Planuje 1 raz w życiu pojechać na podlasie, będę tam od 3 do 7 czerwca, gdzie najlepiej się zatrzymać jako baza wypadowa? Co koniecznie trzeba zobaczyć, będę tam z małym pieskiem, więc pewnie muzea itp odpadają, dzięki za wszystkie polecajki z góry ;)
#podlasie #bialystok #bialowieza #podlaskie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A jeśli lubisz historię nawet trochę, to spacer po Bojarach oddaje ducha dawnego Białegostoku. Już niestety coraz mniej, ale tam jeszcze jest stary układ ulic, czasem stare budynki, czasem zostały pojedyncze budynki "plomby" po wojnie, dużo drewnianych domów. No i ciekawostka, jak będziesz w okolicach takiej głównej drogi w Białymstoku, alei Piłsudskiego, to wszystkie budynki, które stoją "pod kątem" do drogi, tak jakby nie pasowały, są stare, bo aleja Piłsudskiego została zbudowana
  • Odpowiedz
No dobrze, wczoraj w #bialystok były jakieś udawane rajdówki, dzisiaj czas na prawdziwe rajduwki z #f1

W ogóle pierwszy raz w życiu byłem na takich zawodach. Świetna sprawa, polecam każdemu ()
Majku_ - No dobrze, wczoraj w #bialystok były jakieś udawane rajdówki, dzisiaj czas n...

źródło: 1000024046

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kilka miesięcy temu na wykopie dowiedziałem się, że nazwa "słodka bułka" to regionalizm dolnośląski i w pewnej części województwa łódzkiego. Więc pytanie do reszty Polski - jak to nazywacie? xdd #polska #jezykpolski #wroclaw #lodz #warszawa #krakow #poznan #gdansk #szczecin #bialystok #lublin #rzeszow #kielce #bydgoszcz
fornson23 - Kilka miesięcy temu na wykopie dowiedziałem się, że nazwa "słodka bułka" ...

źródło: temp_file5721944887817045475

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MechanicznyTurek: Skad zdziwienie? :D
Pamietam jak kiedys na majowke jechalem rowerem. Majowka byla w domku kumpla za miastem. Super pogoda - legancko slonko swiecilo i dosc cieplo bylo.

Niestety powrot byl juz autem a rower zostal na domku - jak jebutnelo sniegiem to nie bylo szans wracac :D

Pochody pierwszomajowe tez czasem w sniegu bywaly :D
  • Odpowiedz