@Czarendze1r: wiem jak to działa, sam przed dwoma laty schudłem 20 kg na diecie. Zdziwiło mnie tylko tempo w jakim schudł tak szybko. Ja na 20 kg potrzebowałem roku. A zapytałem, bo 10 kg wskoczyło z powrotem i pora znowu się wziąć za siebie. A że Mirek ogarnął 14 kg w 3 miechy, to się zaciekawiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
-13 kg w 60 dni
wystarczyło jeść mniej i robić minimum 8000 kroków dziennie :))
jeszcze 3 kg do celu :))
trzymajcie kciuki :))
#odchudzanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tmn007: szczerze mówiąc robię to totalnie na wyczucie, nie licząc kalorii. Przez tą pracę zdalną się upasłem, także spacery szybkim krokiem i jedzenie tylko tyle by zaspokoić uczucie głodu. Cukru w zasadzie nie używam, słodycze też odstawiłem niemal zupełnie :)
  • Odpowiedz
@wuju84: gratulacje mirku. Uważaj na słodycze tzn ewentualny powrót do ich jedzenia. Rok temu spadłem z wagą o 19 kg. Zmniejszenie jedzenia do 1800-2000 kkcl i odstawienie słodyczy. Myślałem że już to kontroluje, ale uzależnienie to zła rzecz. I nastąpił powrót do słodyczy i teraz kolejna próba spadku wagi. Jednak słodyczy całkiem nie wywalam. Trzym sie
  • Odpowiedz
@xanusek: Czujesz się głodny bo żarcie w płynie to najgorszy możliwy sposób na zaspokojenie głodu. Łatwiej wypić 1l soku niż zjeść 1kg marchewek.
  • Odpowiedz
Korzysta ktoś tutaj z aplikacji Fitfly, Freeletics lub podobnej?

Dzięki żonie trochę się wkręciłem w ćwiczenia (ona korzysta z apki Lewandowskiej), ale interesują nas inne ćwiczenia (muszę poprawić sobie kondycję i podobają mi się programy cardio).

#trening #cwiczenia #pytanie #chudnijzwykopem #odchudzanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HitcH_: Ja korzystam z Fitify (nie wiem czy u Ciebie to literówka czy napisałeś o innej apce) i sobie bardzo chwalę, zwłaszcza w wersji premium ;)
  • Odpowiedz
Aktualizacja cotygodniowa:
01.10.2020 143 kg
01.01.2021 126 kg
26.01.2021 121.6 kg
31.01.2021 120.5 kg
10.02.2021 119.8 kg
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie typowo sklepowe przekąski można jeść na diecie? Cukru (czekolada) wiadomo nie chcę żadnego, tłuszczu (chipsy) też, ale zastanawiam się np. nad paluszkami. Co jeszcze można podjadać?
#dieta #odchudzanie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
#dieta #odchudzanie
Startuje z 93kg, chce zejść do 80kg przy 175cm. Aktywnosc - basen (dwa razy w tygodniu) i spacer 7-8km (dwa razy w tygodniu). Licze kalorie z aplikacją, mam limit 2050 kcal i staram sie go trzymać wpisując posiłki etc. Zacząłem dosłownie w drugiej połowie stycznia, dzisiaj po niecałych dwóch miesiącach mam -3,7kg. Czy ja na dzień dobry nie powinienem jednak więcej zrzucić a potem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Pytanie ile jesz posiłków, czy nie podjadasz. Ja jestem kobietą, mam problem z insulinoopornością i dopiero skomponowanie diety na deficycie z niskim indeksem glikemicznym pozwoliło mojemu metabolizmowi wyruszyć z miejsca. Jak dołożyłam do tego aktywność fizyczną, to już w ogóle petarda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ważysz wszystko co jesz czy wpisujesz na oko? Generalnie te pół kilo na tydzień jest rekomendowane, z twoją wagą może kilogram, ale pewnie trochę oszukujesz na wpisywaniu + tej aktywności wcale dużo nie masz. Jak chcesz żeby szło szybciej to licz i waż dokładnie co jesz, np. ja dzisiaj robiłam lazanię i mam konkretnie w excelu wypisane 250g makaronu (kaloryczność z opakowania) + 200g ricotty (kaloryczność z opakowania) +
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania no jak ją wysmiewasz to się nie dziwię, że nie pomaga. Na jej miejscu to bym już planowała rozwód.

Na początek polecam zacząć od szacunku do partnerki, potem od opłacenia wizyty u dietetyka "w prezencie" a na koniec na załatwieniu jakiegoś trenera personalnego może? A może jak spotka się z dietetykiem to sama zrozumie, że trzeba być zdrowym
  • Odpowiedz
czesc, pisalem wczesniej temat dotyczacy odchudzania, deficytu i no udało mi się zrzucić te 4kg, a już od 3 tygodni do teraz stoi mi waga w miejscu, co zrobic? na internecie wyczytalem, ze to moze byc "efekt plateau".

wczesniejszy temat: https://www.wykop.pl/wpis/54910743/mam-pytanie-bo-obliczam-sobie-dzienne-zapotrzebowa/

#zdrowie #odchudzanie #biologia #odzywianie #zycie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kam1ll: 3 tygodnie to jeszcze nieduzo, poczekaj jeszcze, mozesz dorzucic jakas dodatkowa aktywnosc w ciagu dnia w stylu spacer, wyjscie na rower czy pobiegac :) ewentualnie jak bedzie sie utrzymywac to mozesz odbliczyc jeszcze raz swoje zapotrzebowanie uwzgledniajac swoja nowa wage ale przy 4 kg to raczej nie bedzie zauwazalnej roznicy. to ogolnie kontynuuj sposob/ilosc jedzenia i czekaj ;)
  • Odpowiedz
Mirki poradzcie coś. Mam niby duży brzuch, ale tak naprawdę nie ma na nim jakoś bardzo dużo tłuszczu, chyba. Jak go wciągam, to jest całkiem spoko, natomiast tak na luzie wydaje się że jestem strasznie ulany a jestem ulany tylko trochę. Dowodem na to jest fakt że najbardziej istotnym czynnikiem jaki ma wpływ na to jaki mam duży bebzon jest to czy coś jadłem albo piłem. Tłuszcz z tego co rozumiem jest
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#fitness #silownia #odchudzanie
Witam osoby z tagów.

Co prawda tag: silownia, ale nie chcę za bardzo dużo ćwiczyć. Po prostu w pracy robię ok.15-20tyś kroków i chciałbym, żeby to wystarczyło+ w domu z 10-15min bawię się hantlami, z 5min brzuszków i tyle;

a pytanie jest takie. Czy moglibyście polecić jakieś napoje niskokaloryczne z dodatkami np witamin czy białka (nie orientuję się w ogóle, dlatego pytam), dzięki
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach