Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 11
- 7
-13 kg w 60 dni
wystarczyło jeść mniej i robić minimum 8000 kroków dziennie :))
jeszcze 3 kg do celu :))
trzymajcie kciuki :))
#odchudzanie
wystarczyło jeść mniej i robić minimum 8000 kroków dziennie :))
jeszcze 3 kg do celu :))
trzymajcie kciuki :))
#odchudzanie
- 1
@tmn007: szczerze mówiąc robię to totalnie na wyczucie, nie licząc kalorii. Przez tą pracę zdalną się upasłem, także spacery szybkim krokiem i jedzenie tylko tyle by zaspokoić uczucie głodu. Cukru w zasadzie nie używam, słodycze też odstawiłem niemal zupełnie :)
@wuju84: gratulacje mirku. Uważaj na słodycze tzn ewentualny powrót do ich jedzenia. Rok temu spadłem z wagą o 19 kg. Zmniejszenie jedzenia do 1800-2000 kkcl i odstawienie słodyczy. Myślałem że już to kontroluje, ale uzależnienie to zła rzecz. I nastąpił powrót do słodyczy i teraz kolejna próba spadku wagi. Jednak słodyczy całkiem nie wywalam. Trzym sie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Korzysta ktoś tutaj z aplikacji Fitfly, Freeletics lub podobnej?
Dzięki żonie trochę się wkręciłem w ćwiczenia (ona korzysta z apki Lewandowskiej), ale interesują nas inne ćwiczenia (muszę poprawić sobie kondycję i podobają mi się programy cardio).
#trening #cwiczenia #pytanie #chudnijzwykopem #odchudzanie
Dzięki żonie trochę się wkręciłem w ćwiczenia (ona korzysta z apki Lewandowskiej), ale interesują nas inne ćwiczenia (muszę poprawić sobie kondycję i podobają mi się programy cardio).
#trening #cwiczenia #pytanie #chudnijzwykopem #odchudzanie
- 150
Aktualizacja cotygodniowa:
01.10.2020 143 kg
01.01.2021 126 kg
26.01.2021 121.6 kg
31.01.2021 120.5 kg
10.02.2021 119.8 kg
01.10.2020 143 kg
01.01.2021 126 kg
26.01.2021 121.6 kg
31.01.2021 120.5 kg
10.02.2021 119.8 kg
Skąd czerpiecie pomysły i przepisy na smiadanie/kolacje na diecie(redukcji)?
#dieta #odchudzanie #gotowanie
#dieta #odchudzanie #gotowanie
@ibeafraidi: policzona szama(wpisz na yt) + jakies normalne kanaly ale zmieniam przepisy, zeby mialy mniej kcal itp
Po długiej przerwie z przepisami wjeżdża deser - w smaku bardzo przypomina ptasie mleczko
Składniki:
-150g skyr waniliowy
-110g twarogu chudego
-150g bieluch lekki lub jakiś jogurt naturalny
Składniki:
-150g skyr waniliowy
-110g twarogu chudego
-150g bieluch lekki lub jakiś jogurt naturalny
źródło: comment_1615890134IxqfHPqcR78REGreEFVoJA.jpg
Pobierz@Luasek: o matko jakie piękne makrosy i do tego jak wygląda smakowicie, będzie robione, dzięki za przepis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Pudding chia z musem malinowym

Pudding chia z musem malinowym to pomysł na słodki deser, albo zdrowe, bardzo pożywne śniadanie. Jeśli jednak chcemy zjeść go na śniadanie, to musimy przygotować go wieczorem dnia wcześniejszego.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 76
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jakie typowo sklepowe przekąski można jeść na diecie? Cukru (czekolada) wiadomo nie chcę żadnego, tłuszczu (chipsy) też, ale zastanawiam się np. nad paluszkami. Co jeszcze można podjadać?
#dieta #odchudzanie
#dieta #odchudzanie
- 1
@lunaexoriens: Popcorn jest spoko
#anonimowemirkowyznania
#dieta #odchudzanie
Startuje z 93kg, chce zejść do 80kg przy 175cm. Aktywnosc - basen (dwa razy w tygodniu) i spacer 7-8km (dwa razy w tygodniu). Licze kalorie z aplikacją, mam limit 2050 kcal i staram sie go trzymać wpisując posiłki etc. Zacząłem dosłownie w drugiej połowie stycznia, dzisiaj po niecałych dwóch miesiącach mam -3,7kg. Czy ja na dzień dobry nie powinienem jednak więcej zrzucić a potem
#dieta #odchudzanie
Startuje z 93kg, chce zejść do 80kg przy 175cm. Aktywnosc - basen (dwa razy w tygodniu) i spacer 7-8km (dwa razy w tygodniu). Licze kalorie z aplikacją, mam limit 2050 kcal i staram sie go trzymać wpisując posiłki etc. Zacząłem dosłownie w drugiej połowie stycznia, dzisiaj po niecałych dwóch miesiącach mam -3,7kg. Czy ja na dzień dobry nie powinienem jednak więcej zrzucić a potem
@AnonimoweMirkoWyznania: Pytanie ile jesz posiłków, czy nie podjadasz. Ja jestem kobietą, mam problem z insulinoopornością i dopiero skomponowanie diety na deficycie z niskim indeksem glikemicznym pozwoliło mojemu metabolizmowi wyruszyć z miejsca. Jak dołożyłam do tego aktywność fizyczną, to już w ogóle petarda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Ważysz wszystko co jesz czy wpisujesz na oko? Generalnie te pół kilo na tydzień jest rekomendowane, z twoją wagą może kilogram, ale pewnie trochę oszukujesz na wpisywaniu + tej aktywności wcale dużo nie masz. Jak chcesz żeby szło szybciej to licz i waż dokładnie co jesz, np. ja dzisiaj robiłam lazanię i mam konkretnie w excelu wypisane 250g makaronu (kaloryczność z opakowania) + 200g ricotty (kaloryczność z opakowania) +
konto usunięte via Android
- 7
Dzień 69 - 15.03
Zmiana od poprzedniego wpisu: -0.9kg
Progres całkowity: -8.2kg
Waga początkowa: 106.1kg
Waga aktualna 97.9kg
Zmiana od poprzedniego wpisu: -0.9kg
Progres całkowity: -8.2kg
Waga początkowa: 106.1kg
Waga aktualna 97.9kg
źródło: comment_1615797945EHVn7Szhh19sB4Gv4hoa87.jpg
Pobierz@SpawaczPolimeru: fajna radiostacja ale u mnie troche slabo odbiera
@SpawaczPolimeru: :D lecisz dalej! Dzięki, że przepisy cieszą się popularnością, ostatnio dużo zajęć i brak czasu na wrzucenie czegoś nowego
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 145
@AnonimoweMirkoWyznania no jak ją wysmiewasz to się nie dziwię, że nie pomaga. Na jej miejscu to bym już planowała rozwód.
Na początek polecam zacząć od szacunku do partnerki, potem od opłacenia wizyty u dietetyka "w prezencie" a na koniec na załatwieniu jakiegoś trenera personalnego może? A może jak spotka się z dietetykiem to sama zrozumie, że trzeba być zdrowym
Na początek polecam zacząć od szacunku do partnerki, potem od opłacenia wizyty u dietetyka "w prezencie" a na koniec na załatwieniu jakiegoś trenera personalnego może? A może jak spotka się z dietetykiem to sama zrozumie, że trzeba być zdrowym
czesc, pisalem wczesniej temat dotyczacy odchudzania, deficytu i no udało mi się zrzucić te 4kg, a już od 3 tygodni do teraz stoi mi waga w miejscu, co zrobic? na internecie wyczytalem, ze to moze byc "efekt plateau".
wczesniejszy temat: https://www.wykop.pl/wpis/54910743/mam-pytanie-bo-obliczam-sobie-dzienne-zapotrzebowa/
#zdrowie #odchudzanie #biologia #odzywianie #zycie
wczesniejszy temat: https://www.wykop.pl/wpis/54910743/mam-pytanie-bo-obliczam-sobie-dzienne-zapotrzebowa/
#zdrowie #odchudzanie #biologia #odzywianie #zycie
- 3
@kam1ll: 3 tygodnie to jeszcze nieduzo, poczekaj jeszcze, mozesz dorzucic jakas dodatkowa aktywnosc w ciagu dnia w stylu spacer, wyjscie na rower czy pobiegac :) ewentualnie jak bedzie sie utrzymywac to mozesz odbliczyc jeszcze raz swoje zapotrzebowanie uwzgledniajac swoja nowa wage ale przy 4 kg to raczej nie bedzie zauwazalnej roznicy. to ogolnie kontynuuj sposob/ilosc jedzenia i czekaj ;)
- 1
- 0
Mirki poradzcie coś. Mam niby duży brzuch, ale tak naprawdę nie ma na nim jakoś bardzo dużo tłuszczu, chyba. Jak go wciągam, to jest całkiem spoko, natomiast tak na luzie wydaje się że jestem strasznie ulany a jestem ulany tylko trochę. Dowodem na to jest fakt że najbardziej istotnym czynnikiem jaki ma wpływ na to jaki mam duży bebzon jest to czy coś jadłem albo piłem. Tłuszcz z tego co rozumiem jest
- 4834
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1151
@PanPoteflon: O skubany... Gratulacje! Jaki wzrost? I podrzuć link do tamtej dyskusji :)
- 1314
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ZaQ_1: mięśnie spalają się szybciej xD Bierz rower i utrzymuj dalej lekki deficyt kaloryczny, będzie dobrze
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#fitness #silownia #odchudzanie
Witam osoby z tagów.
Co prawda tag: silownia, ale nie chcę za bardzo dużo ćwiczyć. Po prostu w pracy robię ok.15-20tyś kroków i chciałbym, żeby to wystarczyło+ w domu z 10-15min bawię się hantlami, z 5min brzuszków i tyle;
a pytanie jest takie. Czy moglibyście polecić jakieś napoje niskokaloryczne z dodatkami np witamin czy białka (nie orientuję się w ogóle, dlatego pytam), dzięki
Witam osoby z tagów.
Co prawda tag: silownia, ale nie chcę za bardzo dużo ćwiczyć. Po prostu w pracy robię ok.15-20tyś kroków i chciałbym, żeby to wystarczyło+ w domu z 10-15min bawię się hantlami, z 5min brzuszków i tyle;
a pytanie jest takie. Czy moglibyście polecić jakieś napoje niskokaloryczne z dodatkami np witamin czy białka (nie orientuję się w ogóle, dlatego pytam), dzięki
@100-TVarzyGrzybiarzy: wpc z wodą ¯\_(ツ)_/¯
- 0
@100-TVarzyGrzybiarzy: jedząc byle co i tak przy takiej aktywności nie będziesz pewny tego że schudniesz. Nawet jak będziesz ograniczał jedzenie bardzo po pewnym czasie, dopadnie cię zapewne napad objadania się.
- 148
Minus 35 kg, jeszcze 1.08kg i next week liczba dwucyfrowa na wadze 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
Mój dziennik: #hejgrubasie (raport co sobotę po 8:00)
Mój dziennik: #hejgrubasie (raport co sobotę po 8:00)
źródło: comment_1615620088iwG7K5OpSqIY7iEBFZ60xV.jpg
Pobierz































Ostatnia prosta! Teraz tylko rekompozycja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
M, 26 lat
Waga
źródło: comment_16160571698v4uk1d5V6kAv5PnANyDCj.jpg
Pobierz