Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista

MakiawelicznyAltruista

Dołączył 2 lata i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4170
  • Znaleziska 609
  • Mikroblog 3561
  • Obserwujący 25
  • Obserwowane 4

MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista 7 min temu
  • 1
W sumie nie dziwię się, że skarbówka ostatnio tak dokręca śrubę i są te afery z mandatami. Przecież w obliczu takiego deficytu trzeba koniecznie jak najwięcej zebrać na wystawy w sejmie za 160 k, choinki, jaja z gipsu, dofinansowania dla Jasia Kapeli i inne.

Przecież nie ma sensu rezygnować, bo dziesiątki tysięcy takich absurdów i defraudów rocznie to są grosze i wcale nie jest odczuwalne dla budżetu i to jest kropla w
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

815

Chorzy zapłacą podatek od anonimowych darowizn. Skarbówka ściga zbiórki

Chorzy zapłacą podatek od anonimowych darowizn. Skarbówka ściga zbiórki

Kolejny absurd polskiego aparatu urzędniczego. Jak informuje Rzeczpospolita, Urząd Skarbowy stoi na stanowisku, że anonimowe wpłaty na internetowe zbiórki (np. na leczenie dzieci) nie spełniają wymogów darowizny, ponieważ urzędnicy nie mogą zweryfikować tożsamości darczyńcy. Efekt? Osoby potrzebuj

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 10 godz. i 15 min temu
  • 119
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    wiadomosci
  • #
    afera
  • #
    wykop
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista 14 min temu via Wykop
  • 0
@MiKeyCo: Pójdzie na wystawy za 160 k, jaja z gipsu, choinki i dofinansowania dla Jasia Kapeli, czyli same potrzebne rzeczy, a potem jeszcze mocniej dokręcać śrubę ludziom, bo straszny deficyt.

416

Kobiety mają nierealne wymagania wobec mężczyzn. Ekspert obala mity

Kobiety mają nierealne wymagania wobec mężczyzn. Ekspert obala mity

Polacy chcą mieć dzieci, ale nie mają ku temu odpowiednich warunków. Mateusz Łakomy w programie "Najważniejsze pytania" mówi o powodach niskiej dzietności w Polsce. Ekspert wyjaśnia dlaczego młodzi ludzie nie łączą się w pary.

MakiawelicznyAltruista
z
youtube.com
dodany: przedwczoraj, 13:38:28
  • 278
  • #
    przegryw
  • #
    zwiazki
  • #
    randki
  • #
    tinder
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    demografia
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
Autor
przedwczoraj, 13:42:10 via Wykop
  • 336
Odnosząc się do materiału. Tak. Kobiety mają tak nierealne wymagania, że nawet najwaleczniejsi, najpotężniejsi wojownicy (tacy jak np ja) aż truchleją ze strachu na widok absurdu tych wymagań.

Wynika to z całkowitego zrycia ośrodków nagrody u kobiet przez socjalmedia, tindery, atencje, portale i kulture feministyczną. Już żadne bodźce nie są dla kobiet wystarczające. Myślą, że życie to tarasy Penthouse na szczycie budynku z widokiem na Wrocław lub Warszawę, palmy, motorówki, drogie auta
  • 28
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
Autor
przedwczoraj, 13:50:22 via Wykop
  • 17
@damianooo8: Na to sie składa kilka czynników. Miedzy innymi te, ale absurdalnie wymagania Julek odgrywają rolę, ktorej nie należy bagatelizować.

Rządy i politycy jeszcze wstrzykują w to sterydy, jak im kazała agenda. Poziom kukoldystanu w Polsce bije rekordy historyczne.
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
Autor
przedwczoraj, 14:11:12 via Wykop
  • 244
W ogóle eksperty cały czas dywagują, kluczą i błądzą, a przyczyna jest prosta i nikt z ekspertów o niej się nie zająknie, bo jaj nie mają "eksperty".

Przyczyną jest systemowe gnojenie mężczyzn. Biologii i hipergarmii się nie oszuka. Wprost żadna tego nie powie, ale kobiety NIE CHCĄ mężczyzn o niższym statusie. Tymczasem robi się wszystko, żeby obniżać status mężczyzn i zasobność mężczyzn, a podnosić kobiet. Faworyzowanie kobiet na rynku pracy, na stanowiskach
  • 19
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
Autor
przedwczoraj, 14:38:55 via Wykop
  • 136
@XeNinja: Oczywiście, że to wina w głównej mierze facetów, bez dwóch zdań. Mamy skłonności do autodestrukcji i gotowania sobie piekła.

Jak laska wstawi zdjęcie to tysiące spermiarzy zaleją ją falą komplementów, rycerskich deklaracji itd. i NIGDY i tak nawet końcem palca jej nie dotkną, ale ona wyjdzie z tego z EGO zboostowanym w kosmos i przekonana, że jej się szejk należy.

Potem skończy jako singielka, menadżerka w korpo i będzie
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
Autor
przedwczoraj, 18:15:02 via Wykop
  • 35
@jagoslau: Tak, internet otworzył przed kobietami ocean mężczyzn, wśród których można przebierać bez końca i skończyć nieszczęśliwą, bo tego końca nie ma.

Mechanizmy ewolucyjne były zawsze, ale obecna rzeczywistość je wypacza.

Kiedyś były lokalne społeczności, ograniczona liczba kandydatów, a także brak systemu feministycznego, gynocentrycznego i rozbudowanego pakietu socjalnego, więc wszystko było w porządku naturalnym. Jak kobieta przegięła pałę to była albo skazana na stygmatyzację, albo
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
Autor
wczoraj, 09:22:48 via Wykop
  • 5
@kurva_mac: Oczywiście, że takie są fakty, jeśli to cie pocieszy to prawda zawsze wybroni się sama. Szambo wybije, bo skutki już wychodzą bokiem, demografia, finanse.

Problem w tym, że taka droga wyjścia prawdy na jaw zawsze wiąże się ze znaczymi szodami i skutkami ubocznymi, które będą bardzo dotkliwe. Nikt rzecz jasna nie będzie działał prewencyjnie, tylko reaktywnie.

Żeby utrzymać ten bajzel to politycy będą obciążać mężczyzn finansowo i systemowo coraz
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
Autor
1 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 1
@Mezomorfix: Bo młoda Julka chce ynfluencera w modnych czapeczkach z daszkiem, szejkerem do robienia odżywek i jeżdżącego Korwetą.
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista 30.05.2026, 13:30:30
  • 4
Tak se siedzę i słucham na YT tych filmików AI o oszczędzaniu, procencie składanym i inwestowaniu z kategorii "David dostał o północy smsy od menedżera, że ma przygotować raport na jutro, ale spotkał staruszka Jimmiego na ławce w parku i ten zdradził mu jeden sekret, sześć pensji odłożonych i miej zawsze opcje".

I tak po obejrzeniu tego się zastanawiam co już szykują i omawawiają w wieżowcu w USA, lub Izraelu starsi panowie
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
Autor
30.05.2026, 13:56:39 via Wykop
  • 3
@pysznewpierdalator: Ja myślę, że jak już będę blisko FIRE to grubasy ustalą na górze, że trzeba zrobić wojnę światową, bo dawno nie było i konflikty regionalne się rozleją.

I wtedy cały ten hajs i te rachunki maklerskie mi poblokują, jak zabiorę marniutką ilość złota i będę chciał przejść przez granicę to mnie zatrzymają na granicy z Reichem i zawrócą, bo nie będą tak gościnni jak my byliśmy, gdy na Ukrainie wojna
  • Odpowiedz
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
Autor
30.05.2026, 14:05:42 via Wykop
  • 1
@WitStwosz12: Ja wiem skąd się biorą. Z tego, że dostałem w genach dziadowski, nadwrażliwy, wadliwy układ nerwowy po mojej mamusi i teraz mam przerypane.

Tyle, że to akurat nie są wyimaginowane lęki. To jest przy okazji prawda.
  • Odpowiedz
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
Autor
30.05.2026, 14:13:20 via Wykop
  • 3
@pysznewpierdalator: Jeszcze trzeba tej emerytury dożyć, bo większość mężczyzn nie dożywa, bo dają im leki na cholesterol i nadciśnienie, a i tak umierają na zawały i udary i wtedy lekarz mówi, że to i tak wina pacjenta bo za poźno te leki zaczął żreć, bo taki skrypt koncerny mu napisały i ma go klepać w zamian za wakacje na bali.

Poza tym jak mina albo dron rozkoorvvi mnie na polu
  • Odpowiedz
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
Autor
30.05.2026, 14:34:21 via Wykop
  • 1
@pysznewpierdalator: No tak. To prawda. Z lekiem jest tak samo jak z subskrypcją na Netflixa. Kasetka, e recepta i lecisz.

Najpierw nas trują, a potem dają leki.

Potem jeszcze jest zawsze ten sam schemat. Bierzesz jakiś lek na coś przewlekle to musisz dorzucić inny, żeby chronić inny narząd przed rozkoorwieniem tym
  • Odpowiedz
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
Autor
30.05.2026, 14:38:13 via Wykop
  • 0
@Average-CottonWorld-Enjoyer: Cierpisz?
  • Odpowiedz
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
Autor
30.05.2026, 14:48:27 via Wykop
  • 0
@laporte: Nie zgadzam się, tak rzeczywiście było do niedawna, ale ostatnio to się zmienia i inwestowanie staje się modne. U mnie nawet już ludzie co na taśmie tyrają to se w XTB klikają i to nie jakaś elita tylko randomy z wykształceniem zasadniczym zawodowym.

Po prostu moda się na to zrobiła i grubasy to ukrócą. Mam nadzieję, że jakaś bessa grubsza przyjdzie i trochę zrobi selekcję, bo już trochę się
  • Odpowiedz
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
Autor
wczoraj, 13:12:22 via Wykop
  • 0
@Lisznej: Mylisz się Ptaszyno. Wszyscy młodzi tyrają w IT, zarabiają kupe kasy i mają przynajmniej tą bańkę zainwestowaną w te akcje (w przeciwieństwie do mnie)
  • Odpowiedz
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista wczoraj, 09:27:55
  • 4
Co tam Mirki? Zamęczacie się, machacie ciężarkami, może bijecie teścia, czy jakąś inną chemię, a nigdy nawet nie zbliżycie się do takiego poziomu jak on. Geny trzeba mieć. Łapę szerszą niż dłuższą.

#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #fitness #testosteron
MakiawelicznyAltruista - Co tam Mirki? Zamęczacie się, machacie ciężarkami, może bije...

źródło: Złodziej doniczek

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JestemFrenem
JestemFrenem
wczoraj, 09:30:44 via Wykop
  • 0
@MakiawelicznyAltruista: oddaj
  • Odpowiedz
Sportler
Sportler
wczoraj, 09:41:43 via iOS
  • 5
@MakiawelicznyAltruista: i cały czas robi planka do tego
  • Odpowiedz
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista wczoraj, 09:02:40
  • 3
Kolejna redukcja Mirki i moja konkluzja jest taka, że nie nadaję się do tego. Geny trzeba mieć i tyle, a jak nie to twarda chemia, a ja nie dotykam takich rzeczy.

Jeszcze ani razu w życiu mi to nie wyszło. Masa owszem, wchodziła zawsze łatwo, ale redukcji nigdy nie udało mi się dobrze przeprowadzić. Zamęczałem się tylko na wszystkie sposoby. Interwały nie pomogły, posty przerywane też. Agresywny deficyt, lekki deficyt, cardio, brak cardio.

Owszem,
MakiawelicznyAltruista - Kolejna redukcja Mirki i moja konkluzja jest taka, że nie na...

źródło: batman

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
Autor
wczoraj, 09:25:51 via Wykop
  • 2
@arclex: Geny to wszystko. Takiej sylwetki nie zrobisz, ile byś się nie zajeżdżał na siłce. Geny trzeba mieć, łapę szerszą niż dłuższą.
MakiawelicznyAltruista - @arclex: Geny to wszystko. Takiej sylwetki nie zrobisz, ile ...

źródło: Złodziej doniczek

Pobierz
  • Odpowiedz

581

Mentzen nie odpuszcza artystom. Zamieścił nowy wpis. "Na to mam płacić?"

"To jest ta wielka sztuka, której nie rozumiem, bo jestem głupkiem bez wykształcenia i wrażliwości? To autorce tego mam zapewnić emeryturę? Serio?" napisał Sławomir Mentzen, zamieszczając jedną z prac Gosi Bartosik.

rybak_fischermann
z
onet.pl
dodany: przedwczoraj, 10:37:02
  • 238
  • #
    mentzen
  • #
    polityka
  • #
    kultura
  • #
    pieniadze
  • #
    emerytura
  • #
    sztuka
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista przedwczoraj, 13:39:19 via Wykop
  • 6
No i dobrze. Uśmiechnięta koalicja przewali wybory i tyle.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista przedwczoraj, 18:08:00 via Wykop
  • 6
@washington: Ja pamiętam nie 8 lat pisu, tylko całe życie POPISU i już mi wystarczy. Obie te partie kochają bardziej wszystkie nacje niż Polaków.
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista 05.06.2026, 13:28:05
  • 46
Zdradzę wam sekret Mirki. Taki, o którym się nie mówi, a wiedza o nim może was ocalić w przyszłości i pozwolić uniknąć straszliwego losu. Mam nadzieję, że komuś pomogę.

To powinno również pokazać dlaczego b--ń boże feminizm nie powinien nigdy się przebić ze swoimi postulatami, bardzo źle się dzieje, że ma takie wpływy i oby to się skorygowało.

Skłoniło mnie do tego, że gadaliśmy z kumplem o tej akcji co ostatnio urzędniczki skarbowe wystawiły
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
Autor
05.06.2026, 17:08:51 via Wykop
  • 4
@Kowal19888: We wszystkich ustrojach totalitarnych funkcjonariusze i egzekutorzy sobie tak sumienie uspokajali, ze rozkaz przyszedl z gory, ze wykonują tylko swoją pracę.

Zdegenerowana machina państwowa nigdy się nie nażre i nie nasyci. Jak już skarbóweczka zajedzie wszystkich "cwaniaków psiembiorców" to koncerny wjadą z zamordyzmem na pełnej koorfie i bedziemy mieli ty, ja, twoja żona i wszyscy piekło na ziemi. Wtedy już będą mogli zrobić wszystko

Oczywiscie ty jesteś spokojny, bo należysz
  • Odpowiedz
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
Autor
05.06.2026, 18:38:00 via Wykop
  • 4
@Nowystaryziel: Ale i tak zawsze buduje jak czytam takie komentarze jak Twój i widze ze są ludzie, ktorzy calkowicie rozkminili ten diabelski system, ale to w sumie my faceci jestesmy sobie winni, bo faceci nie są solidarni i zawsze drugiemu dorypią.
  • Odpowiedz

1442

ZUS w górę o 79 proc. Kwota wolna nie drgnęła ani o złotówkę

ZUS w górę o 79 proc. Kwota wolna nie drgnęła ani o złotówkę

Przez pięć lat rosły pensje, ZUS i świadczenia. Kwota wolna od podatku nadal wynosi 30 tys. zł.

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: 04.06.2026, 17:13:26
  • 252
  • #
    podatki
  • #
    polska
  • #
    finsnse
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista 05.06.2026, 11:55:03 via Wykop
  • 16
@uciuuu: Bo będziesz zmuszony kupować w ich fabrykach. Inaczej nie przetrwać. Jeść musisz, a i o inne rzeczy zadbają, żebyś nie mógł się obejść pod srogimi karami. Spróbuj żyć bez smartfona teraz. Nawet niczego nie zautoryzujesz, żadnej większej transakcji. Dasz radę żyć, ale będzie to życie na tyle uprzykrzone, że nie ogarniesz.
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista 05.06.2026, 07:23:08
  • 0
Krytykujecie mnie z czystej nieświadomości i niezrozumienia. Nie rozumiecie, że ja chcę tylko tego samego co wy wszyscy, chociaż się nie umiecie tego nazwać.

Chcecie, żeby w mózgu było fajne smyranko, a nie nieprzyjemne smyranko. Chcecie jak każdy uniknąć cierpienia, bólu, ciężkiej pracy ponad miarę. Chcecie, żeby w przyszłości było lepiej.
Ja też tego chcę, chcę tylko, żeby cierpienie nie zagościło w moim mózgu, żeby nie zaistniała nieprzyjemna reakcja stresowa. Chcę, żeby wydzielały się
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
Autor
05.06.2026, 09:59:05 via Wykop
  • 1
@pysznewpierdalator: No teraz przeholowales, trafiasz na czarną, juz nie jestesmy kumplami. Nie pozwole se na az taki bezpardonowy, prostacki hejt co chwile.
  • Odpowiedz

MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista 03.06.2026, 12:15:27
  • 15
Wiecie chłopaki. Są ludzie co żyją od 1 do 1 całe życie i się nie stresują. Są ludzie bogaci co się nie stresują.

Ale najgorsza jest moja pozycja. Ciągle po środku. "Jak świnka morska. Ani świnka, ani morska." Najgorsza jest rola pierwszego pokolenia, które się dorabia, które zaczyna coś jarzyć co to procent składany i inwestowanie, ale jest pierwszym co metodą prób i błędów eksperymentuje.

Ciągła walka. Czy j3bać to wszystko i
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
Autor
03.06.2026, 12:23:23 via Wykop
  • 0
@minotaurr: Bo to jest takie życie na rozstaju. Z jednej strony szkoda stracic to co juz sie zbudowalo, jak tyle sie w to wlozylo energii, czasu i nerwow, a z drugiej strony czlowiek ma ochote pi3rtolic to wszystko i zostac jak lisc na wiettze.
  • Odpowiedz

MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista 02.06.2026, 15:42:53
  • 3
#gielda #inwestowanie #nieruchomosci
MakiawelicznyAltruista - #gielda #inwestowanie #nieruchomosci

źródło: 14514

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piter93
Piter93
02.06.2026, 15:50:05 via Wykop
  • 3
@MakiawelicznyAltruista: Gdybym miał w hui kasy, to sam bym popieprzył giełdę i załadował wszystko w nieruchy.
  • Odpowiedz
Fitoplankton
Fitoplankton
02.06.2026, 16:27:31 via Wykop
  • 6
@Piter93: a potem j-----e z lokatorami. W życiu, już wolę szczura podkarmić
  • Odpowiedz
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista 02.06.2026, 09:15:59
  • 1
Mam ogromną prośbę do @pysznewpierdalator

Napisz jakieś brutalne podsumowanie typowej pracy w korpo, wyciagajace na wierzch cale to goowno spod otoczki i na temat mentalu ludzi tam pracujących, zarowno tych co sie tam czują jak ryba w wodzie, jak i tych co sie tam męczą, ździerając cały ten lukier i konfrontując oczekiwania z rzeczywistością.

#przegryw #pracbaza #praca #korposwiat #kolchoz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
Autor
02.06.2026, 10:52:51 via Wykop
  • 0
@nocticadius: Nie, po prostu @pysznewpierdalator pisze zajebiste, sprowadzające na ziemię ranty i chciałem takie zestawienie jakie są oczekiwania zwyklaków jak idą do korpo, narracja w korpo a prawda i kto sie tam czuje swietnie, a kto sie meczy, a kto udaje, że sie czuje swietnie i takie tam.

Kiedyś pisał, żeby b--ń boże nie dawać się tam awansować i miałem beke, bo to w chooy prawda jest, bo sam
  • Odpowiedz
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
Autor
02.06.2026, 13:57:49 via Wykop
  • 0
@mirkw88d: A na wyższych stanowiskach jest spotkanie w gabinecie naczelnima i w---a w 3 szufladzie od góry. Tak?
  • Odpowiedz
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista 02.06.2026, 12:43:27
  • 0
#gielda #inwestowanie

Ej, a posiadana ilość akcji przeze mnie jest znacząca i zmieni odczuwalnie moje życie?

  • Tak 45.7% (21)
  • Nie 54.3% (25)

Oddanych głosów: 46

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rakaniszu
rakaniszu
02.06.2026, 12:46:02 via Wykop
  • 12
@MakiawelicznyAltruista: skąd mam wiedzieć, czy posiadana przez Ciebie ilość akcji jest znacząca? sądząc po składni zdania - raczej nie
  • Odpowiedz
msr99
msr99
msr99
02.06.2026, 12:48:06 via Wykop
  • 0
@MakiawelicznyAltruista: musisz pokazać portfel abyśmy ocenili..
  • Odpowiedz
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista 01.06.2026, 17:58:36
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

centerario
centerario
01.06.2026, 20:56:40 via Wykop
  • 4
@elofrytki: z tym przespaniem to copium, większość miała rozwalony łeb przez słabe geny i dzieciństwo, nie przespali tylko się bali, byli straumatyzowani. Ogólnie nie mieli wyboru, wybór to copium
  • Odpowiedz
elofrytki
elofrytki
01.06.2026, 21:05:28 via Wykop
  • 3
@centerario: w sumie true
Jak nie dostałeś genów czy hajsu turbo na start np na 8nastke nowe BMW super ciuchy iPhone wakacje itp
To w sumie c---a ci to dalo
Jedyne co mogłeś zrobić to nie być spermairzem i powoli mała łyżka budować hajs

Może w okolicy 30 się uda nic więcej nie zostaje wtedy
  • Odpowiedz
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista 01.06.2026, 14:02:52
  • 1
Ważne pytanie do @pysznewpierdalator

A ja jestem biedackiem, czy nie?

#gielda #inwestowanie #pracbaza #zarobki #nieruchomosci
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
Autor
01.06.2026, 15:35:19 via Wykop
  • 0
@PanieAreczku: Ale to jest tak brutalne, że czuję taki ścisk żalu w gardle.
  • Odpowiedz
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista 01.06.2026, 15:22:10
  • 8
Te akcje są nic nie warte i oddałbym cały ten hajs, mieszkanie i dał się wyzerować, żeby zamiast tego mieć przywileje i plecy i tryb Ździcha w pracy.

Co mi po jakichś impulsach na koncie i długiej cyfrze na górze ekranu w telefonie jak jakość życia jest marna. Wstaję niewyspany o 6 rano dniami, tygodniami latami do dziadowskiej tyrki, bo ten hajs to i tak nie starczy.

Życie to mają ludzie z układami,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tereska-kaczmek
tereska-kaczmek
01.06.2026, 15:25:26 via Wykop
  • 0
@MakiawelicznyAltruista: polam sobie obie nogi zrób z siebie inwalide i wtedy masz szansę zostać cieciem
  • Odpowiedz
pysznewpierdalator
pysznewpierdalator
01.06.2026, 19:22:05 via Wykop
  • 1
@MakiawelicznyAltruista: chłopie krwa idź zrobić c+e i na tira bo sobie życie zniszczysz

Ty wegetujesz w środowisku dynamiczniakow na własne życzenie. Powinieneś się leczyć

Masz predyspozycje do bycia ostatnim śmi3ciem więc jednocześnie talent do tego co dla 95% ludzi jest nieakceptowalne. Możesz spać w tirze, myć się w kałuży, żreć pasztet i podwoić swoje zarobki zwiększając szansę na fire za swojego życia

Robota na tirze to wręcz trzeba mieć tryb
  • Odpowiedz
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista 01.06.2026, 13:19:48
  • 4
Widzicie, ja nie mam dylematu odnośnie pakowania sie w SPCE, bo jak zwykle nie mam kasy, więc mam troski z głowy.

#gielda #inwestowanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
Autor
01.06.2026, 13:38:06 via Wykop
  • 0
@nie_umiem_inwestowac: Ta i co to zmienia jak dzis kolejny raz wstałem niewyspany z podkrążonymi oczami o szóstej rano popylać do tryki i za tydzien tez. I za rok, dwa, dziesiec. Moze za 20 juz nie.

Czyli mam to samo co kazdy robol z kredytem i zyjacy od 1 do 1.
  • Odpowiedz

17

Te zmiany odwrócą złe trendy w dzietności? Pałac szykuje propozycje

Te zmiany odwrócą złe trendy w dzietności? Pałac szykuje propozycje

"Skrócenie czasu pracy na umowach na czas określony, wyrównanie świadczeń dla matek niepracujących i wydłużenie urlopu macierzyńskiego". Czyli jak zwykle wszystko dalej dla kobiet, a z mężczyznami to ch...tak ocalimy demografię. W końcu facet do tego, żeby sie dzieci rodziły niepotrzebny.

MakiawelicznyAltruista
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 01.06.2026, 12:40:40
  • 21
  • #
    polska
  • #
    demografia
  • #
    rodzina
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    bekazlewactwa
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista 01.06.2026, 11:20:18
  • 1
Mialem ARM kupione po 140, sprzedalem po 318, a dzis zobaczylem pemarket i se tak myśle co mi to ARM przeszkadzało.


#gielda #inwestowanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 30.10.2025

    Mikroblogger
  • Kałasznikow
    od 24.06.2024

    Kałasznikow
  • Komentator
    od 18.08.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.05.2026

    Rocznica
  • Wykopowicz
    od 13.04.2026

    Wykopowicz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking