Może ktoś polecić firmę która zrobi koszulki i bluzy z haftem, własnym logo?

Potrzebuje do mnie do firmy dla kilku osób.
Szukam już od dłuższego czasu, ale porażka jeśli chodzi o komunikację z większością firm

#reklama #praca #pytanie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Czlowieku naucz sie pisac nie idzie cie zrozumiec o czym ty mowisz. Pisz tak jak mowisz na codzień bez jakiegos slangu wykopowego czy co to jest i bedzie latwiej. Nawet nie wiem co cie doradzic bo w polowie czytania sie poddalem.
  • Odpowiedz
#pracbaza #praca #kolchoz

Typ ode mnie z pracy pochwalił się, że uprawia s*x ze swoją kobietą na oczach ich 4 letniego syna. Jeszcze dodał cytuje "niech się młody uczy jak powinno się to robić". Jak to mówił to widać było, że dla niego to całkiem normalna rzecz, nam wszystkim dosłownie opadła szczęka. Sytuacja miała miejsce podczas przerwy na kantynie gdzie było około 6 osób. Dla mnie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pare lat temu jak robiłem w Polsce na budowie, to sie dowiedziałem, że przede mną robił z nimi się koleś, który coś strzeliło do łba i ponoć (po pijaku ?) napie---olił swojego ojca, bo nie mógł znieść faktu, że ten ru--a jego matke. Nawet jeśli takie akcje są wymyślone, to sam pomysł mówienia czegoś takiego pokazuje, jaka patologia robi w budowlance i kołchozach - uchowaj Boże od tych miejsc.

Zgłoś na policje

A filmik
Stefan_ciastko - Pare lat temu jak robiłem w Polsce na budowie, to sie dowiedziałem, ...
  • Odpowiedz
po co im przyzwoita pensja, skoro marnują dodatkowo ponad połowę czasu który przepracowują na dojazdy? To nie ma żadnego sensu.


@Kj5s6f2dk7s54o: Zgadzam się, że dojazd 4h dziennie to jest masakra. Natomiast z przyzwoitej pensji możesz odłożyć na wkład własny, który niewątpliwie przyda się chociażby do zakupu mieszkania. Ludzie mają też inny potrzeby jak nowszy samochód jakieś wakacje za granicą itp. Marnowanie tyle czasu to patologia, ale wydawanie połowy pensji na
  • Odpowiedz
@Ariel_Rapaport: Zielonka. Ja akurat pracuję hybrydowo i dojazd samochodem do miejsca pracy zajmuje mi 35-40 minut, więc z tym wstawaniem i wracaniem, gdy jest ciemno, trafiłeś jak kulą w płot. To, że poruszam jakiś problem nie oznacza, że dotyczy on bezpośrednio samego mnie, ale rozumiem, że na wykopie się tego nie rozróżnia i od razu uderza ad personam.

Po drugie jak już kiedyś matka straci cierpliwość i wykopie Cię do
  • Odpowiedz
Cześć, rozumiem, że pracodawca ma obowiązek zgłosić do ZUSu niepracującego członka rodziny (współmałżonka) na wniosek pracownika? Tj.
-- zatrudnienie na etacie (pełen etat),
-- współmałżonek traci pracę
-- osoba pracująca składa wniosek do pracodawcy i pracodawca ma obwiązek zgłosić do ZUSu?
https://www.zus.pl/firmy/zgloszenie-platnika/firmy/zgloszenie-ubezpieczonego/czlonka-rodziny-ubezpieczonego
#praca #pracbaza
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć! Z kumplem stworzyliśmy nowy portal, który ma za zadanie pomóc w wyborze miejsca pracy: https://jaksiepracuje.pl/ Z racji tego, że strona dopiero raczkuje - będziemy wdzięczni za odwiedziny i pozostawienie wpisu - każda nowa informacja na portalu przyczynia się do zwiększenia transparentności rynku pracy w Polsce 🔎

Gwarantujemy, że żadne wpisy nie będą usuwane - chcemy być rzetelnym źródłem wiedzy, dlatego też wprowadziliśmy zasady: 1 ocena dla danej firmy / konto raz na
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@derivatives: idealnego rozwiązania niestety nie ma bo próg wejścia na weryfikację za pośrednictwem linkedina, skanu jakiejś części umowy czy logowania firmowym mailem jest za wysoki, ale u nas rozwiązujemy to w ten sposób, że wymagamy zalogowania + mamy ograniczenia per konto względem ilości wpisów, które możesz opublikować w czasie dla jednej firmy, tj. raz na 6 miesięcy ocena pracy, raz na 6 miesięcy info o wynagrodzeniu i raz lifetime ocena
  • Odpowiedz