Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
AndreWayda

AndreWayda

Dołączył 1 mies. temu
  • Obserwuj

To konto jest obecnie zbanowane.

  • Akcje 251
  • Znaleziska 156
  • Mikroblog 95
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
  • Dodane (23)
  • Komentowane (43)
  • Plusowane (29)
AndreWayda
AndreWayda 10.06.2026, 18:24:14
  • 10
No nie wierzę xD #memy #thebestofmirko #heheszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
AndreWayda - No nie wierzę xD #memy #thebestofmirko #heheszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 13470

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AndreWayda
AndreWayda 10.06.2026, 01:14:27
  • 1
Z racji tego że jestem ciekaw czy ten serwis naprawi tagi przez te lata to sobie ustawiam przypomnienie za 50 lat. Jeśli ktoś zainteresowany i chętny to można się podpiąć.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przypomnienie
Przypomnienie
10.06.2026, 01:15:15 via Wykop
  • 5
@AndreWayda: Za 50 lat (10/06/2076, 03:14:45 CEST) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu

Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz

Więcej info | Feedback
  • Odpowiedz
AndreWayda
AndreWayda
Autor
10.06.2026, 01:24:24 via Wykop
  • 1
Uu bot źle zadziałał, ustawiłem na 2000 a dał 2001, to cały rok czekania ehhh co dostane jak to zgłoszę?
  • Odpowiedz
AndreWayda
AndreWayda 09.06.2026, 20:49:37
  • 1
#dogecoin wlasnie zainwestowalem na górce teraz w tego memcoina i dostaje z jednej opcji stakingu giełdy 1 doge dziennie. Jak skoczy to 30 usd to nie muszę pracować bo wtedy będzie pensja z doge ( ͡° ͜ʖ ͡°) zawołam pulsujących za 20 lat albo szybciej jak zrobi 30usd i powiem co z tego będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przypomnienie
Przypomnienie
09.06.2026, 20:50:56 via Wykop
  • 2
@AndreWayda: Za 20 lat (06/09/2046, 09:00:00 CEST) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu

Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz

Więcej info | Feedback
  • Odpowiedz
AndreWayda
AndreWayda
Autor
09.06.2026, 20:51:08 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

AndreWayda
AndreWayda 05.06.2026, 23:13:08
  • 0
#binance warto trzymac wbeth na zewnetrznym portfelu? Dlaczego piszecie ze lido lepsze?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AndreWayda
AndreWayda 05.06.2026, 17:43:36
  • 1
#kryptowaluty wchodze w to, mam nadzieje ze za tydzien spadnie -50% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AndreWayda
AndreWayda 05.06.2026, 15:55:19
  • 0
#cs2
https://discord.gg/cs2pl

Czy ktoś chętny pograc czasem w cska? Na tym dc mozna zgarnac skrzynki za darmo za kazdego zaproszonego znajomego więc przy okazji gram z randomami i zbieram te 5 skrzynek dziennie ale przydalaby się ekipa stała ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AndreWayda
AndreWayda 27.05.2026, 17:38:22
  • 2
#cyberbezpieczenstwo

Bardzo ciekawy live o przepisach w Polsce

LIVE o KSC2/NIS2 z Łukaszem Wojewodą, (cyber)Dyrektorem z Ministerstwie Cyfryzacji

#dzialalnoscgospodarcza #it #programista15k #python #php #wydarzeniait #polska #programowanie #niebezpiecznik #informatyka #prawo #programista #itsecurity
AndreWayda - #cyberbezpieczenstwo 

Bardzo ciekawy live o przepisach w Polsce 

LIVE ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stuparevic
stuparevic
27.05.2026, 18:07:18 via iOS
  • 0
@AndreWayda: zapis będzie dostępny później?
  • Odpowiedz
xede
xede
xede
27.05.2026, 21:16:52 via Wykop
  • 1
@kondor_20_zglos_sie: stary nie gada sie o niewolnictwie 21 wieku, to zle jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
AndreWayda
AndreWayda 24.05.2026, 19:46:39
  • 0
#latwogang
I co roku impreza z wospem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AndreWayda
AndreWayda 23.05.2026, 10:43:28
  • 3
W Polsce statystyki „wiernych” Kościoła są trochę przekłamane, bo najczęściej liczą wszystkich ochrzczonych, a nie osoby faktycznie wierzące czy praktykujące. Problem w tym, że chrzczeni są często jako dzieci, bez własnej zgody, a później nawet po apostazji dalej figurują w księgach chrztu — tylko z dopiskiem, że wystąpili z Kościoła.

Czyli formalnie możesz zrobić apostazję, ale „usunąć się” całkowicie ze statystyk już praktycznie nie. Kościół uważa chrzest za nieodwracalny sakrament, więc raz wpisany
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
23.05.2026, 11:16:07 via Wykop
  • 2
@AndreWayda: Podobnie jak z wagą głosu wyborczego. W praktyce brak korekty liczby głosów przypadających na jeden mandat powoduje, że w tym kraju mieszkańcy wyludniających się peryferii wybierają władza bardziej niż ci z obszarów gdzie gęstość zaludnienia rośnie.
  • Odpowiedz
HrabiaTruposz
HrabiaTruposz
23.05.2026, 11:43:20 via Wykop
  • 4
Ale taguj to #urojenialewakoidalne


@KOLEGAMAMY: Jakie znowu #urojenialewakoidalne skoro wszystko co napisał OP to prawda i można to sobie zweryfikować? xD
  • Odpowiedz
AndreWayda
AndreWayda 21.05.2026, 20:41:31
  • 13
#spacex #kosmos #starship #technologia #nauka #astronomia

Dzisiaj w nocy może się wydarzyć coś naprawdę grubego dla programu Starship — około 00:30 startuje Flight 12, czyli pierwszy lot Starshipa V3 🚀

Hehe kolejna rura Elona wybuchnie, test wersji, która ma docelowo robić regularne loty, tankowanie na orbicie i wynosić nową generację Starlinków. SpaceX wrzuca tam masę zmian względem poprzednich lotów, więc będzie co
AndreWayda - #spacex #kosmos #starship #technologia #nauka #astronomia

Dzisiaj w noc...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czesio-1975
czesio-1975
czesio-1975
22.05.2026, 06:09:17 via Wykop
  • 2
no i nie poleciała... może w nocy z piątku na sobotę się uda...
  • Odpowiedz
paliwoda
paliwoda
22.05.2026, 06:50:24 via Wykop
  • 2
Zajebisty stream ze startu. Ponad 3 godziny gapienia się na stojącą rakietę i ch… ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
AndreWayda
AndreWayda 20.05.2026, 11:18:10
  • 0
#manifestacja #protest
o co walczone jest dzisiaj?

https://www.youtube.com/watch?v=eGG2ZQku9FE
AndreWayda - #manifestacja  #protest
o co walczone jest dzisiaj?

https://www.youtube...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AndreWayda
AndreWayda
Autor
20.05.2026, 11:19:44 via Wykop
  • 0
ale słaby, nie ma co ogladac
  • Odpowiedz
AndreWayda
AndreWayda 20.05.2026, 10:58:07
  • 4
Mam na lodówce wydrukowane firmy i marki nestle i staram sie nie korzystać z ich marek, wolę kupić np podróbkę niemieckiej produkcji nutelli 2x taniej bez oleju palmowego #zdrowie i lepsza ekonomia kraju bez takich marek #ekonomia
AndreWayda - Mam na lodówce wydrukowane firmy i marki nestle i staram sie nie korzyst...

źródło: 17792745738932769485159504611906

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiersKurczaka
PiersKurczaka
20.05.2026, 11:06:20 via Wykop
  • 2
@AndreWayda: a z olejem palmowym to nie jest tak, że on nie jest niezdrowy, tylko że produkcja jakoś szkodzi naturze?
  • Odpowiedz
Ukasz03
Ukasz03
20.05.2026, 12:13:59 via Wykop
  • 0
@PiersKurczaka: to też, ale z tego co kojarzę zdrowiu szkodzą oleje utwardzane (gdzie głównie palmowego się używało)
  • Odpowiedz
AndreWayda
AndreWayda 18.05.2026, 12:34:03
  • 5
https://www.youtube.com/watch?v=WA8XH-u09Cg

Tyler Oliveira opisuje, jak odmówiono mu wjazdu do Izraela i został deportowany. Nagranie pokazuje jego doświadczenia na granicy i budzi pytania o procedury wobec turystów. Co naprawdę się wydarzyło i dlaczego?

#izrael #swiat #turystyka #usa
AndreWayda - https://www.youtube.com/watch?v=WA8XH-u09Cg

Tyler Oliveira opisuje, jak...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
18.05.2026, 14:46:17 via Wykop
  • 0
@ZionOfel: Znaczy się z jednej strony tak, ale tekst o lekcji, że to jest lekcja dla wrogów Żydów jest śmieszny. Koleś wygrał niezależnie czy go wpuściliby czy pogonili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
AndreWayda
AndreWayda
Autor
19.05.2026, 08:42:59 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
AndreWayda
AndreWayda 17.05.2026, 16:01:33
  • 0
TIL, że w prawdziwym świecie istnieje sport inspirowany quidditchem z Harry Potter i ludzie serio grają w to na turniejach xD

Dyscyplina nazywa się dziś głównie „quadball”.
Biega się z „miotłą” między nogami, są ścigający, pałkarze, obrońca i szukający, a zniczem jest… człowiek z piłeczką tenisową przypiętą do spodenek 💀

Najciekawsze jest to, że złapanie znicza nie zawsze oznacza wygraną — bo wygrywa drużyna z większą liczbą punktów po zakończeniu meczu.
AndreWayda - TIL, że w prawdziwym świecie istnieje sport inspirowany quidditchem z Ha...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kratofel123
kratofel123
kratofel123
17.05.2026, 16:15:28 via Wypiek
  • 2
No wiadomo, było nawet w jednym filmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kratofel123 - No wiadomo, było nawet w jednym filmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jandiabeldrugi
jandiabeldrugi
18.05.2026, 09:56:18 via Wykop
  • 2
@AndreWayda: hobby horse dla starych chłopów.
  • Odpowiedz
AndreWayda
AndreWayda 17.05.2026, 09:35:13
  • 0
Ile naprawdę mamy prawa i czy dałoby się je uprościć kilkukrotnie? (ciekawostka systemowa)
Czy można „policzyć” prawo jak system informatyczny i sprawdzić, czy da się je drastycznie uprościć?
Okazuje się, że w przybliżeniu tak — choć to bardziej eksperyment myślowy niż oficjalna statystyka.

Obecnie system prawny Polski + UE to:
👉 ok. 20–40 tysięcy aktów prawnych (ustawy, rozporządzenia, akty lokalne itd.)
AndreWayda - Ile naprawdę mamy prawa i czy dałoby się je uprościć kilkukrotnie? (ciek...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robert_przylbica
robert_przylbica
17.05.2026, 10:18:32 via Android
  • 0
Da się zmieniając zasady,
  • Odpowiedz
AndreWayda
AndreWayda
Autor
17.05.2026, 16:04:24 via Wykop
  • 0
@robert_przylbica: chyba tworząc od nowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
AndreWayda
AndreWayda 17.05.2026, 07:06:51
  • 0
Już za rok sprawy tego typu:

"Zapłaciliśmy w podatku pirackim na netflix"
"Zapłaciliśmy w podatku socjalnym na facebook, meta"
"zaplacilismy na odszkodowania dla artystów polsat/tvn/tvp1"
"dofinansowania od pierdzenia w stolek dla ppolitykow i ich rodzin"
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AndreWayda
AndreWayda 14.05.2026, 13:54:57
  • 1
#ciekawostki #internet #technologia #p2p #tor #cyberbezpieczenstwo #opensource

Wiele osób kojarzy anonimowy internet głównie z siecią Tor, ale istnieją też projekty typu P2P jak np. Patchwork/Scuttlebutt, które działają zupełnie inaczej niż klasyczne strony WWW 🌍

Czym jest taki „Patchwork”?
To bardziej zdecentralizowana sieć społecznościowa/aplikacja P2P niż zwykła strona internetowa. Dane nie siedzą na jednym serwerze jak Facebook czy Reddit, tylko są rozproszone
AndreWayda - #ciekawostki #internet #technologia #p2p #tor #cyberbezpieczenstwo #open...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Croolick
Croolick
15.05.2026, 21:35:33 via Android
  • 0
@AndreWayda: Jak to działa, jak to znaleźć? ;)
  • Odpowiedz
AndreWayda
AndreWayda 07.05.2026, 12:07:07
  • 1
#kryptowaluty ( ͡° ͜ʖ ͡°) obstawiam dźwignię x2137 doradzi ktoś?

Którą cenę BTC zobaczymy najpoerw?

  • 10,000$ 26.5% (9)
  • 1,000,000$ 73.5% (25)

Oddanych głosów: 34

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NieoznaczonaReklama
NieoznaczonaReklama
07.05.2026, 13:38:49 via Wykop
  • 1
@AndreWayda: trochę mała dźwignia, to jakieś konto demo dla przedszkolaków?
  • Odpowiedz
AndreWayda
AndreWayda
Autor
07.05.2026, 13:44:00 via Wykop
  • 1
@NieoznaczonaReklama: gram za 1 satoshi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
AndreWayda
AndreWayda 06.05.2026, 15:27:59
  • 1
#dogecoin warto teraz ladowac w to cos? #kryptowaluty
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prostymysliciel
prostymysliciel
prostymysliciel
06.05.2026, 19:50:02 via iOS
  • 1
@AndreWayda: jak tam mam dogecoina
  • Odpowiedz
AndreWayda
AndreWayda
Autor
07.05.2026, 04:44:35 via Wykop
  • 0
@prostymysliciel: @memforis @Velion i c--j nie oplacalo sie, dzisiaj spada juz do zera -5% jednak scam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
AndreWayda
AndreWayda 05.05.2026, 09:00:14
  • 1
#konfitura wywalac pety pod przedszkolem na chodnik przeciez max pouczenia dają tylko a petunie można zasadzić. Dobra lepiej nie ale Edytka by tak zrobiła a potem ogoliła głowę na łyso w ramach wybielenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.06.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking