Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko132
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
AndreWayda

AndreWayda

Dołączył 1 mies. temu
  • Obserwuj

To konto jest obecnie zbanowane.

  • Akcje 251
  • Znaleziska 156
  • Mikroblog 95
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4

4475

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"

W przyszłych latach nie jest planowane zwiększanie liczby miejsc na studiach medycznych ani otwieranie nowych kierunków lekarskich. Po rozmowach z MNiSW, które odbyły się w ubiegłym tygodniu, podtrzymaliśmy stanowisko, że nie ma potrzeby dalszego zwiększania limitu przyjęć na studia lekarskie.

cepheus
z
edukacja.rp.pl
dodany: 10.06.2026, 13:13:06
  • 524
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    medycyna
  • #
    lekarze
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
AndreWayda
AndreWayda 10.06.2026, 16:10:36 via Wykop
  • 3
to co za różnica czy diagnozę spierdzieli polski konował za 400zl czy ukraiński konował za 250zł? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Schwarzfahrer: DOKŁADNIE. Ostatnio byłem kilka razy u lekarza i za 5 wizyt po 5 minut zapłaciłem łącznie 2000zl u roznych lekarzy. Gamonie bo już więcej się dowiaduję przez chatgpt niż oni mi mówią. Powiedziałem sobie ze nigdy więcej do takich lekarzy, bede teraz patrzał na kazdy
AndreWayda
AndreWayda 10.06.2026, 18:55:16 via Wykop
  • 13
Polska:

* sprzątaczka ~ 1,1× płacy minimalnej,
* pomocnik budowlany ~ 1,2×,
* wykwalifikowany budowlaniec ~ 1,8×,
* lekarz ~ 4,6×.
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AndreWayda
AndreWayda 10.06.2026, 18:59:10 via Wykop
  • -2
przepis na poprawę dostępności lekarzy


@looznagooma: taki przepis powinien zwiększyć płacę profesorom którzy będą uczyć kolejnych lekarzy i zwiększyć liczbę miejsc na uczelni trzykrotnie. Nie podwyższać lekarzom ale podwyższać tym co uczą żeby łatwiej było wyszkolić 3x więcej lekarzy na jakościowo dobrym poziomie wtedy i znajdą się tacy co będą za średnią pensję chcieli zostać lekarzami i będzie ich ogrom. Ale wiadomo ze lepiej 10x podniesc pensje obecnym lekarzom bo
AndreWayda
AndreWayda 10.06.2026, 20:02:23 via Wykop
  • 0
@BiznesJanusz: w norwegii lepsza jakość służby zdrowia
AndreWayda
AndreWayda 10.06.2026, 18:24:14
  • 10
No nie wierzę xD #memy #thebestofmirko #heheszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
AndreWayda - No nie wierzę xD #memy #thebestofmirko #heheszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 13470

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1370

Janusze noclegów kasowali negatywne opinie. UOKiK wchodzi w znany portal

Janusze noclegów kasowali negatywne opinie. UOKiK wchodzi w znany portal

Masz dość Januszy biznesu, którzy oszukują na zdjęciach i standardzie pokoi? Prezes UOKiK postawił ciężkie zarzuty portalowi Nocowanie.pl. Okazało się, że serwis dawał właścicielom obiektów magiczny guzik gdy pensjonat zbierał złe opinie za brud czy brak warunków, gospodarz mógł jednym kliknięci

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 08.06.2026, 11:39:32
  • 88
  • #
    podroze
  • #
    biznes
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wakacje
AndreWayda
AndreWayda 08.06.2026, 20:34:48 via Wykop
  • 14
Na gowork.pl pracodawcy mogą usuwać negatywne opinie np. Gdy wstawisz ze nie otrzymales wyplaty albo bhp nieprzestrzegane. Ale to juz dobra jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AndreWayda
AndreWayda 09.06.2026, 15:17:34 via Wykop
  • 0
Tak, usuwaliśmy komentarze na GoWork. Nie jest to jakieś bardzo drogie około 300-450zł netto z tym że to chyba przynajmniej częściowo była subskrypcja.


@tigerade: co jest niezgodnego z regulaminem jeśli napisałem że firma nie wypłaca pensji? Niedługo wprowadzą usuwanie negatywnych opinii na Google ale tylko dla tych z wersją premium za 100 euro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
AndreWayda
AndreWayda 10.06.2026, 18:23:03 via Wykop
  • 0
@tigerade: czekam na mirkoblog+ za 100euro gdzie mozesz wykopywać ze 100 kont i ukrywac negatywne komentarze chociaz pewnie to juz jest z tej kasy co wypok dostal i dlatego mamy tu wiecej botow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

345

84 lata temu z Auschwitz uciekło 9 więźniów. W odwecie zagazowano 320 osób

84 lata temu z Auschwitz uciekło 9 więźniów. W odwecie zagazowano 320 osób

10 czerwca 1942 roku 50 więźniów z karnej kompanii Auschwitz II-Birkenau podjęło zbiorową ucieczkę podczas robót ziemnych. Udała się dziewięciu, w tym przyszłemu aktorowi Augustowi Kowalczykowi. Następnego dnia Niemcy rozstrzelali 20 i zagazowali 320 więźniów w odwecie.

real_scoria
z
przystanekhistoria.pl
dodany: 10.06.2026, 10:50:19
  • 177
  • #
    historia
  • #
    rocznica
  • #
    auschwitz
  • #
    polska
  • #
    wwii
AndreWayda
AndreWayda 10.06.2026, 16:58:33 via Wykop
  • -4
Trochę jak w wojsku jak nie chcesz czyścić kibla szczoteczką i szklanką wody to cały oddział ma przez ciebie problemy i obowiązkowe 1000 pompek dziennie przez miesiąc ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

470

Nawet 5 tys. zł za niewpuszczenie do mieszkania. Tworzą nowe przepisy

Nawet 5 tys. zł za niewpuszczenie do mieszkania. Tworzą nowe przepisy

Za uporczywe niewpuszczanie właściciela lub zarządcy na kontrolę instalacji, może zostać ukarany grzywną nawet do 5 tysięcy złotych. W nagłych przypadkach będzie można wejść do lokalu w asyście służb. Grzywna dla państwa, nie dla właścicieli.

H100
z
money.pl
dodany: 09.06.2026, 20:39:35
  • 51
  • #
    patowynajem
  • #
    wynajem
  • #
    pasozyty
AndreWayda
AndreWayda 10.06.2026, 16:06:15 via Wykop
  • 7
Ja już niezapowiedzianych to nawet listonosza nie wpuszczam. Mam złe doświadczenie w tym temacie więc wolę nie otwierać złodziejom, terrorystom, nieznajomym.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

839

Deweloper nie miał zgody na wycinkę dębów. "Poprzewracał je koparkami"

Deweloper nie miał zgody na wycinkę dębów. "Poprzewracał je koparkami"

Deweloper budujący osiedle bloków w Nowym Dworze Mazowieckim nie dostał zgody na wycinkę kilkudziesięcioletnich dębów, więc wziął dosłownie sprawy w swoje ręce. Zdrowe drzewa zostały poprzewracane koparkami, a że są niskie kary to korzysta.

Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
z
tvn24.pl
dodany: 10.06.2026, 09:48:37
  • 97
  • #
    deweloperka
  • #
    drzewa
  • #
    nowydwormazowiecki
  • #
    patologia
AndreWayda
AndreWayda 10.06.2026, 16:00:41 via Wykop
  • 0
A ja sie z pozwoleniami męczę ponad rok i dopiero wycięli, jeśli będę potrzebowal na gwalt wyciąć to skorzystam z porady bo te 15000zl nie robi wrażenia jakby 3-4 drzewa bardzo duże wyciąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1323

Radny Ursusa anestezjolog rocznik 1997 zarobił w 2025 1,6 mln zł

Radny Ursusa anestezjolog rocznik 1997 zarobił w 2025 1,6 mln zł

Średnio miesięcznie ponad 130k. Nie ma sensu więcej komentować. Należą się podwyżki.

DeoLawson
z
x.com
dodany: 09.06.2026, 20:27:35
  • 210
  • #
    medycyna
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    korposwiat
  • #
    polska
AndreWayda
AndreWayda 10.06.2026, 02:43:16 via Wykop
  • 38
@santa-maria-de-la-rosa: niech spadają do norwegii ja juz na ich miejsca mam po 3 hinduski po medycynie ( ͡° ͜ʖ ͡°) serio nie mam problemu zeby sprowadzac z za granicy samych lekarzy, przynajmniej gospodarka skorzysta. Tylko wymagany język albo bez języka 25% pensji w szpitalu z angielskim ale tłumacz zatrudniony obok i nadal będzie lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
AndreWayda
AndreWayda 10.06.2026, 03:38:32 via Wykop
  • -1
@Cozwykopem: hinduski mogą być ale kobiety, chociaż będzie lepszy wybór niż p0lki i ukrainki ze zrobionymi ustami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

560

Gdański urzędnik przyłapany przez CBA na odbieraniu łapówki od dewelopera

Gdański urzędnik przyłapany przez CBA na odbieraniu łapówki od dewelopera

Agenci CBA oprócz przekazanych na stacji pieniędzy zabezpieczyli Maserati warte 250 tys. zł należące do urzędnika.

Edonik
z
rmf24.pl
dodany: 09.06.2026, 10:53:01
  • 42
  • #
    gdansk
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    trojmiasto
  • #
    lapowka
AndreWayda
AndreWayda 09.06.2026, 20:58:38 via Wykop
  • -1
Powinni nas wyrzucić z UE za korupcję bo przeciez dlatego ukraina nie weszła do UE ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AndreWayda
AndreWayda 10.06.2026, 02:37:38 via Wykop
  • -2
@MichuXXX69: powiedz to redaktorowi onetu bo ja tylko przytaczam ich argumenty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://wiadomosci.onet.pl/politico/ue-stawia-twarde-warunki-ukrainie-bez-skutecznej-walki-z-korupcja-nie-bedzie/3551x7c

Ps. Możesz też to powiedzieć europejskiemu komisarzowi ds. Sprawiedliwowci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1724

Dla kobiet dzień wolny na "bolesną menstruacje", a dla mężczyzn? Nic

Dla kobiet dzień wolny na "bolesną menstruacje", a dla mężczyzn? Nic

Non stop czytam na wykopie, że posłowie konfy walczą o prawa mężczyzn. Tymczasem Józefaciuk podejmuje rzeczywiste działania gdy posłowie Konfederacji wyśmiewają temat. Wykop chyba powinien zrewidować swoje poglądy

Placi
z
facebook.com
dodany: 09.06.2026, 10:40:17
  • 420
  • #
    prawamezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    polityka
AndreWayda
AndreWayda 10.06.2026, 01:27:58 via Wykop
  • 1
@marcinojg: bo 0,0001% kobiet ma bolesne miesiączki raz w miesiącu i dlatego trzeba wszystkim kobietom po równo dać 12 dni płatnego w roku. To tylko pół miesiąca w pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
AndreWayda
AndreWayda 10.06.2026, 01:31:11 via Wykop
  • 1
@hxhx6: rwa kulszowa się liczy? Wstać z łóżka nie mogę 2 godziny ale jakos trzeba się przeturlać do pracy. Wiadomo tylko kobitki mają źle, czarni, muzułmanie i inne mniejszości a białego hetero mężczyznę zakuć w łańcuch i na statek do afryki za paczkę fajek ( ͡° ͜ʖ ͡°) a importować z afryki największych kretynów którzy nie potrafili uciec przed złapaniem w klatkę albo wódz sprzedał za
AndreWayda
AndreWayda 10.06.2026, 01:14:27
  • 1
Z racji tego że jestem ciekaw czy ten serwis naprawi tagi przez te lata to sobie ustawiam przypomnienie za 50 lat. Jeśli ktoś zainteresowany i chętny to można się podpiąć.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AndreWayda
AndreWayda
Autor
10.06.2026, 01:14:44 via Wykop
  • 0
@Przypomnienie za 50 lat
  • Odpowiedz
AndreWayda
AndreWayda
Autor
10.06.2026, 01:15:11 via Wykop
  • 0
@Przypomnienie za 150 lat
  • Odpowiedz
AndreWayda
AndreWayda
Autor
10.06.2026, 01:22:03 via Wykop
  • 0
@vulcanitu: @Przypomnienie za 2000 lat czy świat nadal istnieje
  • Odpowiedz
AndreWayda
AndreWayda
Autor
10.06.2026, 01:23:01 via Wykop
  • 0
@Przypomnienie za 2000 lat "czy świat istnieje nadal"
  • Odpowiedz
AndreWayda
AndreWayda
Autor
10.06.2026, 01:24:24 via Wykop
  • 1
Uu bot źle zadziałał, ustawiłem na 2000 a dał 2001, to cały rok czekania ehhh co dostane jak to zgłoszę?
  • Odpowiedz

558

Wiek emerytalny do zmiany. Polska otrzymała jasne wytyczne

Komisja Europejska zaleciła Polsce podjęcie działań mających zwiększyć stabilność systemu emerytalnego. Wśród rekomendacji znalazła się przede wszystkim ochrona przed ubóstwem KOBIET na emeryturach

MakiawelicznyAltruista
z
wnp.pl
dodany: 09.06.2026, 13:48:05
  • 119
  • #
    neuropa
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    demografia
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    redpill
AndreWayda
AndreWayda 10.06.2026, 01:20:42 via Wykop
  • 2
Może po prostu darować sobie system emerytalny dla chłopów skoro wiek emerytalny będzie przekraczał srednią długość życia chłopa? :>


@Zle_Japko: bardzo chętnie. Jestem za 100% i bym zagłosował na partię która by szła w tym kierunku. I tak nie dożyjemy a wolałbym sobie odkładać 500zl miesięcznie w złocie albo BTC i emerytura uzbierana I możesz wydać kiedy chcesz, gorzej z ludzmi ktorzy żyją z dnia na dzień i muszą mieć

749

Kupujesz słuchawki z funkcją. Serwis ją wyłącza. Rękojmia odrzucona XD

Kupujesz słuchawki z funkcją. Serwis ją wyłącza. Rękojmia odrzucona XD

Cześć Mirki i Mirabelki! Kupiłem słuchawki Sony WH-1000XM5 w Media Markt i złożyłem reklamację z tytułu rękojmi, bo urządzenie nie działało zgodnie z funkcjonalnością opisaną przez producenta. Słuchawki zaczęły same się wyłączać podczas użytkowania, mimo że były nadal używane i podłączone poprzez bl

ziomal1234
z
wykop.pl
dodany: 09.06.2026, 16:48:19
  • 180
  • #
    polska
  • #
    januszebiznesu
  • #
    uokik
  • #
    prawo
  • #
    bezprawnik
  • #
    wykopefekt
AndreWayda
AndreWayda 09.06.2026, 19:04:16 via Wykop
  • -2
Niedługo będzie wysyp na allegro takich tylko xm6 za pół ceny. Wiem co mówię, zapiszcie moje słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) dajcie sobie na ten wysyp ofert 10-30 dni max.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AndreWayda
AndreWayda 10.06.2026, 00:39:54 via Wykop
  • 1
@AndreWayda: poproszę więcej minusów od niedowiarków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3258

Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.

Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.

Ostatnio sprowadzono do Polski 24-letnią Klaudię, która utknęła w szpitalu w Pekinie. To nie jedyny taki przypadek. Piotr Moczulski przebywa w ciężkim stanie w jednym z filipińskich szpitali od dwóch lat. Rodzinie, pomimo intensywnych starań, nie udało się go sprowadzić do Polski.

MagicznyMariusz
z
portal.abczdrowie.pl
dodany: 09.06.2026, 07:10:51
  • 418
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    zdrowie
  • #
    pieklokobiet
  • #
    pieklomezczyzn
AndreWayda
AndreWayda 09.06.2026, 23:37:17 via Wykop
  • 2
@Cozwykopem: no bo ten samolot wojskowy to ubezpieczyciel opłaca, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

15

Jak zostałem krypto-magnatem dzięki lekcjom na Revolucie

Jak zostałem krypto-magnatem dzięki lekcjom na Revolucie

Mircy, pamiętacie te genialne quizy edukacyjne na Revolucie? Człowiek poklikał kilka minut, odpowiedział na pytania o Web3, a w zamian dostawał darmowe tokeny. Miała być z tego nowa kawalerka w Warszawie i wczasy w ciepłych krajach, a wyszło... absolutne mistrzostwo inwestycyjne. Zapraszam na szybki

Vonja69
z
wykop.pl
dodany: 09.06.2026, 20:27:21
  • 11
  • #
    kryptowaluty
  • #
    revolut
  • #
    altcoin
  • #
    gielda
  • #
    inwestycje
AndreWayda
AndreWayda 09.06.2026, 22:59:33 via Wykop
  • 1
Tak jest ze wszystkim co się rozdaje za darmo. Jeśli każdy by dostał 1kg złota to też by było -97% w miesiąc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

863

Polacy masowo wracają do torrentów. Klapki spadły z oczu

Polacy masowo wracają do torrentów. Klapki spadły z oczu

Polski rynek streamingowy wkracza w zupełnie nową fazę. Po latach niepohamowanego wzrostu branża wyraźnie zwalnia, a widzowie zmęczeni rozdrobnieniem oferty i rosnącymi kosztami coraz częściej przypominają sobie o darmowych alternatywach.

ochucki
z
telepolis.pl
dodany: 08.06.2026, 22:59:03
  • 377
  • #
    torrenty
  • #
    piractwo
  • #
    vod
  • #
    stream
  • #
    netflix
  • #
    hbo
AndreWayda
AndreWayda 09.06.2026, 17:05:53 via Wykop
  • 1
Można zainstalować sobie własne centrum multimedialne jak netflix i podpiąć dysk z piratami i mieć streaming dla siebie na telefon, dla rodziny itp. ciekawe kiedy ktoś stworzy takiego netflixa ale takiego co prosto z torrentow odtwarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AndreWayda
AndreWayda 09.06.2026, 19:51:26 via Wykop
  • 0
@ggs-hg: zajebiste, dzięki. A to się instaluje czy to jakas wtyczka? Jest poradnik do tego? I czy sam wyszukuje filmy czy trzeba podac adres. Napewno skorzystam tylko muszę ogarnąć jak to działa do końca
AndreWayda
AndreWayda 09.06.2026, 20:54:48 via Wykop
  • 0
@ggs-hg: no sprawdzilem, ale dla testa probowalem breaking bad włączyć to nie widziałem opcji z lektorem. Tylko angielskie/francuskie.

404

Pracujesz więcej niż reszta Europy. W nagrodę dostajesz mniej pieniędzy

Pracujesz więcej niż reszta Europy. W nagrodę dostajesz mniej pieniędzy

Podczas gdy zachodnia Europa testuje czterodniowy tydzień pracy i optymalizuje procesy za pomocą AI, polski rynek pracy przypomina raczej maraton na wyniszczenie. Polscy pracownicy spędzają w firmach długie godziny, a ich portfele wciąż chudną w oczach w porównaniu do unijnych liderów.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 09.06.2026, 12:44:55
  • 58
  • #
    praca
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
  • #
    swiat
AndreWayda
AndreWayda 09.06.2026, 18:59:58 via Wykop
  • 0
Ja tam lubie pracowac, mam cel zrobic w 3 miesiące 1000 godzin zobaczymy kiedy padne trupem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AndreWayda
AndreWayda 09.06.2026, 19:01:08 via Wykop
  • 0
@MetalowyBieg: ale chociaz praca jest i ai nie wygryzlo pracowników a zarządy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
AndreWayda
AndreWayda 09.06.2026, 20:53:17 via Wykop
  • 1
@wooster: to może trzeba zmienić pracę skoro taka nieprzyjemna
AndreWayda
AndreWayda 09.06.2026, 20:49:37
  • 1
#dogecoin wlasnie zainwestowalem na górce teraz w tego memcoina i dostaje z jednej opcji stakingu giełdy 1 doge dziennie. Jak skoczy to 30 usd to nie muszę pracować bo wtedy będzie pensja z doge ( ͡° ͜ʖ ͡°) zawołam pulsujących za 20 lat albo szybciej jak zrobi 30usd i powiem co z tego będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AndreWayda
AndreWayda
Autor
09.06.2026, 20:50:01 via Wykop
  • 0
@Przypomnienie 09.06.2046
  • Odpowiedz
awksi
awksi
awksi
09.06.2026, 18:30:22
  • 6
#kryptowaluty
Niesamowicie mnie bawi ten trzask d--y nocoinerów jaki jest ostatnio na tagu
Oni chyba serio myślą, że my się smucimy z tych spadków, a nie otwieramy szampana bo można kupić taniej XD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AndreWayda
AndreWayda 09.06.2026, 18:55:56 via Wykop
  • 2
@krzysiekGD: nie ten tag kolego, smieszne obrazki to na innych tagach bo tu powazne inwestycje na kryptowaluty mamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

1317

Rejestratorkia kpiła z Pacjenta? "Tak nie powinno się traktować ludzi"

Rejestratorkia kpiła z Pacjenta? "Tak nie powinno się traktować ludzi"

- Bardzo zaniepokoiłem się, kiedy zobaczyłem cztery nieodebrane połączenia z przychodni. (...) Zapytałem grzecznie w rejestracji o powód telefonu i wtedy pani rejestratorka na mnie naskoczyła. Zaczęła krzyczeć, że powinienem wiedzieć, po co do mnie dzwonili. Kpiła, że co ze mnie za pacjent...

cepheus
z
nowiny24.pl
dodany: 09.06.2026, 08:39:41
  • 100
  • #
    polska
  • #
    rzeszow
  • #
    podkarpacie
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
AndreWayda
AndreWayda 09.06.2026, 16:11:54 via Wykop
  • 3
Polacy odkrywają jak działa służba zdrowia w naszym kraju odc 2137. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powiem wam jeszcze że za zamkniętymi drzwiami często potrafią się znęcać psychicznie i fizycznie(!!) nad pacjentami. A inne służby jak policja i nawet straż pożarna(!!) niby najbardziej szanowany zawód a w naszym kraju już u mnie spadł z rowerka po styczności i jak widziałem jak ładnie "naginali" prawo i tolerowali przestępstwa(nie wykroczenia) popełniane
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1964

Wielka Brytania chce skanować wiadomości w telefonach. Więzienie za odmowę

Wielka Brytania chce skanować wiadomości w telefonach. Więzienie za odmowę

Rząd UK chce skanowania zdjęć i wiadomości jeszcze przed ich wysłaniem. Firmy odmawiające wprowadzenia takiego rozwiązania, mogą odpowiadać karnie, włącznie z więzieniem. To propozycja przepisów mająca oczywiście chronić dzieci.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 08.06.2026, 13:59:13
  • 279
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wielkabrytania
  • #
    uk
AndreWayda
AndreWayda 08.06.2026, 16:28:23 via Wykop
  • 1
@abcgggggggggggggggggggggggggggggggg: internet od 18 lat i tak bys musial dowodem zatwierdzac i to do tego zmierza. Oczywiście jestem ruską onuca bo przeciez tak nie bedzie? Cnie? Cnie? Nie znizymy się do korei północnej co była nagonka na nich ostatnie 30 lat? Cnie?
AndreWayda
AndreWayda 08.06.2026, 16:31:40 via Wykop
  • 6
@kolicuch: teraz na UE jak amerykance postawią atomowe to będą mogli nałożyć sankcje jak na KRLD ( ͡° ͜ʖ ͡°) deal win-win dla nich to jest.
AndreWayda
AndreWayda 08.06.2026, 17:08:12 via Wykop
  • 2
jedyna opcja to edukować rodziców i obarczyć ich odpowiedzialnością za działania dzieci a nie wsztstkich innych


@abcgggggggggggggggggggggggggggggggg: tu nie chodzi o dzieci tylko inwigilację i cenzurę a kto myśli inaczej to jest niepoważnym wariatem.
AndreWayda
AndreWayda 09.06.2026, 15:16:47 via Wykop
  • 0
@xe29gR3xL3Z1: chronić ale tylko muzułmańskie aby nie wychodziły za białasów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.06.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia