Ale co stoi na przeszkodzie, żeby rząd KO zrobił porządek z patouczelniami i patoprzedsiębiorcami? Z jawnym wałkiem na ściąganie nielegalnych tanich roboli?
To jest do ucięcia w tydzień. Trzeba tylko chcieć.
Widać PO kontynuuje tradycje poprzedników.


![Zełenski, UPA i Wołyń. Dlaczego Polska nie może tego ignorować [komentarz GTBT]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/222dd8d6a03d8367979eeecb1dadc827337478c499d34e794072746fb9103ffd,w220h142.jpg)














ale za to będziemy twardą unią społeczno-obyczajową. ¯\(ツ)/¯