Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Placi
Placi

Placi

Dołączył 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2963
  • Znaleziska 410
  • Mikroblog 2553
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 7
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
2 godz. i 3 min temu
  • 59
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Placi
Placi
Placi 42 min temu via Wykop
  • 3
@Gieekaa: podobna ekstaze wykazuje @KOLEGAMAMY wiec tu bym szukał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

442

Duża akcja policji w kilku miejscach w kraju. Chodzi o samozwańcze patrole

Duża akcja policji w kilku miejscach w kraju. Chodzi o samozwańcze patrole

W sobotę rano policjanci przeprowadzili przeszukania w kilku lokalizacjach na terenie kraju. Jak nieoficjalnie dowiedział się Onet, chodzi o sprawę samozwańczych patroli zaczepiających cudzoziemców m.in. na Dworcu Centralnym w Warszawie

freedomseeker
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: przedwczoraj, 12:07:40
  • 302
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    prawo
  • #
    afera
Placi
Placi
Placi wczoraj, 05:52:32 via Android
  • -1
@M4RSH4LL: xD nikogo nie doi się tak łatwo jak prawakow

Na prawnika dla Bakiewicza też wpłaciłeś? Musieliście dużo uzbierać, bo po kilku godzinach już był w studiu republiki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlaczego prawica na wszystko musi mieć zrzutkę?
Placi
Placi
Placi 11 godz. i 22 min temu via Android
  • 1
@crazy_wolf: XD
No teraz to do"ebales, nawet nie ma co komentowac
Xtreme2007
Xtreme2007
17 godz. i 54 min temu
  • 24
Wyjdzie na to, że Grzegorz Braun miał rację. Pamiętam, jak mówił, że Ukraina to wróg. Powiem szczerze, sam nie dowierzałem, nigdy nie byłem jakoś bardzo proukraiński, ale też nie byłem tak przeciwny Ukrainie jak Braun. Na pewno jestem przeciwko Rosji. Natomiast tego, co tutaj teraz się odpierdziela, to wyjdzie na to, że Braun miał rację. Najlepiej, żeby ta wojna trwała jak najdłużej. Im dłużej będą ze sobą walczyć, tym lepiej dla Polski
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Placi
Placi
Placi 16 godz. i 42 min temu via Android
  • 4
@Xtreme2007: a pamiętasz że mówił też, że jakby chciał zrobić coś z korzyścią dla rosji to wbijalby klin między PL a Ukrainę? xD
  • Odpowiedz
Placi
Placi
Placi 11 godz. i 23 min temu via Android
  • 0
@Xtreme2007: braun
  • Odpowiedz
Kam3l
Kam3l
18 godz. i 17 min temu
  • 29
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Placi
Placi
Placi 16 godz. i 38 min temu via Android
  • 1
@Przypomnienie 1.12.2027
  • Odpowiedz
LamajHarma
LamajHarma
przedwczoraj, 13:38:42
  • 292
Rzygać się chce jak się widzi, że dla niektórych osób wybaczalne i akceptowalne by było zakłamywanie historii i plucie na pomordowanych przodków, dopóki inwestycje i hajs się zgadza xD Jakimi wartościami w ogóle się kierujecie w życiu? Własną matkę byście sprzedali za te potężne INWESTYCJE na Ukrainie xD

#ukraina
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Placi
Placi
Placi przedwczoraj, 14:27:25 via Android
  • 692
@LamajHarma: obrzydliwe, ludzie myślą o przyszłości zamiast o przeszłości

Rozumiem, że niemieckie sklepy i produkty też bojkotujesz, tak samo szwedzkie, angielskie, francuskie, amerykańskie (+wszystkie polskie firmy które importują/eksportują na te rynki)? No bo przecież tyle się wycierpielismy (a raczej nie my, tylko ludzie którzy kiedyś żyli) z ich strony (a raczej ze strony ludzi którzy kiedyś tam żyli) że nie bojkotowanie byłoby pluciem na cierpienie przodków xD
  • Odpowiedz
Placi
Placi
Placi przedwczoraj, 16:05:47 via Android
  • 0
@Pokaczu: a to tylko mianowanie czegoś czyimś imieniem jest napluciem na Polaków? Wszystkie wyrządzone krzywdy Ci zwisają? ( ͡° ͜ʖ ͡°) @LamajHarma j/w. Nie bojkotując wszystkich tych krajów nie szanujesz swoich przodków. Nie wstyd Ci płuc na grub dziadka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Placi
Placi
Placi przedwczoraj, 16:15:18 via Android
  • 0
@LamajHarma: przecież wiesz że robię sobie jaja. No ale jak mówicie A to trzeba być konsekwentnym. Mam nadzieję że pokazuje to absurd Waszego myślenia i skłoni Was do refleksji
  • Odpowiedz
Placi
Placi
Placi wczoraj, 05:55:31 via Android
  • 0
Ale porównałeś z Niemcami


@dirkpitt: no tak, Niemcy zrobili nieporównywalnie gorsze rzeczy. Więc tym bardziej nie bojkotowanie ich to naplucie na grób przodkow
@nujabes dobrze że ty nie dałeś sobie nic wmówić xD musiales chyba wyłączyć tv i włączyć myślenie, brawo
  • Odpowiedz
Placi
Placi
Placi 21 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 0
jak ktoś nie szanuje swojej przeszłości to nie zasługuje na przyszłość


@mstasiek: mocna krytyka wszystkie proruskich ugrupowan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Placi
Placi
Placi 17 godz. i 1 min temu via Android
  • 0
oficjalny rząd niemiecki czy francuski nie gloryfikuje zbrodniarzy wojennych


@mstasiek: to jedyny powód do bojkotu? A jak zdradzili twoich dziadków w 39? Plujesz na ich grób kupując rompera w Lidlu, nie wstyd ci? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
22 godz. i 51 min temu
  • 356
Ciekawe cz w kanale zero powiedzą o tej aferze ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#afera #polityka #kleszcze #bekazpisu #kanalzero
KRZYSZTOFDZONGUN - Ciekawe cz w kanale zero powiedzą o tej aferze ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ...

źródło: 1000103176

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Placi
Placi
Placi 21 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 6
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: taka piękna pogoda, aż się prosi żeby pojechać na grila
  • Odpowiedz
sympatyczny_przyjemniaczek
sympatyczny_przyjemniaczek
20.06.2026, 10:50:52
  • 290
UPA była formacją, która ma na koncie wyeliminowanie ok. 8 tysięcy sowieckich żołnierzy i 100 tysięcy niewinnych Polaków, często zamordowanych w brutalny sposób, w tym kobiety i dzieci. Dosłownie 90% ofiar UPA to byli niewinni ludzie porąbani siekierami.

Nie ma opcji, że to co się odwala od rana na tagu i mirko nie jest na zlecenie banderowskiej farmy trolli xD

#ukraina #bekazlewactwa #historia
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Placi
Placi
Placi 20.06.2026, 12:37:23 via Android
  • 2
@sympatyczny_przyjemniaczek: tak ciężko ci uwierzyć że ludzie mają ciekawsze rzeczy do robienia w życiu niż spuszczać się nad tym jakim Chrystusem narodów jest Polska, i jak to wycierpielismy wszystkie możliwe krzywdy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Placi
Placi
Placi 20.06.2026, 12:57:25 via Android
  • 0
@sympatyczny_przyjemniaczek: i jeszcze dodam, że po prostu bardziej ich interesuje dzień dzisiejszy (kto zrobi interes na odbudowie Ukrainy) dbają o to żeby ruscy nie rozlali się po Europie, mieli dobry kontakt z ludźmi z Ukrainy którzy mieszkają po sąsiedzku, z którymi ich dzieci chodzą do szkoły itp?
Żeby to jeszcze się wydarzyło wczoraj, dokonane zostało przy zgodzie obecnych władz Ukrainy albo coś. Ale nie, po prostu chcecie karać obecnie żyjących
  • Odpowiedz
Placi
Placi
Placi 20.06.2026, 13:47:24 via Android
  • 0
Kto będzie nas szanował


@doveo: no tak, na pewno na pierwszych stronach portali informacjnych z całego świata będzie informacja że nawrot odebrał odznaczenie które sami mu przed chwilą daliśmy xD jak już ktoś się o tym dowie to będzie w szoku, jak to możliwe że parę lat temu Wołyń nam nie przeszkadzal, a teraz nagle tak
  • Odpowiedz
Placi
Placi
Placi przedwczoraj, 08:34:45 via Android
  • 0
Order powinien być przyznawany za szczególne zasługi dla Polski


@doveo: to czemu zabrał akurat Zelenskiemu, a nie wszystkim innym którzy dostali wcześniej a ewidentnie powinien im zostać odebrany?
  • Odpowiedz
Placi
Placi
Placi przedwczoraj, 11:20:43 via Android
  • 0
@doveo: czyli to chodzi o fizyczny zwrot bo kraj będzie stratny? xD
  • Odpowiedz
Placi
Placi
Placi przedwczoraj, 12:41:57 via Android
  • 0
@doveo: dokładnie tak samo jak żyjącemu?
  • Odpowiedz
Placi
Placi
Placi przedwczoraj, 16:07:47 via Android
  • 0
@doveo: wiem, że prawica jest na bakier z inteligencją, ale moglibyście chociaż nauczyć się korzystać z tej sztucznej
Placi - @doveo: wiem, że prawica jest na bakier z inteligencją, ale moglibyście choci...

źródło: 1000008983

Pobierz
  • Odpowiedz
Placi
Placi
Placi przedwczoraj, 21:48:18 via Android
  • 0
@doveo: czyli skoro Żeleński powie "nie przejąłem się tym" to znaczy że odebranie było bez sensu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Placi
Placi
Placi wczoraj, 07:39:15 via Wykop
  • 0
@doveo: a ja myślałem, że chodzi o to żeby order był szanowanym odznaczeniem, a nie ze rozdają je jak cukierki i nosi je byle kto
  • Odpowiedz
Placi
Placi
Placi 22 godz. temu via Wykop
  • 0
@doveo: ale Zełeńskiemu też dał Duda. to po co tu nawrocki?
  • Odpowiedz
Placi
Placi
Placi 21 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 0
@doveo: a, dobra, widze ze teraz to oficjalny spin, ze posmiertnie sie nie odbiera, bo kancalerii prezydenta sie nie chce, to teraz powtarzasz bez myslenia. luzik, konczymy temat
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes
23 godz. i 45 min temu
  • 370
Ufff całe szczęście, że nie ma (jeszcze) przymusu umawiania się...

#p0lka #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #blackpill
kankes - Ufff całe szczęście, że nie ma (jeszcze) przymusu umawiania się...

#p0lka #...

źródło: p0lka

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Placi
Placi
Placi 22 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 9
@kankes: nie ma baita ktorego blackpilowcy by nie lykneli
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
wczoraj, 04:26:58
  • 77
#polityka #trump #heheszki #usa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpisu #4konserwy #iran #wojna

Jak to Pomarańczowa Morda powtarza, teraz w końcu wszyscy na świecie liczą się z USA XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

DONALD TRUMP! DONALD TRUMP! DONALD TRUMP!

Kempes - #polityka #trump #heheszki #usa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpisu...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Placi
Placi
Placi wczoraj, 06:11:46 via Android
  • 72
@Kempes: jak go tak olewają to robi podobna minę jak nawrocki, kiedy nie wie co się dzieje, ale chce udawać pewnego siebie
  • Odpowiedz
stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster
przedwczoraj, 12:10:48
  • 15
#ukraina #rosja #wojna #polska #polityka
Wasz bohater...
stanley-fieldmaster - #ukraina #rosja #wojna #polska #polityka
Wasz bohater...

źródło: 1000001107

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Placi
Placi
Placi przedwczoraj, 12:46:21 via Android
  • 0
@stanley-fieldmaster: nie wstyd ci łykać takie fejki?
  • Odpowiedz
Wraczek
Wraczek
przedwczoraj, 08:13:31
  • 415
Ruska propaganda chociaż niesamowicie tępa, to niestety zaczyna już trafiać do najgłupszej części polskiego społeczeństwa. Batyr odbiera order Zełeńskiemu, bo kaczor ma akurat taki kaprys, a na głównej popierają Miedwiediew’a xD.
Przecież w tym kraju nigdy nie będzie zgody, połowa społeczeństwa chce być częścią Europy, drugą połowę ciągnie do ruskiego miru, to nie ma prawa się udać.
#ukraina #polityka
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Placi
Placi
Placi przedwczoraj, 08:53:16 via Android
  • 6
Ruska propaganda (...) niestety zaczyna już


@Wraczek: xD

Samo to że kibol podróżujący niewiaodmopoco po rosji w ogóle był rozważany jako kandydat na prezydenta RP to skandal, a to było prawie 2 lata temu. A w międzyczasie jeszcze te wybory wygrał xD

Żeby przekonać połowę społeczeństwa że największą tragedia to dwie dziewczyny trzymające się za ręce, to albo trzeba sączyć propagandę ile wlezie albo trafić na podatny grunt. W przypadku
  • Odpowiedz
PopeLeon
PopeLeon
PopeLeon
przedwczoraj, 07:10:10
  • 42
Załenski robi dokładnie to samo co robił by Nawrocki na jego miejscu. To jest właśnie problem z nacjonalistami są tacy sami pod każdą szerokościach geograficzną.

#ukraina #wojna #polityka
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Placi
Placi
Placi przedwczoraj, 08:44:12 via Android
  • 4
@Protectorx: która historyczna wartość odpowiada za nie odebraniem orderu temu człowiekowi?
Placi - @Protectorx: która historyczna wartość odpowiada za nie odebraniem orderu tem...

źródło: 1000008982

Pobierz
  • Odpowiedz
johnnysonny
johnnysonny
przedwczoraj, 07:17:11
  • 336
Poroszenko zrzekł się orderu, ale nie zrzeka się interesów w naszym kraju. W związku z tym trzeba mu o tym przypomnieć. Nie kupujemy produktów firmy Roshen, to jest jego firma. Jak włożyć do do końca, a nie do połowy, pajacu. #ukraina #polska #polityka
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Placi
Placi
Placi przedwczoraj, 08:38:19 via Android
  • 2
@johnnysonny: pamiętaj o bojkocie produktów i sklepów niemieckich (wiadomo), szwedzkich (potop), francuskich i angielskich (WW2), amerykańskich (prezydent wyśmiał naszych żołnierzy) itd ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
20.06.2026, 13:59:14
  • 335
#polityka #francja #polska #ukraina
róbcie screeny. Ciekawe jak się to zestarzeje
CipakKrulRzycia - #polityka #francja #polska #ukraina
róbcie screeny. Ciekawe jak się...

źródło: ukrfrancpol

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Placi
Placi
Placi 20.06.2026, 15:24:47 via Android
  • 0
@Przypomnienie 14 lipca
  • Odpowiedz

596

Ukrainiec podziękował Polakom za uratowanie jego kraju w 2022 roku

Ukrainiec podziękował Polakom za uratowanie jego kraju w 2022 roku

Dzięki szkoleniom oraz szybkim dostawom, broń dotarła do ukraińskiej armii w krytycznym momencie, co zdaniem zwykłych, szarych Ukraińców przyczyniło się do powstrzymania rosyjskiej ofensywy i uratowania istnienia ich kraju

freedomseeker
z
geekweek.interia.pl
dodany: 20.06.2026, 09:00:57
  • 128
  • #
    polska
  • #
    militaria
  • #
    ukraina
  • #
    ukrainainfo
  • #
    ukrainanafroncie
Placi
Placi
Placi 20.06.2026, 15:21:48 via Android
  • -14
@pablonzo: ale czy konfopis robi coś innego? Przecież to oczywiste że Ukraińcy są wdzięczni, ale oni by chcieli żeby codziennie kłaniali się nam w pas. Wmówili to prostym ludziom, nakręcili ich a teraz zaspokajają ta potrzebę ¯\(ツ)/¯
michalxd21
michalxd21
20.06.2026, 11:52:20
  • 41
Ja to w sumie nawet trochę współczuję Rafałowi Trzaskowskiemu. 30 lat byłeś szykowany na "kogoś". Byłeś traktowany jak przyszły champion w stylu koni arabskich w Janowie Podlaskim. Kursy językowe. Studia w USA. Byłeś wprowadzany na salony tylnym wejściem, abyś poznał kogoś, ale jeszcze nie błyszczał. Ministerstwo, europarlament. Czekałeś cierpliwie na swój moment, w końcu pojawia się opcja zrobienia kroku do przodu - prezydent stolicy jako przedsmak większego stołka. Miasto w którym nie
michalxd21 - Ja to w sumie nawet trochę współczuję Rafałowi Trzaskowskiemu. 30 lat by...

źródło: image

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Placi
Placi
Placi 20.06.2026, 13:05:23 via Android
  • 0
@michalxd21: no fakt, bycie prezydentem dwumilionowego miasta, doprowadzenie stolicy do europejskiego poziomu, co owocuje mocnym poparciem to nic. Trzeba współczuć bo ośmiela się mieć ambicje, a tego jak wiemy prawica nie znosi, mierny ale wierny to jest to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Placi
Placi
Placi 20.06.2026, 13:48:06 via Android
  • 0
ambicja kazała mu do zarządów szpitali montować partyjniaków, którzy z kolei na oddziałach montowali swoich klakierów?


@michalxd21: to w końcu mu wspolczuejsz czy udajesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Gordoniarz
Gordoniarz
Gordoniarz
20.06.2026, 10:57:46
  • 90
#wojna
#ukraina
#polityka
Gordoniarz - #wojna 
#ukraina
#polityka

źródło: d67560ebfa2fd1bc384352ad6ae30119

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Placi
Placi
Placi 20.06.2026, 12:59:06 via Android
  • 0
@Imie_Lukasz_Nazwisko_PoTacie: @Blaskun xD
  • Odpowiedz
loginnawykoppl
loginnawykoppl
20.06.2026, 07:12:18
  • 86
No i wygląda na to, że znowu temat uciekł spod topora na rzecz spraw ważnych i ważniejszych ¯\(ツ)/¯

#lekarz100k #konowalposting #afera
loginnawykoppl - No i wygląda na to, że znowu temat uciekł spod topora na rzecz spraw...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Placi
Placi
Placi 20.06.2026, 08:04:16 via Android
  • 9
@loginnawykoppl: a gdzie bakiewicz? xD
  • Odpowiedz
reniuuu5
reniuuu5
reniuuu5
20.06.2026, 07:30:18
  • 118
Szanujesz Pana Prezydenta Karola Nawrockiego za to co zrobił dla Polski i Polaków - plusujesz #polska #polityka #wojna #wojsko
reniuuu5 - Szanujesz Pana Prezydenta Karola Nawrockiego za to co zrobił dla Polski i ...

źródło: IMG_1139

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Placi
Placi
Placi 20.06.2026, 08:03:54 via Android
  • 0
@reniuuu5: 7 plusów. Dumny jesteś z siebie, że po raz kolejny pokazałeś że nikt go nie szanuje? xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 29.09.2025

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 10.04.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking