Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MadMan1

MadMan1

Dołączył 9 mies. temu
  • Obserwuj

To konto jest obecnie zbanowane.

  • Akcje 2325
  • Znaleziska 1612
  • Mikroblog 713
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5

1327

Doniesienia o lekarzu milionerze. NFZ wszczyna kontrolę w szpitalu w Warszawie

Doniesienia o lekarzu milionerze. NFZ wszczyna kontrolę w szpitalu w Warszawie

Departament Kontroli Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia wszczął w poniedziałek kontrolę w Warszawskim Szpitalu Południowym - dowiedziała się Wirtualna Polska. To reakcja funduszu na doniesienia medialne o pracy koordynatora SOR w tym szpitalu, lekarza Dawida Kacprzyka, który jest również warszawsk

airaG
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 15.06.2026, 12:44:48
  • 95
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    nfz
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    afera
MadMan1
MadMan1 16.06.2026, 12:34:19 via Wykop
  • -1
@761761761: badzmy szczerzy. W wiekszosci afer to ktos powiazany z KO i to nie przypadek. Kazdy normalny widzi jaka jest ta partia i oni sa porownywalni do konfederacji. Koń trojanski niszczacy wszystko na swej drodze. Nikt normalny nie moze na nich glosowac tudzież być w KO. Nikt kto ma jakąkolwiek moralność. Nie znam normalnej, milej, zyczliwej osiby glosujacej na KO. Zawsze to jakis cwaniak, grub, cham, dwulicowiec, cynik.
MadMan1
MadMan1 18.06.2026, 07:48:28 via Wykop
  • 1
@SanczoPansa112: u połowy z nich jestem na czarnej liście. Prawda ich boli :D ich nie interesuje prawda, kierują się emocjami.

1795

lekarz-milioner z Koalicji Obywatelskiej zrobił osobny, luksusowy system dla zna

lekarz-milioner z Koalicji Obywatelskiej zrobił osobny, luksusowy system dla zna

błyskawiczne przyjęcia, wykonywanie pakietów kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu badań w bardzo krótkim czasie. Wszystko to dla polityków Koalicji Obywatelskiej i ich rodzin.

dwaplusdwatocztery
z
donald.pl
dodany: 17.06.2026, 18:50:51
  • 121
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    ciekawostki
  • #
    polityka
MadMan1
MadMan1 18.06.2026, 03:28:59 via Wykop
  • 0
@Doomie87: chlopie, ja nie pamietam zeby zapisu bylo tyle afer w tak krotkim czasie. No i prawdziwych afer a nie takich ktore niemieckie media pompowaly a sie okazywalo ze to naciagane. Za KO to jest prawie codziennie nowa gruba afera a i tak polowy media nie mówią. Dopiero co kilometrówki byly. Tak, z KO też politycy są na liscie. Wy jestescie niemozliwi z tą krotką pamięcią. Jak cos to Tusk
MadMan1
MadMan1 18.06.2026, 05:11:33 via Wykop
  • -1
@kszaku: po prostu te Klodzko, te afery nowe pokazują jaka jest wladza

797

Moja mama mogła żyć, ale nie było dla niej miejsca [na OIMIE]

Moja mama mogła żyć, ale nie było dla niej miejsca [na OIMIE]

Pamiętaj, miejsce jest dla ludzi z PiSu. Nie dla ciebie i twoich bliskich. "Jak twierdziła, za każdym razem, gdy placówka, gdzie była hospitalizowana jej matka, pytała legnicki szpital o miejsce, dowiadywała się, że miejsca na OIOM-ie nie ma." Prokuratora Ziobry nie chciała zająć się sprawą...

Sabr
z
tvn24.pl
dodany: 17.06.2026, 17:32:47
  • 127
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    pis
MadMan1
MadMan1 17.06.2026, 18:50:28 via Wykop
  • 156
czekaj, KO probuje zwalic obecną sytuacje na PiS? XD ten rzą to je*any mem
  • 23
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MadMan1
MadMan1 17.06.2026, 19:09:00 via Wykop
  • -1
@3g4w4re3ewedw: dokładnie, sluszna uwaga.
MadMan1
MadMan1 17.06.2026, 19:10:07 via Wykop
  • 0
@KurnikoweKuriozum: stary, porownujesz jakies c-----e nie trafione inwestycje do jawnych defraudacji jak z KPO? No i ta skala. 70 mln vs 5 mld wsadzone w tvp w likwidacji.
MadMan1
MadMan1 17.06.2026, 19:17:53 via Wykop
  • -2
@KurnikoweKuriozum: to nadal ch*j przy KO. Zje*ana inwestycja i grosze przy KO, ale w ogole beka z Ciebie ze mi tu z pisem wyjezdzasz ktorym gardze tylko nie co mniej niz KO czy konfą XD w ch*ju mam tych szkodnikow, srają na ciebie a ty że czekolada leci i ich bronisz
MadMan1
MadMan1 17.06.2026, 19:35:59 via Wykop
  • -4
@Qullion: ale sku**** to co piszesz i manipulacja. Nadzwyczajna sytuacja czyli wojna na Ukrianie sprawila, ze Polska nie mogla przyjac tych dawek szczepionek bo to poszloby do kosza. Chcieli dobrze, z-----i i to fakt, ale probowali wygrac w sadzie by nie placic. Sad o-----l maniane. Do KO ktore rozdaje hajsy na jachty, tvp w likwidacji, ma poslow ktorzy sa podejrzani o lapowki i przekręty typu Polnord to nawet nie ma
MadMan1
MadMan1 17.06.2026, 19:38:13 via Wykop
  • -4
@KurnikoweKuriozum: i ja mam. Wyje*albym ten POPiS pie**olony w cholerę. Niestety obok jeszcze mamy konfę. Każdy chce nas wycisnąć a debile im przyklaskują tak jak kolega wyzej
MadMan1
MadMan1 17.06.2026, 20:24:06 via Wykop
  • -1
@KurnikoweKuriozum: dzięki i wzajemnie (już Cię tuskolub jakiś zminusował, pewnie za "symetryzm" XD)
MadMan1
MadMan1 17.06.2026, 20:32:55 via Wykop
  • 0
@Nie_jestem_robotem_69: haha dokładnie, zawsze można na nich liczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
MadMan1
MadMan1 17.06.2026, 20:33:19 via Wykop
  • -1
@kotkameleon: czy to coś zmienia? Poszkodowani są realni.

358

Deweloperzy już nie sprawdzą twojej działki bez wiedzy i zgody. Do tej pory mogli to robić

Deweloperzy już nie sprawdzą twojej działki bez wiedzy i zgody. Do tej pory mogli to robić

Gminy dostały dwa dodatkowe miesiące. Prezydent Karol Nawrocki podpisał 11 czerwca 2026 r. nowelizację ustawy o planowan

starnak
z
bezprawnik.pl
dodany: 16.06.2026, 12:42:31
  • 37
  • #
    polska
  • #
    deweloper
  • #
    budownictwo
  • #
    dzialki
MadMan1
MadMan1 16.06.2026, 19:15:34 via Wykop
  • 17
i co, jednak Nawrocki podpisuje normalne ustawy wbrew propagandzie niemieckich mediów
  • 16
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MadMan1
MadMan1 16.06.2026, 20:14:47 via Wykop
  • -13
@Oleslaw20: w przeciwienstwie do polityko i wyborcow KO druga strona nie klamie że czasem sie cos dobrego nie zdazy. My akurat nie jestesny tacy glupi by tak perfidnie klamac. Potwierdzacie to o czym jest od dawna mowa. KO bedzie tobic normalne ustawy, prezydent podpisze.
MadMan1
MadMan1 16.06.2026, 20:28:19 via Wykop
  • -10
@JestemKaspi: tych przebieglych skur****** trzeba sprawdzać skrupulatnie. Poza tym podrozowal i mial inna robotę. Nie jest na kazde skiniecie. To nie Trzaskowski.
MadMan1
MadMan1 16.06.2026, 20:45:06 via Wykop
  • -4
@PanDeMia: rząd chyba dał już prawie 5 mld na tvp od 2023 z tego co czytam. No to ładnie w chu*a zrobili wyborców debili. Byleniepisy wytrzymają.
MadMan1
MadMan1 17.06.2026, 03:14:33 via Wykop
  • -6
@JestemKaspi: ale afery KO pasują Wam wyborcom chyba bardziej niż te ustawy dobre raz na ruski rok co?
MadMan1
MadMan1 17.06.2026, 12:12:35 via Wykop
  • -2
@fonderal: wszystko można zweryfikować
MadMan1
MadMan1 17.06.2026, 19:19:21 via Wykop
  • -1
@FeyNiX: KO na nich sra sraczką, a oni że czekolada leci. Niemcy to zrobiły kawał dobrej roboty mając tyle propagandowych mediów. Szkoda, że normalni inteligentni ludzie muszą żyć z tymi półgłówkami w jednym kraju.

858

W Polsce mamy do czynienia z anomalią kontrwywiadowczą

W Polsce mamy do czynienia z anomalią kontrwywiadowczą

Jesteśmy jedynym średniej wielkości państwem dysponującym armią o dużej sile ognia, którego służby od 35 lat nigdy nie znalazly kreta we wlasnych szeregach. Dlaczego nie możemy namierzyć agentury w służbach specjalnych wyjaśnia były oficer ABW zajmujący się rosyjskimi służbami.

Dorodny_Wieprz
z
rp.pl
dodany: 17.06.2026, 12:39:30
  • 115
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    sluzby
  • #
    polska
MadMan1
MadMan1 17.06.2026, 18:52:41 via Wykop
  • 4
@Ch4d: wystarczy posłuchać Sumlińskiego. Sami znajomi Tuska z PRL to już historia na dobry kryminał
MadMan1
MadMan1 17.06.2026, 18:53:50 via Wykop
  • 6
Najgorsze jest to, że Wałęsa i reszta tej kliki powstrzymali prawdziwą reformacją. Dzięki temu dziś mamy karton
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

257

Przeprasza po ataku na Stanowskiego. "Puściły mi nerwy"

Przeprasza po ataku na Stanowskiego. "Puściły mi nerwy"

Agata Jagodzińska z KAS przeprosiła za swój emocjonalny wpis pod adresem Krzysztofa Stanowskiego z Kanału Zero.

Roess
z
msn.com
dodany: 17.06.2026, 04:26:34
  • 145
  • #
    polityka
  • #
    stanowski
  • #
    kanalzero
  • #
    skarbowka
  • #
    patologiazewsi
MadMan1
MadMan1 17.06.2026, 18:49:09 via Wykop
  • -2
@Hi_Lo_Hi: skoro tak oceniasz Stanowskiego, to kim są przy nim takie gwiazdy jak Tusk, Sikorski, Koń itd?
vZGLSjkzfn
vZGLSjkzfn
17.06.2026, 17:42:35
  • 7
#polityka
vZGLSjkzfn - #polityka

źródło: 8awKr2Q5Cof43rSOu2BalhyQmE0B8Ron

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MadMan1
MadMan1 17.06.2026, 17:44:49 via Wykop
  • 3
@vZGLSjkzfn: tusk zaskoczenia, wiedziałem że będą afery, ale tego się nie spodziewałem. I tak najgorsze przed nami. Połążą NFZ i sprywatyzują.
  • Odpowiedz
Marcinnx
Marcinnx
17.06.2026, 17:38:57
  • 2
Portugalia usypia

no, faktycznie! akurat mi się ziewało xD

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MadMan1
MadMan1 17.06.2026, 17:39:25 via Wykop
  • 1
@Marcinnx: haha to bylo dobre xd
  • Odpowiedz

331

Rząd osłabi polskich eksporterów w starciu z ukraińską konkurencją

Rząd osłabi polskich eksporterów w starciu z ukraińską konkurencją

Rząd przyjmuje dziś projekt ustawy o podatku od nadmiarowych zysków na rynku paliw. To nie tylko nowa danina, w dodatku działająca wstecz. Najpoważniejszy problem leży gdzie indziej podatek obejmie również marże ze sprzedaży paliw za granicę, w tym głównie na rynek ukraiński.

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 16.06.2026, 10:11:25
  • 56
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    energetyka
MadMan1
MadMan1 17.06.2026, 17:13:29 via Wykop
  • 1
Dalej głosujcie na KO, to jeśli wygrają następna kadencję to już nie będzie co zbierać. Już po tej rozwój spowolnił, długów już nigdy nie spłacimy, inwestycji ZERO
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

598

Komisja Europejska kapituluje przed wydawcami w sprawie Stop Killing Games.

Komisja Europejska kapituluje przed wydawcami w sprawie Stop Killing Games.

Komisja nie będzie zmieniać prawa. Pomimo sukcesów organizatorów, zebrania 1.3 mln podpisów, płomiennych wypowiedzi w europarlamencie, koalicji ze wszystkich stron politycznych, to urzędnicy w Komisji uznali że poprzestaną na zachęcaniu do współpracy. U lobbystów strzelają właśnie korki od szampana.

planarize
z
ec.europa.eu
dodany: 16.06.2026, 18:58:55
  • 72
  • #
    stopkillinggames
  • #
    gry
  • #
    steam
  • #
    playstation
  • #
    polityka
  • #
    pcmasterrace
MadMan1
MadMan1 17.06.2026, 17:08:53 via Wykop
  • 1
@LukasVanEldzej: wyborcy KO nie mają żadnych oczekiwań
Gekon77
Gekon77
Gekon77
17.06.2026, 12:26:44
  • 0
#dentysta #stomatologia jak to jest z usuwaniem zębów na NFZ, warto czy lepiej iść prywatnie?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MadMan1
MadMan1 17.06.2026, 12:27:20 via Wykop
  • 1
@Gekon77: zależy u kogo. U dobrego warto, ale dlugo czekasz
  • Odpowiedz
MadMan1
MadMan1 17.06.2026, 12:44:46 via Wykop
  • 1
@Zaklad_Gospodarki_Odpadami: a możliwe że tak. Zależy czy kolega chce usunąć ósemki czy inne zęby. Ale chyba inne to tak, to wtedy można powiedzieć że boli.
  • Odpowiedz
MadMan1
MadMan1 17.06.2026, 12:57:06 via Wykop
  • 1
@Gekon77: to znajdz tylko kogos kto ma dobre opinie. Roznie z tymi opiniami bywa ale warto najlepiej do faceta. I skad wiesz ze do wyrwania? Najpoerw przeswietlenie zrobią pewnie chyba ze bardzo Ci zalezy na wyrwaniu to nie wiem.
  • Odpowiedz
S_mirabilis
S_mirabilis
17.06.2026, 12:26:38
  • 0
Kurcze ,wykopki zwykle nie mam problemu z ogarnięciem swoich spraw medycznych i urzędowych.
Ale jest taka sprawa ze od tygodnia zmagam się z pewnym urazem,a jutro kończy mi się zwolnienie lekarskie. No I mam zamiar iść do lekarza i wprost powiedzieć że chciałbym przedłużenia zwolnienia, bo mnie nadal boli,a pracuje fizycznie.Fakt poprawiło mi się po lekach, ale nadal boli przy pewnych ruchah.

Jak lekarz może zareagować na to że chcę dalszego zwolnienia.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MadMan1
MadMan1 17.06.2026, 12:28:04 via Wykop
  • 1
@S_mirabilis: zalezy od lekarza. Jak spoko to da normalnie l4
  • Odpowiedz
MadMan1
MadMan1 17.06.2026, 12:43:35 via Wykop
  • 1
@S_mirabilis: idź. Mow wprost co Cię sprowadza, że pracujesz ciężko fizycznie i nie dasz rady a nie ma lżejszych stanowisk czy coś. W lekarza obowiązku jest się nad Tobą pochylić. Może wysłać na dodatkowe badania żeby sprawdzić czy coś poważniejszego nie dolega ale wcześniej dopyta pewnie co sie jeszcze dzieje. Będzie dobrze.
  • Odpowiedz
MadMan1
MadMan1 17.06.2026, 12:51:16 via Wykop
  • 0
@S_mirabilis: no to lipa. To idź i tyle, nie spróbujesz to się nie dowiesz. A w zwiazku z tym tym bardziej masz szansę że spokojnie dostaniesz.
  • Odpowiedz

1

Kolejna afera KO. Politycy KO uprzywilejowani na SOR-ze Szpitala Południowego

Kolejna afera KO. Politycy KO uprzywilejowani na SOR-ze Szpitala Południowego

W Warszawskim Szpitalu Południowym miała funkcjonować nieformalna, szybsza ścieżka przyjęć dla polityków Koalicji Obywatelskiej oraz członków ich rodzin. Zarzuty przedstawia portal Zero.pl, który twierdzi, że dysponuje dokumentacją medyczną oraz relacjami pracowników placówki.

MadMan1
z
rp.pl
dodany: 17.06.2026, 12:49:59
  • 1
  • #
    polityka
  • #
    polska

414

Streamer we Francji chciał udowodnić, że nie ma niebezpiecznych dzielnic

Podczas streama na kicku streamer w pierwszej imigranckiej dzielnicy do której pojechał w Marsylii od razu po wyjściu z taksówki został zaatakowany przez grupkę imigrantów i musiał uciekać. Na reddicie w tym temacie już komentarze zablokowane. XD

MadMan1
z
reddit.com
dodany: 16.06.2026, 12:55:56
  • 62
  • #
    polityka
  • #
    francja
  • #
    bekazlewactwa
MadMan1
MadMan1
Autor
16.06.2026, 19:25:38 via Wykop
  • 5
@eSUBA94: gdy wygrywa, to też demolują jak coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
MadMan1
MadMan1
Autor
16.06.2026, 19:26:21 via Wykop
  • 5
@Almagest: wiesz, oprócz tego te nagranie ma też dźwięk ;)
MadMan1
MadMan1
Autor
16.06.2026, 19:26:40 via Wykop
  • 1
@Wyemancypowanykalafiorek: cała Francja nią jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
MadMan1
MadMan1
Autor
16.06.2026, 20:59:22 via Wykop
  • 1
@incar: jeszcze zakopuje
MadMan1
MadMan1
Autor
16.06.2026, 21:07:49 via Wykop
  • 5
@ipkis123: tak sie sklada ze w Krakowie bywam czesto bo mam godzinke drogi, imprezuje, wlocze sie w nocy. Bywalem tez na dluzej bo kuzyn tam mieszkal kilka lat. Nie wiem jaka czesc Krk masz dokladnie na mysli. Ja wiem, ze tam sa jakies grupy przestepcze jak wszedzie, ale nie tak ze nie mozna w nocy gdzies chodzic. Jak sie ma pecha to wszedzie mozna zle trafic, ale to wyjatek a
MadMan1
MadMan1
Autor
17.06.2026, 05:41:01 via Wykop
  • 0
@P4ncak3: "prowokacja" xD zajebista Francja. 2026 i nie możesz z kamerą wjechać do miasta, bo Cię zabiją jak w jakiejś afryce, no kur*a nie wierzę...
MadMan1
MadMan1
Autor
17.06.2026, 07:40:23 via Wykop
  • 0
@P4ncak3: lekko
MadMan1
MadMan1
Autor
17.06.2026, 07:59:36 via Wykop
  • 0
@lewoprawo: nawet hejto ma swojego wokolisa, typ trzyma z tamtejszymi i robią z hejto swoje siedlisko hejtu. Dlatego tam usunalem konto, nie dalo sie tam przebywac.

398

Tusk odkrywa karty. Foxconn wejdzie za Intela w fabrykę półprzewodników

Tusk odkrywa karty. Foxconn wejdzie za Intela w fabrykę półprzewodników

Polska szykuje jeden z największych projektów przemysłowych ostatnich lat. Premier Donald Tusk ogłosił, że po wakacjach mają zostać sfinalizowane rozmowy z tajwańskim gigantem Foxconn dotyczące budowy fabryki półprzewodników w miejsce Intela oraz wielkiego hubu elektromobilności w Jaworznie.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 16.06.2026, 09:27:57
  • 142
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    polityka
MadMan1
MadMan1 16.06.2026, 18:55:02 via Wykop
  • -1
Zaorali Intel, a teraz niby sami doprowadzili do jakiejś nowej inwestycji?
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MadMan1
MadMan1 17.06.2026, 07:43:15 via Wykop
  • 0
@Bill_Bohater_Galaktyki: miał byc, KO doszlo do wladzy i mie ma. Jak cpk, atom, izera, terminal itd.
MadMan1
MadMan1 17.06.2026, 07:43:47 via Wykop
  • -1
@Bill_Bohater_Galaktyki: 3 agencje nam rating obnizyly za KO to kto by tu inwestowal? Jakas mniejsza firma okej, ale na taką skalę jak Intel chciał to się już tu nikt nie zdecyduje. Przeciez jedna z znanych marek technologicznych tez porzucila nową inwestycję. Uciekają za granicę. Nasz rzad jest nieprzewidywalny. Widzimy co sie dzieje aktualnie.

323

Niemcy grożą Rosji uderzeniem

Niemcy grożą Rosji uderzeniem

"Jesteśmy gotowi" - oświadczył dowódca niemieckich sił powietrznych. W przypadku ataku na państwa bałtyckie siły Sojuszu mogą uderzyć w obwód królewiecki, Półwysep Kolski, Petersburg, a także na Morzu Czarnym, gdzie stacjonuje rosyjska flota.

Endrula83
z
polsatnews.pl
dodany: 16.06.2026, 05:11:12
  • 94
  • #
    rosja
  • #
    nato
  • #
    geopolityka
  • #
    usa
  • #
    militaria
  • #
    wojna
MadMan1
MadMan1 16.06.2026, 15:22:33 via Wykop
  • -9
@PolakRodakAfrykaner: ta, z Merkel która w 2014 namawiają Ukrainę by się nie bronili i oddali Krym... już ktoś to łyka.
MadMan1
MadMan1 16.06.2026, 18:07:11 via Wykop
  • -9
@fervi: rządzi jak rządzi. Wykonuje czyjeś rozkazy. Jak znany znany nam D. T ( ͡° ͜ʖ ͡°)
MadMan1
MadMan1 16.06.2026, 18:09:38 via Wykop
  • -4
@LordAxe82: ale czaisz że to teatr? Schroeder bekę z tego ma.
MadMan1
MadMan1 16.06.2026, 18:26:35 via Wykop
  • -2
@LordAxe82: ja akurat nie minusowałem, ale tuskolubni na pewno tak. Ostatnio tuskodebil pisał, że wojna moglaby trwac jeszcze 5 lat zeby zginelo wiecej ruskich. Napisalem ze jestem za tym by ruscy dostali w pi*de, ale jak widze ilu ludzi na Ukrainie ginie to wolalbym koniec wojny to mnie sku*iel wyzwal od miszki. To tacy debile, że albo 0 albo 1, nie ma nic poniedzy dla tych tuskowych ****
MadMan1
MadMan1 16.06.2026, 18:28:36 via Wykop
  • -2
@SanHardDrive: przyjaciel ktory probuje przekupywac polskich naukowcow by sabotowali swoj kraj? no zajebiscie xd
MadMan1
MadMan1 16.06.2026, 18:47:56 via Wykop
  • 4
@editores: https://natemat.pl/570266,dr-chocian-werbowany-przez-niemiecki-wywiad
Poczytaj sobie. Nawet ABW się tym zajęło, ale jakoś cisza więc pewnie zaorane ze strachu. Niemiecki wywiad próbował werbować polskich naukowców by strajkowali przy strategicznych inwestycjach w Polsce. Znany dr. Chocian to nagłośnił.
"Dr Grzegorz Chocian to jeden z czołowych ekspertów, którzy w sprawach zmian klimatu wypowiadają się po prawej stronie politycznej barykady. Jego poglądy dla wielu od dawna są kontrowersyjne, ale hydrobiolog nigdy nie wywołał takich emocji,
MadMan1
MadMan1 16.06.2026, 19:34:50 via Wykop
  • -2
@LordAxe82: nie wiem kto to silniczek, bo uzywane sa przez jedna i druga stronę i widze to od niedawna XD nie martw sie, ustawimy tuskarzy do pionu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ps sprawdzilem co to silniczek, ale nie wiem czemu jeden z nich mi kiedys tak napisal xD mikro jest nimi zaje*ana, tam juz nie ma miejsca na inne poglady ;)
MadMan1
MadMan1 16.06.2026, 20:15:19 via Wykop
  • 0
@marqsk: tak jakby wczesniej rządziła. Wykonywala rozkazy, teraz robi nastepca.

711

DZIAŁACZ KO krzyczał o biedzie. Dziś ma Porsche. Dawid Kacprzyk rozbił bank!

DZIAŁACZ KO krzyczał o biedzie. Dziś ma Porsche. Dawid Kacprzyk rozbił bank!

Ponad półtora miliona złotych zarobku w rok, Porsche Panamera w garażu i niespełna 30 lat na karku. To nie jest scenariusz kolejnego filmu o Wilku z Wall Street, ale oficjalne oświadczenie majątkowe Dawida Kacprzyka do niedawna szefa młodzieżówki Platformy Obywatelskiej (Nowa Generacja) i radneg

jacek-derek
z
youtube.com
dodany: 15.06.2026, 17:47:02
  • 44
  • #
    krowoderska
  • #
    rynekkrowoderski
  • #
    lekarze
  • #
    zarobki
  • #
    pracbaza
  • #
    polityka
MadMan1
MadMan1 16.06.2026, 19:17:07 via Wykop
  • 0
@Koczi_92: jakbyś "zarobił" za nic 1.6 mln i kupił Porsche, to jest to wymowne i słusznie nagłośnione. Jakby to zainwestował w coś pożytecznego, dobrego to nie świadczyłoby aż tak o wyrachowaniu jak kupując sobie Porsche. Jesteś socjopatą, że tego nie rozumiesz?

4170

W trakcie dyżurów występował w telewizji i sesjach rady dzielnicy

W trakcie dyżurów występował w telewizji i sesjach rady dzielnicy

Tak zarabia się 1.6 miliona złotych rocznie jeśli jest się lekarzem i radnym PO: Wizyty w telewizji, udział w sesji rady dzielnicy oraz polityczne spotkania wszystko w dniach, w których pełnił dyżury.

eMWu12
z
zero.pl
dodany: 15.06.2026, 06:43:11
  • 420
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    wydarzenia
MadMan1
MadMan1 15.06.2026, 12:58:38 via Wykop
  • -1
@citizenUSA: dokladnie. Zwykle ludzkie ***** na nich glosuja. Nie znam dobrej osoby ktotra by oddala na nich glos
MadMan1
MadMan1 15.06.2026, 12:58:52 via Wykop
  • 1
@uzyt1: nie zajmie. KO jest reżimem.
MadMan1
MadMan1 15.06.2026, 12:59:47 via Wykop
  • -1
@maczeta31: dokladnie ku*wa tak. Też to zauwazylem.
MadMan1
MadMan1 15.06.2026, 13:00:05 via Wykop
  • -3
@Wouxus: tylko za czasow KO
MadMan1
MadMan1 15.06.2026, 16:42:40 via Wykop
  • -6
@bboymc: inflacja za pisu? Widziales inflacje w niemcach w tym czasie? Wcale duzo nie mniejsza XD musicie sie posuwac do manipulscji i kalmstw, to jest ta roznica.
MadMan1
MadMan1 15.06.2026, 17:00:53 via Wykop
  • -5
@bboymc: wlasnie. I wlasnie dlatego bylismy stawiani za wzor. Bo porownujac z najbogatsza gospodarka swiata nie odstawalosmy jakos bardzo. Jeszcze zaliczylismy wzrost pkb.
MadMan1
MadMan1 16.06.2026, 16:54:15 via Wykop
  • -2
@bboymc: no jasne, dlatego tysiące osób traci pracę, dług publiczny 30 letni podwojony! w 3 lata, zero inwestycji, jadą na dorobku pisu. Fajnie jest. Bezrobocie rośnie, 3 agencje ratingowe daly nam wynik negatywny. Kraj wyglada po 3 latach jak po wojnie
MadMan1
MadMan1 16.06.2026, 17:22:48 via Wykop
  • -2
@bboymc: haha, najlepiej na fakty napisać za dużo republiki. Wszystko co napisałem jest faktem, do zweryfikowania nawet na rządowych stronach. Kto i gdzie masowo zatrudnia? Akurat mam w IT mnóstwo znajomych i to w wielkich korpo i małych, nadal trwają zwolnienia. Nie wiem gdzie te nowe projekty, ale spoko. U mnie w sercu przemysłu Polski ludzie tracą prace co chwilę. Projektów ubywa, klienci odchodzą za granicę. Nawet do Włoch! To
MadMan1
MadMan1 16.06.2026, 13:26:43
  • 1
"Czy to, że Gizela Jagielska od zastrzyków śmierci aplikowanych w dziecięce serca, a także Magdalena Hajduk - właścicielka dużego przydomowego cmentarza dziecięcego, jak również Dawid Kacprzyk, rekordzista Europy Środkowo - Wschodniej w lekarskich zarobkach, są gorącymi zwolennikami Jerzego Owsiaka, zwiększa Wasze zaufanie do WOŚP?"
Do tego można dorzucić wielu innych. To nie przypadek, że są tak mocno złączeni z KO, WOŚP. To się samo komentuje, jacy ludzie patrzą w stronę tej partii.
MadMan1 - "Czy to, że Gizela Jagielska od zastrzyków śmierci aplikowanych w dziecięce...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-16 150536

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MadMan1
MadMan1
Autor
16.06.2026, 13:32:06 via Wykop
  • 0
@SaperX: jakby sie okazalo ze sadownicy lubią pis czy inne partie i prawicę to wtedy bys szczuł :) już media by zadbały o odpowiednią propagandę, a historia pamieta jak zwolennicy KO robili sobie jechanie po wielu grupach spolczenych ktore protestowaly przeciw KO.
  • Odpowiedz
MadMan1
MadMan1
Autor
16.06.2026, 13:46:36 via Wykop
  • 0
@SaperX: wiesz, to ze znasz pojecie projekcja nie oznacza ze mozesz go uzywac w kazdym momencie. Historia nie potwierdza tego co mi zaruzcasz, gdyz nikt poza KO i mediami promujacymi KO nie robil nigdy akcji zorganizowanych na pewne grupy spoleczne. Piszesz skrotami, co robisz z zaoszczedzonym czasem? To juz moj brak polskich liter mniej kole w oczy.
  • Odpowiedz
MadMan1
MadMan1
Autor
16.06.2026, 13:57:28 via Wykop
  • 0
@thorgoth: akurat to bylo dobre referendum a znowu KO i media wam powiedzialo jak macie glosowac. Serio. Doalownie media wam dyktuja co macie robic. To jest piekny przyklad i dzieki za przytoczenie. Doslownie o tym piszę. Na każda sprawe niewygodną KO jest doslownie nagonka. Badz sam przed sobą szczery. Mozesz nienawidziec drugiej strony, masz prawoz rob jak chcesz. Ale spojrz na to ze jest dosłownie tak jak pisze i to
  • Odpowiedz
MadMan1
MadMan1
Autor
16.06.2026, 15:14:24 via Wykop
  • 0
@thorgoth: masz iq wykałaczki. Na jakiej podstawie wysnules wnioski, ze popieram prawicę? Ze jesten religijny? W ogole to co piszesz to taki belkot że serio jest to aż smutne. Fikolki takie, ze chyba sami koledzy z wykopu po stronie KO sie wstydzą.
  • Odpowiedz
MadMan1
MadMan1
Autor
16.06.2026, 15:36:14 via Wykop
  • 0
@thorgoth: wiesz, to że Twoje funkcje poznawcze są na tak niskim poziomie nie oznacza, że ludzie wokół Ciebie nie zbierają żniwa Twojej głupoty. Jakbyś mądrych słów nie używał, wypadałoby jednak dostosowywać je do rzeczywistości. Na prawdę jest mi Ciebie szkoda, bo musisz być bardzo męczący przez co raczej ciężko przebywać z Tobą w towarzystwie. Dlatego od wielu lat zastępujesz je wykopem.
  • Odpowiedz
MadMan1
MadMan1
Autor
16.06.2026, 16:52:43 via Wykop
  • 0
@thorgoth: jest, pękłeś xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

MaxKolanko

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.01.2026

    Komentator
  • Kałasznikow
    od 26.01.2026

    Kałasznikow

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking