogły wjeżdżać do miasta po uiszczeniu opłaty za pomocą specjalnej aplikacji. Opłaty miałyby wynosić 2,50 zł za godzinę, 20 zł za dzień (abonament dzienny) lub 500 zł za miesiąc. Trwają jednak rozmowy z placówkami...

KapitanTorpedal
z
autokult.pl
dodany: 18.03.2025, 14:54:51
  • 220
  • #
    polska
  • #
    krakow
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    motoryzacja
  • #
    ekologia
Mszanin
Mszanin
Mszanin 19.03.2025, 08:48:41 via Wykop
  • 0
Czyli jak zapłacisz To masz nagle super-eko-pojazd....

Kiedy wy wszyscy ludzie się w końcu połapiecie, że nie ma czegoś takiego jak Ekologia i nigdy nie było, jest tylko i wyłącznie jedna wielka łapica na pieniądze...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

538

Komornik jednak będzie mógł zabrać całą pensję? Oni się tego domagają

Komornik jednak będzie mógł zabrać całą pensję? Oni się tego domagają

Do marszałka Sejmu wpłynęła petycja postulująca zmianę przepisów dotyczących kwoty wolnej od potrąceń komorniczych. Autor dokumentu twierdzi, że dziś system praktycznie uniemożliwia egzekucję należności od osób zarabiających płacę minimalną. Co szkodzi zarówno wierzycielom, jak i gospodarce.

epicentrum_chaosu
z
money.pl
dodany: 15.03.2025, 19:56:59
  • 318
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
Mszanin
Mszanin
Mszanin 16.03.2025, 11:41:43 via Wykop
  • 6
Efekt będzie taki, że dluznicy będą masowo się "zwalniać" i robić na czarno. Nikt normalny nie będzie pracowal caly miesiac za mniej, niz minimalna.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mszanin
Mszanin
Mszanin 16.03.2025, 11:44:44 via Wykop
  • 0
@modar: I na co wydaje te pensje? Mieszkanie moze wynajmowac, ok. Ale sprzęty w srodku? Auto? Wszystko mozna przepisac na kogos ale komornik zajmuje to co jest we wladaniu dluznika.

Poza tym nie chcialbym zyc jak szczur, gdy kazdy dzwonek do domofonu czy telefon powoduje wzrost tętna o 100%

964

Ojczym wykąpał 4-letniego Leosia we wrzątku. "To była powolna i okrutna śmierć".

Pokaż treści 18+

Ojczym wykąpał 4-letniego Leosia we wrzątku. "To była powolna i okrutna śmierć".

Wyrok? Po 10 lat więzienia dla ojczyma i matki dziecka. "Nie myśleliśmy w ogóle, że on może od tego umrzeć. Karolina mówiła później, żeby upiec martwe dziecko i dać psom na pożarcie, albo wrzucić zwłoki do Wisły. Bo jak nie, to pójdziemy siedzieć"

spere
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 14.03.2025, 14:05:23
  • 259
  • #
    polska
  • #
    kryminalne
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    dzieci
  • #
    patologiazmiasta
Mszanin
Mszanin
Mszanin 14.03.2025, 18:21:26 via Wykop
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mszanin
Mszanin
Mszanin 15.03.2025, 10:24:07 via Wykop
  • 1
@PlackiChaosu: Napisałem "tylko" - cudzysłów nie bez powodu

423

Rosja grozi państwom NATO. "Odpowiemy wszystkimi środkami"

Pokaż treści 18+

Rosja grozi państwom NATO. "Odpowiemy wszystkimi środkami"

- Rosja odpowie wszelkimi dostępnymi środkami na rozmieszczenie obcych wojsk lub baz w Ukrainie - oświadczyła rzeczniczka rosyjskiego MSZ Marija Zacharowa, cytowana przez Reutersa. Kreml od samego początku powtarza, że scenariusz kreślony w europejskich stolicach jest w Moskwie traktowany jako "nied

rybak_fischermann
z
polsatnews.pl
dodany: 13.03.2025, 12:02:19
  • 190
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    nato
Mszanin
Mszanin
Mszanin 14.03.2025, 18:38:52 via Wykop
  • 6
Nikt na tym świecie nie ma jaj żeby podskoczyć putinowi i taka jest prawda, ani nikt z NATO, ani nikt z USA. Obecny czy poprzedni prezydent tylko dużo mówi i nic nie robi, żeby powiedzieć sprawdzam i przekonać się czy Putin jest tylko taki mocny w gębie czy jedynie dobrze blefuje. Należałoby po prostu rozmieścić te wojska na terenie Ukrainy i zobaczyć co się stanie, bo takie macanie się, które trwają już
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

909

Nie będzie można zaskarżyć do sądu administracyjnego powołania do wojska.

Pokaż treści 18+

Nie będzie można zaskarżyć do sądu administracyjnego powołania do wojska.

Czy powinna istnieć możliwość prawna, aby zaskarżyć do sądu administracyjnego powołanie do służby wojskowej lub na ćwiczenia rezerwy? MON odpowiada jednoznacznie.

federiczii
z
businessinsider.com.pl
dodany: 14.03.2025, 08:40:52
  • 397
  • #
    wojsko
  • #
    militaria
  • #
    wojskopolskie
  • #
    polska
  • #
    armia
Mszanin
Mszanin
Mszanin 14.03.2025, 18:31:25 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2600

Szalone bestie ze szkoły w Łodzi (drastyczne)

Pokaż treści 18+

Szalone bestie ze szkoły w Łodzi (drastyczne)
kubanfs
z
gazetastonoga.com.pl
dodany: 11.03.2025, 07:03:37
  • 486
  • #
    szkola
  • #
    dzieci
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    pobicie
Mszanin
Mszanin
Mszanin 11.03.2025, 09:53:10 via Wykop
  • 124
@Igrekpl: jak miałem 10 lat temu syna w wieku 15 lat to też miałem takie zapędy jak Ty, co prawda mojego syna nikt nie bił, ale był taki okres że był prześladowany i widziałem jak to wpływa na jego psychikę.
Dobrze, że chociaż chłopak to w domu mówił i wiedziałem z czym się mierzymy.
Były takie wieczory ,że tak mi gula podchodziła, że chciałem następnego ranka wziąć urlop i jechać
Mszanin
Mszanin
Mszanin 11.03.2025, 17:56:27 via Wykop
  • 0
@ubog: Syn wiedzial, gdzie mieszkaja
Mszanin
Mszanin
Mszanin 14.03.2025, 12:04:23 via Wykop
  • 0
@ElectroNICK: w przypadku mojego syna prześladowcy nie byli dziećmi tylko 16-17-latkami o wzroście około 1,80 m

3176

BIK obniża zdolność kredytową za same zapytania? UOKiK wszczyna postępowanie

BIK obniża zdolność kredytową za same zapytania? UOKiK wszczyna postępowanie

Instytucja analizuje, czy obecny model scoringowy BIK nie ogranicza konkurencji między bankami oraz nie wpływa negatywnie na konsumentów. Istnieje bowiem podejrzenie, że system oceny zdolności kredytowej może nieuczciwie karać konsumentów, którzy chcą porównać oferty różnych banków.

PKB24_PL
z
pkb24.pl
dodany: 12.03.2025, 07:59:04
  • 363
  • #
    uokik
  • #
    banki
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    kredythipoteczny
  • #
    polska
Mszanin
Mszanin
Mszanin 12.03.2025, 12:06:26 via Wykop
  • 22
Zapytania kredytowe to nie kredyt. Wyszloby na to, ze mozna nie miec zadnego kredytu, wczesniejsze splacone w terminie ale miec 10 zapytan kredytowych i kiepski scoring? No bez jaj, to przeczy logice
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mszanin
Mszanin
Mszanin 12.03.2025, 12:08:37 via Wykop
  • 3
@peszek_leszek: BIK to statystyka.

Ktos mogl w przeszlosci splacac na czas, a teraz wezmie 100kpln i się utopi, nie splaci.

Pozyczanie kasy zawsze wiaze sie z ryzykiem wiec nie da sie miec 100% pewnosci, a banki by tak wlasnie chcialy, zeby bylo.
Mszanin
Mszanin
Mszanin 12.03.2025, 12:09:53 via Wykop
  • 26
@MxS89x: No bez jaj.
Mnie nie interesuje co sobie bank mysli, ze jestem desperatem bo skladam zapytania?
To juz jest dopisywanie ideologii

441

16-letni Przemek liczył tylko na seks. Wściekł się, gdy dowiedział się o ciąży

Pokaż treści 18+

16-letni Przemek liczył tylko na seks. Wściekł się, gdy dowiedział się o ciąży

Po wszystkim wrócił do domu, umył się, poszedł do sklepu i na trening do klubu piłkarskiego.

Gazetapl_news
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 10.03.2025, 12:13:10
  • 325
  • #
    zbrodnia
  • #
    kryminalne
  • #
    morderstwo
  • #
    policja
  • #
    mordercy
  • #
    kryminalistyka
Mszanin
Mszanin
Mszanin 11.03.2025, 12:51:05 via Wykop
  • 4
@radzioso532: zawsze można wyjechać na Słowację i za 500 € zrobić to w sposób całkowicie legalny.
Natomiast domyślam się, że dzieci w tym wieku nie mają pieniędzy więc należałoby o tym powiedzieć rodzicom po jednej i drugiej stronie. Tyle tylko że znając życie Rodzice mogą być na przykład głęboko wierzący i nikt by się na to nie zgodził i co za tym idzie nie dał na to pieniędzy.
Tak właśnie
Mszanin
Mszanin
Mszanin 11.03.2025, 13:24:10 via Wykop
  • -1
@radzioso532: państwo uważam, że powinno być takim jakby notariuszem, który oceni czy na przykład taka dziewczyna nie jest zmuszana do aborcji, czy jest jej to indywidualna decyzja, co za tym stoi i czy aby na pewno nie jest zdolna do urodzenia tego dziecka tylko ktoś na niej wymusza tą aborcję
Mszanin
Mszanin
Mszanin 11.03.2025, 13:24:55 via Wykop
  • 0
@Jarek_P: Przepraszam ale co widzisz w tym dziwnego? 17-latek może jak widzisz zapłodnić kobietę i zostać ojcem w związku z tym nie bardzo rozumiem sens twojej wypowiedzi
Mszanin
Mszanin
Mszanin 12.03.2025, 09:00:44 via Wykop
  • 0
@wykopiem_albo_zakopiem: Gdyby to bylo takie proste to nigdzie, na calym swiecie nie byloby aborcji.
Wystarczyloby oddac do OŻ i po sprawie.

Niestety wiele kobiet psychicznie temu nie podola, by oddac, woli udusic poduszką niz oddac

422

Idzie mocne przyspieszenie budowy schronów w Polsce. MON potwierdza

Pokaż treści 18+

Idzie mocne przyspieszenie budowy schronów w Polsce. MON potwierdza

Minister obrony narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz poinformował, że Wojsko Polskie pozyskało maszyny umożliwiające szybką budowę obiektów infrastrukturalnych. Budowane mają być m.in. schrony. W bardzo krótkim czasie może wiele takich miejsc powstać. To jest współpraca polsko-amerykańska przekaz

airaG
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 10.03.2025, 13:05:16
  • 160
  • #
    polska
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojsko
  • #
    armia
Mszanin
Mszanin
Mszanin 11.03.2025, 13:27:39 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • Strona 2 z 7
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 22.09.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 15.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.03.2020

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking