Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Glimpse0fTheFuture

Glimpse0fTheFuture

Dołączył 8 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5341
  • Znaleziska 765
  • Mikroblog 4576
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 24
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture 14.06.2026, 20:47:54
  • 3
czy dziewczyny lubią żarty i kupie, bąkach i defekacji? Bo mnie one bawią xD Mam 26 lat.

#rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechamaru
Mechamaru
14.06.2026, 20:48:37 via Wykop
  • 11
@Glimpse0fTheFuture: Jak chad opowiada, to tak
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture 14.06.2026, 09:02:26
  • 1
Hej, mam na różnych kontach około 150 000 złotych, pracuje w AR w korpo, zarabiam 7500 złotych netto, ale mam w życiu inny cel.

Mam 26 lat i chciałbym zostać pilotem liniowym. Łączny kosz szkolenia ATPL i wyżywienia oraz zakwaterowania by w ogóle móc się ubiegać o pracę pierwszego oficera wynosi około 300 000 - 400 000 złotych. Nie ukrywam, że to dla mnie duża kwota, ale chciałbym zrealizować swoje zawodowe marzenie i
Glimpse0fTheFuture - Hej, mam na różnych kontach około 150 000 złotych, pracuje w AR ...

źródło: image

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture
Autor
14.06.2026, 09:06:37 via Wykop
  • 0
@KreZUSik: chyba aż tak źle nie jest. Przede mną byłoby ponad 30 lat pracy zawodowej. Szmat czasu.
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture
Autor
14.06.2026, 09:37:12 via Wykop
  • 0
@popo_von_kox: specyficzna specyficzną, każda praca ma wady i nie zawsze jest w życiu różowo. Ale mnie męczy robota w korpo.

Zastanawiałem się nad bartolinii czy lotem szczerze mówiąc. Mają program od zera to Frozen atpl. Można zrobić licencję w 2 lata, a realistycznie to pewnie do 3 lat.
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture
Autor
14.06.2026, 11:18:45 via Wykop
  • 0
@popo_von_kox: Ale to nie jest tak, że wpłaca się od razu 300 000 zł, a przynajmniej nie w tych szkołach co podałem, bo dokładnie czytałem ich broszury. Płaci się w ratach, za każdy pojedynczy element szkolenia.

Jak się nie uda, to stracę jedynie część z tych pieniędzy, a ja wrócę znowu do biura. Modular training jest tańszy, ale też wszystko dłużej zajmuje.
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture
Autor
14.06.2026, 11:24:01 via Wykop
  • 0
@popo_von_kox: a kiedy znalazłeś pracę w linii? 2021,2022?
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture
Autor
14.06.2026, 15:04:35 via Wykop
  • 0
@y0ss4r14n: czy linie nie wolą jednak kandydatów po takich szkołach jak bartoilini itd? Celem nie jest zrobienie papierów samych w sobie tylko dostanie się do linii na prawy portfel.
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture
Autor
14.06.2026, 20:06:07 via Wykop
  • 0
@xmas78: Gratki dla kolegi! Ale tak, bez nauki nie ma nic. NIE MA NIC DO KU.... NĘDZY! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

1595

Oświadczenie majątkowe z 2022 losowego radnego lekarza, tu z Zielonej Góry.

Oświadczenie majątkowe z 2022 losowego radnego lekarza, tu z Zielonej Góry.

Uczcie się dzieci, olejcie inne zawody, które składają się tylko na lekarskie Bizancjum. 7 lat praktyki lekarskiej (w 2022): wynagrodzenie: 1.674.299 zł dieta radnego: 46.453 zł oszczędności: 2.000.000 zł nieruchomości: 12 średnia wartość: 435.416 zł

MichuTop
z
x.com
dodany: 13.06.2026, 21:41:52
  • 197
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture 14.06.2026, 08:45:17 via Wykop
  • 10
@bossssob: Hej, jestem magistrem finansów i rachunkowości po dobrej uczelni, znam angielski i uczy się francuskiego. Mam 26 lat.

Moim marzeniem jest zostanie pilotem w linii, ale muszę uzbierać około 300 000- 400 000 zł. Wiesz może czego powinienem się uczyć czy gdzie pracować, żebym szybciej mógł uzbierać powyższe kwoty? Mieszkam w trójmieście, mam odłożone już 150 000 złotych. Mieszkam z rodzicami.
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture 14.06.2026, 11:07:29 via Wykop
  • 14
@123_: Żeby w BIG 4 zarabiać 40k to trzeba sprzedać korporacji duszę i pracować po 12 godzin dziennie. Kadet w low costach zarabia co najmniej 40k EURO rocznie, a kapitan spokojnie 100k EURO rocznie będąc mocno ostrożny z kwotami.

Po za tym najważniejsze jest co się robi, a mnie praca w korpo zaczyna mnie męczyć tym całym bulshitem i ciągłym poganianiem.
johann_10
johann_10
12.06.2026, 22:04:33
  • 22
Cóż, chyba nadchodzi koniec kariery Pana Dawida. Media głównego nurtu podchwyciły temat, robi się coraz głośniej.

Zostaje mu legendarna emigracja - tylko niech ktoś go uświadomi, że na Zachodzie płaci się dochodowy ca. 40-50%, a nie ryczałt 14% xD I nie wali się tam w ciula z 300-400h miesięcznie xD

#lekarz #lekarski #medycyna #konowalposting #polityka
johann_10 - Cóż, chyba nadchodzi koniec kariery Pana Dawida. Media głównego nurtu pod...

źródło: IMG_5277

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture 13.06.2026, 16:53:14 via Wykop
  • 1
@Bipolar-: jakie chude lata?
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture 08.06.2026, 19:30:31
  • 2
W czasach, gdy królestwo pęka jak lód pod ciężarem ambicji, nie ten powinien nosić koronę, kto krzyczy najgłośniej, lecz ten, kogo wskazuje prawo.
Podczas Wojny Pięciu Królów nie zabrakło mieczy ani pretendentów — zabrakło jednego: prawowitego króla.

Joffrey był kłamstwem zrodzonym z kazirodztwa.
Renly był buntem ubranym w uśmiech.
Balon szukał łupu, nie tronu.
Glimpse0fTheFuture - W czasach, gdy królestwo pęka jak lód pod ciężarem ambicji, nie ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moseva
Moseva
08.06.2026, 10:39:14
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture 08.06.2026, 17:31:57 via Wykop
  • 1
@choochoomotherfucker: Trzeba mocniej trzeć twarz!
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture 08.06.2026, 18:24:27 via Wykop
  • 0
@choochoomotherfucker: przeczytaj proszę moją przegrywową historyjkę z gimnazjum, pani pociąg!
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture 08.06.2026, 16:44:39
  • 2
Ogólnie przez całą prawie edukację byłem lubiany, ale dzisiaj przyśniło mi się to co się naprawdę kiedyś wydarzyło i byłem bliski by nie chodzić do szkoły przez jakiś czas.

Pod koniec gimnazjum męczyła mnie taka trójka wyrośniętych, wysokich chłopaków z innej klasy, bo byłem szczupły i przypominałem z twarzy dziewczynę i miałem dłuższe włosy. To była jakaś patologia, których pewnie rodzice nie kochali.

Pewnego razu wracając z jakichś dodatkowych zajęć przez taki odludniony park
Glimpse0fTheFuture - Ogólnie przez całą prawie edukację byłem lubiany, ale dzisiaj pr...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture
Autor
08.06.2026, 16:46:49 via Wykop
  • 0
@Marian_Pe: nie jest niestety.
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture
Autor
08.06.2026, 16:50:45 via Wykop
  • 1
@ZielonaOna: Tak, byłem bardzo szczupły, miałem jedną parę rurek z szelkami. Czy coś nie tak?
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture
Autor
08.06.2026, 16:59:01 via Wykop
  • 1
@ZielonaOna: Na szczęście w liceum czy studiach byłem już lubiany przez prawie każdego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture
Autor
08.06.2026, 17:14:26 via Wykop
  • 0
@czykagobuls: W sumie noszę je z rurkami do dziś, z tym, że lepiej na mnie wyglądają niż kiedyś. Jak byłem tak jestem szczupły.
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture
Autor
08.06.2026, 17:14:37 via Wykop
  • 0
@Promymir: ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
cierpka-rzodkiewka
cierpka-rzodkiewka
01.06.2026, 03:38:26
  • 69
grubi faceci śmierdzą, a ja mimo nadwagi pięknie wyglądam i mam wspaniały zapach, jestem też urocza i fajna, mam ładną figurę po ciąży i ciekawe zainteresowania, da się? no da się, wszystko się da, jeśli się chce :) #zwiazki #rozowepaski
cierpka-rzodkiewka - grubi faceci śmierdzą, a ja mimo nadwagi pięknie wyglądam i mam ...

źródło: 13233

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture 07.06.2026, 10:50:28 via Wykop
  • 2
@Cadfael: ale dzisiaj naprawdę wiele kobiet jest bardzo otyłych. Sam jako młody mężczyzna jestem szczuplejszy od znacznej większości młodych kobiet.
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture 07.06.2026, 14:11:02 via Wykop
  • 2
@Cadfael: nie złość się byczku, mają więcej, ale to nie powód by ważyć 70 kg przy wzroście 1.6m ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture 06.06.2026, 15:36:50
  • 0
Polećcie jakiś dobry klub w Gdańsku gdzie można się trochę popląsać, trochę pogadać. Nie chcę by to była mordownia z laserami i na maksa głośną muzyką.

#gdansk
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maffiozzo97
Maffiozzo97
06.06.2026, 17:55:21 via Wykop
  • 0
@Glimpse0fTheFuture: Tkacka xD
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture 05.06.2026, 19:26:56
  • 4
Czy mając IQ 128 według mensa i nie mając znajomości można osiągnąć sukces, szukaj *click*

https://test.mensa.no/Home/Test/pl-PL

#przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski #pracbaza
Glimpse0fTheFuture - Czy mając IQ 128 według mensa i nie mając znajomości można osiąg...

źródło: Bez nazwy

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture
Autor
05.06.2026, 19:31:53 via Wykop
  • 0
@koneser_progresywnego_discopolo: tak na moje to ten test był trochę za łatwy chyba, sam bym powiedział, że mam iq tak w granicach +-115 punktów IQ. Do 120 max.
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture
Autor
05.06.2026, 19:48:04 via Wykop
  • 1
@gevurah: Jak sobie radzisz w życiu?
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture
Autor
06.06.2026, 06:46:19 via Wykop
  • 0
@kasiknocheinmal: wiem, ten test potraktowałem jako zabawę, sam uważam że mam niższe iq.

Po za tym ten test sprawdza tylko czy człowiek potrafi znaleźć pewien wzorzec.
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture
Autor
06.06.2026, 11:39:05 via Wykop
  • 0
@kasiknocheinmal: tak, inteligencja społeczna jest niedoceniana. Ważne w pracy często jest to czy jest się lubianym w pracy.
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar-
31.05.2026, 12:07:01
  • 6
Przykro sie robi jak człowiek pomyśli, że mógłby już pewnie z 15k zarabiać + troche mniej przez ostatnie 4 lata, ale niestety zamiast na informatyke poszedł na medycynę i jeszcze złamanego grosza nie zarobił z tego szajsu

Najwiekszy błąd życiowy. Matma rozszerzona, chemia rozszerzona zdane na ponad 90%, biologia na prawie 90%, wszystko 99 albo 100 centyl. Mógłbym błyszczeć w branży IT z takim potencjałem, ehhh

Tak tak, wiem że zaraz mi tu napiszecie
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture 04.06.2026, 20:49:02 via Wykop
  • 0
@Bipolar-: może jak swoje w zawodzie zarobisz to możesz zostać pilotem samolotu w liniach w 2 lata.
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture 04.06.2026, 18:36:15
  • 2
Wymieńcie kilka firm w Polsce (dowolne miasto) gdzie jest dobry work life balance i co najmniej średnie pieniądze.

#przegryw #pracbaza #praca
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anonanonimowy321
anonanonimowy321
04.06.2026, 18:38:17 via Wykop
  • 15
@Glimpse0fTheFuture: juwentus, solid, Konsalnet, Impel
  • Odpowiedz
skeeto666
skeeto666
skeeto666
04.06.2026, 18:59:36 via Wykop
  • 1
@anonanonimowy321: xD
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture 04.06.2026, 11:05:13
  • 4
Koleżanki z pracy mi powiedziały, że w dzisiejszych czasach nie ma prawdziwych mężczyzn ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #niebieskiepaski
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przybysz_miedzygwiezdny
przybysz_miedzygwiezdny
04.06.2026, 11:06:42 via Wykop
  • 3
@Glimpse0fTheFuture: a we wczorajszych czasach byli, tak samo jak kiedys tag to był zajebisty a teraz to jest hujowy, wkoorwia mnie to narzekanie normików i p---------e głupot
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture 03.06.2026, 13:12:25
  • 10
Nadszedł dzień dzisiejszy. Za rok jak trochę oszczędzę i procent będzie łaskawy to będzie tu 150 000 złotych. Tego sobie życzę.

#gielda
Glimpse0fTheFuture - Nadszedł dzień dzisiejszy. Za rok jak trochę oszczędzę i procent...

źródło: piniondz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurdepiwo20
Kurdepiwo20
Kurdepiwo20
29.05.2026, 16:20:54
  • 1
#medycyna #studia #pielegniarstwo Czy jest tu jakiś pielegniarz albo ktos kto studiuje jako facet ten kierunek? Zastanawiam sie nad tym czy nie zmienić fizjoterapii na pielegniarstwo. Mam kilka pytan
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture 31.05.2026, 12:00:45 via Wykop
  • 0
@BrakNazwyUzytkownika: jak to jest być chłopem i być pielęgniarką?
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture 24.05.2026, 19:47:47
  • 2
Hej, @choochoomotherfucker kocham Cię niczym siedzenie w pendolino przy oknie (。◕‿‿◕。)

#przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture
Autor
25.05.2026, 08:19:33 via Wykop
  • 1
@choochoomotherfucker: prawdziwe, nie żaden skrawek!
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture 24.05.2026, 19:35:28
  • 0
Do pomocy w pisaniu pracy magisterskiej (podanie bibliografii, nadanie pracy struktury) lepszy będzie chat gpt czy Gemini?

#studia #studbaza
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Seri0CiMowie
Seri0CiMowie
25.05.2026, 07:55:50 via Wykop
  • 0
@Glimpse0fTheFuture: bez wiedzy jak w ogóle taką bibliografię przygotować nie będziesz zdolny do weryfikacji tego, co jakikolwiek czat z siebie wypluje. Naucz się tego ziomek i skorzystaj potem z szablonów LaTeX - świetnie ułatwiają pracę nad tekstem. Jak czatowi powiesz, że ma robić w formacie BibTeX i sam bedziesz rozumieć kod to bardzo przyspieszy to cały temat.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.06.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.06.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 07.02.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking