Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
retronom
retronom

retronom

Dołączył 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3369
  • Znaleziska 28
  • Mikroblog 3341
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 9
retronom
retronom
retronom 1 godz. i 19 min temu
  • 1
od kiedy jest tak gorąco, nie śpię pod kołdrą, tylko wtulam się w taki rulonik.

Gejoza straszna, wiem ¯\(ツ)/¯
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OutSiderX82
OutSiderX82
57 min temu via Wykop
  • 0
@retronom: No siema 🙃 Tylko no homo, nie wybieram się pod twój rulonik 🙃
  • Odpowiedz
retronom
retronom
retronom 5 godz. i 31 min temu
  • 2
Czysta radość z istnienia.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

retronom
retronom
retronom
Autor
5 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 2
@Marek_Tempe: nie, naprawdę.
  • Odpowiedz
retronom
retronom
retronom
Autor
5 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 1
@Marek_Tempe: tego nie wiem, wiem że będę pamiętał. Z wdzięczności, za wolność.
  • Odpowiedz
retronom
retronom
retronom 8 godz. i 22 min temu
  • 0
Jak to dobrze wiedzieć, że nie tylko ja mam czasem dziwne odpały xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

retronom
retronom
retronom 13 godz. i 38 min temu
  • 1
Nauczyłem się nowych angielskich slowek: bent on, beningly i benevolence. Czas na trzy kolejne by uzupełnić słownictwo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

retronom
retronom
retronom
Autor
12 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 0
@kubako: tak w ogóle to literówka tam jest, a samo słowo jest głupie xD Im bent on being benevolent - musze poćwiczyć gramatykę i użycie czasów, bo ja głównie z tekstu i słuchu ten ang rozumiem.
  • Odpowiedz
enron
enron
enron
13 godz. i 55 min temu
  • 128
44 207,64 - 21,37 = 44 186,27

To nie żart, wąs na Montmartre ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wczoraj pogoda dała się nam we znaki, 38°C w cieniu to nie przelewki (ⴲ﹏ⴲ) Mimo to się nie poddaliśmy i tym razem ruszyliśmy na podbój Dzielnicy Łacińskiej i zwiedzanie Notre Dame. Może dużo tego nie było, ale parę godzin zeszło. Na
enron - 44 207,64 - 21,37 = 44 186,27

To nie żart, wąs na Montmartre ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wcz...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

retronom
retronom
retronom 13 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 2
@enron: viva la france! Polska - Francja collab
  • Odpowiedz
asdfghjkl
asdfghjkl
14 godz. i 17 min temu
  • 5
kafki cza
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

retronom
retronom
retronom 14 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 0
@asdfghjkl: mi też, już czas, dwie dziennie co 6h starczą
  • Odpowiedz
retronom
retronom
retronom 14 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 2
@asdfghjkl: ja mam swój ulubiony kubek, który dostałem w prezencie.
  • Odpowiedz
cebekk
cebekk
19 godz. i 15 min temu
  • 32
#rozowepaski mają zdecydowanie zawyżone oczekiwania. Chcą:
- romantyka na randkach
- dobrego kochanka
- dobrze zarabiającego męża
- ojca ich dzieci, który dla pocech poświęca cały swój czas
- partnera, który całą dobę będzie dla niej do dyspozycji
- i żeby każdy z powyższych był wierny tylko jej
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
retronom
retronom
retronom 19 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 6
@cebekk: a ty byś nie chciał
- uroczej na randce
- dobrej kochanki
- opiekuńczej matki dla dzieci
- takiej co pamięta o tobie
  • Odpowiedz
retronom
retronom
retronom 16 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 0
@Wilczak: ja to nawet teoretyk nie jestem, ai mi to napisało
  • Odpowiedz
retronom
retronom
retronom 16 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 0
@Wilczak: ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
kopek
kopek
17 godz. i 34 min temu
  • 30
Dzisiaj wbijam 35 lvl.
Czuje się tak staro. :(
#urodziny
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

retronom
retronom
retronom 17 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 10
@kopek: najlepszego! Pamiętaj że zawsze możesz być młody duchem (cope dla emerytów xD)
  • Odpowiedz
LogujeSieGlonem
LogujeSieGlonem
17 godz. i 48 min temu
  • 9
Wyrzucili was kiedyś z pracy?
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

retronom
retronom
retronom 17 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 0
@LogujeSieGlonem: nom, taki urok pracy w tysiącach miejsc, nie zawsze kliknie
  • Odpowiedz
Daniell236
Daniell236
Daniell236
17 godz. i 59 min temu
  • 1
Kiedyś w końcu będziemy mieli napęd przeciwmateri. Przecież to jest proste robi się próżnie i ustawia się grawitację tworząc tak jakby z niej bańkę mydlaną. Co umożliwia przemieszczanie się swobodnie między wodą a powietrzem. #fizyka
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

retronom
retronom
retronom 17 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 1
@Daniell236: widziałem takie coś na kreskówkach i w Terminatorze. Też czekam.
  • Odpowiedz
Robert_Kotwica
Robert_Kotwica
18 godz. i 12 min temu
  • 0
Cześć, szukam porady, bo nie wiem co zrobić ze sobą:
Mam 25 lat i mieszkam w mieście powiatowym z narzeczoną, tak mi się złożyło w życiu, że rzuciłem szybko pierwsze studia (nietrafiony kierunek), wyjechałem za granicę na półtorej roku, wróciłem do Polski i zacząłem pracę na poczcie, a w międzyczasie zrobiłem licencjat zaocznie z administracji. Od marca tego roku zmieniłem pracę i robię teraz w administracji szpitala przy przetargach i dotacjach, ale
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

retronom
retronom
retronom 18 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 0
@Robert_Kotwica: jak tak czujesz to tak zróbcie. Zastanów się czy coś Cię trzyma na miejscu (wspomnienia, znajomi) i czy byłbyś w stanie bez tego żyć. Miejsce do życia zawsze można zmienić.
  • Odpowiedz
retronom
retronom
retronom 17 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 0
@Robert_Kotwica: to na Twoim miejscu bym spróbował. Rodzinę można odwiedzać, nawet na drugim końcu Polski, a jak na miejscu nie macie szansy na ułożenie sobie życia to lepiej spróbować gdzie indziej.
  • Odpowiedz
Umeraczyk
Umeraczyk
19 godz. i 43 min temu
  • 7
Śmiechu warte j----e turowe bitewniaki z syndromem "Jeszcze jednej tury" chłop by siedział pewnie do 9 rano i grał bitwy prowadził gdyby mu prądu nie w------o.

Teraz gorzej bo spać nie mogę, jestem w trybie planowania na 30 tur do przodu
Umeraczyk - Śmiechu warte j----e turowe bitewniaki z syndromem "Jeszcze jednej tury" ...

źródło: 1823

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

retronom
retronom
retronom 18 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 1
@Umeraczyk: civ6 vibe, chociaż bardziej mi europa universalis siada i taktyczne japońskie rpg
  • Odpowiedz
retronom
retronom
retronom 18 godz. i 36 min temu
  • 0
T+22h - mały setback (i tylko mnie zemdlilo, meh)

#rzucampalenie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

retronom
retronom
retronom
Autor
18 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 0
@retronom: bez kitu zaraz się zrzygam
  • Odpowiedz
LogujeSieGlonem
LogujeSieGlonem
19 godz. i 42 min temu
  • 6
Wywalili mnie z roboty
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

retronom
retronom
retronom 19 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 0
@LogujeSieGlonem: zaco?
  • Odpowiedz
retronom
retronom
retronom 19 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 1
@LogujeSieGlonem: w sensie wypowiedzenie Ci dali do ręki?
  • Odpowiedz
retronom
retronom
retronom 19 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 0
@LogujeSieGlonem: czyli normalnie się rozeszliście, nie? To o co chcesz się kłócić? :P
  • Odpowiedz
retronom
retronom
retronom wczoraj, 19:44:09
  • 1
T+15h - cała nikotyna usunięta z organizmu, zostały jeszcze metabolity. Dziwnie się czuję, miejscami tak spokojnie jakby czas zatrzymał się w miejscu.

#rzucaniepalenia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jutronaobiadznowuryz
jutronaobiadznowuryz
wczoraj, 18:11:49
  • 4
Zaaplikowałam do pracy w Paryżu @gabrysianowa wykop pisze najlepsze scenariusze czy coś tam
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

retronom
retronom
retronom wczoraj, 19:38:53 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 06.10.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking