Wszystko
Najnowsze
Archiwum

- 1

- 1

- 1
Po prawie 10 latach w branży logistycznej, czuje, że powoli mnie to wypala i przestaje sprawiać przyjemność (chyba głównie z powodu dużej presji, stresu itp.), dlatego ostatnimi czasy zacząłem myśleć nad ewentualną zmianą środowiska pracy i przeszło mi przez myśl wstąpienie do wojska, chętnie posłucham Mirków czy warto iść w tą stronę czy to jednak jak z deszczu pod rynnę?
Czasami mam jakieś flashbacki człowieka pierwotnego żyjącego 3000 mln temu i dochodzi do mnie że nie odnajduje się w dzisiejszych czasach, za dużo tego wszystkiego i mam ochotę wrócić do lasu bez cywilizacji i tak sobie prymitywnie żyć, co sobie zbuduje to będę miał xD. Proste, nieskomplikowane życie skupione na podstawowych kilku czynnościach a nie jakieś smartfony, deadline'y, klepanie excela, AI, technologie, tindery, konsumpcjonizm, social
źródło: av5vfc
PobierzMoże i wtedy ludzie żyli bardziej niebezpiecznie, ale nie mieli tyle permanentego stresu co teraz, gdzie ciągle myślisz o robocie, rachunkach, kredytach i c--j wie co jeszcze.
Było ciężej dla ciała, ale lżej dla umysłu.
- 7
Najlepsze jest to, że nie jesteśmy w ogóle nawet na początku tego co się będzie działo w następnych latach.
Taka rada do wszystkich co chodzą do szkoły jeszcze, liceum czy technikum.
Że
że nie jesteśmy w ogóle nawet na początku tego co się będzie działo w następnych latach.
@robert1252464: Najlepsze to jest to, że nikt niewie jak będzie, ale wielu totalnie z d zakłada, ze będzie się działo wuj wie co, choć to już 3 rok jak AI miało zastąpić 90% programistów, tylko ze świecą trzeba szukać tego naprawdę zastąpionego i coraz więcej wskazuje na to, że LLM-y osiągają limity swojej skalowalności
Co sądzicie o Brazylii jako najlepsze nieoczywiste miejsce do życia? Kiedyś na wykopie była popularna praca zdalna z Tajlandii, Filipin, Indonezjii. Teraz widzę popularna jest Australia. Wiadomo, że taka Brazylia może nie być do końca bezpieczna i trzeba uważać no i rynek pracy jest jaki jest ale.. z drugiej strony patrząc na widoki, naturę, plaże, klimat to wygląda świetnie. Podobno też najlepszy vibe i
- 7
Dyrekcja ogłasza
Od dziś szkoły nie dostają budżetu. Dostają pieniądze za wykonane procedury edukacyjne. Nauczyciel jest kluczowym generatorem przychodu.
Od teraz każda lekcja to procedura, a każda procedura ma wycenę. Im więcej procedur wykonacie, tym więcej zarobi szkoła. Potem szkoła wystawia fakturę Ministerstwu Edukacji i MEN opłaca faktury z pieniędzy
- 1
#praca #multisport #silownia
- 1
- 1
392
Koniec pracy w upale? Nowe limity temperatur

Projekt ustawy zakłada maksymalną temperaturę 35 st. C w pomieszczeniach pracy oraz 32 st. przy ciężkiej pracy na zewnątrz. Już po przekroczeniu 28 st. w pomieszczeniu albo 25 st. przy pracy fizycznej pracodawca ma stosować działania ochronne. Jak obstawiacie, to będzie martwy przepis?
z- 145
- #
- #
- #
- #
- #
- #
9
@Claude dołącza do Slacka. To nie jest kolejna integracja

Anthropic ogłosiło 23 czerwca 2026 roku nową usługę o nazwie Claude Tag, która pozwala dodać Claudea do Slacka jako pełnoprawnego członka zespołu. Nie jako bota odpowiadającego na pytania, ale jako agenta, który samodzielnie rozwiązuje zadania, pamięta kontekst całego kanału.
z- 9
- #
- #
- #
- #
- #
- #
23
Kamery na głowach pracownic. Kto zarobi na ich ruchach?

W halach produkcyjnych na obrzeżach Delhi szwaczki szyją koszule z kamerkami przypiętymi do czoła. Nagrania trafiają do firm AI, które sprzedają je globalnym korporacjom uczącym roboty ludzkich ruchów. Pracownicy nie dostają za to ani rupii więcej.
z- 14
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 4
- 92
źródło: IMG_3635
Pobierz- 288
Jak widząc ten chlew można decydować się na kolejnego niewolnika?
Chociaż patrząc po współczynniku urodzeń coś się jednak ruszyło w tej kwestii.
@KratosBogWojny: Ale wiesz, że i tak się nic nie zmieni, prócz tego, że im mniej będzie Polaków, tym większy procent dziczy na ulicach ujrzysz? Nikt nie pozwoli, żeby populacja spadła.
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
- 148
- 12


















