Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko193
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
sssabae

sssabae

Dołączył 15 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 32254
  • Znaleziska 8109
  • Mikroblog 24145
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 310

474

Szpital Południowy ciag dalszy - Szybka ścieżka do badań i salonik dla VIP

Szpital Południowy ciag dalszy - Szybka ścieżka do badań i salonik dla VIP

Błyskawiczne przyjęcia, wykonywanie pakietów kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu badań w bardzo krótkim czasie, możliwoś

Edyward
z
zero.pl
dodany: 17.06.2026, 05:13:39
  • 50
  • #
    warszawa
  • #
    polityka
  • #
    platformaobywatelska
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    lekarz
sssabae
sssabae 17.06.2026, 11:35:11 via Wykop
  • -6
eh, no szkoda, że ksysiu akurat nie interesował się polityką, gdy w każdej wojewódzkiej stacji WCKiK nakladano rezerwę na jedna grupę krwi, balując wydania szpitalom, gdy pierwszy poseł RP miał operację kolana. No wielka szkoda, że w grudniu akurat miał grilla

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/noga-prezesa-miliony-dla-szpitala-w-ktorym-operowany-byl-jaroslaw-kaczynski/381d4gj
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sssabae
sssabae 17.06.2026, 21:37:08 via Wykop
  • 0
@qupi: dla Ciebie też zamknęli całe pietro i zrobili rezerwę w całym kraju na grupę krwi?
splinter96
splinter96
11.06.2026, 19:27:03
  • 10
Maksiu chyba myśli, że jak n--------i więcej "D" w "xD" to przekaz trafi do młodzieży
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
splinter96 - Maksiu chyba myśli, że jak n--------i więcej "D" w "xD" to przekaz trafi...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-11 212606

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sssabae
sssabae 11.06.2026, 21:08:30 via Wykop
  • 9
@KOLEGAMAMY: patologią to jest wystawić i promować na prezydenta stręczyciela, osobę uzależnienioną od używek i tnącą starszą osobę na mieszkanie
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef
11.06.2026, 06:16:23
  • 626
I to jeszcze na odcinkowym na lewym z maksymalną. BMWiarze to podludzie. #samochody #motoryzacja #bmw
Reanef - I to jeszcze na odcinkowym na lewym z maksymalną.    BMWiarze to podludzie. ...

źródło: 1000029659

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sssabae
sssabae 11.06.2026, 12:12:56 via Wykop
  • 0
@Lohengrin: no szkoda, że tylko ten jeden przpisa znasz
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
03.06.2026, 10:23:16
  • 115
#prawo #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki #pis #dobrazmiana #4konserwy

Czy wy wiecie, że według PiSowszczyków nie ma neosedziów... no chyba, że neosedzia wyda w ich sprawie niekorzystny wyrok to wtedy auto-magicznie już są neosędziowie XD

PiS to banda miernot popierana przez głupców (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
Kempes - #prawo #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki #pis #dobrazmiana #4kon...

źródło: 1000078826

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sssabae
sssabae 03.06.2026, 15:43:59 via Wykop
  • 3
@pomaranczowyogorek: to jest standardowe oprocentowanie. Jeśli to oprocentowanie zmiennie, to gość ma pewnie wibor3m i marżę 2%. I tak ogólnie to marża mega słaba, bo teraz w pkobp można mieć 1.25%. Tak wysoka marża oznacza, że analityk ocenił Cieszyńskiego jako klienta z trochę wyższym ryzykiem xd
  • Odpowiedz

665

Tylko Rumunia ma gorzej. Eksperci: Polska traci kontrolę nad zadłużeniem

Tylko Rumunia ma gorzej. Eksperci: Polska traci kontrolę nad zadłużeniem

W ciągu trzech lat stan finansów publicznych uległ pogorszeniu, relacja deficytu została zwiększona o 3,9 pkt. proc. PKB. Miniony rok okazał się także czwartym z rzędu, w którym wzrastał deficyt względem PKB - wynika z raportu Instytutu Finansów Publicznych.

VoxClamantisInDeserto
z
bankier.pl
dodany: 02.06.2026, 17:52:36
  • 211
  • #
    polska
  • #
    finanse
  • #
    rumunia
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    wydarzenia
sssabae
sssabae 03.06.2026, 09:02:59 via Wykop
  • 0
Instytut Finansów Publicznych - organizacja promowana przez Janusza Kowalskiego. To się samo komentuje
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Gomorakazowa
Gomorakazowa
30.05.2026, 16:47:51
  • 326
Obrazek z AI, niepolski salut i brak czapki przy salutowaniu. Wielki polski patriota gosek... tfu...

#polityka #bekazpisu
Gomorakazowa - Obrazek z AI, niepolski salut i brak czapki przy salutowaniu. Wielki p...

źródło: Screenshot_20260530_184421_Facebook

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sssabae
sssabae 30.05.2026, 18:24:07 via Wykop
  • 0
@Gomorakazowa: gosek idealnie się spina z AI. To może być właśnie ta osoba, ten człowiek, który spowoduje, że AI uzyska samoświadomość i zacznie cierpieć jak inni
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
29.05.2026, 06:33:29
  • 22
XD

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
donatien-de-sade - XD

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu

źródło: IMG_7630

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sssabae
sssabae 29.05.2026, 07:06:20 via Wykop
  • 106
@Dominsiemaelo: no, ale to testowano i Bocheński przegrał
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
27.05.2026, 08:28:53
  • 6
codzienne oglądanie republiki ryje łeb bardziej niż fentanyl
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #tvrepublika
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sssabae
sssabae 27.05.2026, 08:53:31 via Wykop
  • 5
@splinter96: baba nie potafi samodzielnie nic powiedzieć. Powtarza tylko zasłyszane komunały, a pytania odbiera jako atak i potwierdzenie dla halucynacji, których doświadcza
  • Odpowiedz
sssabae
sssabae 27.05.2026, 13:45:49 via Wykop
  • 0
@boltomierz: sam fakt głosowania przez nią nie jest zły. Fakt, że ludzie głosują wiedzeni swoimi przekonaniami, nawet niemającymi nic wspólnego z rzeczywistością, też nie. Kiepskie jest to, że samo państwo pozwala na dezinformację i manipulowanie tym wyborem, zwłaszcza, że w ostatecznym rozrachunku, mniejszość wybiera za wszystkich. Społeczeństwo, które siedzi w jaskini i widzi cienie tańczące na ścianie, nie będzie dobrze wybierało nigdy, chyba że się pomyli
  • Odpowiedz
yahoomlody
yahoomlody
27.05.2026, 09:42:08
  • 781
wy też na dzień matki wrzuciliście na fejsika matkę swojego szefa? xD

#polityka #neuropa #bekazpisu #bekazprawakow
yahoomlody - wy też na dzień matki wrzuciliście na fejsika matkę swojego szefa? xD

#...

źródło: pisowcyxD

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sssabae
sssabae 27.05.2026, 13:41:40 via Wykop
  • 1
@yahoomlody: jaro jak wklejonu zza grobu
  • Odpowiedz
McDonaldsTrump
McDonaldsTrump
26.05.2026, 21:01:40
  • 6
#bekazpisu #polityka #heheszki #neuropa #bekazlewactwa #bekazprawakow #informacje
McDonaldsTrump - #bekazpisu #polityka #heheszki #neuropa #bekazlewactwa #bekazprawako...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sssabae
sssabae 26.05.2026, 21:05:52 via Wykop
  • 9
@McDonaldsTrump: ten wpis to zlepek słów/zdań, które same w sobie są prawdziwe, ale jako całość wywołują wrażenie, że czyta się przykład wypowiedzi kogoś z udarem. Bełkot
  • Odpowiedz
Famine
Famine
21.05.2026, 10:29:35
  • 611
Nie idźcie bo zostanę bezrobotny xD

#heheszki #krakow #referendum #bekazpo #polityka
Famine - Nie idźcie bo zostanę bezrobotny xD

#heheszki #krakow #referendum #bekazpo ...

źródło: temp_file1028689977496056183

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sssabae
sssabae 21.05.2026, 12:27:42 via Wykop
  • 0
@Famine: a oprócz halucynacji Gibały, to są gdzieś utrwalone słowa, gdzie Miszalski mówi wprost żeby nie iść na referedum?
  • Odpowiedz
sssabae
sssabae 21.05.2026, 17:10:15 via Wykop
  • 0
@Erimar: wow, słabo
  • Odpowiedz

632

Przekop Mierzei Wiślanej świeci pustkami. Internauci kpią.

Przekop Mierzei Wiślanej świeci pustkami. Internauci kpią.

Nowe nagranie z Mierzei Wiślanej pokazuje brutalną prawdę o natężeniu ruchu na wartym miliardy przekopie. Komentujący nie mają litości, punktując brak statków i nazywając cały projekt najdroższym w Polsce pomnikiem arogancji i braku ekonomicznego sensu.

Kruk_
z
onet.pl
dodany: 01.05.2026, 12:45:46
  • 215
  • #
    polska
  • #
    mierzejawislana
  • #
    gospodarka
  • #
    inwestycje
  • #
    bekazpisu
  • #
    pieniadze
sssabae
sssabae 02.05.2026, 09:46:13 via Wykop
  • -2
@rychu-nalepa: daj link do wypowiedzi
szuwarek
szuwarek
20.04.2026, 08:13:30
  • 1285
Dzisiaj do Polski przylatuje prezydent Francji, Macron
Odwiedziny będą miały oficjalny, państwowy charakter
Pośród wielu spotkań nie przewidziano takowego z rezydentem naszego pałacu prezydenckiego
I tak to właśnie powinno wyglądać ze strony wszystkich przyjeżdżających tu polityków
IGNOROWAĆ żeby sobie nie pomyślał że jest kimś ważnym skoro woli towarzystwo putinowców i lata do Stanów na spotkania prawicowych szurów, przeciwników UE i płaskoziemców
O czym w ogóle z nim gadać? O zestaw na leśną
szuwarek - Dzisiaj do Polski przylatuje prezydent Francji, Macron
Odwiedziny będą mia...

źródło: z31539100AMP,-potkanie-Donalda-Tuska-z-Emanuelem-Macronem-w-War

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sssabae
sssabae 20.04.2026, 13:36:46 via Wykop
  • 2
po diabła spotykać się z kimś, kto w 2h wywiadze sam sobie zaprzecza co kwadrans. Z kimś, kogo ambicją jest być bossem psychoprawactwa w lidze okręgowej? I o czym Macron miałby ze snusem rozmawiać? Jakie uzgodnienia robić, jeśli decyzja i tak jest gdzieś za plecami snusa, na Nowogrodzkiej, albo w szafie u Bielana
  • Odpowiedz
mike-johnston
mike-johnston
16.04.2026, 03:09:05
  • 432
Powinniśmy brać przykład z Wielkiej Brytanii i nie zwracać uwagi na wycie PiSu i Konfedekacapów.

Pakiet obejmuje drony uderzeniowe dalekiego zasięgu, systemy rozpoznawcze, drony logistyczne i potencjał morski. Dostawy rozpoczęły się już w tym miesiącu

#ukraina #wojna #polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji #wielkabrytania #russiahateclub
mike-johnston - Powinniśmy brać przykład z Wielkiej Brytanii i nie zwracać uwagi na w...

źródło: Screenshot_20260416-050523

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sssabae
sssabae 16.04.2026, 06:26:50 via Wykop
  • 2
@ZwyklyRoman: upośledzony roman: link ze strony gov.uk to "strona z d--y". Roman ogłasza zwycięstwo xd
  • Odpowiedz
sssabae
sssabae 16.04.2026, 10:00:24 via Wykop
  • 0
@ZwyklyRoman: zapiekło, co? xd

możesz sobie z modkami usuwać wpisy, prawdy jednak nie zakrzywisz

https://www.gov.uk/government/news/uk-announces-biggest-ever-drone-package-for-ukraine-to-push-back-putin
  • Odpowiedz
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
14.04.2026, 11:38:51
  • 165
Ale boli ich ten Orban. Ciągle piszą, że Węgry straciły suwerenność. Bycie "myszką" Putina to suwerenność a współpraca z Unią to dyktatura XD

ciagleloginzajety - Ale boli ich ten Orban.  Ciągle piszą, że Węgry straciły suwerenn...

źródło: temp_file7642495597268808625

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sssabae
sssabae 14.04.2026, 14:38:14 via Wykop
  • 2
@ciagleloginzajety: ale ją naprawdę może jakaś chlamydia piec
  • Odpowiedz
qba2004
qba2004
qba2004
01.04.2026, 13:39:51
  • 64
Batyr, urzędując od sierpnia, trafił na 2. miejsce pod względem liczby wet, wyprzedzając tym samym prezydentów urzędujących przez 5-10 lat. To jest tragikomedia.

#nawrocki #bekazpisu #bekazprawakow
qba2004 - Batyr, urzędując od sierpnia, trafił na 2. miejsce pod względem liczby wet,...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sssabae
sssabae 01.04.2026, 14:47:57 via Wykop
  • 14
@qba2004: co to za brednie, przecież wiadomo, że JE prezydent Batyr jest najlepszy i wszystko robi dla bombski, a nic dla siebie. Wcale nie stopuje on rządu dla dobra kaczyniaka
sssabae - @qba2004: co to za brednie, przecież wiadomo, że JE prezydent Batyr jest na...

źródło: 1000044087

Pobierz
  • Odpowiedz
sssabae
sssabae 01.04.2026, 15:29:03 via Wykop
  • 60
@asap_srasap: ale my nie o tym piszemy, pisowski dzbanie
  • Odpowiedz

496

Wbił kobiecie maczetę w plecy. To syn gdańskiego piekarza

Wbił kobiecie maczetę w plecy. To syn gdańskiego piekarza

Mateusz P., syn znanego gdańskiego piekarza, został skazany na 10 miesięcy więzienia w zawiasach. Mężczyzna w listopadzi

PIAN--A_A--KTYWNA
z
kryminalne.o2.pl
dodany: 01.04.2026, 06:37:37
  • 62
  • #
    gdansk
  • #
    kryminalne
sssabae
sssabae 01.04.2026, 10:25:30 via Wykop
  • 26
Pellowski?
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1532

Do Polski trafiła wołowina z Urugwaju zawierająca przekroczenie normy progestero

Do Polski trafiła wołowina z Urugwaju zawierająca przekroczenie normy progestero

Jak wynika z powiadomienia z systemu RASFF, do Polski trafiła partia wołowiny, w której wykazano przekroczenie dopuszczalnych norm progesteronu. Powiadomienie z systemu RASFF datowane jest na 13 marca. Krajem zgłaszającym jest Holandia. W treści zgłoszenia czytamy, iż partia dostarczonej wołowiny do

znin
z
cenyrolnicze.pl
dodany: 18.03.2026, 19:20:19
  • 163
  • #
    rolnictwo
  • #
    mercosur
  • #
    zywnosc
  • #
    holandia
  • #
    polska
sssabae
sssabae 19.03.2026, 09:22:31 via Wykop
  • -4
kolejna stronka od szmateckiego do szerzenia nieprawdy..?
obsceniczny grubasie, weź się za jakąś prawdziwą robotę
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

370

Motorola ogłosiła współpracę z Fundacją GrapheneOS

Motorola ogłosiła współpracę z Fundacją GrapheneOS

Motorola ogłosila nowe rozwiązania w zakresie cyberbezpieczeństwa i zarządzaniu urządzeniami w firmach. Spekuluje się, że mogą w 2027 wypuścić na rynek smartfony z Graphene OS czyli otwartego systemu pozbawionego Google

Average-CottonWorld-Enjoyer
z
motorolanews.com
dodany: 02.03.2026, 12:32:59
  • 95
  • #
    smartfon
  • #
    android
  • #
    technologia
  • #
    security
sssabae
sssabae 03.03.2026, 09:36:49 via Wykop
  • 23
@krebul: motorola i długie wsparcie wzajemnie się wykluczają

12

41-procentowy spadek przeładunków towarów masowych w zespole portów SzczecinŚwi

41-procentowy spadek przeładunków towarów masowych w zespole portów SzczecinŚwi

I mamy skutki sprzedaży Portu Szczecin Niemcom. FAKTY zadają kłam propagandzie Tuska. Właśnie GUS opublikował najnowsze dane. EFEKT= 41% SPADEK PRZEŁADUNKÓW towarów masowych w zespole portów Szczecin-Świnoujście!!! Dotarło, zakuty łbie??? napisał na platformie X były minister gospodarki morskiej

Sudo_exit
z
tysol.pl
dodany: 03.03.2026, 09:12:05
  • 8
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    szczecin
  • #
    gospodarka
  • #
    niemcy
  • #
    ekonomia
sssabae
sssabae 03.03.2026, 09:25:01 via Wykop
  • 6
tysol = informacja nieprawdziwa, spam, nie nadaje się, tyle powodów, by mieć lepszy dzień
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.03.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 22.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.10.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.07.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking