Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mateuszzzx

Mateuszzzx

Dołączył 3 lata i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1101
  • Znaleziska 28
  • Mikroblog 1073
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 8
plackojad
plackojad
9 godz. i 21 min temu
  • 8
#mirkomundial Dziewięciu piłkarzy wskazało na logo reprezentacji/federacji przy prezentacji wyjściowych składów. Miało być sześciu, a to oznacza, że zakład dodatkowy wchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mateuszzzx
Mateuszzzx 11 min temu via Wykop
  • 0
@rzepa_malino_a: jest ryzyko jest zabawa
  • Odpowiedz
walicwasss
walicwasss
15 godz. i 40 min temu
  • 14
Wiecie co nigdy nie byłam w związku i najlepsze jest to ze nie chce być , mi sie nie marzy milosc j-----e ruchanie itd wiecie co mi sie marzy? Zeby sie ustawić życiowo sama i żebym nie była od nikogo zależna najlepiej mieć mieszkanie samochód i dobra pracę a jakbym jakiś sukces odniosla Boże bym była spełniona mega

Nigdy nie rozumiem Julek które sie ruchają a później łeee ciaza r-------e zycie w
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mateuszzzx
Mateuszzzx 10 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 1
@walicwasss: jeśli osiągniesz to wszystko co jest dużym osiągnięciem i tak pożyjesz trochę możesz poczuć pustkę już to wszystko co masz nie będzie tak bardzo cieszyć, powodzeń życiowych nie będzie miał kto docenić, wtedy przyjdzie czas na miłość
  • Odpowiedz
Mateuszzzx
Mateuszzzx przedwczoraj, 22:16:00
  • 2
Jeśli je się dużo mięsa i kiełbasy to nie ma się ochoty na słodkie wręcz się brzydzi słodkiego
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mateuszzzx
Mateuszzzx
Autor
przedwczoraj, 22:20:19 via Wykop
  • 0
@Uuroboros: ale o co chodzi ze jak się pije i pali to się chce słodkie? No na nie pije i nie pale ale jak jem więcej mięsa to nie mam ochoty na nic słodkiego, tylko chce jeszcze więcej mięsa
  • Odpowiedz
tereska-kaczmek
tereska-kaczmek
przedwczoraj, 18:01:53
  • 0
Zauważyliście że coraz większy podział płci jest w internecie? Jak dużo się zmieniło przez ostatni rok? Ciągle jakieś kłótnie czy wyszydzania widze na social mediach. Ciekawe jak to się skończy #przegryw #zwiazki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mateuszzzx
Mateuszzzx przedwczoraj, 18:04:17 via Wykop
  • 0
@tereska-kaczmek: ja nie widzę
  • Odpowiedz
plackojad
plackojad
przedwczoraj, 14:57:40
  • 24
#mecz Oficjalne podsumowanie kolejnego dnia zabawy w #mirkomundial ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chcesz dołączyć? Zaobserwuj tag!
Chcesz być wołany do typów? Zaplusuj pierwszy komentarz pod
@plackojad +248
MIRKI! MIRABELKI!
Już jutro zaczyna się najważniejszy turniej czterolecia w #pilkanozna - #mundial!
Niestety zabraknie na nim naszej reprezentacji. Nie oznacza to jednak, że będzie pozbawiony emocji.
Oto bowiem wraca największa wykopowa zabawa w typowanie wyników #mecz i różnych zwariowanych zdarzeń... #mirkomundial!
więcej
plackojad - #mecz Oficjalne podsumowanie kolejnego dnia zabawy w #mirkomundial ( ͡° ͜...

źródło: image

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mateuszzzx
Mateuszzzx przedwczoraj, 17:47:55 via Wykop
  • 0
@rzepa_malino_a: rzepa 🫜 wygra mecz!! Moje jokery daje dla jej
  • Odpowiedz
Bananada
Bananada
14.06.2026, 21:50:41
  • 3
Dajcie mi okres ja już chcę żeby hormony opadły :(((((
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mateuszzzx
Mateuszzzx 15.06.2026, 06:18:36 via Wykop
  • 0
@Bananada: buzują?
  • Odpowiedz
Mateuszzzx
Mateuszzzx 15.06.2026, 21:23:55 via Wykop
  • 1
@Bananada: mnożą sie
  • Odpowiedz
rzepa_malino_a
rzepa_malino_a
15.06.2026, 18:01:48
  • 2
CAPE VERDE 0:0 hiszpania
byłam tu!!
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mateuszzzx
Mateuszzzx 15.06.2026, 18:25:00 via Wykop
  • 0
@rzepa_malino_a: Hiszpania miała zostać mistrzem świata
  • Odpowiedz
kondonowiczwojciech
kondonowiczwojciech
15.06.2026, 11:40:27
  • 1
Ale siur dla huopa stoi
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mateuszzzx
Mateuszzzx 15.06.2026, 15:15:19 via Wykop
  • 0
@rzepa_malino_a: łasa jesteś?
  • Odpowiedz
Mateuszzzx
Mateuszzzx 15.06.2026, 18:06:32 via Wykop
  • 0
@rzepa_malino_a: Ł A S A na siurdaka
  • Odpowiedz
rzepa_malino_a
rzepa_malino_a
15.06.2026, 09:12:12
  • 5
kurde wciąż boli ten blamaż Polski i jej brak ma Mundialu (╯︵╰,)

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mateuszzzx
Mateuszzzx 15.06.2026, 15:16:38 via Wykop
  • 1
@rzepa_malino_a: dla mnie też, a może by wygrali tego nie wie nikt, może poszli by za ciosem trochę na farcie i były by medale
  • Odpowiedz
Mateuszzzx
Mateuszzzx 15.06.2026, 18:05:46 via Wykop
  • 0
@rzepa_malino_a: https://youtu.be/i5wr_02hA4Q?is=UItE_eIgFKywqp1b
Mateuszzzx - @rzepamalinoa: https://youtu.be/i5wr02hA4Q?is=UItEeIgFKywqp1b
  • Odpowiedz
majnazwyczajna
majnazwyczajna
14.06.2026, 17:42:51
  • 962
#mecz
majnazwyczajna - #mecz

źródło: 1000067142

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mateuszzzx
Mateuszzzx 15.06.2026, 15:17:10 via Wykop
  • 0
@rzepa_malino_a: kuraki, kurakowie
  • Odpowiedz
razdwatrzy55
razdwatrzy55
razdwatrzy55
15.06.2026, 11:40:19
  • 3
Jaki sport pomógł Wam najbardziej schudnąć?
Czy kupował ktoś specjalnie smartwatch a żeby mu liczył spalone kcal?
Pytam, bo ciężko określić moja aktywność czasem potrafię zrobić 100 kroków dziennie a czasem zajeżdżać się codziennie

Mi najbardziej kiedyś pomógł schudnąć rower stacjonarny, bo zawsze te godzinę dało się wygospodarować i ciągle piłem podczas przez co nie byłem głodny po, a teraz jak biegam to nawet jak wezmę dużo wody to i tak czuję
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mateuszzzx
Mateuszzzx 15.06.2026, 15:14:55 via Wykop
  • 0
@razdwatrzy55: jak rower Ci dobrze szedł to jeździć rowerem po okolicy, fajne wycieczki tak można robić jak forma pozwala
  • Odpowiedz
rzepa_malino_a
rzepa_malino_a
15.06.2026, 12:45:39
  • 1
Monte odpadło, także do boju 9z !

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mateuszzzx
Mateuszzzx 15.06.2026, 15:11:58 via Wykop
  • 0
@rzepa_malino_a: co jesz
  • Odpowiedz
Mateuszzzx
Mateuszzzx 15.06.2026, 06:24:29
  • 0
Różowe paski robią laski #rozowepaski
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mateuszzzx
Mateuszzzx
Autor
15.06.2026, 09:41:53 via Wykop
  • 0
@rzepa_malino_a: nudy by nie było
  • Odpowiedz
Mateuszzzx
Mateuszzzx 13.06.2026, 21:02:08
  • 0
Jak utrzymać swój prime jak najdłużej zapytaj gpt i wykopków
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mateuszzzx
Mateuszzzx
Autor
15.06.2026, 09:41:25 via Wykop
  • 0
@rzepa_malino_a: primie ciała ducha i umysłu
  • Odpowiedz
Hissis
Hissis
15.06.2026, 06:35:40
  • 13
O tera po przerwie od donoszenia moi fani zgłaszają mi treści z 2024r.
Ich skuteczność dalej równa zeru, bo żadnego bana nie dostałem i nie dostanę, przy sporym nakładzie pracy i obciążeniu psychicznym podczas czytania moich starych wpisów, gratuluję sukcesów xD
Mega mnie to bawi i dużo uśmiechu na ustach przysparza.
Pozdrawiam tygryski
z fartem
#oswiadczenie
Hissis - O tera po przerwie od donoszenia moi fani zgłaszają mi treści z 2024r.
Ich s...

źródło: 1115

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mateuszzzx
Mateuszzzx 15.06.2026, 06:41:21 via Wykop
  • 0
@cierpka-rzodkiewka: należało Ci się za to co zrobiłas
  • Odpowiedz
Mateuszzzx
Mateuszzzx 15.06.2026, 09:11:05 via Wykop
  • 0
@cierpka-rzodkiewka: na czarno zrobiłaś
  • Odpowiedz
ish_waw
ish_waw
15.06.2026, 06:19:38
  • 8
Gdzieś kupujecie chleb?
Mam w najbliższym czasie parę śniadań i szukam czegoś do kaszanki.

#chleby #kanapkarstwo #sniadajzwykopem #heheszki
ish_waw - Gdzieś kupujecie chleb?
Mam w najbliższym czasie parę śniadań i szukam czeg...

źródło: IMG_5466

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mateuszzzx
Mateuszzzx 15.06.2026, 06:27:58 via Wykop
  • 0
@cierpka-rzodkiewka: po ile?
  • Odpowiedz
Marcepanowy_Detektyw
Marcepanowy_Detektyw
14.06.2026, 16:13:08
  • 192
P-----c w dzieciństwie i jej skutki

Na Mirko często przewija się temat toksycznych rodziców, „świętego spokoju” i słynnego tekstu „kiedyś to było, dostało się kablem od prodiża i człowiek wyrósł na ludzi”. Porozmawiajmy poważnie. Jak z perspektywy czasu oceniacie atmosferę w swoich domach rodzinnych? Czy fizyczna lub psychiczna tresura ze strony rodziców to był u Was standard, czy mieliście szczęście wychować się w normalnych warunkach?

Ankieta w pełni anonimowa.

#ankietydetektywa

Jaki rodzaj „metod wychowawczych” dominował w Twoim domu i jak na Ciebie wpłynął?

  • Przemoc fizyczna (pas, kabel) i trauma do dziś 9.9% (1023)
  • Przemoc psychiczna (wyzywanie, poniżanie) 7.6% (787)
  • Zimny chów (brak zainteresowania) 9.3% (962)
  • Sporadyczny klaps, ale był strach przed rodzicem 20.5% (2127)
  • Awantury domowe i alkohol (syndrom DDA/DDD) 10.1% (1052)
  • Nadopiekuńczość i toksyczna kontrola (brak luzu) 7.4% (764)
  • Normalny dom – szacunek, miłość i wsparcie 14.4% (1495)
  • Było biednie/ciężko, ale bez żadnej przemocy 8.5% (887)
  • Dopiero na terapii odkryłem, jak było toksycznie 2.2% (231)
  • Wyniki / Nie chcę o tym myśleć 10.1% (1049)

Oddanych głosów: 10377

  • 227
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mateuszzzx
Mateuszzzx 14.06.2026, 16:20:07 via Wykop
  • 24
@cierpka-rzodkiewka: dokładnie i żadna nie pasuje
  • Odpowiedz
Mateuszzzx
Mateuszzzx 14.06.2026, 17:23:22 via Wykop
  • 38
@Marcepanowy_Detektyw: sporadyczny klaps, czasem pas ale bez strachu przed rodzicem no i do tego jakby się dało zaznaczyć to bym wybrał normalny dom miłość i troska, i jeszcze bym wybrał że było biednie ale fajnie tata nas woził starym rowerem we trójkę, dwóch na ramę jeden na bagażnik. Teraz są specjalne foteliki na ramę ale na jedno a na deskę dwójka się mieściła i frajda była
  • Odpowiedz
Mateuszzzx
Mateuszzzx 14.06.2026, 17:38:51 via Wykop
  • 4
@SmugglerFan: @vingrosz dużo chyba zależy od częstości i siły bicia, dziecko trzeba bić tak samo jak kobietę czyli z wyczuciem no i już nie bić jak dziecko ma nie wiem ile lat ale gdy już jest większe i rozumie swoje błędy bez bicia, bić 13 latka to już p-----c no nie wiem jak określić granicę wieku
  • Odpowiedz
Mateuszzzx
Mateuszzzx 14.06.2026, 17:39:46 via Wykop
  • 0
No a tym bardziej bić małe dziecko ja swojego chyba nie będę bił w ogóle jednak chyba że tak lekko
  • Odpowiedz
Mateuszzzx
Mateuszzzx 14.06.2026, 19:27:12 via Wykop
  • 0
@cierpka-rzodkiewka: tak
  • Odpowiedz
Mateuszzzx
Mateuszzzx 14.06.2026, 20:25:39 via Wykop
  • 1
@juda-goldbergstein: no i to jest prawdziwa p-----c a nie klapsy, jak się teraz czujesz?
  • Odpowiedz
Mateuszzzx
Mateuszzzx 14.06.2026, 20:28:54 via Wykop
  • 0
@SantoDomingo: ja nie byłem katowany, tylko lekkie bicie jak mały byłem no ja tu trochę troluje xd
  • Odpowiedz
Mateuszzzx
Mateuszzzx 14.06.2026, 21:47:39 via Wykop
  • 0
@juda-goldbergstein: a to mam to samo nie lubię popełniać błędów i robię wszystko żeby nie dać komuś najmniejszych szans na wytknięcie mi najmniejszego błędu
  • Odpowiedz
Mateuszzzx
Mateuszzzx 14.06.2026, 14:50:49
  • 1
#przegryw znacie @rzepa_malino_a ?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mateuszzzx
Mateuszzzx
Autor
14.06.2026, 14:54:18 via Wykop
  • 0
@AgentGRU: co o niej wiecie
  • Odpowiedz
Mateuszzzx
Mateuszzzx
Autor
14.06.2026, 15:09:22 via Wykop
  • 0
@Black_Rabbit_of_Inle: aha
  • Odpowiedz
Mateuszzzx
Mateuszzzx
Autor
14.06.2026, 20:29:21 via Wykop
  • 1
@rzepa_malino_a: @Black_Rabbit_of_Inle proszę o dowody
  • Odpowiedz
Mateuszzzx
Mateuszzzx 14.06.2026, 13:54:50
  • 5
Hej przyjaciele #przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mateuszzzx
Mateuszzzx
Autor
14.06.2026, 14:05:50 via Wykop
  • 0
@marcinmortadela: over dla mnie
  • Odpowiedz
Mateuszzzx
Mateuszzzx
Autor
14.06.2026, 14:15:40 via Wykop
  • 0
@Arutam2002: co tam koelgo
  • Odpowiedz
Mateuszzzx
Mateuszzzx
Autor
14.06.2026, 14:40:43 via Wykop
  • 0
@Arutam2002: https://youtu.be/QeGIKaS17PY?is=OlQ7cdYUZMrocmFs
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 12.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.07.2025

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.03.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking