Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Misio_Pysio1

Misio_Pysio1

Dołączył 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 267
  • Znaleziska 109
  • Mikroblog 158
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4

1587

Więzienie dla protestujących po śmierci Henryego Nowaka

Pokaż treści 18+

Więzienie dla protestujących po śmierci Henryego Nowaka

W UK już zapadły wyroki po proteście, który odbył się 2 TYGODNIE TEMU! w Southampton. 2 do ponad 3 lat więzienia za udział w zamieszkach. Sędzia stwierdził, że była to przemoc motywowana nienawiścią do policji. 11 policjantów rannych, ale nie podano jak poważne były te obrażenia.

kami888
z
news.sky.com
dodany: 13.06.2026, 22:11:30
  • 213
  • #
    nowak
  • #
    uk
  • #
    policja
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 14.06.2026, 16:24:00 via Wykop
  • 2
@popularny_polityk: Wyjeżdżali te 15-20 lat temu gdy w UK było jeszcze w miarę bezpiecznie.

Dzisiaj coraz więcej z nich wraca do Polski.
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 14.06.2026, 16:24:32 via Wykop
  • 2
@IHERMESI: Usuń konto, ty d.eb.i.lu bez godności i honoru...
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 14.06.2026, 16:27:46 via Wykop
  • 2
@Blame: I to wszystko tylko z UK.

A ile jeszcze takich zdarzeń z innych krajów europejskich?

Sporo już tego było - 2 studentki z Danii ścięte przez islamistów w górach w Maroku, córka holenderskiego polityka zabita przez imigranta, brytyjski żołnierz Lee Rigby zabity przez imigranta z Afryki, Szwedka Ellin Krantz ze Szwecji zabita przez afrykańskiego
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 14.06.2026, 16:28:38 via Wykop
  • -1
@greenballz: A ja mam caly czas nadzieję że w końcu ci Brytyjczycy się obudzą z letargu i zawalczą o swoje.
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 14.06.2026, 16:29:38 via Wykop
  • 1
@jaredsolo: Możliwe że mieli coś za uszami.

Ale czemu zatrzymano tylko tych białych?
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 14.06.2026, 16:29:52 via Wykop
  • 0
@xxxxxxxxxxyyyyyyyyyy: Jeśli jesteś biały, to jak widać, nie...
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 14.06.2026, 16:30:25 via Wykop
  • 1
@maurycy-skala: Ale pakistańskie gangi to nadal spoko, co?
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 14.06.2026, 16:31:57 via Wykop
  • -1
W Polsce są popełniane te same błędy 1:1, nawet szybciej. Porozmawiaj z przeciętnymi Polakami jak mają migrantów muzułmanów pod nosem to będą mówić "pracują, wszystko w porządku".


@LaurenceFass: Jakie k''''a błędy?

Ogarnij się chłopie.

To jest CELOWE, k'''a, CELOWE działanie wymierzone przeciwko nam Europejczykom. Żaden to k'''a, "błąd". Zrozumcie to w końcu!
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 14.06.2026, 16:34:00 via Wykop
  • 0
@Niesondzem:

A @Niesondzem tak jak był, tak nadal pozostaje kretynem.
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 14.06.2026, 16:37:47 via Wykop
  • 0
@Cztero0404: Bo oni jedni?

Wskaż mi jakiekolwiek wielkie imperium które nigdy nie napadało ani nie wyzyskiwało innych krajów?

Rzym? Egipt? Mezopotamia? Grecja? Macedonia? Portugalia? Hiszpania? Chiny? Japonia? Indie? Imperium Osmańskie? III Rzesza? Związek Radziecki?
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 14.06.2026, 16:39:06 via Wykop
  • 0
@geronimo80: I to wszystko oczywiście tylko w krajach w których biali są (jeszcze) większością.

Jakoś w Chinach czy Japonii niczego takiego nie ma.
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 14.06.2026, 16:39:54 via Wykop
  • 2
@DriveSpace: W końcu wyjdzie tak że w więzieniach zostaną sami biali buntujący się przeciwko takiemu systemowi.
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 14.06.2026, 16:40:44 via Wykop
  • 0
Wygląda na to że Angole powinni zrobić ze swoim rządem to co kiedyś Francuzi zrobili z Ludiwkiem i Marią Antoniną, albo Rumuni z Causescu - widocznie już nie ma innej rady.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 14.06.2026, 16:41:15 via Wykop
  • 0
@popularny_polityk: Obejrzyj ostatnie wiadomości, bo jesteś niedoinformowany.

289

Nie chcą Olbrychskiego w "Ranczu". Fala komentarzy u reżysera

Nie chcą Olbrychskiego w "Ranczu". Fala komentarzy u reżysera

Wojciech Adamczyk, reżyser serialu "Ranczo", umieścił na swoim koncie na Facebooku link do artykułu, w którym zapowiedziano Daniela Olbrychskiego, mającego w produkcji zastąpić Franciszka Pieczkę.

etepetete
z
rozrywka.o2.pl
dodany: 10.06.2026, 18:47:35
  • 156
  • #
    seriale
  • #
    film
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    ranczo
  • #
    informacje
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 11.06.2026, 15:56:17 via Wykop
  • 4
@Riolet: Bardziej z tego po prostu ma nas*ane w e łbie?
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 11.06.2026, 15:58:31 via Wykop
  • 10
@EmilioEstevez: A za reżyserkę powinna się wziąć Holland na spółkę z Ochojską.

Będzie combo.
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 11.06.2026, 16:01:12 via Wykop
  • 1
@LordDamianus: To jak z "Kiepskimi" i ich ukraińską wersją...

Tyle że ukraińscy "Kiepscy" skończyli się po ok 10 odcinkach, bo Ukraińcy byli oburzeni że Kiepscy mający symbolizować biedaków mieszkają i ubierają się zbyt bogato jak na przeciętnego Ukraińca xD
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 11.06.2026, 16:02:31 via Wykop
  • 4
@kanis-sapiens: Stuhr
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 14.06.2026, 16:17:24 via Wykop
  • 1
@straga: Maryla to tam akurat wszystkich przeżyje z obsady ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chociaż nie widzę sensu żeby dodawać ją w tym wątku bo nie pamiętam żeby była osobą wspierającą jakoś bardzo lewicę czy imigrację...

Ona zawsze mi się kojarzyła z Zenkiem, PiSem i TVP.

546

"Krytyczne zagrożenie" ze strony Izraela. Media dotarły do noty Pentagonu

"Krytyczne zagrożenie" ze strony Izraela. Media dotarły do noty Pentagonu

Pentagon obawia się, że Izrael nasilił działania szpiegowskie wobec Stanów Zjednoczonych

starnak
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 06.06.2026, 19:14:45
  • 64
  • #
    usa
  • #
    izrael
  • #
    bliskiwschod
  • #
    polityka
  • #
    pentagon
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 07.06.2026, 16:02:12 via Wykop
  • 2
@orkako: @Pomorski_Wilk I bardzo dobrze.

Dobrze tak, parchom.
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 07.06.2026, 16:04:02 via Wykop
  • 3
@WstretnyOwsik: Jaka Giselle? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przecież to Helena Paździochowa, z domu Meissner
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 11.06.2026, 16:28:33 via Wykop
  • 2
@Kagerinio:

"Mamusiu, mamusia tu nie zagląda, nikt ciekawy tu nie mieszka. Tylko taka jedna kobieta, niejaka Helena Kopeć. Samotna, nie chodzi do kościoła...

Do kościoła nie chodzi? Samotna? To pewnie trudni się nierządem... Mężczyzn obcych przyjmuje, znaczy się, lafirynda"


( ͡° ͜ʖ ͡°)
Misio_Pysio1 - @Kagerinio: 
"Mamusiu, mamusia tu nie zagląda, nikt ciekawy tu nie mie...

źródło: kiepscyyx

Pobierz
jfrost
jfrost
11.06.2026, 14:19:29
  • 12
Łobuz kocha najmocniej

#p0lka #blackpill
jfrost - Łobuz kocha najmocniej 

#p0lka #blackpill

źródło: image_picker_81670EA4-F83D-4B28-9115-F90E4F1F0652-17744-00000A5F60958BEA

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 11.06.2026, 16:15:24 via Wykop
  • 2
100tyś obserwujących lambadziar i ruchaczy na insta podane jako osiągnięcie życiowe xD


Modeling na Maxmodels xD


Gdybym nie znał polskich kukoldów piszących takie teksty uznałbym to za trolling.


p0lka
  • Odpowiedz

590

Mentzen nie odpuszcza artystom. Zamieścił nowy wpis. "Na to mam płacić?"

"To jest ta wielka sztuka, której nie rozumiem, bo jestem głupkiem bez wykształcenia i wrażliwości? To autorce tego mam zapewnić emeryturę? Serio?" napisał Sławomir Mentzen, zamieszczając jedną z prac Gosi Bartosik.

rybak_fischermann
z
onet.pl
dodany: 06.06.2026, 10:37:02
  • 240
  • #
    mentzen
  • #
    polityka
  • #
    kultura
  • #
    pieniadze
  • #
    emerytura
  • #
    sztuka
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 07.06.2026, 16:08:26 via Wykop
  • 3
@xmas78: Osobiszcze i Artyszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3133

Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu

Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu

według sondażu Instytutu Badań Pollster dla Super Expressu, 74% Polaków sprzeciwia się temu wsparciu.

PiotrPiter
z
polityka.se.pl
dodany: 07.06.2026, 05:10:45
  • 577
  • #
    rzad
  • #
    artysci
  • #
    zus
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 07.06.2026, 15:59:15 via Wykop
  • 24
Skolim to niby taki grajek disco-polo o wyglądzie a la Johnny Bravo, ale przyznać trzeba że chłop ma łeb na karku. Bardzo celnie opisał (i zarazem strollował) całą tę masę pożal się boże artystów którzy zazwyczaj wyżej s''ają niż du'pę mają.

A ci wszyscy pseudo artyści krytykując jego wypowiedź nawet nie widzą jak się kompromitują. Powinni się wstydzić. Zobaczcie zresztą, jak to dobrze że powstał internet, bo dzięki temu możemy zobaczyć co tak
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

425

Kobiety mają nierealne wymagania wobec mężczyzn. Ekspert obala mity

Kobiety mają nierealne wymagania wobec mężczyzn. Ekspert obala mity

Polacy chcą mieć dzieci, ale nie mają ku temu odpowiednich warunków. Mateusz Łakomy w programie "Najważniejsze pytania" mówi o powodach niskiej dzietności w Polsce. Ekspert wyjaśnia dlaczego młodzi ludzie nie łączą się w pary.

MakiawelicznyAltruista
z
youtube.com
dodany: 06.06.2026, 13:38:28
  • 276
  • #
    przegryw
  • #
    zwiazki
  • #
    randki
  • #
    tinder
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    demografia
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 07.06.2026, 15:50:05 via Wykop
  • 18
@roman999: Efekt wieloletniej antypolskiej propagandy w mediach.

361

DOŻYWOCIE DLA MORDERCY HENRY'EGO NOWAKA. PROTESTY W WIELKIEJ BRYTANII

DOŻYWOCIE DLA MORDERCY HENRY'EGO NOWAKA. PROTESTY W WIELKIEJ BRYTANII

W Southampton w wybuchły zamieszki po skazaniu na dożywocie zabójcy Henry'ego Nowaka, studenta polskiego pochodzenia oraz opublikowaniu nagrania z interwencji policji wobec ofiary. Wstrząsające wideo, na którym widać śmiertelnie rannego 18-latka, policja opublikowała w poniedziałek wieczorem.

KapitanEmo
z
youtube.com
dodany: 03.06.2026, 21:32:57
  • 41
  • #
    anglia
  • #
    emigracja
  • #
    polityka
  • #
    policja
  • #
    morderstwo
  • #
    rasizm
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 04.06.2026, 18:00:57 via Wykop
  • 1
@zeus_pl: Jestem tego samego zdania. To na pewno byłaby o wiele większa i grubsza afera gdyby pokazano cały filmik.

178

Skandal w UK. Tragiczna śmierć studenta polskiego pochodzenia.White lives matter

Pokaż treści 18+

Skandal w UK. Tragiczna śmierć studenta polskiego pochodzenia.White lives matter

#anglia #southampton #wydarzenia #wiadomości #informacje Potężny wstrząs społeczny i polityczny w Wielkiej Brytanii. Publikacja nagrania z policyjnych kamer nasobnych wywołała gwałtowne zamieszki na ulicach Southampton i regularną bitwę protestujących z mundurowymi. Film ujawnił przerażające kulisy

yami
z
youtube.com
dodany: 04.06.2026, 06:07:42
  • 19
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    anglia
  • #
    blacklivesmatter
  • #
    whitelivesmatter
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 04.06.2026, 17:27:48 via Wykop
  • 5
@JoBackManhorse: Oby nie.
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 04.06.2026, 17:28:22 via Wykop
  • 2
Wiem że to naiwne, ale chciałbym wierzyć że Brytyjczycy w końcu się obudzą i zobaczą w jakim g'ó'wnie wylądowali.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 04.06.2026, 17:47:56 via Wykop
  • 0
@bartek-kowalski-12: Ty tak na serio?

557

Demografia uderzy w zyski firm. Nie rodzą się pracownicy, ani przyszli klienci

Demografia uderzy w zyski firm. Nie rodzą się pracownicy, ani przyszli klienci

Kryzys demograficzny staje się również problemem biznesowym. - Najczęściej mówi się o tym, że zaczyna brakować pracowników. Ale ten kij ma też drugi koniec - nie rodzą się przyszli klienci.

VoxClamantisInDeserto
z
bankier.pl
dodany: 04.06.2026, 07:21:51
  • 361
  • #
    polska
  • #
    demografia
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    praca
  • #
    dzieci
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 04.06.2026, 17:44:50 via Wykop
  • 0
@Nowystaryziel: Akurat z pizzą we Włoszech to nie do końca się zgodzę bo byłem kilka razy i za każdym razem trafiałem tam na huiową pizzę (ale może to tylko ja mam takie szczęście), że w każdej pierwszej lepszej polskiej knajpie ta pizza smakowała o wiele lepiej.
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 04.06.2026, 17:45:45 via Wykop
  • 2
@kam966: Momentem przełomowym będzie jak się Janusze i korpo-prezesy zorientują że ich kraj to już nie jest ich kraj tylko jakiś wielo-miksowy bantustan.

1850

Szok na Wyspach po śmierci Polaka. Umierał w kajdankach

Szok na Wyspach po śmierci Polaka. Umierał w kajdankach

W Wielkiej Brytanii wybuchła fala protestów po publikacji nagrania z interwencji policji wobec 18-letniego Henry'ego Nowaka, studenta polskiego pochodzenia. Chłopak został śmiertelnie ugodzony nożem, jednak funkcjonariusze uznali go za sprawcę i skuli kajdankami, ignorując jego prośby o pomoc. Nagra

grzysztof
z
youtube.com
dodany: 04.06.2026, 10:23:06
  • 168
  • #
    uk
  • #
    emigracja
  • #
    anglia
  • #
    wielkabrytania
  • #
    swiat
  • #
    europa
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 04.06.2026, 17:42:05 via Wykop
  • 0
to był hindus nie afrykanin xD


@Snuq: jeden pies... zarówno jedni jak i drudzy swoje narobili w UK i nie tylko

806

Onet/Newsweek: Bycie grubą kobietą jest dobre, chudnięcie to narzędzie opresji

Onet/Newsweek: Bycie grubą kobietą jest dobre, chudnięcie to narzędzie opresji

Onet jak zwykle w formie. Bycie grubą kobietą jest czymś zupełnie normalnym, nie warto się odchudzać i mniej jeść. Za to bycie szczupłym to poważne zagrożenie i narzędzie opresji XD

Miguelos
z
onet.pl
dodany: 03.06.2026, 14:32:03
  • 225
  • #
    polska
  • #
    odchudzanie
  • #
    zdrowie
  • #
    p0lka
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    rozowepaski
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 04.06.2026, 17:32:30 via Wykop
  • 0
@Szymek_T Na kilka razy tak... Ale na stałe nigdy. Pomyśl co ona musi mieć w głowie że tworzy takie badziewne artykuły.

@DevSharingan: Ojej, biedna ofiara złego patriarchatu! Musi być szczupła bo inaczej chad się nie zainteresuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 04.06.2026, 17:34:42 via Wykop
  • 0
@Banita77: Jak widać niestety dużo jest takich czytelników... To tak jakbyś zapytał "A kto w ogóle głosuje na PiS czy PO?"

1429

Clint Eastwood kończy karierę. Hollywood żegna 96letnią legendę

Clint Eastwood kończy karierę. Hollywood żegna 96letnią legendę

Po ponad 70 filmach i siedmiu dekadach pracy Clint Eastwood oficjalnie przechodzi na emeryturę. Jego syn potwierdził, że 96letni aktor i reżyser zakończył karierę po ostatnim filmie Juror No. 2. Kino traci jednego z ostatnich gigantów.

Nick7C5
z
ludzie.fakt.pl
dodany: 03.06.2026, 15:46:25
  • 126
  • #
    eastwood
  • #
    hollywood
  • #
    emerytura
  • #
    aktor
  • #
    rezyser
  • #
    swiat
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 04.06.2026, 04:42:17 via Wykop
  • -13
@KKapeKK: Czy ja wiem czy taki porządny... jak był młody to młócił każdą aktorkę która mu się nawinęła (czyli podobnie jak 90% aktorów jego pokolenia typu Brando, Redford, Beatty czy inni), aż się dziwię że żadna z feministek czy ówczesnych pseudo-aktoreczek o nic go nie oskarżyła.
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 04.06.2026, 05:25:50 via Wykop
  • 6
ale to tylko jeden z wielkich aktorów 'tamtych czasów'. Brando, Duvall, Al Pacino, Redford, De Niro, Connery


@demagog: Paul Newman jeszcze by tu pasował.

przypomnij sobie titanica i DiCaprio (grał z jakąś kobitą, o której juz nikt nie
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 04.06.2026, 17:23:41 via Wykop
  • 1
@ggs-hg: @sadek_oe @MistrzCietejRiposty

A umiejętność czytania ze zrozumieniem to źle czy dobrze? Odpowiedzcie mi.

Czy ja gdziekolwiek go skrytykowałem za takie zachowanie? Nie wyczuliście ani grama ironii? Przecież to logiczne że aktorzy w tamtych czasach, zwłaszcza ci o wyglądzie amanta ru'''chali wszystko co na

382

Polska oficjalnie za końcem pomocy UE dla ukraińskich mężczyzn w wieku poborowym

Polska oficjalnie za końcem pomocy UE dla ukraińskich mężczyzn w wieku poborowym

Z naszego punktu widzenia to nie jest coś, co budziłoby jakiekolwiek kontrowersje, żeby osoby, które i tak nie mogą legalnie wyjechać z Ukrainy, nie mogły uzyskiwać ochrony tymczasowej w UE - tłumaczy polski dyplomata. Jego zdaniem "byłoby to dobre" także ze względu na relacje z władzami Ukrainy.

Zbychu222
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 02.06.2026, 06:27:21
  • 110
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 02.06.2026, 19:42:02 via Wykop
  • 0
@Naczelny_Cenzopapista: Szok, przeczytałeś artykuł a nie sugerowałeś się tylko tytułem?

Wykopkowa elita programistów (z 15k na miesiąc) już wie co z takimi zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 02.06.2026, 19:42:40 via Wykop
  • 12
@jamajskikanion: Mają nieodpowiedni kolor skóry, zbyt biali.

Great replacement w pełni.
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 02.06.2026, 19:46:44 via Wykop
  • 8
Tak tak, białych Ukraińców wysyłajmy na przemiał a w zamian przyjmujmy miliony opalonych byczków z Afryki czy Azji.

Normalnie super interes dla Europejczyków - "The Great Replacement" w pełni...
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 04.06.2026, 01:06:57 via Wykop
  • 1
@KwadratF1: Ale manipulujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

892

Sprzeciwiasz się masowej imigracji = można ci grozić i wyzywać od faszysty

W piosence francuskiego "rapera" pojawiają się zwroty typu: dobry faszysta, to faszysta w trumnie ; kop w głowę faszysty, ależ wyśmienite uczucie ; a wszystko uwieńczone sceną z kopaniem człowieka z podobizną polityka Jordana Bardelli z partii Marie Le Pen.

sosiwoczostkowe
z
facebook.com
dodany: 02.06.2026, 20:13:58
  • 148
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
  • #
    lewackalogika
  • #
    konfederacja
  • #
    francja
  • #
    imigranci
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 04.06.2026, 00:54:29 via Wykop
  • 2
@DziwoHuop: Racja, trolli tu niestety nie brakuje.
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 04.06.2026, 00:56:26 via Wykop
  • 18
@vanvolf: Żeby nie było, ja tam poza Europą szanuję też kulturę krajów Azji Wschodniej (Japonia, Korea Płd, Singapur, Tajlandia czy Chiny), ponadto USA, Kanada, Australia (tyle że coraz więcej w nich lewicowych oszołomów).

Ale taka Afryka, Bliski Wschód, Indie... meh.
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 04.06.2026, 00:57:50 via Wykop
  • 10
@odysjestem: A po co miałby znać definicję faszysty?

Jak nie lubisz pana mudżina to sam już jesteś faszysta (i rasista przy okazji), czego nie rozumiesz.
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 04.06.2026, 00:58:51 via Wykop
  • 0
@tomasz-aleksander-barania: Na grafice wygląda jak ta Kurdej-Szatan :)
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 04.06.2026, 01:05:48 via Wykop
  • 4
Piękny fikołek w wykonaniu lewicowych oszołomów
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

510

Setki tys. zagrożonych miejsc pracy w Europie. Niepokojący raport KE

Setki tys. zagrożonych miejsc pracy w Europie. Niepokojący raport KE

Komisja Europejska ma w środę przedstawić prognozy pokazujące, że wysokie ceny energii, zmiany w przemyśle i transformacja klimatyczna mogą zagrozić setkom tysięcy miejsc pracy w Unii

nickjuzmam
z
money.pl
dodany: 03.06.2026, 10:36:24
  • 97
  • #
    bezrobocie
  • #
    ciekawostki
  • #
    ue
  • #
    gospodarka
  • #
    praca
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 04.06.2026, 00:48:37 via Wykop
  • 10
@dumelosw: A na miejsce Europejczyków sprowadzi się wincyj imigrantów z Afryki i Azji xD
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 04.06.2026, 00:51:32 via Wykop
  • 4
Może kocmołuchy europejskie niszczą miejsca pracy i obniżają poziom życia Europejczyków, ale przynajmniej sprowadzają nam imigrantów z Afryki i Azji, żeby trochę podbić statystyki kryminalne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

21

Zmierzch Rzymu, świt islamu - od Justyniana do Herakliusza i Muhammada

Zmierzch Rzymu, świt islamu - od Justyniana do Herakliusza i Muhammada

Epoka ta była jedną z najbardziej przełomowych w dziejach tej części świata. W tym samym czasie żyli ludzie, którzy odcisnęli na świecie piętno odczuwalne po dziś dzień. Herakliusz ratował Konstantynopol przed kolejnymi nawałnicami Persów, Awarów i Słowian rozbijającymi się o mury Teodozjusza...

mroczne_wieki
z
youtube.com
dodany: 03.06.2026, 17:57:04
  • 3
  • #
    mrocznewieki
  • #
    qualitycontent
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    historia
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    ciekawostki
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 04.06.2026, 00:47:29 via Wykop
  • 3
Powoli Europa szykuje się na powtórkę z rozrywki.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

454

Dlaczego Francuzi stracili kontrolę nad swoimi ulicami?

Dlaczego Francuzi stracili kontrolę nad swoimi ulicami?

180 policjantów rannych. Jedna ofiara śmiertelna, druga walczy o życie po dźgnięciu nożem. Spalone samochody, splądrowane sklepy, zdemolowane ulice. To bilans zwycięstwa PSG w Lidze Mistrzów

mirabelka2137
z
youtube.com
dodany: 02.06.2026, 04:55:11
  • 66
  • #
    francja
  • #
    islam
  • #
    europa
  • #
    zychowicz
  • #
    napierala
  • #
    bekazlewactwa
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 02.06.2026, 19:48:30 via Wykop
  • 1
@CrytekPL: O to chodzi. Aparat represji na każdego obywatela Afryki i Azji oraz tych opalonych urodzonych już w Europie. Najwyraźniej to poprawiłoby bezpieczeństwo we Francji i innych krajach.
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 02.06.2026, 19:49:39 via Wykop
  • 2
@nopeeee: Ludzie mają dość imigracji a nawet nie zdają sobie sprawę że idą na przemiał, bo politycy na górze tak za nich zadecydowali. Wymieniają ich za obcokrajowców.
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 02.06.2026, 19:50:57 via Wykop
  • 0
@nobodynobody: Tak protestują że zaraz całkowicie zanikną pod naporem imigrantów
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 02.06.2026, 19:54:04 via Wykop
  • 0
Super by było gdyby telewizje w całej Europie puściły co jakiś czas filmiki o "The Great Replacement", może to by uzmysłowiło Europejczykom, zwłaszcza tym z UK, Francji czy Szwecji, w jakiej pułapce się znaleźli...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1326

Starzy przechlali całą karierę, młodzi robią ch****ą muzykę

Pokaż treści 18+

Starzy przechlali całą karierę, młodzi robią ch****ą muzykę

Artyści, albo ci starzy przechlali całą karierę, p******i, albo ci młodzi robią taką ch****ą muzykę czy obraz, że nikt tego nie chce oglądać, a domagają się naszych pieniędzy. Nie ma na to naszej racji. Jak mają nasze pieniądze iść, to na dzieci, na drogi, a nie na jakieś k***y i ć****w. Dobrze mówi

PIAN--A_A--KTYWNA
z
plotek.pl
dodany: 01.06.2026, 06:47:57
  • 151
  • #
    muzyka
  • #
    pieniadze
Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 02.06.2026, 19:40:03 via Wykop
  • 5
Chlop śpiewający disco-polo, wyglądający jak Johnny Bravo z kreskówki, i zarazem koszący hajs większy niż te wszystkie Dody, Steczkowskie czy Górniak, to musi być ładny ból d''pska u naszych pseudo-artystów którym wydaje się że są kimś więcej niż są.

Skolim przynajmniej wygląda na ogarniętego chłopaka więc wie że ten stan nie będzie trwał wiecznie. Zarobi hajs na własnych stacjach benzynowych i będzie z tego żył jak pączek w maśle. Nie będzie musiał
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kocimietka_BB
kocimietka_BB
19.05.2026, 23:20:38
  • 5
#muzyka #lata70 #polskamuzyka #gimbynieznajo #ciekawostki #wartosciowycontent #gruparatowaniapoziomu

Kojarzy ktoś z was ten utwór? Przypadkowo trafiłem dzisiaj na niego, podrzucil mi wujek Youtube. Puściłem go sobie, i tak słucham chyba z dwudziesty raz i nie mogę przestać. Co najlepsze, w ogóle nie kojarzę tego kawałka, nie słyszałem nigdy w żadnym radiu, programie ani nigdzie, a podobno był to jeden z
kocimietka_BB - #muzyka #lata70 #polskamuzyka #gimbynieznajo #ciekawostki #wartosciow...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Misio_Pysio1
Misio_Pysio1 19.05.2026, 23:37:30 via Wykop
  • 0
@kocimietka_BB: Motyw teledysku trochę jak z filmu "Piknik pod wiszącą skałą"
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Mickey

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.06.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking