Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Jin

Jin

Dołączył 17 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 67268
  • Znaleziska 11560
  • Mikroblog 55708
  • Obserwujący 28
  • Obserwowane 15
Afrobiker
Afrobiker
14 godz. i 58 min temu
  • 316
#dziendobry #heheszki #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera
Afrobiker - #dziendobry #heheszki #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera

źródło: 1000006860

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jin
Jin 12 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 1
@Afrobiker:

To chyba ten słynny Rotczajld co go na #gielda ciągle postują.
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
przedwczoraj, 16:59:22
  • 206
i teraz sobie wyobraźcie, że chłop wam tu od 14 lat ściemę propagandową wali że on zmęczony życiem że na nic siły nie ma że to że tamto i kreuje się na jakiegoś umęczonego dziadzie a kupuje rower i od tego czasu codziennie trzaska po 50 km, dodajcie sobie 2 do 2 i nie ściemniajcie że nie wyszło wam 4
Soothsayer - i teraz sobie wyobraźcie, że chłop wam tu od 14 lat ściemę propagandową ...

źródło: 1725366797181

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jin
Jin przedwczoraj, 18:27:14 via Wykop
  • 4
@Soothsayer:

Mnie nic nie dziwi - chłop odżywia się po męsku budyniem na mleku to te 50km pedałuje pewnie tylko jedną nogą.
  • Odpowiedz
jacekparowka
jacekparowka
jacekparowka
przedwczoraj, 07:09:56
  • 808
#lekarski #lekarz #konowalposting
jacekparowka - #lekarski #lekarz #konowalposting

źródło: HKnGkMQXkAAfbEv

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jin
Jin przedwczoraj, 12:16:23 via Wykop
  • 6
@jacekparowka:

Zacząłem się zastanawiać, czy ta pisowska baba od "Niech jadą" nie miała racji - w sensie, że pogrozili, ale tak naprawdę żaden lekarz nie pojechałby j---ć nocek za 4k Euro na jakimś niemieckim zadupiu.
  • Odpowiedz
Jin
Jin przedwczoraj, 17:59:51 via Wykop
  • 0
xddddd


@DoktorMorela:

Co Ci wytłumaczyć?
  • Odpowiedz
washington
washington
przedwczoraj, 09:45:15
  • 357
#polityka #wojna #bekazpodludzi
washington - #polityka #wojna #bekazpodludzi

źródło: polskojezyczni

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jin
Jin przedwczoraj, 16:26:57 via Wykop
  • 1
A co do reszty to spójrz na Sławka, a w szczególności na jego brata i powiedz, że to są Niemcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sympatyczny_przyjemniaczek:

Większość Saksonii i Turyngii tak wygląda.

  • Odpowiedz
michal1498
michal1498
11.06.2026, 03:01:33
  • 8
Bez kolców nie ma piękna róży
#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jin
Jin 11.06.2026, 05:14:26 via Wykop
  • 2
@michal1498:

Milczeniem krzyczeć można też
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
07.06.2026, 07:22:15
  • 140
Po lewej jabłka z sadu mojej babci, po prawej jabłka kupione w biedronce.
Nieźle nas na rozmiarze okradają
Qurvinox - Po lewej jabłka z sadu mojej babci, po prawej jabłka kupione w biedronce.
...

źródło: PXL_20260607_071907834

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jin
Jin 07.06.2026, 11:27:11 via Wykop
  • 1
@maciss:

Nie troluj.
  • Odpowiedz
Ragnar_Lodbrok
Ragnar_Lodbrok
06.06.2026, 08:37:51
  • 34
My obsrani a w międzyczasie grubas w weekend....
#gielda
Ragnar_Lodbrok - My obsrani a w międzyczasie grubas w weekend....
#gielda

źródło: obraz_2026-06-06_103749525

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jin
Jin 06.06.2026, 13:08:10 via Wykop
  • 1
@Ragnar_Lodbrok:

Synek jaki blakpyl - widzisz Wojtek, zwykły piekarz taką Julkę przygarnął
  • Odpowiedz
qoop
qoop
05.06.2026, 13:51:34
  • 126
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jin
Jin 05.06.2026, 18:16:32 via Wykop
  • 1
@qoop:

Za 37 godzin obowiązków domowych należałoby się wypowiedzenie umowy za lenistwo. Godzinka-dwie dziennie i powinno błyszczeć.
  • Odpowiedz
inrain88
inrain88
05.06.2026, 12:19:51
  • 957
Dzisiaj w wieku 95 lat zmarł mój dziadek. Miał trudny charakter, ale wiele mnie nauczył. Jego życie naznaczyła przymusowa zsyłka na Sybir, gdzie towarzyszyła mu ciężka praca, głód i tęsknota za domem. Słuchając jego opowieści jako dziecko, znienawidziłem wszystko co sowieckie/rosyjskie. Tak mi zostanie do końca dni na tym marnym, ziemskim padole.

#rosja #ukraina #oswiadczeniezdupy #oswiadczenie #zalesie
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jin
Jin 05.06.2026, 15:28:37 via Wykop
  • 32
kurde zawsze mnie to ciekawi jakim cudem to pokolenie dozywało takich lat.


@menzwykop:

Wrócili tylko najsilniejsi z największym potencjałem. Resztę zamęczyła katorga.
  • Odpowiedz
mleko3-2procent
mleko3-2procent
05.06.2026, 12:27:25
  • 246
12 lat i do roboty XDDD
#rosja #ukraina #wojna #polityka
mleko3-2procent - 12 lat i do roboty XDDD 
#rosja #ukraina #wojna #polityka

źródło: 11214

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jin
Jin 05.06.2026, 14:55:41 via Wykop
  • 3
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota:

A przede wszystkim jeszcze nie taki przepity, czy przeżarty krokodylem.
  • Odpowiedz
ZielonaOna
ZielonaOna
ZielonaOna
04.06.2026, 07:43:19
  • 54
Ale spokojnie sobie pracują. Polski Janusz już by podkręcił prędkość taśmy i zwolnił jedna osobę, dla motywacji zastosowałby mobbing i upokarzanie.

#przegryw
ZielonaOna - Ale spokojnie sobie pracują. Polski Janusz już by podkręcił prędkość taś...

źródło: 4187

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jin
Jin 04.06.2026, 13:10:12 via Wykop
  • 0
@ZielonaOna:

One tak spokojnie pracują bo są na urlopie i wtedy jest tylko 25% normy.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
04.06.2026, 05:21:03
  • 538
#heheszki
splinter96 - #heheszki

źródło: 1000029405

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jin
Jin 04.06.2026, 07:35:18 via Wykop
  • 0
@splinter96:

Etfy.
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
02.06.2026, 07:35:09
  • 2669
Mega_Smieszek

źródło: 1000016567

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jin
Jin 02.06.2026, 14:50:56 via Wykop
  • 3
@Zgrywajac_twardziela: @Leto_Atryda

Ja mam taką myśl, że w lore LotR, te orły były prawie tak potężne jak mayarowie. Dawanie im pierścienia to prawie jakby Gandalf sam go użył.
  • Odpowiedz
Jin
Jin 28.05.2026, 15:52:35
  • 0
Niemieckie heheszki.

#heheszki #niemcy
Jin - Niemieckie heheszki.

#heheszki #niemcy

źródło: 1000033454

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JoeGlodomor
JoeGlodomor
28.05.2026, 07:25:04
  • 2
Bardziej nie lubicie górali czy ślązaków?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jin
Jin 28.05.2026, 12:09:38 via Wykop
  • 0
@JoeGlodomor:

A to nie to samo? Mieszkają na południu i mówią "dej".
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
25.05.2026, 00:52:11
  • 125
Ciekawe czy tam w środku jest pracownik co wygrzewa deske
wfyokyga - Ciekawe czy tam w środku jest pracownik co wygrzewa deske

źródło: temp_file8664793886107126087

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jin
Jin 25.05.2026, 06:04:27 via Wykop
  • 2
martwi ta kamera


@Bialek_napraw_tagi:

Wymóg bezpieczeństwa - jakby ktoś pomylił program mycia jajec z wymianą tamponu.
  • Odpowiedz
Hellicon
Hellicon
24.05.2026, 01:49:44
  • 9
Herezja Konusa.
Hellicon - Herezja Konusa.

źródło: 1000030388

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jin
Jin 24.05.2026, 08:20:22 via Wykop
  • 0
@Hellicon:

Scena 1.
Konan kona ze zmęczenia próbując zakręcić młynem.
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
22.05.2026, 01:54:16
  • 584
Ziomki
wfyokyga - Ziomki

źródło: temp_file3494970261846024885

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jin
Jin 22.05.2026, 06:18:36 via Wykop
  • 1
@wfyokyga:

Sprawdził łapą, że krowa nagrzana od słońca to się położył. Normalne zachowanie kota.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >
  • I"m a streetwalking cheetah with a heart full of napalm!
  • Jena
  • http://www.pah.org.pl/nasze-dzialania/8/pajacyk

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 05.12.2011

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 20.01.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.12.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.04.2015

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking