Wszystko
Najnowsze
Archiwum

- 4
#support #pracait #korposwiat #praca

- 7

- 2
- 4
#wykop30plus #praca #zalesie
Zmęczona, to może być rodzina, która na troje dzieci w tym jedno niepełnosprawne, gdzie kobieta nie pracuje, bo zajmuje się domem, dziećmi i schorowaną matką czy teściową a mężczyzna z--------a na całą rodzinę na dwa etaty mimo problemów z sercem i kręgosłupem.
@KosmicznyGrzyb: No tak, inni mają gorzej, uwielbiam ten argument xD Każdy człowiek jest inny i każdą sytuację powinno się oceniać indywidualnie, coś, co dla Ciebie jest normalne i
Tak, wszystkie korpo sie z Polski zwijają, jutro juz nie będzie zadnego
411
Szukają Admina/Programisty/Babci Klozetowej za 1200 PLN BRUTTO. Polska w Pigułce
Ktoś w PUPie chyba pomylił ogłoszenia o pracę z katalogiem życzeń Świętego Mikołaja, ale dla Januszy Biznesu. Patrzcie, co znalazłem jako zarejestrowany bezrobotny, bo to jest już czysty, cyber-absurd.STANOWISKO: Pomoc Techniczna (w praktyce: serwisant TOALET MIEJSKICH) PŁACA: 1200 PLN BRU
z- 137
- #
- #
- #
- #
- #
- #
189
Millennialsi rządzą na rynku umów o dzieło (25%).

Jak donoszą najnowszej publikacje ZUS to osoby w wieku od 30 do 39 lat najczęściej zawierają umowy o dzieło. W Polsce Jak donoszą najnowszej publikacje ZUS to osoby w wieku od 30 do 39 lat najczęściej zawierają umowy o dzieło. W Polsce ten rodzaj umowy wciąż pozostaje domeną krótkich zleceń. Blisko
zTo Znalezisko było promowane w ramach usługi Wykop Poleca przed osiągnięciem wymaganego progu wejścia na Stronę Główną. Obecnie to Znalezisko nie jest już objęte promocją.
Info- 78
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 47
W takiej Holandii ludzie mieszkają w identycznych szeregowcach z czerwonej cegły, jeżdżą do pracy prostym rowerem a ciuchy nie emanują żadnym dużym logo
@mirko_anonim: i ci ludzie z szeregowców w Holandii mają po milion euro w funduszach albo obligach, Polak z "klasy średniej" to ma ale kredyt na 30 lat ze zmienną stopą i ratę za dysona xd
Mirasy potrzebuję pomocy. Trafiłem na ostry kołchoz chwilę po wejściu na rynek pracy, zajechałem się fizycznie, psychicznie i nabawiłem się #nerwica . Od paru miesięcy jest mi słabo, mam stany lękowe, codziennie budzę się zmęczony, rozdrażniony, mam problemy z koncentracją. Wcześniej pomyślnie skończyłem studia, nie miałem żadnych problemów ze skupieniem się, nie czułem tłuczenia w głowie i ścisku w gardle
- 1
A tak zupełnie poważnie, to wydaję mi się to bardzo złym pomysłem. Może jakieś pięć lat temu jakbyś spróbował
- 2
A jeśli chodzi o o c + e , to dystrybucja lokalna na początek to zły wybór. Duży prog wejścia przy manewrach.
- 4
- 14
- 5
tldr nie używaj telefonu od razu po przebudzeniu i nie jedz śniadań to więcej zrobisz w ciągu dnia
@Konrad2114: I zrób kilka czynności których się nie chce na początku.
乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ
Ale to może jak już rodzice odejdą.
Odpowiedzi trochę ograniczyłem do takich sensownych - raczej poniżej 2 lat bym nie widział sensu jeśli praca jest OK, >5 lat to już bardzo długo - wnioski już dawno powinny zostać wyciągnięte.
IMO uważam, że 3 lata bez awansu to taki max, po którym należy się ewakuować.
Zauważyłem
Po ilu latach bez awansu warto poszukać nowej roboty?
- 2 lata 43.8% (21)
- 3 lata 31.3% (15)
- 4 lata 8.3% (4)
- 5 lat 16.7% (8)
Tak patrząc na oferty pracy to max +1k do minimalnej i do tego często praca na zmiany, więc słabo to wygląda, chyba lepiej już pilnować tego magazynu jako ochroniarz w ciepłej cieciówie, chociaż paleta na głowę nie spadnie xd
#praca #pracbaza #magazyn
- 2




























