Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko195
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa

santa-maria-de-la-rosa

Dołączył 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5480
  • Znaleziska 3135
  • Mikroblog 2345
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 16
niebieskikociak
niebieskikociak
6 godz. i 16 min temu
  • 139
Uniwerystet w Lublinie już czeka na swoich nowych studentów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wojsko #polska #strazgraniczna
niebieskikociak - Uniwerystet w Lublinie już czeka na swoich nowych studentów ( ͡° ͜ʖ...

źródło: HKXDgZEWoAAqO35

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa 10 min temu via Wykop
  • 0
@niebieskikociak: posłowie z PO i LEWICY już jadą z pizzą i kocem?
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
12 godz. i 16 min temu
  • 167
Powtóreczka z rozrywki?

Dopiero co PO rękami i nogami za wszelką cenę próbowało dopchać dopłaty dla deweloperów pomimo ogromnego sprzeciwu ludności i wymyślało 38 sposobów dziennie co by to zrobić.

To co? Teraz pora na emerytury dla artystów! 74% Polaków jest przeciwna więc róbmy akcje promocyjne, nagłasniajmy i wałkujmy dzień w dzień jaki to dobry pomysł. Co może pójść nie tak?

A
ATAT-2 - Powtóreczka z rozrywki? 

Dopiero co PO rękami i nogami za wszelką cenę prób...

źródło: image

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa 15 min temu via Wykop
  • 0
@ATAT-2: POPiS to najgorsze co spotkało Polskę od dekad*
FTFY
  • Odpowiedz

508

20-latka zmarła po 8h czekania w szpitalu

20-latka zmarła po 8h czekania w szpitalu

Julia Liegmann miała 20 lat, narzeczonego, firmę i ślub zaplanowany na sierpień. Do szpitala przyszła usunąć kamień nerkowy. Lekarze wiedzieli, że wcześniej przeszła urosepsę - to samo zakażenie, które ją zabije. Mimo to przez 8h nikt nie zawiózł jej na OIT. Gdy w końcu trafiła, było za późno.

tomasztomasz1234
z
polsatnews.pl
dodany: przedwczoraj, 16:55:48
  • 146
  • #
    polska
  • #
    gdansk
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    lekarski
  • #
    afera

santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa wczoraj, 15:49:29 via Wykop
  • 3
konował akurat przyjmował w prywatnym gabinecie za 500zł/10 minut a na oddziale był tylko wpisany żeby publiczna kasa skapywała 400zł/h
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

246

"Geriatria leży odłogiem". Przerażający bilans opieki nad pacjentami

"Geriatria leży odłogiem". Przerażający bilans opieki nad pacjentami

W starzejącym się polskim społeczeństwie na 100 tys. mieszkańców przypada 1,5 geriatry. Dla porównania w Wielkiej Brytanii jest to 3,3 lekarza, a w Szwecji 4. Geriatria nie cieszy się szczególną popularnością

Anakee
z
bankier.pl
dodany: wczoraj, 07:48:43
  • 120
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
  • #
    nfz
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa wczoraj, 10:36:04 via Wykop
  • 36
JESZCZE BARDZIEJ OGRANICZYĆ MIEJSCA NA MEDYCYNE NATYCHMIAST!!! KONOWAŁ MUSI ZARABIAĆ MILIARD NA MIESIĄC I KOLEJKA MUSI BYĆ10 LAT!!! BO WYJEDZIE DO NIEMIEC!!!!
  • 13
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

514

Iran ostrzeliwuje Izrael, ewakuacja w Tel Awiwie

Iran ostrzeliwuje Izrael, ewakuacja w Tel Awiwie

Iran wystrzelił kilkanaście rakiet w kierunku Izraela. Zawyły syreny, pracuje system obrony powietrznej. Teheran nazwał

Bolxx454
z
onet.pl
dodany: przedwczoraj, 21:43:31
  • 127
  • #
    wojna
  • #
    iran
  • #
    izrael
  • #
    usa
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa wczoraj, 10:32:48 via Wykop
  • 19
https://www.youtube.com/watch?v=qZkAzeNvHbw
santa-maria-de-la-rosa - https://www.youtube.com/watch?v=qZkAzeNvHbw
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1377

Sierż. Mateusz Sitek. Chłopak, który marzył o wojsku

Sierż. Mateusz Sitek. Chłopak, który marzył o wojsku

2 lata temu został zamordowany śp. sierż. Mateusz Sitek, żołnierz 1. Warszawskiej Brygady Pancernej, który został ugodzony nożem przez nielegalnego migranta na polsko-białoruskiej granicy. Do tej pory nie złapano mordercy.

matixrr
z
polska-zbrojna.pl
dodany: 06.06.2026, 08:53:56
  • 156
  • #
    wojsko
  • #
    granica
  • #
    uchodzcy
  • #
    migranci
  • #
    bialorus
  • #
    polska
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa 06.06.2026, 11:56:14 via Wykop
  • 30
Polacy nigdy nie zapomną kto stał po stronie nachodźców putina i łukaszenki a kto po stronie Polskich Żołnierzy broniących Polskich granic!
santa-maria-de-la-rosa - Polacy nigdy nie zapomną kto stał po stronie nachodźców puti...

źródło: d68884e659e2f9816ac77e1ca0b37fbcd2e3f50fc7dddf4208e5cfb0a73ef858

Pobierz
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa przedwczoraj, 20:27:50 via Wykop
  • 0
@sergio_morello: @Zarysxd Krzysztof Bosak i Grzegorz Braun stali murem za Polskim Wojskiem I Strażą Graniczną
typ53B
typ53B
06.06.2026, 08:31:23
  • 481
#bekazpodludzi #bekazlewactwa
Paniusia się żali, że nie chce nikt jej prac kupować i państwo ma dokladać do jej "twórczości" XD
typ53B - #bekazpodludzi #bekazlewactwa
Paniusia się żali, że nie chce nikt jej prac k...

źródło: 631

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa 06.06.2026, 12:16:57 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

WielkiNos
WielkiNos
06.06.2026, 06:10:38
  • 362
"Pies nie atakuje bez powodu" idzie o krok dalej. Według psiarzy pies ma cię prawo zaatakować jak ktoś mu kiedyś coś tam zrobił i ty nawet nie masz z tym nic wspólnego xd

Zamiast pozbywać się agresywnych psów z przestrzeni publicznej będziemy im robić psychoanalizy i dociekać czemu kogoś pogryzły, bo na pewno nie może być tak, że pies to zwierzę i może w każdej chwili ugryźć tylko musi być jakiś winny
WielkiNos - "Pies nie atakuje bez powodu" idzie o krok dalej. Według psiarzy pies ma ...

źródło: 1000131415

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa 06.06.2026, 12:11:08 via Wykop
  • 1
@WielkiNos: o wrócił ten od szkalowania psiarzy i grubych p0lek, szanuję!
  • Odpowiedz

667

Następuje cicha prywatyzacja opieki zdrowotnej - monopol NFZ się kończy

Następuje cicha prywatyzacja opieki zdrowotnej - monopol NFZ się kończy

Po cichu dokonuje się proces prywatyzacji ochrony zdrowia, ale nie nie poprzez jedną reformę, a przez stopniowe ograniczanie dostępności świadczeń finansowanych ze środków publicznych. Kolejki są dziś jednym z mechanizmów podtrzymujących funkcjonowanie niedofinansowanego systemu.

Victor_Manzon
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 05.06.2026, 05:48:18
  • 184
  • #
    lekarz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    polska
  • #
    nfz
  • #
    medycyna
  • #
    lekarze

santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa 05.06.2026, 08:08:35 via Wykop
  • 32
ONUTZE! KONOWAŁ MUSI ZARABIAĆ 300K NA MIESIĄC NA KONTRAKCIE Z PUBLICZNYCH PIENIĘDZY BO WYJEDZIE!!!! płacić na konowała i morda w kubeł, a że kolejka 3 lata to nikogo to nie interesuje, liczy się tylko żeby konował dostał swoją działkę z publicznego koryta!
  • 17
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa 05.06.2026, 19:00:00 via Wykop
  • 1
@czorny_m: kolejny debil co nie potrafi używać google
https://www.rynekzdrowia.pl/Finanse-i-zarzadzanie/Ponad-100-tys-zl-brutto-na-etacie-ponad-300-tys-na-kontrakcie-To-rekordowe-stawki-lekarzy-na-Mazowszu,281114,1.html

Ponad 100 tys. zł brutto na etacie, ponad 300 tys. na kontrakcie. To rekordowe stawki lekarzy na Mazowszu

Autor: ASZ • Źródło: Rynek Zdrowia • Opublikowano: 14 lutego 2026 13:02
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa 05.06.2026, 19:00:47 via Wykop
  • 0
@bossssob: a ty kretynie co piszesz o lewandowskim on tego nie p---------a z publicznych pieniędzy podatników jak KONOWAŁY 300k https://www.rynekzdrowia.pl/Finanse-i-zarzadzanie/Ponad-100-tys-zl-brutto-na-etacie-ponad-300-tys-na-kontrakcie-To-rekordowe-stawki-lekarzy-na-Mazowszu,281114,1.html

1074

Po wyrokach Gruzini zmienili nazwiska i wrócili kraść do Polski.

W stolicy Dolnego Śląska zatrzymano trzech obywateli Gruzji w wieku 24, 45 i 50 lat, którzy polowali na majątek właścicieli domów jednorodzinnych. Sprawcy plądrowali budynki pod nieobecność domowników, kradnąc gotówkę, sztabki złota oraz kosztowności. Jak się okazało, przestępcy byli już wcześniej n

Lujaszek
z
kryminalki.pl
dodany: 05.06.2026, 07:14:54
  • 124
  • #
    gruzja
  • #
    policja
  • #
    przestepczosc
  • #
    polska
  • #
    gruzini
  • #
    kryminalne

santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa 05.06.2026, 08:03:13 via Wykop
  • 157
a jak wykopki piszą od 10 lat że ukry ruski białoruski i gruzy kupują papiery na bazarku w kijowie za 100 dolarów i wracają dzień później po tych POTĘŻNYCH DEPORTACJACH to lewactwo ujada że MAMY ŚWIETNE SŁUŻBY, IM ZBIERAJOM ODCISKI PALCÓW OOONUTZOO!!
  • 17
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PanieAreczku
PanieAreczku
04.06.2026, 11:03:16
  • 11
Wyczytałem że chińskie suvy ekstremalnie tracą na wartości zaraz po zakupie… i bardzo k.. dobrze cytując klasyka.
Wstyd byłoby mi jeździć chińskim autem, mając świadomość że zakupując go podkopuje europejski przemysł automotive.

Na zachodzie to rozumieją, a niektórzy Polacy chcą być „cwani”. Mental sowiecki jednak silny w narodzie.

A co najgorsze taki Polak co wsiada do chińskiego samochodu, wyciąga chiński smartfon, zakłada chińskie buty, odbiera paczkę z Chin najgłośniej krzyczy , czemu w Polsce nie
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa 05.06.2026, 07:57:15 via Wykop
  • 0
@PanieAreczku: lepiej szwabskimi gruzami jeździć, hitlerowi też się podobały i pewnie ssmani sobie chwalili do rozjeżdżania Polaków w ramach gier i zabaw, do tego oszukiwały latami na normach żeby więcej sprzedać i oszwabić polaczka
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
04.06.2026, 19:43:00
  • 64
jeździłem dzisiaj w krótkich spodenkach po różnych chaszczach, wjechałem 'w maliny', jadąc ocierałem się ciałem o krzaki, po wszystkim nie wypatrzyłem na sobie żadnego kleszcza

poszedłem teraz do żabki normalnie chodnikiem, wróciłem, usiadłem przy komputerze i czuję że coś mi chodzi po nodze, patrzę a to kleszcz ¯\(ツ)/¯
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa 05.06.2026, 07:47:10 via Wykop
  • 0
@Teuvo: lepiej zobacz czy nie masz nimf one są mniejsze od ziarenka piasku
  • Odpowiedz
kamil150794
kamil150794
02.06.2026, 15:52:11
  • 18
Króciutko: xD. #przegryw #bluepill
kamil150794 - Króciutko: xD. #przegryw #bluepill

źródło: 1000003438

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa 05.06.2026, 06:45:45 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Oigab
Oigab
04.06.2026, 14:01:32
  • 23
#przegryw Wywiad z @ByteNomad i @zssrauamaiw
Oigab - #przegryw Wywiad z @ByteNomad i @zssrauamaiw
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa 05.06.2026, 06:28:47 via Wykop
  • 0
@Oigab: prawiczek dałnowaty głos i wada wymowy over @kamil150794
  • Odpowiedz

447

Pijany Ukrainiec spowodował kolizję. Zapadła decyzja o wydaleniu go z Polski

Pokaż treści 18+

Pijany Ukrainiec spowodował kolizję. Zapadła decyzja o wydaleniu go z Polski

Poważne konsekwencje spotkały 65-letniego obywatela Ukrainy, który pod wpływem alkoholu wsiadł za kierownicę i doprowadził do niebezpiecznego zdarzenia drogowego na Podkarpaciu. Sprawa nie zakończyła się jedynie na wyroku sądu.

Kolekcjoner_dusz
z
rzeszow-news.pl
dodany: 04.06.2026, 18:21:09
  • 56
  • #
    prawo
  • #
    wypadek
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa 05.06.2026, 06:10:44 via Wykop
  • 7
jutro wróci na nowych papierach z bazarku z kijowa za $100, bezkarność 100% w chlewie dla wschodnich ubogacaczy
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

597

Turyści z Kolumbii, Gwatemali i Wenezueli przyłapani w pracy na czarno

Turyści z Kolumbii, Gwatemali i Wenezueli przyłapani w pracy na czarno

8 turystów pracowało nielegalnie w jednej z firm zajmujących się zbiorem i przetwórstwem owoców na terenie powiatu wrocławskiego. W wydanych decyzjach cudzoziemcy otrzymają zakazy ponownego wjazdu do krajów strefy Schengen. Pracodawcy grozi grzywna.

Frijheid2
z
strazgraniczna.pl
dodany: 03.06.2026, 10:06:00
  • 97
  • #
    wroclaw
  • #
    polska
  • #
    strazgraniczna
  • #
    imigranci
  • #
    januszebiznesu
  • #
    podroze
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa 04.06.2026, 10:08:37 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

andrzejdragan
andrzejdragan
03.06.2026, 13:11:26
  • 2417
Cześć,
nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie. 24. czerwca o 18:00 odbędzie się AMA z moim udziałem, na które Was serdecznie zapraszam. Od jakiegoś czasu robię co mogę, żeby ograniczać swoją obecność w publicznym obiegu, ale dla użytkowników Wykopu chętnie się z tego wyłamię, więc gdybyście mieli ochotę podyskutować, będę do Waszej dysproporcji :)
  • 212
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa 04.06.2026, 09:57:43 via Wykop
  • 0
@andrzejdragan: o tego brudnopisa atencjusza z ego większym niż elon musk to nie lubie
  • Odpowiedz

657

PKB: cała Polska zwalnia. Tylko wydatki rządowe rosną coraz szybciej

Niższy wzrost konsumpcji oraz przepołowiona dynamika inwestycji zaważyły na słabszym wyniku I kwartału wynika ze statystyk produktu krajowego brutto za I kwartał 2026 roku. Coraz szybciej rosły za to wydatku rządowe napędzane pęczniejącym długiem publicznym.

VoxClamantisInDeserto
z
bankier.pl
dodany: 01.06.2026, 09:09:09
  • 160
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    polityka
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa 01.06.2026, 13:30:58 via Wykop
  • -4
wykładniczo rosnący dług, kryzys i AI zmiecie z planszy większość w nastepne 2 lata, będzie bezrobocie 20%, efekt tuska
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nocticadius
nocticadius
01.06.2026, 05:37:16
  • 6
#przegryw Dużo moich wpisów jest w gorących.To wiele mówi jak ten portal zszedł na psy.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa 01.06.2026, 05:41:49 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

1293

Państwo polskie - słabe wobec silnych, silne wobec słabych.

Pokaż treści 18+

Państwo polskie - słabe wobec silnych, silne wobec słabych.

Człowiek pokryty zbliznowaconą skorupą po rozległych oparzeniach najwyższego możliwego stopnia (III) od lat szapie się z ZUS-em o ochłap, jakim jest renta socjalna.

fiziaa
z
x.com
dodany: 30.05.2026, 15:18:21
  • 95
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    ciekawostki
  • #
    zdrowie
  • #
    zus
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa 30.05.2026, 16:56:07 via Wykop
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa 30.05.2026, 18:28:44 via Wykop
  • 12
@callver34: ta chłop z ciężkim autyzmem sobie streamuje gierki na twtichu z kamerką, robi vlogi i streamy na yt i chodzi na randki do kawiarni z babami z wykopa XD
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa 30.05.2026, 19:16:37 via Wykop
  • -2
@ordynarny_cham: @callver34 oj naiwne wykopki wy nawet nie wiecie ile renciaki symulanci potrafią wyciągać, wpiszcie sobie w jakiekolwiek AI ile wynosi renta z dodatkami w chlewie to się wam odechce j---ć za minimalną u janusza, spoiler:

Czyli odpowiedź praktyczna

Typowy pakiet rentowy z rentą socjalną, dodatkiem dopełniającym, pielęgnacyjnym, trzynastką i pomniejszoną czternastką to około 5 231 zł brutto miesięcznie średniorocznie.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

santa maria de la rosa

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.04.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking