Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Tony47
Tony47

Tony47

Dołączył 2 lata i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3934
  • Znaleziska 260
  • Mikroblog 3674
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 0
Tony47
Tony47
Tony47 wczoraj, 09:04:12
  • 0
#gotowanie #pieczzwykopem #gotujzwykopem #chleb

Czy maszynka/wypiekacz do chleba jest coś warty? Myślę czy by nie kupić ale opinie w internecie podzielone. Warte to coś? Ma ktoś i jest zadowolony?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tony47
Tony47
Tony47
Autor
wczoraj, 11:03:16 via Wykop
  • 0
@Kurupi: @deptacz_gnoju @paramyksowiroza czyli lipa sprzęt. Dużo miejsca zajmuje i pewnie zbędny jak się ma piekarnik jakiś
  • Odpowiedz
Tony47
Tony47
Tony47 przedwczoraj, 09:02:23
  • 2
Przez ostatni tydzień mocno cierpiałem z powodu utraty 11k na giełdzie w 3 dni, na życie zostało mi 9k, psychicznie czułem się jak g---o ale później dowiedziałem się że kolega z czasów szkolnych wziął ślub z samotną matką z dzieckiem za 150k i nagle mi przeszło. Juz mnie nie boli ta strata wcale.

#przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tony47
Tony47
Tony47
Autor
przedwczoraj, 09:07:38 via Wykop
  • 0
@Relaxpls: to Trump otwierał pozycje za twoje pieniądze? Polecam zmienić hasła do brokera i banku.
  • Odpowiedz
Tony47
Tony47
Tony47
Autor
przedwczoraj, 13:12:44 via Wykop
  • 1
@ff99plpowrot: bo 1100 po pół roku to nic. A ja wolę już ryzyko i mieć albo dużo albo tyle co ty czyli nic. Ja przynajmniej daje sobie jakąś szanse na duży zysk. Natura
  • Odpowiedz
Tony47
Tony47
Tony47 15.06.2026, 10:23:57
  • 5
#przegryw
Tony47 - #przegryw

źródło: 1000048208

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tony47
Tony47
Tony47 15.06.2026, 05:20:04
  • 0
#bitcoin ostatnia korekta do 200 dniówki przed ostatnim zejściem według mitycznej cyklicznosci. Poprzednie podejście idealnie wyszło xD
Tony47 - #bitcoin ostatnia korekta do 200 dniówki przed ostatnim zejściem według mity...

źródło: 1000048144

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nakaz_Aresztowania_Seeda
Nakaz_Aresztowania_Seeda
16.06.2026, 23:26:52 via Wykop
  • 0
@Tony47: Analiza na dziś: albo się przebije i poleci na ATH albo się odbije i będzie promocja, no chyba że utrzyma się w trendzie bocznym.
  • Odpowiedz
Tony47
Tony47
Tony47 14.06.2026, 10:19:00
  • 1
#przegryw

Właśnie p---------m 11k na forex. Na życie mi zostało 9k ehhhhh idę magika chyba zrobić
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

David_Rabbits
David_Rabbits
14.06.2026, 11:35:38 via Wykop
  • 0
@Tony47: xD
  • Odpowiedz
Tony47
Tony47
Tony47 13.06.2026, 14:33:25
  • 1
#przegryw

Dawaj siadaj...
Tony47 - #przegryw

Dawaj siadaj...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tony47
Tony47
Tony47 08.06.2026, 13:35:27
  • 1
#przegryw
Tony47 - #przegryw

źródło: 1000047093

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tony47
Tony47
Tony47
Autor
08.06.2026, 13:42:53 via Wykop
  • 1
@robert_przylbica: ja dostawałem zdjęcia cyckow, d--y ale ze nigdy nie chciałem się spotkać to się kontakt urywał. Często byłem wyzywany na koniec że tyle dostałem i i tak nic z tego
  • Odpowiedz
Tony47
Tony47
Tony47 07.06.2026, 10:50:05
  • 4
#przegryw #zakupy #kaufland

Tak nas Niemcy dymają.... Kupiłem takie g---o w Kauflandzie na próbe a w środku prawie pusto. Na stronie producenta pisze ze pełna waga z opakowaniem to 220g a u mnie tlyko 80g. Reklamacja już wysłana. Ciekawe ile ludzi takie coś wzięło i nawet nie wie że zostali wydymani.
Tony47 - #przegryw #zakupy #kaufland

Tak nas Niemcy dymają.... Kupiłem takie g---o w...

źródło: 1000046971

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tony47
Tony47
Tony47
Autor
07.06.2026, 10:50:49 via Wykop
  • 0
Tony47

źródło: 1000046974

Pobierz
  • Odpowiedz
Tony47
Tony47
Tony47
Autor
07.06.2026, 10:53:50 via Wykop
  • 0
@znowuzapomnialemhasla: data ważności do spożycia się zgadza xd
  • Odpowiedz
Tony47
Tony47
Tony47
Autor
07.06.2026, 10:55:14 via Wykop
  • 0
byś wrócił z tym do sklepu to by ci po prostu wymienili albo oddali pieniądze


@znowuzapomnialemhasla: albo powiedzą że sobie gdzieś przelałem
  • Odpowiedz
Tony47
Tony47
Tony47
Autor
07.06.2026, 14:11:14 via Wykop
  • 0
Możliwe że otworzył się w transporcie, albo jakaś ciekawska baba na półce musiała powąchać i nie dokręciła.


@Plp_: była folia ochronna, nie dało się tego odkręcić bez jej odklejenia

ale oczywiście polak w naturze musi zakładać że niemiec go chciał oszukać na 20gr netto xD


@znowuzapomnialemhasla: tak jak wyżej, była folia naklejona łącząca nakrętke z tubką i jakie 20gr, chłopie, brakuje 2/3 tego żelu czyli przepłaciłem o jakieś
  • Odpowiedz
Tony47
Tony47
Tony47
Autor
08.06.2026, 12:53:49 via Wykop
  • 0
Wygląda na rozszczelniony pojemnik, który przeleżał w takim stanie i część odparowała. Możliwe że otworzył się w transporcie


@Plp_: a poza tym to przepuściła to kasa samoobsługowa która ma wbitą w system wagę danego produktu a to znaczy że ma zapisana zaniżona wartość skoro to przepuściło.
  • Odpowiedz
Tony47
Tony47
Tony47 07.06.2026, 11:07:39
  • 9
#przegryw

W dzieciństwie myślałem że będę kimś a zostałem nikim.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robert_przylbica
robert_przylbica
07.06.2026, 11:10:07 via Android
  • 1
@Tony47: mogło być gorzej, być kimś pośrednio i walczyć o to by być kimś, mimo iż nie możliwe jest wybicie się z przeciętności.
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
07.06.2026, 11:03:34
  • 6
W wieku 9 lat trzymałem miskę i zbierałem krew na kaszankę podczas gdy tatko poderżnął świni gardło. Już wtedy wiedziałem że ten świat to niebezpieczne miejsce dla słabych #przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tony47
Tony47
Tony47 07.06.2026, 11:04:44 via Wykop
  • 2
@Hole_to_another_universe: ja bym się porzygał i miał traumę do końca życia.
  • Odpowiedz
Tony47
Tony47
Tony47 07.06.2026, 11:07:01 via Wykop
  • 1
@Hole_to_another_universe: a ja nigdy nie trzymał miski a traumę i tak mam
  • Odpowiedz
225949100_224848801
225949100_224848801
07.06.2026, 10:44:24
  • 8
Plan jest taki, wezmę plecak kupię ze dwa słabe piwka i walnę w plenerze na łonie natury jak Druid albo menel

#przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tony47
Tony47
Tony47 07.06.2026, 11:00:33 via Wykop
  • 0
@225949100_224848801: bardziej menel
  • Odpowiedz
Tony47
Tony47
Tony47 07.06.2026, 11:05:51 via Wykop
  • 0
@225949100_224848801: ja nie oski, nie wyzywaj mnie. Ja męczennik
  • Odpowiedz
PolsartNews
PolsartNews
07.06.2026, 10:54:48
  • 220
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tony47
Tony47
Tony47 07.06.2026, 10:56:51 via Wykop
  • 82
@PolsartNews: piękne. Aż sobie zapisze
  • Odpowiedz
Tony47
Tony47
Tony47 07.06.2026, 05:58:13
  • 3
#przegryw
Tony47 - #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tony47
Tony47
Tony47 06.06.2026, 10:51:27
  • 0
Czy to ma jakiś sens czy to droga do kontuzji 🤔

#bieganie
Tony47 - Czy to ma jakiś sens czy to droga do kontuzji 🤔 

#bieganie

źródło: 1000046676

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tony47
Tony47
Tony47
Autor
06.06.2026, 11:24:02 via Wykop
  • 0
ty zaczynasz, wychodzisz z kontuzji czy jak?


@PurpleHaze: zaczynam i dopiero co minęła 2 tygodniowa kontuzja po półmaratonie który o dziwo udał się na luzie bez przystanków
  • Odpowiedz
nocticadius
nocticadius
04.06.2026, 11:56:47
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tony47
Tony47
Tony47 04.06.2026, 11:57:16 via Wykop
  • 2
@nocticadius: niemożliwe..
  • Odpowiedz
Tony47
Tony47
Tony47 04.06.2026, 11:47:24
  • 10
#bitcoin #inwestowanie #kryptowaluty #przegryw

No bo oszuści. Ma rację. Co prawda pisze o sobie ale zgadza się XD
Tony47 - #bitcoin #inwestowanie #kryptowaluty #przegryw

No bo oszuści. Ma rację. Co ...

źródło: 1000046693

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Tony

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.06.2024

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 21.06.2026

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 10.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking