Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
looznagooma
looznagooma

looznagooma

Dołączył 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 439
  • Znaleziska 97
  • Mikroblog 342
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 1
Famine
Famine
przedwczoraj, 06:35:04
  • 885
Poważne pytanie: czy pomijając kwestię aborcji, jest na świecie jakikolwiek inny kraj bardziej przyjazny kobietom niż Polska?

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #pytaniedoeksperta #bekaztwitterowychjulek #zydkrecikorba
Famine - Poważne pytanie: czy pomijając kwestię aborcji, jest na świecie jakikolwiek ...

źródło: temp_file8358154365266699930

Pobierz
  • 209
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

looznagooma
looznagooma
looznagooma przedwczoraj, 08:35:52 via Wypiek
  • 9
pomijając kwestie aborcji


@Famine no rzeczywiście jak pominiesz główny powód dla którego to stwierdzenie jest prawdziwe to ci wyjdzie że jest super xD wykopek moment xD
  • Odpowiedz

397

Dwie linijki kodu przyspieszyły Linuksa. Programista przyspieszył SSD...

Dwie linijki kodu przyspieszyły Linuksa. Programista przyspieszył SSD...

Przeniesienie zaledwie dwóch linijek kodu w inne miejsce poskutkowało zwiększeniem liczby operacji wejścia i wyjścia na sekundę nawet o 5%. Zmiana chińskiego programisty została już zaakceptowana i pojawi się w jądrze Linux 7.2 .

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 18.06.2026, 14:08:40
  • 118
  • #
    linux
  • #
    komputery
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
looznagooma
looznagooma
looznagooma 18.06.2026, 22:12:15 via Wypiek
  • 0
@osetnik jakby tak było to ta operacja musiałaby być jedynym czynnikiem który wpływa na ten czas.

1795

lekarz-milioner z Koalicji Obywatelskiej zrobił osobny, luksusowy system dla zna

lekarz-milioner z Koalicji Obywatelskiej zrobił osobny, luksusowy system dla zna

błyskawiczne przyjęcia, wykonywanie pakietów kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu badań w bardzo krótkim czasie. Wszystko to dla polityków Koalicji Obywatelskiej i ich rodzin.

dwaplusdwatocztery
z
donald.pl
dodany: 17.06.2026, 18:50:51
  • 120
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    ciekawostki
  • #
    polityka
looznagooma
looznagooma
looznagooma 17.06.2026, 20:55:53 via Wypiek
  • 1
Już go w------i z południowego xd
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

looznagooma
looznagooma
looznagooma 17.06.2026, 21:16:14 via Wypiek
  • -6
@dwaplusdwatocztery a po polsku?
looznagooma
looznagooma
looznagooma 18.06.2026, 10:19:46 via Wykop
  • 1
@Zxr9: zapomniałem, że żeby zadowolić wykopków trzeba by go było o-----ć na miejscu strzałem w potylice bez procesu.

2620

Lekarz rodzinny rekordzista - ponad 2,5 miliona przychodu w rok!

Lekarz rodzinny rekordzista - ponad 2,5 miliona przychodu w rok!

Przychód za rok 2025 - 2 676 376,06 zł Dochód za rok 2025 - 1 065 886,06 zł Spójrzcie na majątek radnego... #lekarz #lekarz100k #medycyna #polska #afera

kownjjo
z
wykop.pl
dodany: 16.06.2026, 20:14:40
  • 160
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    afera
looznagooma
looznagooma
looznagooma 17.06.2026, 20:38:08 via Wypiek
  • 1
Kiedy chcesz wtórować kolegom z wykopu ale niestety jesteś za mało bystry żeby rozróżnić lekarza na kontrakcie i właściciela przychodni xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

looznagooma
looznagooma
looznagooma 17.06.2026, 20:40:09 via Wypiek
  • -1
@wrth mam złą wiadomość, żeby rozróżnić właściciela Przychodni od lekarza na kontrakcie nie trzeba kończyć medycyny, wystarczy nie być kompletnym debilem xd
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
17.06.2026, 06:26:57
  • 698
Pamiętajcie mireczki, nie bierzcie ze sobą wielkiego krzyża na drogę

#ruchobronygranic #bekazpisu #bekazprawakow #polityka
Mariuszzuk - Pamiętajcie mireczki, nie bierzcie ze sobą wielkiego krzyża na drogę 

#...

źródło: 1000012976

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

looznagooma
looznagooma
looznagooma 17.06.2026, 07:52:43 via Wypiek
  • 38
@Szalom no ale już teraz jest umowa z Izraelem i nie ma takiej ochrony to o czym ty ułomku bredzisz xD od k---a trzech lat XD
  • Odpowiedz
looznagooma
looznagooma
looznagooma 17.06.2026, 08:01:46 via Wypiek
  • 34
@Szalom no wypłynęło to w czerwcu 2022 roku ze przyjeżdżają mimo zakazu a ustawa weszła pół roku później, jak rządził PiS to rzeczywiście wina, ten, Tuska XD
  • Odpowiedz
looznagooma
looznagooma
looznagooma 17.06.2026, 09:22:23 via Wykop
  • 8
O czyli PiS zrobił coś dobrego dobrze rozumiem?


@Szalom: Tak, wyegzekwowali zakaz który zakomunikowali rok wcześniej, tobie rozumiem aż styki przepala, że ktoś może uważać cię za ułomka i jednocześnie przechodzi mu przez gardło, że PiS coś zrobił, tak?
  • Odpowiedz
looznagooma
looznagooma
looznagooma 17.06.2026, 10:45:30 via Wypiek
  • 0
@rzuf22 tak oczywiście wymieniliśmy dwie wiadomość na ten temat żeby ci namieszać w głowie i odciągnąć uwagę od tematu xd schizol tabletka xd

Patrz ułatwię ci: zajebiście że spałowali Bakiewicza, należało się przyglupowi.
  • Odpowiedz

4807

Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa

Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa

Skoro możemy kontrolować czas pracy kierowców i wielu innych, aby dbać o nich i wszystkich w koło, to powinniśmy się upewnić, że ludzie, którzy decydują o naszym życiu w momencie największej słabości są wyspani. Przy okazji można ukrócić patologie w stylu Kacprzyka. anty-patologia, pro-jakość

RandomBits
z
markdownpastebin.com
dodany: 15.06.2026, 11:53:58
  • 435
  • #
    konowalograf
  • #
    patologie
  • #
    ochronazdrowia
  • #
    polska
looznagooma
looznagooma
looznagooma 16.06.2026, 08:56:21 via Wypiek
  • 0
@BedzieDobraGra i bez liczb z d--y, bo jest prawie 4.0 i przy aktualnej liczbie studiujących będzie około 4.2 w ciągu 4 lat.
looznagooma
looznagooma
looznagooma 16.06.2026, 22:21:50 via Wykop
  • 0
@halina-labuz: te cywilizowane kraje są z nami pokoju?

3147

Lekarze na zamkniętej grupie sprzeciwiają się ujawnieniu zarobków po PESEL

Na grupie Porozumienie Rezydentów OZZL ponure nastroje... https://t.co/gkS4TV5zT5

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 16.06.2026, 19:16:07
  • 360
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
looznagooma
looznagooma
looznagooma 16.06.2026, 21:18:29 via Wypiek
  • 10
@Belzebub XDD historia od koleżanki co się nie dostała rozumiem? ( ͡º ͜ʖ͡º)
looznagooma
looznagooma
looznagooma 16.06.2026, 22:03:51 via Wykop
  • 0
@Belzebub: raczej nikt nie wierzy poza tobą, nawet ta koleżanka xD
nowszyja
nowszyja
nowszyja
16.06.2026, 07:58:48
  • 169
Młody konował bez specjalizacji, który w rok ze szpitala wydoił 1,6 mln PLN: "Czy ktoś myśli o tym co będzie z nami jak skończymy studia? Czy znajdę pracę? Rząd też powinien dać coś dla nas, a nie tylko 500+, bo nie wszyscy chcą mieć dzieci."
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
https://x.com/chrzanikx/status/2066766077233651856
#medycyna #konowalposting #lekarz #polska #afera
nowszyja - Młody konował bez specjalizacji, który w rok ze szpitala wydoił 1,6 mln PL...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

looznagooma
looznagooma
looznagooma 16.06.2026, 09:48:35 via Wykop
  • 0
gówniarz bez specjalizacji zostaje ordynatorem


@Jariii: pomyliło ci się, został prezesem szpitala.
  • Odpowiedz

1851

Lekarz rodzinny zarobił 760k rocznie

Lekarz rodzinny zarobił 760k rocznie

"Maciej Bonna - lekarz rodzinny, Chojnice. Przychód 760k."

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 12.06.2026, 20:33:05
  • 367
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
looznagooma
looznagooma
looznagooma 13.06.2026, 19:06:35 via Wypiek
  • -3
@ahmed-reyk chlopie ja pol lekarza nie znałem przed studiami po prostu napisałem dobrze matury a potem egzamin lekarski co ty za bajki opowiadasz xD
looznagooma
looznagooma
looznagooma 14.06.2026, 09:21:43 via Wypiek
  • -2
@ahmed-reyk ja p------ę ten ai slop xD może chociaż przeczytaj ułomku co wstawiłeś bo literalnie potwierdzasz tam to co mówię XD

Tak kolejki się same komentują bo kolejki to są do zabiegów xd wejdź sobie na Porozumienie Rezydentów bo dane które przytaczam są z badania które było zrobione raptem kilka miesięcy temu. jedno ci trzeba oddać to że w ogóle gadam z takim ułomkiem to twój wielki sukces ale może ktoś
looznagooma
looznagooma
looznagooma 14.06.2026, 10:23:46 via Wypiek
  • -2
@ahmed-reyk ciężko mi zachować kulturę jak gadam z cepem który próbuje się wypowiadać na tematy o których nie wie nic, np na temat problemu z niedostępnością zabiegów z którym nie dyskutuje nikt kto nie rusza ustami przy czytaniu.
looznagooma
looznagooma
looznagooma 14.06.2026, 12:24:21 via Wykop
  • -2
@ahmed-reyk: nie, z tobą. to ty tak twierdzisz kilka wiadomości wyżej.

680

Więzienia w Europie są przepełnione obcokrajowcami

Pokaż treści 18+

Więzienia w Europie są przepełnione obcokrajowcami

Kraje takie jak: Luksemburg (78%), Szwajcaria (73%), Cypr (54%), Austria (53%), Słowenia (52%), Katalonia (Hiszpania) (52%), Grecja (52%), Malta (51%), Niemcy (47%) i Belgia (43%) odnotowują wyjątkowo wysoki odsetek więźniów zagranicznych.

matixrr
z
coe.int
dodany: 13.06.2026, 11:13:15
  • 106
  • #
    europa
  • #
    imigranci
  • #
    uchodzcy
  • #
    granica
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    policja
looznagooma
looznagooma
looznagooma 13.06.2026, 19:24:36 via Wypiek
  • -9
@misiozaur ułomku bycie obcokrajowcem a bycie spoza ue to twoim zdaniem to samo? XDD
looznagooma
looznagooma
looznagooma 13.06.2026, 21:57:00 via Wypiek
  • -10
@misiozaur tak, rozumiem, ułomku, dlatego jak widzę że dla ciebie obcokrajowiec to ktoś kto nie jest Europejczykiem to mogę tylko kisnac z kolejnego wykopka-imbecyla xD
looznagooma
looznagooma
looznagooma 14.06.2026, 10:25:13 via Wypiek
  • -3
@misiozaur przecież tam jest napisane że odsetek obcokrajowców jest spójny z wolnością przemieszczania się i pracy czyli dotyczy Europejczyków XDDD piękne samozaoranie ułomku XD
VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre
12.06.2026, 16:16:29
  • 491
Żałujecie mu?! On pisał chemie i biologie rozszerzoną na maturze!!!!
@dr_Batman wytłumacz pospólstwu, że lekarzom się w portfel nie zagląda!

#medycyna #ai #it #programista15k #lekarz #prawo #polska #pracait #korposwiat #polityka
VaizardOmbre - Żałujecie mu?! On pisał chemie i biologie rozszerzoną na maturze!!!!
@...

źródło: IMG_6383

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

looznagooma
looznagooma
looznagooma 12.06.2026, 21:44:43 via Wypiek
  • 2
@Bipolar- pamietam jak mi kiedyś zrobił awanturę bo powiedziałem że nie ma podstaw do przyjęcia pacjenta na oddział to od razu mi mówili żebym do niego nie fikał bo sobie zaszkodze, dopiero dzisiaj mi koleżanka przypomniała że to był on xd
  • Odpowiedz
looznagooma
looznagooma
looznagooma 12.06.2026, 21:51:03 via Wypiek
  • 0
@VaizardOmbre jak już tworzysz mitomańskie historie to napisz od razu że 10 razy więcej xD k---a 360 za godzinę to mogę zobaczyć jak świnia niebo za 160h w miesiącu mitomanie XD
  • Odpowiedz
looznagooma
looznagooma
looznagooma 12.06.2026, 21:53:46 via Wypiek
  • 1
@pieknylowca jak ja pisze że za 220+ godzin mam nawet nie 30k i to brutto i to absolutny standard to mnie wyzywają od cweli do j-----a na hajs z syndromem sztokholmskim, i tak się żyje w wykopowym psychiatryku
  • Odpowiedz
looznagooma
looznagooma
looznagooma 12.06.2026, 22:12:51 via Wypiek
  • 0
@duzy-skrzat za każdym j-----m razem beka z wykopków które oczywiście mają pełen przegląd payslipow wymyślonych znajomych lekarzy chyba że miałeś na myśli że nie znasz po prostu żadnego lekarza, to wtedy by się nawet zgadzało xD
  • Odpowiedz
looznagooma
looznagooma
looznagooma 13.06.2026, 06:38:54 via Wypiek
  • 0
@duzy-skrzat ale ty p--------z od rzeczy oczywiście za każdym razem najpierw taki niby zainteresowany żeby ktoś coś podał a potem jak dostajesz przykład to od razu jakieś debilizmy że 90% czasu nie ma charakteru pracy xD ułomku, u mnie na oddziale to się czasami nawet nie mam czasu wysrac przed 24 godziny.
  • Odpowiedz
looznagooma
looznagooma
looznagooma 13.06.2026, 18:52:40 via Wypiek
  • 0
@23kulpamens dyżury sa zawsze 24h cymbale xD
  • Odpowiedz
looznagooma
looznagooma
looznagooma 13.06.2026, 18:54:12 via Wypiek
  • 0
@Ligniperdus tak, walczymy o to żeby w środku nocy zmienił mnie inny lekarz, ja naprawdę mam wrażenie że z każdym tygodniem na temat organizacji medycyny w Polsce wypowiadają się ludzie że średnio 5 iq niższym niż tydzień wcześniej xD
  • Odpowiedz
looznagooma
looznagooma
looznagooma 13.06.2026, 18:55:19 via Wypiek
  • 0
@duzy-skrzat cale szczęście nikt cię o zdanie nie pyta więc możesz sobie iść w co tam sobie chcesz xD
  • Odpowiedz
looznagooma
looznagooma
looznagooma 13.06.2026, 19:29:15 via Wypiek
  • 0
@23kulpamens oczywiście, lekarze to jedyny zawód który ma dyżury po 24h, ustanowiony ustawa XD
  • Odpowiedz
looznagooma
looznagooma
looznagooma 13.06.2026, 19:50:25 via Wypiek
  • 0
@23kulpamens naprawdę nie zazdroszczę inteligencji jeśli myślisz że te wstawki o upośledzeniu albo kopaniu rowów na kimś mają robić wrażenie albo ktoś się ma na nie łapać xD
  • Odpowiedz

518

Zarzuty za naklejki na aucie za złe parkowanie

Zarzuty za naklejki na aucie za złe parkowanie

Mieszkaniec Płocka (Mazowieckie) nakleił na nieprawidłowo zaparkowanym aucie dwie naklejki, uszkadzając lakier samochodu i powodujac straty w wysokosci 5000zl. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Może mu za to grozić nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Dorodny_Wieprz
z
tvn24.pl
dodany: 12.06.2026, 21:02:32
  • 381
  • #
    stopcham
  • #
    samochody
  • #
    samochodoza
  • #
    konfitura
  • #
    polskiedrogi
  • #
    polska
looznagooma
looznagooma
looznagooma 13.06.2026, 19:03:21 via Wypiek
  • -6
@jasper-jons_ ja w ogóle nie rozumiem co taka naklejka niby ma nauczyć, czego by nie nauczył mandat. Mam pod domem jedno miejsce w którym często ludzie stają blokując cały chodnik to nawet jak ktoś stoi obok auta to po prostu robię zdjęcie i wysyłam bez słowa rozmowy, na c---a mi jakaś pyskówka.
looznagooma
looznagooma
looznagooma 13.06.2026, 19:04:16 via Wypiek
  • 0
@85CmCCd5nK dzwonienie akurat c---a daje przynajmniej w Warszawie se możesz dzwonić do oporu przyjadą za dwa dni o stwierdzą że auto odjechało. Trzeba wysłać zdjęcie.

Also zesralbys sie a nie tłukł internetowy kozaku xD

769

"Zdjęcie symbol". Posłowie koalicji nie wstali podczas minuty ciszy dla Nowaka

"Zdjęcie symbol". Posłowie koalicji nie wstali podczas minuty ciszy dla Nowaka

W czwartek Sejm uczcił minutą ciszy tragicznie zmarłego studenta Henry'ego Nowaka. Posłowie koalicji 15 października nie wstali jednak ze swoich miejsc.

Korda
z
dorzeczy.pl
dodany: 12.06.2026, 20:38:51
  • 243
  • #
    koalicjaobywatelska
  • #
    polityka
  • #
    4konserwy
  • #
    polska
  • #
    uk
  • #
    imigranci
looznagooma
looznagooma
looznagooma 13.06.2026, 06:33:40 via Wypiek
  • 15
Wyborcami koalicji nie da mentalne gimbusy więc rzeczywiście takie puste nic nie znaczące gesty mogą sobie odpuścić. K---a wstawanie w sejmie dla jakiegoś randoma xD jeszcze zróbcie bohatera z niego, trzeba mu pomnik postawić
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

looznagooma
looznagooma
looznagooma 13.06.2026, 06:34:06 via Wypiek
  • 39
@kolonosko w sejmie klękali?
looznagooma
looznagooma
looznagooma 13.06.2026, 07:30:04 via Wypiek
  • 6
@paliwoda o, o mój ulubiony świr, chyba bym sobie sznur kupił jakbym na starość zdał sobie sprawę że pół życia spędziłem poprawiając randomow na wykopie którzy mają w------e czy napisali coś poprawnie czy nie xD
looznagooma
looznagooma
looznagooma 13.06.2026, 07:33:22 via Wypiek
  • 4
@kolonosko
No klękali ale tutaj mówimy o sejmie ułomku więc twój komentarz był nie na temat.
looznagooma
looznagooma
looznagooma 13.06.2026, 07:40:36 via Wypiek
  • 1
@kolonosko pięknie się zesrales ułomku xD jestem Europejczykiem XD
looznagooma
looznagooma
looznagooma 13.06.2026, 18:58:46 via Wypiek
  • 0
@kolonosko to ciekawe bo na razie mówię tak do ciebie kompletnie ignorując twoje skomlenie na ten temat xD

933

Pani sędzia wie, że wychodzisz na wolność, koniec kropka. A ty płać podatki!!

Pani sędzia wie, że wychodzisz na wolność, koniec kropka. A ty płać podatki!!

Rozmówca M. powoływał się na wpływy m.in. w Ministerstwie Sprawiedliwości

dwaplusdwatocztery
z
o2.pl
dodany: 12.06.2026, 13:48:23
  • 76
  • #
    polska
  • #
    mordercy
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    news
looznagooma
looznagooma
looznagooma 12.06.2026, 21:23:16 via Wykop
  • 2
W której psychuszce leżycie?


@Kismeth: na glownej wykopu, tutaj gimbusy z bujna wyobraznia czuja ze swobodnie moga sie dzielic swoimi debilizmami do woli xD

287

Europa przegrywa z szarą strefą. We Francji 40% fajek to podróbki lub przemyt

Europa przegrywa z szarą strefą. We Francji 40% fajek to podróbki lub przemyt

Szara strefa w branży tytoniowej rośnie w siłę. Straty budżetowe wynoszą 17 mld euro

kenai
z
pl.euronews.com
dodany: 10.06.2026, 15:33:58
  • 78
  • #
    podatki
  • #
    papierosy
  • #
    ekonomia
  • #
    europa
  • #
    polska
looznagooma
looznagooma
looznagooma 11.06.2026, 13:43:36 via Wypiek
  • 5
No jak fajki kosztują tam dwa razy więcej niż gdziekolwiek dookoła to ciężko się dziwić. W ogóle to jest państwo policyjne, potrafią ci trzepać samochód na losowych peagach w środku kraju w ramach losowej kontroli.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

looznagooma
looznagooma
looznagooma 11.06.2026, 16:33:01 via Wypiek
  • 1
@dawidv8 no mnie wczoraj pod Lyon zatrzymali na bramkach na autostradzie i kazali otwierać bagolca, a dwa dni wcześniej to samo niedaleko granicy z Włochami.
rbk17
rbk17
11.06.2026, 15:32:14
  • 2
#mundial2026 #mundial #reprezentacja #niemcy

Dlaczego kibicuję Niemcom?

Bo uwielbiam czytać komentarze Polaczków ( nie Polaków) o II Wojnie Światowej, bo to ich jedyny argument aby do tego się odnosić, wówczas wylewa się szambo kretyńskich komentarzy (ʘ‿ʘ)
rbk17 - #mundial2026 #mundial #reprezentacja #niemcy 

Dlaczego kibicuję Niemcom?

Bo...

źródło: 3643822-74185573-2560-1440

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

looznagooma
looznagooma
looznagooma 11.06.2026, 15:34:36 via Wykop
  • 1
Bo uwielbiam czytać komentarze Polaczków ( nie Polaków) o II Wojnie Światowej, bo to ich jedyny argument aby do tego się odnosić


@rbk17: Ah ta kibicowska umiejętność budowania zdań podwójnie złożonych xD
  • Odpowiedz
RenoJackson
RenoJackson
11.06.2026, 14:04:04
  • 2
Jak znaleźć jakiegoś promotora, który wypromowałby doktorat w trybie eksternistycznym? Nie mam żadnych znajomości w zawodzie, pracuje w szpitalu powiatowym gdzie nikt nie bawi się w nauke

#medycyna #lekarski #lekarz #doktorat #studia #studbaza #nauka #gruparatowaniapoziomu
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

looznagooma
looznagooma
looznagooma 11.06.2026, 14:22:27 via Wykop
  • 0
@RenoJackson: a jesteś po skończeniu specjalizacji czy jeszcze przed?
  • Odpowiedz
looznagooma
looznagooma
looznagooma 11.06.2026, 15:29:59 via Wykop
  • 1
@RenoJackson: moze sprobuj sie wkręcić na staż gdzieś, gdzie robi się doktoraty, nawet na taki bez związku z doktoratem żeby złapać kontakt, np. w Międzyleskim od czasu jak się dogadali z UKSW połowa rezydentów robi doktoraty a kierownictwo to by chciało żeby najlepiej to robili wszyscy, bo można się dopisywać do publikacji a to przecież świetnie wygląda jak pracujesz w akademickim.
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
11.06.2026, 09:39:20
  • 4
Witam

Jestem mało inteligentny więc mam prośbę do kogoś inteligentnego żeby połączył mi kropki pomiędzy tymi trzema obrazkami.

Reszta w komentarzu

#heheszki #medycyna #zarobki #pieniadze
Czoso - Witam 

Jestem mało inteligentny więc mam prośbę do kogoś inteligentnego żeby...

źródło: obraz

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

looznagooma
looznagooma
looznagooma 11.06.2026, 13:54:43 via Wykop
  • 2
@Czoso: wlasnie niestety przez to ze jestes malo inteligetny to ci sie wydaje, ze te obrazki można połączyć kropkami, a niestety przegapiłeś kropkę najważniejszą czyli liczbę diagnoz i wizyt lekarskich u specjalistów rocznie, która właśnie determinuje kolejki i zwiększone koszty. Nie dość, że społeczeństwo się starzeje, to jeszcze świadomość społeczna idzie w kierunku diagnozowania się i badania każdego gówna, albo leczenia w nieskończoność ledwo ciepłych pacjentów.

Myśle że nawet ci
  • Odpowiedz
looznagooma
looznagooma
looznagooma 11.06.2026, 14:18:34 via Wykop
  • 1
@Czoso: dla calego personelu medycznego, dla lekarzy jest 40 procent tej kwoty czyli 23%. Tym bardziej jestem pod wrazeniem ze wiedzac, że te liczby nie mogą być porównane bezpośrednio zadałeś durne pytanie z posta.
  • Odpowiedz
looznagooma
looznagooma
looznagooma 11.06.2026, 14:29:22 via Wykop
  • 2
@Czoso: nie do konca rozumiem jaki jest cel rozmowy w ktorej ignorujesz napisane przeze mnie clou, ze wzrost kosztow jest spowodowany wzrostem liczby wizyt u specjalistów, ale w sumie to chyba nie mam zamiaru ci przeszkać, bo jak na osobe która sama o sobie mówi, że jest mało inteligentna, dokładnie tak się zachowujesz. PS: musisz zrobić nowy obrazek-kropkę, bo niestety 30k brutto nawet na nim nie występuje, najwyższą wartością jest
  • Odpowiedz

49

Problem szpitala w Kędzierzynie-Kożlu

Problem szpitala w Kędzierzynie-Kożlu

Podczas gdy Naczelna Izba Lekarska przekonuje że w Polsce kształci się za dużo lekarzy, zamykany jest oddział pulmonologii w Kędzierzynie-Koźlu. Powód - brak lekarzy

walokid
z
opole.tvp.pl
dodany: 11.06.2026, 13:00:54
  • 23
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarze
  • #
    lekarski
looznagooma
looznagooma
looznagooma 11.06.2026, 14:04:05 via Wykop
  • -4
Wyścig na największego debila z tagu przegryw widzę nadal na pełnej prędkości xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

thorgoth
thorgoth
11.06.2026, 12:02:51
  • 827
Jordan Bardella, przewodniczący Zjednoczenia Narodowego, partii ludu (następca Marine Le Pen po tym jak dostała zarzuty, taki odpowiednik piso-konfederacji w Polsce), patrii zwykłych i cierpiących od systemu Francuzów, pokazal sie na Grand Prix Monako ze swoją partnerką.

Partnerka to Maria Karolina Burbon, księżniczka krwi z głownej lini Burbonów. Maria Karolina znana jest choćby z wywiadu udzielonego magazynowi Vouge, w którym przyznała że nigdy nie robiła zakupów w markecie, gdyż "prości ludzie napawają ją
thorgoth - Jordan Bardella, przewodniczący Zjednoczenia Narodowego, partii ludu (nast...

źródło: HKe0_LUWwAA0jL_

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

looznagooma
looznagooma
looznagooma 11.06.2026, 12:09:43 via Wykop
  • 448
@thorgoth: Pełna racja, to za każdym razem jest tak samo:

Szukanie wrogów jako powodów, dla których margines intelektualny nie radzi sobie w życiu tak, jakby chciał

Upewnianie ich, że wszystkiemu winni są
  • Odpowiedz
looznagooma
looznagooma
looznagooma 11.06.2026, 13:41:39 via Wypiek
  • 1
@bropek ale mi to w ogóle narracji nie psuje, bo bycie przegrywem jest lokalne a nie globalne - będzie to dotyczyło menadżerów, którzy mają takie poczucie, młodzieży, która czuje się odrzucona albo podziela zdanie, że to przez innych jest im źle czy pracowników czegokolwiek, którzy jak tlenu będą potrzebować wyjaśnienia że są nieszczęśliwi z powodu innych ludzi.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking