@WolnyBLN: Hoho, widzę że najcięższe działa zostały wyciągnięte. Ale spokojnie, współczuje ci, ja wiem że to projekcja z domu rodzinnego. Co ja poradzę, że takie standardy są w rodzinach kibiców z Konwiktorskiej xD
  • Odpowiedz
✨️ Czy warto zmienić branżę na wojsko po 10 latach w logistyce?
Po prawie 10 latach w branży logistycznej, czuje, że powoli mnie to wypala i przestaje sprawiać przyjemność (chyba głównie z powodu dużej presji, stresu itp.), dlatego ostatnimi czasy zacząłem myśleć nad ewentualną zmianą środowiska pracy i przeszło mi przez myśl wstąpienie do wojska, chętnie posłucham Mirków czy warto iść w tą stronę czy to jednak jak z deszczu pod rynnę?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Dlaczego prymitywne życie wydaje się lepsze?
Czasami mam jakieś flashbacki człowieka pierwotnego żyjącego 3000 mln temu i dochodzi do mnie że nie odnajduje się w dzisiejszych czasach, za dużo tego wszystkiego i mam ochotę wrócić do lasu bez cywilizacji i tak sobie prymitywnie żyć, co sobie zbuduje to będę miał xD. Proste, nieskomplikowane życie skupione na podstawowych kilku czynnościach a nie jakieś smartfony, deadline'y, klepanie excela, AI, technologie, tindery, konsumpcjonizm, social
mirko_anonim - ✨️ Dlaczego prymitywne życie wydaje się lepsze? Ⓘ
Czasami mam jakieś f...

źródło: av5vfc

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KurczakiZiemniakiPorosty: mówicie tak z perspektywy wygodnej kanapy w piwnicy, gdzie można sobie mirkowac w spokoju, jakbyście zostali wrzuceni w tamte czasy to by nie było przebacz.

Może i wtedy ludzie żyli bardziej niebezpiecznie, ale nie mieli tyle permanentego stresu co teraz, gdzie ciągle myślisz o robocie, rachunkach, kredytach i c--j wie co jeszcze.

Było ciężej dla ciała, ale lżej dla umysłu.
  • Odpowiedz
W ostatnich miesiącach żyjemy w takimgromnym postępie rzeczy związanych z AI. Nie chodzi o same modele, ale cała otoczkę, powstaje wiele integracji. Oczywiście wiele z nich to wielkie gowno, ale inne? Są naprawdę spoko.

Najlepsze jest to, że nie jesteśmy w ogóle nawet na początku tego co się będzie działo w następnych latach.

Taka rada do wszystkich co chodzą do szkoły jeszcze, liceum czy technikum.

Że
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

że nie jesteśmy w ogóle nawet na początku tego co się będzie działo w następnych latach.


@robert1252464: Najlepsze to jest to, że nikt niewie jak będzie, ale wielu totalnie z d zakłada, ze będzie się działo wuj wie co, choć to już 3 rok jak AI miało zastąpić 90% programistów, tylko ze świecą trzeba szukać tego naprawdę zastąpionego i coraz więcej wskazuje na to, że LLM-y osiągają limity swojej skalowalności
  • Odpowiedz
@robert1252464: ja uważam że jesteśmy wręcz pod koniec tego, inwestorzy zaczną zadawać pytania jak zwalnianie tłuszczy po nadmiarze covidowym przestanie być widoczne w słupkach excelowych a koszta tych narzędzi w-----e w komos.
  • Odpowiedz
✨️ Brazylia jako najlepsze nieoczywiste miejsce do życia
Co sądzicie o Brazylii jako najlepsze nieoczywiste miejsce do życia? Kiedyś na wykopie była popularna praca zdalna z Tajlandii, Filipin, Indonezjii. Teraz widzę popularna jest Australia. Wiadomo, że taka Brazylia może nie być do końca bezpieczna i trzeba uważać no i rynek pracy jest jaki jest ale.. z drugiej strony patrząc na widoki, naturę, plaże, klimat to wygląda świetnie. Podobno też najlepszy vibe i
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Jak jesteś polskim chudotłustym zakolakiem to sobie odpuść Brazylijki. Tam jest kulturystyka bardzo rozwinięta, ludzie się pokazują na plażach i trzeba wyglądać jak nasterydowany chad by jakąś konkretną znaleźć.
  • Odpowiedz
Jak wyglądałaby edukacja, gdyby działała jak #lekarz100k

Dyrekcja ogłasza
Od dziś szkoły nie dostają budżetu. Dostają pieniądze za wykonane procedury edukacyjne. Nauczyciel jest kluczowym generatorem przychodu.

Od teraz każda lekcja to procedura, a każda procedura ma wycenę. Im więcej procedur wykonacie, tym więcej zarobi szkoła. Potem szkoła wystawia fakturę Ministerstwu Edukacji i MEN opłaca faktury z pieniędzy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak widząc ten chlew można decydować się na kolejnego niewolnika?


Chociaż patrząc po współczynniku urodzeń coś się jednak ruszyło w tej kwestii.


@KratosBogWojny: Ale wiesz, że i tak się nic nie zmieni, prócz tego, że im mniej będzie Polaków, tym większy procent dziczy na ulicach ujrzysz? Nikt nie pozwoli, żeby populacja spadła.
  • Odpowiedz