Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
fenomen12

fenomen12

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1772
  • Znaleziska 7
  • Mikroblog 1765
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 10
interpenetrate
interpenetrate
interpenetrate
5 godz. i 19 min temu
  • 101
J----y bantustan xD
Na Słowacji jest 0% dochodowego od etf trzymanego ponad rok. Czechy 3 lata. Ehhhhh
Weźmy w---------y z stołków w końcu ten układ Kiszczaka po Magdalence pliiiissss
#gielda #pieniadze #polska #zarobki #oszczedzanie #inwestowanie
interpenetrate - J----y bantustan xD
Na Słowacji jest 0% dochodowego od etf trzymaneg...

źródło: 1000021023

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fenomen12
fenomen12 4 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 38
@interpenetrate: ja to mam wrażenie że na polskie warunki to narzekają zazwyczaj ludzie co w dupie byli i g---o widzieli xD
  • Odpowiedz
teeeeeee3
teeeeeee3
13.06.2026, 02:47:55
  • 2
#gielda ja pijany
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fenomen12
fenomen12 13.06.2026, 07:03:25 via Wykop
  • 1
@teeeeeee3: piles nie pisz
  • Odpowiedz
fenomen12
fenomen12 12.06.2026, 13:55:39
  • 4
#gielda kto sie smial z widłowego na GPW?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fenomen12
fenomen12 12.06.2026, 13:39:16
  • 3
#gielda mialem już nie wracac do microgowna ale znowu mnie diabel kusi
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blackhorn
Blackhorn
12.06.2026, 07:12:42
  • 3
#gielda
Po co spekulować na jakimś micronie skoro ai zwiększy wydajność pracy w całej gospodarce i sp500 będzie robił 30% r/r przez najbliższe 10 lat przy zerowym ryzyku.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fenomen12
fenomen12 12.06.2026, 07:14:03 via Wykop
  • 0
@Blackhorn: zabawa, większy zysk szybciej
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
11.06.2026, 06:56:08
  • 22
#gielda * roboty do ratowania ludzi.png *
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fenomen12
fenomen12 11.06.2026, 07:07:28 via Wykop
  • 0
@ProfesorP1ZDAN: pogoniłem za 285, kupiłem pod wyniki w zeszłym tygodniu
  • Odpowiedz
Bredko
Bredko
08.06.2026, 07:29:00
  • 5
#xtb zalicza 3 odcięcie dywidendy w tym miesiącu
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fenomen12
fenomen12 08.06.2026, 07:35:17 via Wykop
  • 2
@ProfesorP1ZDAN: rel, zaraz wsiadam na 4 kołko
  • Odpowiedz
kastrator2
kastrator2
kastrator2
06.06.2026, 02:36:43
  • 0
Do zobaczenia, w październiku.

Nasdaq 15 000
SP500 5 000
Btc 35 000

A
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fenomen12
fenomen12 06.06.2026, 06:36:25 via Wykop
  • 0
@kastrator2: @Przypomnienie 1 październik 2026
  • Odpowiedz
fenomen12
fenomen12 05.06.2026, 07:04:43
  • 13
#gielda kupowanie xtb na jakichś panicznych wyprzedażach po jednym artykule to maszynka do pieniądzy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hazzy90
Hazzy90
Hazzy90
05.06.2026, 07:23:04 via Wykop
  • 2
@fenomen12: i to działa od 2020 roku, co roku celowo wywoływana panika, tam w akcje się ładują fundusze na grubo ale lepiej uwierzyć że spółka bankrutuje bo się komuś h----d nie podoba.
  • Odpowiedz
sos_sojowy_jasny
sos_sojowy_jasny
04.06.2026, 19:49:14
  • 0
#gielda

Krótka piłka: Perspektywa 10-15 lat. ETF kup i zapomnij. 20k na start, kilka stówek miesięcznie później na IKE, więc najlepiej akumulacyjny. W PLN na xtb.

Zastanawiam się nad 100% USA vs ALL WORLD, dlatego interesuje mnie wasza opinia, bo wiedza większa.
Jakbyście mieli teraz ładować się w ETF - który?.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fenomen12
fenomen12 04.06.2026, 19:51:44 via Wykop
  • 0
@sos_sojowy_jasny: sp500, Ameryka zawsze będzie przodować na świecie albo nie będzie świata więc żadna różnica
  • Odpowiedz
eSports24
eSports24
04.06.2026, 19:45:54
  • 0
Dlaczego większość ETF na sp500 jest notowana na gieldach w europie? Jest jakiś etf który notuje w USA?

#gielda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fenomen12
fenomen12 04.06.2026, 19:50:42 via Wykop
  • 1
@ProfesorP1ZDAN: można kupować w ameryczce tylko to trochę bardziej skomplikowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kromeczek
kromeczek
kromeczek
03.06.2026, 08:26:48
  • 8
#gielda cdp to nowy ubisoft?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fenomen12
fenomen12 03.06.2026, 08:31:18 via Wykop
  • 1
@kromeczek: beka z czerwonego kurczoka, wiadomo że kiedyś tam odbije ale trzymać to rok na boczniaku z trendem spadkowym brzmi srednio
  • Odpowiedz
lapagapa
lapagapa
lapagapa
29.05.2026, 14:06:45
  • 0
#gielda Hej Mirki, jak myślicie czy w najbliższym czasie (II połowa 2026, 2027 ?) można się spodziewać krachu na giełdzie? Tyle na internetach piszą o bańce AI, wszystkie amerykańskie firmy są napompowane jak jeszcze nigdy, np taki Microsoft w roku 2000 nie był jakimś byle balonikiem a mimo to było >50$ za akcję, rypło nagle do 20$ za akcję i podniosło się dopiero 15 lat później. Teraz MSFT jest po
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fenomen12
fenomen12 29.05.2026, 14:10:02 via Wykop
  • 13
@lapagapa: nigdy nie będzie już krachu, spadnie na jakiś czas przy okazji większych dymów jak Iran ale szybko odbije, kapitalizm się popsuł (albo naprawił)
  • Odpowiedz
WelcomeStranger
WelcomeStranger
WelcomeStranger
29.05.2026, 13:45:31
  • 2
Microsoft wygląda uroczo (。◕‿‿◕。)

Kupowałem bazując w 100% na AT ( https://wykop.pl/wpis/86285313/microsoft-zaczal-ostatnio-wygladac-calkiem-ciekawi ), ale wykopki i tak napiszą, że "analiza techniczna kompletnie nie działa!11". Analiza Techniczna to jest prawda; AT nie obchodzą twoje uczucia, wymyślona narracja pod tezę, ani naciągane raporty finansowe.

#gielda #inwestycje
@WelcomeStranger +1
Microsoft zaczął ostatnio wyglądać całkiem ciekawie; dodatkowo wygląda fajnie teraz, tuż przed otwarciem. Osobiście kupowałem wczoraj przed zamknięciem: 2.7-2.8:1 RR, ryzyko 4.4% z potencjałem na 12% w górę. Malutka i mało ryzykowna pozycja jak na te, w które zazwyczaj celuję, ale oceniam ją jako pozycję z wysokim potencjałem
więcej
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fenomen12
fenomen12 29.05.2026, 13:49:39 via Wykop
  • 1
@WelcomeStranger: opuściłem microsofta po pół roku wiszenia całkowita wolność zero potrzeb koń zwalony
  • Odpowiedz
milpl
milpl
28.05.2026, 10:10:55
  • 14
#gielda Posty o cyberpunku uświadomiły mnie ze premiera wiedzmina 4 bedzie w 2028 ale grac sie bedzie dało 2030-2032.

Dziwić się że spada?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fenomen12
fenomen12 28.05.2026, 10:28:03 via Wykop
  • 0
@ReganRphl: przejść się dało ale ta gra była mocno skrzaczona i było pełno bugów.
  • Odpowiedz
funky-koval
funky-koval
27.05.2026, 12:50:09
  • 0
#gielda CDPR, to wygląda jak mini panika
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fenomen12
fenomen12 27.05.2026, 12:52:17 via Wykop
  • 1
@sprynek: -10 dobije
  • Odpowiedz
mimik739
mimik739
27.05.2026, 08:06:07
  • 1
#gielda
mimik739 - #gielda

źródło: 5274

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fenomen12
fenomen12 27.05.2026, 08:08:46 via Wykop
  • 0
@mimik739: nie no jak zaktualizowali ikonę gry to już PEWNIAK. (zmienili pewnie parę pikseli)
  • Odpowiedz
fenomen12
fenomen12 27.05.2026, 11:07:04 via Wykop
  • 0
@mimik739 fajnie, ze w koncu jest myslalem ze etap robienia wpadek maja za sobą i nie wierzylem w jakiś bieda leak ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
czarnaperla1
czarnaperla1
czarnaperla1
27.05.2026, 07:02:11
  • 11
#gielda na szczurze to chyba odcięcie dywidendy XD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fenomen12
fenomen12 27.05.2026, 07:03:11 via Wykop
  • 3
@czarnaperla1: właśnie miałem pytać XD
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan
27.05.2026, 06:38:01
  • 1
Wiedźmin 3 pieśni przyszłości - potwierdzone

#gielda #cdprojekt
RunningMan - Wiedźmin 3 pieśni przyszłości - potwierdzone 

#gielda #cdprojekt

źródło: IMG_2190

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fenomen12
fenomen12 27.05.2026, 06:52:33 via Wykop
  • 12
@RunningMan: jakiś random z X zrobił przeróbkę i i fotę telefonem przeróbki a pół reddita i x łyka xD, ale głód
  • Odpowiedz
fenomen12
fenomen12 27.05.2026, 06:56:30 via Wykop
  • 1
@kromeczek: nom, edytował logo gry tak jak np 2 miesiące temu w cp2077
  • Odpowiedz
Pazyfae789
Pazyfae789
Pazyfae789
21.05.2026, 22:19:48
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fenomen12
fenomen12 22.05.2026, 06:20:36 via Wykop
  • 1
@karokrakow: o to, widać jak montażyści robią ostra robotę biorąc ujęcia z innych momentów że podbić drame
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.11.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 02.04.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking