serdecznie pozdrawiam @Luasek za fenomenalny przepis https://www.wykop.pl/wpis/56186543/po-dlugiej-przerwie-z-przepisami-wjezdza-deser-w-s/

dzisiaj poczyniłem i skonsumowałem deser samodzielnie, super smak i konsystencja (o ile zawsze mam problemy robiąc coś na żelatynie to tak tutaj masa zastygła bardzo szybko, faktycznie jak ptasie mleczko), bardzo syty mimo zjedzenia tylko 1/4 z całej przygotowanej porcji no i fajne składniki z dużą ilością białka i mało tłuszczu ʕʔ

moja wariacja była Lidlowo Biedronkowa więc zamiast bielucha wszedł Pilos
Catmmando - serdecznie pozdrawiam @Luasek za fenomenalny przepis https://www.wykop.pl...

źródło: comment_16168743689EYO8MbYZcyJJy2jMnXn0N.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@uzurpatorek: pomimo odległego w czasie wpisu dopiero zerknąłem w tag czy ktoś tu w ogóle skacze.
Jak chcesz szarpać na betonie to kup jakiś tani przewód w grubej otulinie i załóż ją na środek. Wystarczy 20cm, fajnie jak będzie nieco luźniejsza żeby się okręcała. Skakanka dłużej posłuży bo nie rozdupisz otuliny samej linki trzaskając o beton.
  • Odpowiedz
Jako że zaczyna się sezon rowerowy to zaczynam się znowu odchudzać
W tamtym roku od kwietnia do września schudłem 15kg ale 10 kg wróciło przez zimę.
W moim wpisie bardziej będę się skupiał na obwodzie talii bo cały tłuszcz mam na brzuchu przez co odczuwam negatywne skutki.

Dzień: 0
Waga: 100 kg
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Nauka nie jest ciałopozytywna.

Do niedawna uważało się, że osoby grube, ale mające regularną aktywność fizyczną mogą cieszyć się takim samym lub nawet lepszym zdrowiem niż osoby szczupłe, ale mało aktywne fizycznie.

Po analizie 527,662 dorosłych w Hiszpanii okazało się, że jest to nieprawda.

Badanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy połączenie treningu cardio i siłowego ma sens w ciągu jednego treningu? Np 40min biegania i 40min treningu siłowego. Co będzie najskuteczniejsze w spalaniu zbędnych kilogramów?

#odchudzanie #silownia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja najczęściej trafiam na opinie, że właśnie 30-40 minut cardio po treningu siłowym jest jak najbardziej spoko, ale odwrotnie to już nie bardzo.
  • Odpowiedz
ja się nie ważę codziennie tylko co godzinę


@chmuraburzowa: XD

Uwaga, przewiduję przyszłość: tydzień polecisz na ogromnym deficycie, bieganiu po kilkanaście kilometrów dziennie i ważeniu się co godzinę, a jak w końcu spadek wagi zwolni to się zdenerwujesz, pieprzniesz to w cholerę i zamówisz 5 kebabów. Sam fakt, że twój humor zależy od tego czy w danej godzinie waga akurat pasuje +0,5 czy -0,5 jest nienormalny. Zdrowe zejście z tej
  • Odpowiedz
że chciało wam się ze mną użerać


@chmuraburzowa: Nie użerać tylko dawać sprawdzone rady, których nawet jak nie chciałeś to dostałeś :P Miras, nie ma się co katować dziwną kaloryką, trzeba podejść z głową, to i będziesz się czuł lepiej, i efekty będą lepsze, a skóra ci nie będzie powiewała podczas biegania.
  • Odpowiedz
Wygląda jak kupa z rzygami, a smakuje nawet trochę lepiej.

Ryż basmanti, jędrna pierś kurczaka, cebula, czosnek, gotowa mieszanka chińskich warzyw mrożonych, sól, sos sojowego od serca, obfita dawka curry, szczypta majeranku, trochę tłuszczu do smażenia.

Wyszło coś ponad 1000 kcal, dziś się zamknąłem w 1680 kcal, jutro pewnie zjem mniej.

#dieta #odchudzanie #chudnijzwykopem #gotujzwykopem #jedzzwykopem #gotowanie #jedzenie
T.....i - Wygląda jak kupa z rzygami, a smakuje nawet trochę lepiej.

Ryż basmanti, j...

źródło: comment_1616519291Jx2V8JUsc9faYPcC407OkS.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Trybun_Plebejski: też taki miałem plan na obiad (ostatnia porcja indyka) tylko bez ryżu, ale miałem koncentrat otwarty to zrobiłem indyka z koncentratem odparowanym z dodatkiem oliwek (wyszedł indyk z oliwkami z keczupem).
  • Odpowiedz
@chmuraburzowa: 1000kcal to mało nawet dla drobnej kobiety, po miesiącu będziesz niedożywiony, ale gruby, po dłuższym czasie jeszcze dojdzie jo-jo. Znaczy jest jeszcze opcji, że dobijesz do tych 100kg, lecz po 5 miesiącach takiego jedzenia to wcale zdrowie nie będzie lepsze
  • Odpowiedz
Mam pytanie do Was. Poszukuję serwisu/usługi/dietetyka online który na podstawie podanych przeze mnie danych stworzy mi w miarę prostą dietę w celu zgubienia paru kilogramów. Znajoma powiedziała mi, że ona korzystała np: z bediet.pl i była zadowolona. Tam teoretycznie też jest dieta dla mężczyzn, ale to jest dieta dla "zdrowej osoby". I tu pojawia się pewien problem. Chciałbym dietę, która nie tylko przyspieszy odchudzanie, ale skoncentruje się na pewnych parametrach, które mam
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie sądziłem, że zadałem tak podchwytliwe pytanie i tak zostanę olany. Wychodzi na to, że muszę szukać sam.
  • Odpowiedz