Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko141
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
CzarnyOwiec

CzarnyOwiec

Dołączył 14 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 25570
  • Znaleziska 6086
  • Mikroblog 19484
  • Obserwujący 21
  • Obserwowane 59
HrabiaTruposz
HrabiaTruposz
15 godz. i 13 min temu
  • 135
#polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji
HrabiaTruposz - #polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji

źródło: 8lgiqr1Czk5jq1Q4

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzarnyOwiec
CzarnyOwiec 15 godz. i 11 min temu via Android
  • 104
@HrabiaTruposz: no bo jest wolnościowa. Jest wolna od rozumu i godności człowieka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz

2335

Minister Marta Cienkowska nie odpuszcza. Artyści górą XD

Minister Marta Cienkowska nie odpuszcza. Artyści górą XD

Dodatkowe 200 mln zł popłynie do artystów. A właściwie do organizacji, nad którymi nikt nie panuje

Ruryk
z
telepolis.pl
dodany: przedwczoraj, 08:48:20
  • 302
  • #
    cienkowska
  • #
    ozz
  • #
    reprograficzna
  • #
    oplatareprograficzna
  • #
    polityka
CzarnyOwiec
CzarnyOwiec 16 godz. i 40 min temu via Android
  • 1
@Sztajmes_Nikczemny_Szlifierz: no dobrze to słucham co w takim razie w zamian? Konfunia ,szuropirat?
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
31.05.2026, 08:28:01
  • 257
Jakiś czas temu wspomniałem, że pracowałem z ukraińcami i nie były to dobre doznania, to się te lewackie małpy na mnie rzuciły i tutaj wypisz wymaluj = jo nie wiedzioł, jo myśloł inaczy, jo nie stund, jo zapłacę. I jeszcze ta karyna na strzała xD Jak ja wam współczuję #warszawa #wroclaw że musicie się z nimi użerać na codzień xd

#konfitura #bekazlewactwa
Mega_Smieszek - Jakiś czas temu wspomniałem, że pracowałem z ukraińcami i nie były to...
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzarnyOwiec
CzarnyOwiec 31.05.2026, 09:06:14 via Android
  • 6
@Mega_Smieszek: zje... z tą kanapką. Trzeba było naszykować kolejną rundę na następny dzień. Test ostrości albo środek na sen i sraczkę w jednej potrawie ¯\(ツ)/
  • Odpowiedz
prostymirek
prostymirek
30.05.2026, 13:56:04
  • 3
Może dzięki antyukraińskim nastrojom duża część Ukraińców wyjedzie i mieszkania potanieją?
Trzeba tylko pilnować januszexów żeby nie sprowadzili na ich miejsce pajeetów

#nieruchomosci #praca
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzarnyOwiec
CzarnyOwiec 30.05.2026, 14:07:09 via Android
  • 3
@prostymirek: to sprowadza Kolumbijczyków ,bengali i inne wesołe nacje. Za Ukraińcami jeszcze zatęsknimy. Januszex nie da się upilnować i ma wsparcie we władzy. Cen w dużych sensownych miastach nigdy nie zobaczysz tanich. Tak więc tak ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
ksos
ksos
30.05.2026, 13:07:42
  • 0
Ciekawe dlaczego Tarczynski jest tylko silny do slabszych (chcial wyjsc na solo z 80letnim Korwinem albo Walesa)?. Ten wnuk szmalcownika prowokowal (bo byl w grupie a oni wydawali sie niegrozni) do bojki niewinnych czarnych sprzedających na ulicy Rzymie. Nie wiem czy jest bardziej obrzydliwa postac w polskiej polityce. #tarczynski #dominiktarczynski
ksos - Ciekawe dlaczego Tarczynski jest tylko silny do slabszych (chcial wyjsc na sol...

źródło: IMG_5375

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzarnyOwiec
CzarnyOwiec 30.05.2026, 13:08:54 via Android
  • 0
@ksos: nie no jest spora konkurencja. Najgorzej ,że w jego własnej partii największą mejza ,Matecki i inne intelektualne monstra ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
30.05.2026, 12:12:37
  • 1
Jeśli sam czaskoski śmieje się ze swojej 2 godzinnej prezydentury to dla prawaków dalej to jest śmieszne czy już nie? Bo jak nie to może ten durny tekst zniknie w końcu z ich wpisów.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
RetorykaPisowska - Jeśli sam czaskoski śmieje się ze swojej 2 godzinnej prezydentury ...

źródło: Screenshot 2026-05-30 at 13-43-32 Facebook

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzarnyOwiec
CzarnyOwiec 30.05.2026, 12:14:47 via Android
  • 2
@RetorykaPisowska: ciekawe czy trzeci raz go wystawią🤪?
  • Odpowiedz
Kroledyp
Kroledyp
30.05.2026, 03:41:02
  • 438
#ukraina
Widzę wielką radość na patoprawicy, dostaliście dzisiaj to co najważniejsze w waszym życiu i właściwie jedyne co macie, czyli nowego wroga, teraz będziecie mogli sobie walczyć z wymyślonym wrogiem i czuć się potrzebni
jutro max pojutrze dostaniecie nowego wroga pewnie znów niemca i tak do śmierci
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzarnyOwiec
CzarnyOwiec 30.05.2026, 12:13:11 via Android
  • 1
@Kroledyp: kiedy nie mogą rozwiązać realnych problemow zaczynają rozprawę z imigrantami, Niemcami i gejami. Można też zawalczyć o plastikowy krzyż. To są właśnie ludzie warci głosu i zainteresowania ᕦ(òóˇ)ᕤ
  • Odpowiedz
pepopek
pepopek
pepopek
27.05.2026, 08:22:24
  • 216
#polityka #pelczynskanalecz #polska2050 #wiekemerytalny

Dla tego narodu nie ma nadziei, Pełczyńska mówiąca o absolutnej konieczności zrównania wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn, a w komentarzach czysta sraka i festiwal nienawiści Januszy i Grażyn
pepopek - #polityka #pelczynskanalecz #polska2050 #wiekemerytalny

Dla tego narodu ni...

źródło: image

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzarnyOwiec
CzarnyOwiec 27.05.2026, 08:25:14 via Android
  • 28
@pepopek: nigdy się głupie mapety nie nauczą. Spora część to jednak boty. Szkoda nawet czasu na takie bzdury
  • Odpowiedz
blunch
blunch
27.05.2026, 08:17:59
  • 4
Właśnie jechałem z gościem na Blabla, który mi wkręcał, że Ukraińcy to koń trojański i czekają na sygnał Putina aby się w Polsce zmobilizować i wybijać nas od środka.

#ukraina
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzarnyOwiec
CzarnyOwiec 27.05.2026, 08:21:22 via Android
  • 6
@blunch: ja kiedyś wiozłem ziomka który gadał o chemitrailsach i spiskach. Świat jest pełen świrów ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz

217

Zakłady Mechaniczne PZL Wola w Warszawie

Zakłady Mechaniczne PZL Wola w Warszawie

Przez dziesięciolecia Zakłady Mechaniczne PZL-Wola były ważną fabryką produkująca silniki, zespoły prądotwórcze i agregaty napędowe. Po zamknięciu w 2011 r. obiekt zaczął szybko pustoszeć. W latach 20172018, stał się jednym z najpopularniejszych miejsc na urbexowej mapie Polski.

nightmeen
z
szaryburek.pl
dodany: 24.05.2026, 18:03:57
  • 48
  • #
    szaryburekfoto
  • #
    historia
  • #
    warszawa
  • #
    opuszczone
  • #
    ciekawo
  • #
    podrozujzwykopem
CzarnyOwiec
CzarnyOwiec 25.05.2026, 10:50:43 via Android
  • 5
@real_scoria: to te silne osiedla deweloperskie zapewnia nam dobrobyt i bezpieczeństwo ᕦ(òóˇ)ᕤ
CzarnyOwiec
CzarnyOwiec 27.05.2026, 07:17:19 via Android
  • 1
@Haamre: ukryte bunkry są tylko pod cpk. Jest też tajna kwatera we wsi Buczek ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Kempes
Kempes
20.05.2026, 17:42:23
  • 528
#ukraina #rosja #wojna #wojsko #polska #usa #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki #polityka #4konserwy #pis

Dzięki Panie SUTENERZE! Ale może roaming nie dał rady
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Kempes - #ukraina #rosja #wojna #wojsko #polska #usa #bekazpisu #bekazlewactwa #hehes...

źródło: 1000078227

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzarnyOwiec
CzarnyOwiec 20.05.2026, 20:08:23 via Android
  • 1
@Kempes: on zamiast roamingu prowadzi politykę rimmingu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz

395

Gwałtowny spadek więźniów w Rosji. Gdzie zniknęło ponad 180 tysi. osadzonych?

Gwałtowny spadek więźniów w Rosji. Gdzie zniknęło ponad 180 tysi. osadzonych?

Populacja więzienna Rosji w ciągu ostatnich pięciu lat skurczyła się o ponad 180 tysięcy osób, osiągając historycznie niski poziom. Ten drastyczny spadek, sięgający niemal 40%, jest bezpośrednio powiązany z prowadzoną przez Kreml wojną na Ukrainie. Władze na masową skalę rekrutują skazańców do walk

Portal_Obronny
z
portalobronny.se.pl
dodany: 17.05.2026, 15:53:05
  • 116
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    wiezienie
CzarnyOwiec
CzarnyOwiec 17.05.2026, 22:07:24 via Android
  • 3
@a_ty_co_tak_cicho_siedzisz: można sobie odpalić ruski wykop i już nawet tam zaczynają marudzić. Wcześniej im cenzura działała lepiej a teraz nawet na głównej są gorzkie żale¯\(ツ)/¯ Moim zdaniem oni są niereformowalni, ale to ten rodzaj patologii ,że niby się człowiek brzydzi ale oczu oderwać nie może ( ͡° ͜ʖ ͡°)

642

Szpitale bankrutują, a zarobki lekarzy sięgają 300 tys. miesięcznie

Szpitale bankrutują, a zarobki lekarzy sięgają 300 tys. miesięcznie

Według danych AOTMiT z 2025 roku, ponad 430 lekarzy w Polsce uzyskiwało miesięczne wynagrodzenie w przedziale od 100 do 300 tys. zł. Z drugiej strony słyszymy nieustannie o niedofinansowaniu szpitali. Jak rozwiązać ten problem? W jakim stanie jest polska służba zdrowia? Jak to naprawić?

Niezalezny_Obserwator_EU
z
youtube.com
dodany: 17.05.2026, 12:02:01
  • 100
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
  • #
    nfz
  • #
    zdrowie
  • #
    polityka
CzarnyOwiec
CzarnyOwiec 17.05.2026, 21:06:17 via Android
  • 3
Tu nie wynagrodzenia są problemem tylko debilny system. Hipotetycznie nawet im obniżą, no i co niby od tego stanie się wszystkim lepiej? No nie sądze...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nonszalancki
nonszalancki
17.05.2026, 01:51:04
  • 0
pelno koreancow teraz nam rodakom polki kradnie
#wroclaw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzarnyOwiec
CzarnyOwiec 17.05.2026, 11:45:44 via Android
  • 0
@nonszalancki: nawet pajetowie mają branie jak tak obserwuje. Co kto lubi ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Lowca90
Lowca90
Lowca90
17.05.2026, 06:06:05
  • 427
Rewitalizacja podłogi w starej kamienicy w centrum Warszawy.
Jakiś czas temu zakończyłem kilkuetapową realizacje.
Etap 1 poziomowanie i montaż legarów
2 włozenie wełny między legary, przykrycie folią i montaż płyt mpf (stabilniejsze niż osb do tego zabezpieczone ognio i grzynobójczo)
3. Montaż tafli parkietowych z litego białego jesionu i dębu
4. Cyklinowanie parkietu i zabezpieczenie go 3 wartwami twardego wosku.
Lowca90 - Rewitalizacja podłogi w starej kamienicy w centrum Warszawy.
Jakiś czas tem...

źródło: 1000012338

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzarnyOwiec
CzarnyOwiec 17.05.2026, 06:11:56 via Android
  • 78
@Lowca90:dobra robota ( ͡° ͜ʖ ͡°) , ja bym dał gumolit
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
16.05.2026, 21:18:44
  • 35
Tak było, sam pracuję w jednej z tych piccerii

#konfederacja #tvrepublika #polityka
josedra52 - Tak było, sam pracuję w jednej z tych piccerii  

#konfederacja #tvrepubl...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzarnyOwiec
CzarnyOwiec 17.05.2026, 06:08:51 via Android
  • 7
@Idaho597: to musi być niewiarygodnie wysoka skala ostrości jak wielu przyglupich prawaków piecze d--a już ponad dwa lata ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz

326

Sąd: "Goniec" ma zamieścić sprostowanie w sprawie Bosaka i Collegium Humanum

Sąd: "Goniec" ma zamieścić sprostowanie w sprawie Bosaka i Collegium Humanum

Sąd Okręgowy w Warszawie zobowiązał redaktora naczelnego "Gońca" Janusza Schwertnera do sprostowania fałszywych (w opinii Bosaka) informacji dotyczących studiów wicemarszałka Sejmu na Collegium Humanum. Wyrok jest prawomocny.

plackojad
z
x.com
dodany: 15.05.2026, 11:41:06
  • 69
  • #
    collegiumhumanum
  • #
    polityka
  • #
    konfederacja
  • #
    4konserwy
  • #
    studbaza
CzarnyOwiec
CzarnyOwiec 15.05.2026, 19:39:50 via Android
  • 4
@aleksc: za to ,że brzydko mówią o panu Bosaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
11.05.2026, 02:40:55
  • 754
Ten kraj to nieśmieszny żart. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#kolchoz #praca
PrzodownikPracyZaGrosze - Ten kraj to nieśmieszny żart. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#kolchoz #praca

źródło: 17784672200181751896301122603594

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzarnyOwiec
CzarnyOwiec 11.05.2026, 05:29:05 via Android
  • 79
@PrzodownikPracyZaGrosze: nie tylko w Krakowie tak będzie ,ale nie ma takiej siły jaka obniży ceny mieszkań do poziomu normalnego w reakcji do zarobków¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.03.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.10.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.01.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking