Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zmęczona, to może być rodzina, która na troje dzieci w tym jedno niepełnosprawne, gdzie kobieta nie pracuje, bo zajmuje się domem, dziećmi i schorowaną matką czy teściową a mężczyzna z--------a na całą rodzinę na dwa etaty mimo problemów z sercem i kręgosłupem.


@KosmicznyGrzyb: No tak, inni mają gorzej, uwielbiam ten argument xD Każdy człowiek jest inny i każdą sytuację powinno się oceniać indywidualnie, coś, co dla Ciebie jest normalne i
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Przebranżawiać się, jak najszybciej. Teraz masz jeszcze szansę. Za 5 lat wszyscy będą desperacko szukać zajęcia. W Polsce to jest 600 000 - 1 000 000 korposzczurów. Polecą wszyscy w perspektywie 5-10 lat. Część już poleciała. Jeśli nie jesteś teraz najlepszy u siebie w korpo, to nie będziesz też w kolejnej robocie i możesz sobie zrobić przewagę tylko idąc w coś innego odpowiednio szybko. Nie doradzę w co, bo
  • Odpowiedz
W takiej Holandii ludzie mieszkają w identycznych szeregowcach z czerwonej cegły, jeżdżą do pracy prostym rowerem a ciuchy nie emanują żadnym dużym logo


@mirko_anonim: i ci ludzie z szeregowców w Holandii mają po milion euro w funduszach albo obligach, Polak z "klasy średniej" to ma ale kredyt na 30 lat ze zmienną stopą i ratę za dysona xd
  • Odpowiedz
✨️ Jak poradzić sobie z nerwicą i stresem w pracy?
Mirasy potrzebuję pomocy. Trafiłem na ostry kołchoz chwilę po wejściu na rynek pracy, zajechałem się fizycznie, psychicznie i nabawiłem się #nerwica . Od paru miesięcy jest mi słabo, mam stany lękowe, codziennie budzę się zmęczony, rozdrażniony, mam problemy z koncentracją. Wcześniej pomyślnie skończyłem studia, nie miałem żadnych problemów ze skupieniem się, nie czułem tłuczenia w głowie i ścisku w gardle
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Dałeś sobie narzucić pracę ponad siły, a w zamian otrzymałeś to co zawsze się otrzymuje. Wyciśnięcie do cna i zwolnienie, gdy twoja wydajność spadła, a spaść musiała przy pracy ponad siły. Niemal nikt takiej pracy nie docenia, zamiast tego zaczyna się obwinianie za wszystko, bo widzą, że sobie dajesz wejść na głowę. To co realnie wykonalne, to należy wykonać, a co jest ponad siły to trzeba zwrócić uwagę na
  • Odpowiedz
@gruby55: tutaj jest tylu milionerów i ludzi sukcesu, że nikt nie będzie chciał spojrzeć na jakiś mały śmieszny biznesik.
A tak zupełnie poważnie, to wydaję mi się to bardzo złym pomysłem. Może jakieś pięć lat temu jakbyś spróbował
  • Odpowiedz
a nie "Stachu, Ci młodzi to nic nie potrafio"


@Khraell: najczęściej tak mówią ci starzy, którzy też nic nie potrafią, poza jakimś druciarstwem xD
  • Odpowiedz
  • 5
tldr nie używaj telefonu od razu po przebudzeniu i nie jedz śniadań to więcej zrobisz w ciągu dnia


@Konrad2114: I zrób kilka czynności których się nie chce na początku.

()
  • Odpowiedz
Waszym zdaniem - po jakim czasie warto odejść z firmy (korpo), jeśli nie dostało się awansu?

Odpowiedzi trochę ograniczyłem do takich sensownych - raczej poniżej 2 lat bym nie widział sensu jeśli praca jest OK, >5 lat to już bardzo długo - wnioski już dawno powinny zostać wyciągnięte.

IMO uważam, że 3 lata bez awansu to taki max, po którym należy się ewakuować.

Zauważyłem

Po ilu latach bez awansu warto poszukać nowej roboty?

  • 2 lata 43.8% (21)
  • 3 lata 31.3% (15)
  • 4 lata 8.3% (4)
  • 5 lat 16.7% (8)

Oddanych głosów: 48

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yuri_Yslin: Przed upływem 3 lat brzmi bardzo sensownie. No i samo wypowiedzenie i elastyczność w rekrutacjach - 1-2 miesiące vs. 3-4. Jak zmieniać to przed upływem 3 bo później super oferta może nie czekać jeśli będą kandydacie o zbliżonym skillu i expie.
  • Odpowiedz
Jutro punkt 6.00 przejście bramy łagru celem kołchoźniczenia w sowchozie. Jednym słowem gułag. Niedziela wieczór i humor popsuty. Każdy niesie swój krzyż.. #pracbaza #praca #neet
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zimny-jak-lod to co opisujesz to objawy depresji lub obniżonego nastroju. A podczas depresji najgorszym wrogiem samego siebie jesteśmy my sami, zatem spędzanie czasu z samym sobą wtedy jest gorsze niż bycie w pracy. Polecam przejść się do psychiatry jeśli czujesz się tak częściej niż raz na kilka tygodni
  • Odpowiedz
Ile zarabiacie na wózku wysokiego składowania? Pracujecie przy tym fizycznie?
Tak patrząc na oferty pracy to max +1k do minimalnej i do tego często praca na zmiany, więc słabo to wygląda, chyba lepiej już pilnować tego magazynu jako ochroniarz w ciepłej cieciówie, chociaż paleta na głowę nie spadnie xd

#praca #pracbaza #magazyn
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach