Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko201
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
barto142

barto142

Dołączył 7 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3140
  • Znaleziska 459
  • Mikroblog 2681
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 10
barto142
barto142 10 min temu
  • 0
The Wow! Signal
W końcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#muse #muzyka #rock
barto142 - The Wow! Signal
W końcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#muse #muzyka #rock

źródło: 1000009534

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Huck9
Huck9
22.06.2026, 18:22:58
  • 4
#polandrock #woodstock no to mamy pierwszy zespół ale jak wiadomo I want to believe
Huck9 - #polandrock #woodstock no to mamy pierwszy zespół ale jak wiadomo I want to b...

źródło: image

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

barto142
barto142 22.06.2026, 18:24:10 via Wykop
  • 6
- Chcę Electric Callboy
- Mamy Electric Callboy w domu.
Electric Callboy w domu:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
barto142
barto142 22.06.2026, 18:47:40 via Wykop
  • 0
@Huck9: Po pierwszym ogłoszeniu już wiedziałem, że EC nie będzie. Zbyt podobne gatunkowo
  • Odpowiedz
barto142
barto142 22.06.2026, 19:39:57 via Wykop
  • 0
@Megasuper: Tyle ile masz plusów przy swoim komentarzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
barto142
barto142 22.06.2026, 17:21:46
  • 1
Odliczamy do audycji!
#polandrock #woodstock
barto142 - Odliczamy do audycji!
#polandrock #woodstock

źródło: 1000009518

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DEMONzSZAFY
DEMONzSZAFY
22.06.2026, 17:43:37 via Wypiek
  • 0
@barto142
Tup tup tup,
Turup tup tup!
Tup tup tup,
Turup tup tup.
  • Odpowiedz
Huck9
Huck9
22.06.2026, 18:21:37 via iOS
  • 0
@barto142: jeszcze jedna szansa xd
  • Odpowiedz
Vanlid
Vanlid
22.06.2026, 10:30:56
  • 2
#woodstock #polandrock

Co dziś ogłoszą?

  • Ssa baton 14.3% (6)
  • Electric Callboy (OSTROŻNIE!) 16.7% (7)
  • Bajm i inne Kombi 26.2% (11)
  • Jakieś nieznane metaluchy 33.3% (14)
  • Zenek, ale Martyniuk 9.5% (4)

Oddanych głosów: 42

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

barto142
barto142 22.06.2026, 11:39:06 via Wykop
  • 3
@Vanlid Reklamacja! Nie ma opcji "Inne znane metaluchy". I co ja mam teraz wybrać?
  • Odpowiedz
barto142
barto142 16.06.2026, 20:52:44
  • 1
Gej opuścił murawę
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

barto142
barto142 15.06.2026, 18:08:25
  • 3
Dwa ostatnie zespoły podają za tydzień. Dzisiaj 3 gości ASP
#polandrock #woodstock
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

barto142
barto142
Autor
15.06.2026, 19:41:02 via Wykop
  • 1
@Megasuper: Sabatonu i EC ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
barto142
barto142
Autor
15.06.2026, 20:55:18 via Wykop
  • 1
@Umeraczyk: a to o czym wspominałem też. Będą mile widziani ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
barto142
barto142 15.06.2026, 17:27:15
  • 12
Pamiętacie nagonkę na programistów, którzy oszukiwali system pracując na B2B? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tyle kasy zarabiali... To się w pale nie mieściło.

Tak przypomnę, że dla przykładu pani Magdalena Biejat, która otwarcie krytykowała takie osoby ma rodziców - lekarzy.
Czy jak ktoś pracuje latami w szpitalu i pracuje na kontrakcie, to czasem też nie ma znamion UoP?
Wynagrodzenia? Sky is the limit.
Konkurencja? Nie ma bo są ustalone limity na studia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przybysz_miedzygwiezdny
przybysz_miedzygwiezdny
15.06.2026, 17:31:42 via Wykop
  • 3
Pamiętacie nagonkę na programistów,

nie
@barto142:
  • Odpowiedz
na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
15.06.2026, 18:19:27 via Wykop
  • 2
@barto142: Wypad z tagu
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
06.06.2026, 14:28:25
  • 5
Nigdy w zyciu nie mialem paletki w rękach a pewnie bym ugrał więcej gemów niz Maja xD

#tenis #mecz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

barto142
barto142 06.06.2026, 14:30:18 via Wykop
  • 0
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: strzelam że choć nie miałeś paletki w ręce, to w dupie już tak
  • Odpowiedz
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
06.06.2026, 14:09:15
  • 3
Jak mirra tak dominuje tutaj to co by sabalenka tutaj zrobiła pewnie jakieś 6:1 6:0 #tenis
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

barto142
barto142 06.06.2026, 14:11:24 via Wykop
  • 1
@lubiesikacdozlewu: nie widzieć czemu, sabelnki już tutaj nie ma
  • Odpowiedz
Siebentausendzweihundertvier
Siebentausendzweihundertvier
Siebentausendzweihundertvier
06.06.2026, 14:01:47
  • 31
#tenis Pierwszy raz ogladam mecz tenisa, ale ten spokojny komentarz w tle to w porownaniu do meczow pilki noznej komentowanych przez Borka to miod dla uszu.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

barto142
barto142 06.06.2026, 14:02:22 via Wykop
  • 7
@Siebentausendzweihundertvier: spokojny komentarz to jest w snookerze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
barto142
barto142 06.06.2026, 13:52:20
  • 4
Co tutaj za hejty? Niby tak ruska naszą ciśnie a jest 2:2. Mecz się rozkręca i mimo wszystko jest bardzo wyrównany.
Majeczka już osiągnęła sukces meldując się w finale startując z kwalifikacji a wygrana będzie nadzwyczajną historia.
Nie rozumiem jak tutaj można naszej nie dopingować
#tenis
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bluehead
bluehead
06.06.2026, 13:52:54 via Android
  • 1
@barto142: tępe chuje I tyle
  • Odpowiedz
carver
carver
06.06.2026, 13:53:07 via Wypiek
  • 0
@barto142 byłoby git jakby było 6:0, 6:0

A nie czekaj, wtedy to przeciwnik by nie dowiózł xD

Polski kibic to kibel
  • Odpowiedz
Nogisz
Nogisz
06.06.2026, 13:47:13
  • 1
od kiedy ruskich nike sponsoruje?

#tenis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

barto142
barto142 06.06.2026, 13:48:57 via Wykop
  • 0
@Nogisz: a czy w ogóle kiedykolwiek przestał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kornik885
Kornik885
Kornik885
06.06.2026, 13:43:40
  • 0
Nie no, nie ma szans, Mirra ma tenisa w genach, a polska karlica co najwyżej potencjał do zbierania szparagów u Niemca
#tenis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

barto142
barto142 06.06.2026, 13:44:37 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
barto142
barto142 06.06.2026, 13:43:43
  • 3
Te serwisy póki co strasznie wyglądają. Ruska i mocniej i bez podwójnych błędów.
Liczę na duże zmiany wraz z upływem minut ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

y_paul
y_paul
y_paul
06.06.2026, 13:40:11
  • 1
Tusk się wypowiedział o Mai i od razu c-----o idzie gra ehhh... #tenis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

barto142
barto142 06.06.2026, 13:40:59 via Wykop
  • 0
@y_paul: no no ( ͡° ͜ʖ ͡°) widać przede wszystkim że są nerwy
  • Odpowiedz
barto142
barto142 05.06.2026, 14:33:20
  • 0
Jestem nowy na #gielda
Lepiej kupić akcje Modivo czy Dino?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jamniki2
Jamniki2
05.06.2026, 14:34:47 via Wykop
  • 1
@barto142: najlepiej xtb podobno bedom rosnąć
  • Odpowiedz
naMontBlanc
naMontBlanc
05.06.2026, 14:50:31 via Wykop
  • 0
@barto142: dino a na druga nozke se kup modivo
  • Odpowiedz
Najmienkszy_puszkarz
Najmienkszy_puszkarz
04.06.2026, 17:28:24
  • 45
Ale to jest p------e w kilka dni jej życie zmieniło się o 180 stopni.
#tenis
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

barto142
barto142 04.06.2026, 17:54:52 via Wykop
  • 0
@Najmienkszy_puszkarz: u mnie o 360
  • Odpowiedz
barto142
barto142 04.06.2026, 16:28:41
  • 5
Maja z 114 miejsca w rankingu gra świetny tenis i miecie każdego kto stanie jej na drodze.

Nikt tego nie oczekiwał, każdy potrzebował.
#tenis
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

barto142
barto142
Autor
04.06.2026, 16:37:47 via Wykop
  • 0
@6456475577677: no ale kto się spodziewał takich wyników Mai w tym turnieju?
Po kontuzji ma się świetnie. Wróciła silniejsza, nerwy też ma dużo mocniejsze niż Hurkacz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Hissis
Hissis
04.06.2026, 07:19:47
  • 8
umówiłem się z okresem na 9 ale się spóźnia
często też tak macie? Co robić w takiej sytuacji?
z fartem
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

barto142
barto142 04.06.2026, 08:27:26 via Wykop
  • 2
@Hissis: a wystarczyłoby wzór zastosować
barto142 - @Hissis: a wystarczyłoby wzór zastosować

źródło: 1000009467

Pobierz
  • Odpowiedz

1819

SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!

SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!

Po niesamowitym starciu z Anną Kalinskaya - Maja wygrywa mecz i przechodzi do półfinału turnieju gdzie zmierzy się z Aryną Sabalenką

okoboji
z
meczyki.pl
dodany: 03.06.2026, 11:05:49
  • 176
  • #
    tenis
  • #
    sport
  • #
    mecz
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
barto142
barto142 03.06.2026, 11:28:20 via Wykop
  • 6
@jan_ush: Kobiety grają max 3 sety
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.09.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 21.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.03.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 30.05.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking