Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
In_thrust_we_trust

In_thrust_we_trust

Dołączył 7 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 54485
  • Znaleziska 13954
  • Mikroblog 40531
  • Obserwujący 16
  • Obserwowane 52
melquiades
melquiades
5 godz. i 5 min temu
  • 67
Totalną żenadą ze strony TVP jest zupełny brak wypożyczeń komentatorów z innych stacji żeby ten komentarz podczas mundialu trzymał jakiś poziom, tak jak to było jeszcze kilka lat temu. Przy 104 meczach efekt jest taki, że 3/4 meczów komentują jakieś nołnejmy zabijające emocje, a resztę robią w kółko Borek i Laskowski. Nie wiem czy jakby taki mecz jak ten skomentował ktoś żyjący na co dzień angielską piłką jak np. Pełka to takiemu
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 1 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 2
@melquiades: Borka się nie da już słuchać serio
  • Odpowiedz
congobongo
congobongo
18 godz. i 50 min temu
  • 1
Jeździłem wczoraj pierwszy raz chińczykiem - konkretnie Omodą 9.
I powiem Wam… Że europa to się może pakować i zamykać. Za 200k Jest wszystko, plus skóry i wentylowane fotele coś czego nie mogłem się doprosić w aucie za ponad 300 z niemiec xD
Wady? No…. Powiedzmy, że line keeping assist mógłby działać lepiej i acc jest… takie se, ale kuuuuuuurde. Śmiem twierdzić, że jakiść spasowania lepsza niż w ostatnim mercu w którym siedziałem (glc
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 16 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 1
@MercedesBenizPolska: tylko że takich jak Ty, którzy zatrzymali się w 2005 roku, jest garstka

Mamy 2026 rok, i ludzie muszą mieć w samochodzie kamerki 360, asystentów pasa l, parktronic, jazdę autonomicznych I dobrej jakości wnętrze. Po prostu

Mamual i klimą to był standard na przełomie wieków
  • Odpowiedz
UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
19 godz. i 32 min temu
  • 12
#gielda
Jak myślicie, ten oszust-lekarzyna Kacprzyk miał konto na szczurze i za lekarską pensję kupował śmieciuchy albo nvidie np? Powiększał majątek albo karmił szczura karmą CFD?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 16 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 0
@Vateusz23: w sumie był radnym KO - więc intelekt raczej na poziomie bagna
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
19 godz. i 9 min temu
  • 205
Kobieta ogłasza, że szuka nowego domu psu bo jest agresywny do dzieci i zaczął gryźć bez ostrzeżenia.

Psiarze: źle wychowałaś dziecko!!! Ścierwo ludzkie! Załóż kamerki w pokoju dziecka, bo dzieci kłamią (pewnie się samo nożem cięło i zwaliło na psa xd). Trzeba sprawdzić co dziecko zrobiło psu! (Mówimy m.in. o noworodku). Może piesek się poczuł nie tak i ugryzł! (w końcu ma prawo gryźć bezbronne dzieci i zwierzęta wg psiarzy).

Okropni ludzie.
WielkiNos - Kobieta ogłasza, że szuka nowego domu psu bo jest agresywny do dzieci i z...

źródło: 1000131893

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 16 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 1
@WielkiNos: podludzie
  • Odpowiedz
dese
dese
21 godz. i 33 min temu
  • 819
Oferta pracy z POZ, w jakimś Pcimiu - min. 42000zł, 2 mieszkania do wyboru.
A ty z---------j na wynajem u Janusza w fabryce smrodu i błota

#lekarz #medycyna #zdrowie
dese - Oferta pracy z POZ, w jakimś Pcimiu - min. 42000zł, 2 mieszkania do wyboru.
A ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-17 o 06.53.39

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 17 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 0
@dese: 42k dla lekarza to akurat niezbyt dobre zarobki xD
  • Odpowiedz
In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 16 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 0
@lentilek: ale jaki stawki? Bo nie czaję

To są normalne zarobki dla lekarza w POZ. Na pewno nie można ich nazwać dobrymi
  • Odpowiedz
In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 16 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 0
@HedonistycznyEremita:

'Znawcy' pominęli najwyraźniej jeden zasadniczy fakt, że medycyna rodzinna i interna to najgorsze możliwe specjalizacje pod względem środowiska pracy


Jak to, w innym znalezisku gdzie była pensja 60k dla lekarza na SOR to argumentowali, że SOR to najgorsze możliwe środowisko pracy
  • Odpowiedz
isoverr
isoverr
isoverr
przedwczoraj, 07:05:10
  • 138
Jak zwykle ci wstrętni faceci winni najgorszej dzietności w UE XD

#p0lka
#zydkrecikorba
isoverr - Jak zwykle ci wstrętni faceci winni najgorszej dzietności w UE XD

#p0lka
#...

źródło: 21413

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust przedwczoraj, 13:00:39 via Wykop
  • 0
@isoverr: w sumie typowa konserwatywka
  • Odpowiedz
Anonimowy-zawiedziony
Anonimowy-zawiedziony
przedwczoraj, 08:42:15
  • 891
Jeszcze mityczna ODPOWIEDZIALNOŚĆ lekarza. Bo KAŻDY lekarz ma CIĘŻKIE STUDIA i ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Nikt inny nie ma tak CIĘŻKICH STUDIÓW i ODPOWIEDZIALNOŚCI. Przez błąd lekarza mamie mojego znajomego nie zdiagnozowano śmiertelnej choroby, którą można było jeszcze wyleczyć. Jak chcieli go pociągnąć do odpowiedzialności, to dał im numer do swojego ubezpieczyciela. Na tym się ODPOWIEDZIALNOŚĆ skończyła. I poszedł dalej „leczyć”.
#lekarz #lekarz100k #konowalposting
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust przedwczoraj, 12:55:42 via Wykop
  • 5
@Anonimowy-zawiedziony: to ta słynna ODPPWIEDZIALNOSC do której nikt przez 30 lat nie został pociągnięty z konsekwencjami? xD
  • Odpowiedz
In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust przedwczoraj, 12:59:24 via Wykop
  • 14
@N331:

Bez dyżurów, nadgodzin i pracy po pracy dostanie 13k


Xdddddddddddddddddddddddddd

Krotka pilka: znasz lekarza który zarabia 13k? Dziękuję dobranoc
  • Odpowiedz
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
przedwczoraj, 07:07:38
  • 982
Ciężka noc instagramowej lekarki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzeba mieć IQ wysoko by takie coś wrzucać w internety swoją drogą.

#lekarski #lekarz #lekarz100k #medycyna #konowalposting #programowanie #pracbaza #korposwiat #programista15k
kondor20zglos_sie - Ciężka noc instagramowej lekarki ( ͡° ͜ʖ ͡°)  Trzeba mieć IQ wyso...
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust przedwczoraj, 12:51:15 via Wykop
  • 6
@kondor_20_zglos_sie: zrzucamy się na pizzunie dla biednej lekarki 100k
  • Odpowiedz

2152

Gliwicki onkolog zarobił ponad 1 mln zł w rok

Gliwicki onkolog zarobił ponad 1 mln zł w rok

Zbigniew Wygoda - lekarz, radny miasta Gliwice. Łączny dochod z działalności lekarskiej ~ 1,024,636 PN

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 15.06.2026, 19:44:50
  • 184
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust przedwczoraj, 10:55:41 via Wykop
  • 3
@dr_Batman: jak tam narracja że 100k miesiecznie zarabia jakiś mały promil lekarzy? XD
In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust przedwczoraj, 10:56:33 via Wykop
  • 0
@jegertilbake: przestań się błaźnić znowu xD
fsfdjf
fsfdjf
przedwczoraj, 04:16:59
  • 640
małe przypomnienie o tym, że udar mózgu jest jedną z najczęstszych przyczyn zgonów i niepełnosprawności na świecie. według szacunków światowej organizacji zdrowia, co roku dochodzi do ponad 12 milionów przypadków udarów na całym świecie.
udar może przytrafić się każdemu. wam, waszym przyjaciołom, rodzicom, dziadkom.
najczęstszymi przyczynami udaru są takie przypadłości jak cukrzyca, choroby serca, otyłość, palenie papierosów, alkoholizm, podwyższony poziom cholesterolu, nadciśnienie tętnicze.
jak tego uniknąć? wdrażając odpowiednią profilaktykę. kluczem są coroczne
fsfdjf - małe przypomnienie o tym, że udar mózgu jest jedną z najczęstszych przyczyn ...

źródło: IMG_0402

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust przedwczoraj, 10:05:14 via Wykop
  • 0
@fsfdjf:

czynności, które kiedyś wykonywał bez żadnego problemu, dziś wymagają wielkiego wysiłku i pomocy innych.


Jakie na przykład?
  • Odpowiedz
In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust przedwczoraj, 10:09:22 via Wykop
  • 0
@vVXVv: napiszesz coś więcej? Chorował na serce? Palił, pił i miał otyłość?
  • Odpowiedz
gbsh
gbsh
15.06.2026, 08:25:22
  • 103
Z perspektywy czasu jaranie się Dacią Duster nie robi już wrażenia ( ͡º ͜ʖ͡º) #motoryzacja #chinskiecuda #samochody
gbsh - Z perspektywy czasu jaranie się Dacią Duster nie robi już wrażenia ( ͡º ͜ʖ͡º) ...

źródło: 2026-06-15_10-22-58

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 15.06.2026, 13:53:23 via Wykop
  • 1
@Ddedden: nie jestem fanem niemieckiej motoryzacji, ale jednak porównywać marki z taką historią i zasługami w branży jak Audi czy BMW do chińskiego BYD to jakieś kuriozum xD
  • Odpowiedz
Cichoboprzydziezdzicho
Cichoboprzydziezdzicho
15.06.2026, 04:17:00
  • 40
Gdzieś kupujecie koszule do pracy?
Mam w najbliższym czasie parę spotkań i szukam czegoś do jeansów.
#koszule #modameska #ubierajsiezwykopem
Cichoboprzydziezdzicho - Gdzieś kupujecie koszule do pracy? 
Mam w najbliższym czasie...

źródło: 27371

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 15.06.2026, 09:27:38 via Wykop
  • 0
@Cichoboprzydziezdzicho:

Gdzieś kupujecie koszule do pracy?


Nie
  • Odpowiedz

1690

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że na polskim rynku pracy nie ma żadnych znaczących zmian. Ani nie ogłasza się masowo zwolnień grupowych, ani rekrutacji. Po cichu dochodzi jednak do bardzo znaczącej rewolucji na rynku pracy.

VoxClamantisInDeserto
z
next.gazeta.pl
dodany: 14.06.2026, 16:01:51
  • 638
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    kryzys
In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 15.06.2026, 08:06:50 via Wykop
  • 2
@jegertilbake:

Imigracja znacznie spadla a wizy nie sa rozdawane z d--y,


Masz jakieś źródła które to potwierdzają? I oczywiście odróżniasz wizy od pozwoleń na pracę, prawda? Czy za dużo narkotyczków wjechało i główka niedomaga? :)
In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 15.06.2026, 08:15:29 via Wykop
  • 1
@Restrukturyzacja: to znany wykopowy nieudacznik życiowy i niestety n------n ;)
In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 15.06.2026, 08:17:42 via Wykop
  • 2
@Khorne_:

Może przytoczysz jakieś wypowiedzi


Nie odpowie Ci, tak jak mi nie odpowie na moje pytanie o źródła statystyk. To typowy troglodyta wykopowy, który wrzuca populistycznego posta pod plusy, a kiedy dyskusja skręca w kierunku dawania dowodów i przykładów na poparcie tezy, to nagle znika xD

Prywatnie to n------n i nieudacznik życiowy zafascynowany bitkojnem xD
jmuhha
jmuhha
13.06.2026, 05:29:13
  • 970
Wakacje 2005 jedziesz z rodzicami nad morze. Polska już w Unii, Małysz nadal zwycięża a Kubica zdobywa pole position w Kanadzie. Masz 10 lat i całe życie przed sobą 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
jmuhha - Wakacje 2005 jedziesz z rodzicami nad morze. Polska już w Unii, Małysz nadal...

źródło: 1000028528

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 13.06.2026, 11:02:08 via Wykop
  • 5
@Warcomx: @cruelandunusual @Obrzydzenie

Przecież koleś ściemnia xD w 2005 roku we Francji srednia pensja netto to było ok 1800 xD a tu jakiś przyglupi emigrant mialby zarabiać prawie 2x średnią krajową na jakimś magazynie, seems very legit xD

Pewnie stary mu mitomanił o zarobkach (to częste, podobny case do wujka na weselu co się przechwala zmyślonymi historiami o sobie) albo po prostu wykopowi się coś pomyliło
  • Odpowiedz
In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 13.06.2026, 11:05:49 via Wykop
  • 0
@jarekkoval: 10 letni Golf za >4 tys zł w 2005 roku?
  • Odpowiedz
In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 13.06.2026, 20:42:16 via Wykop
  • 0
@buddookan: a co się stało? :/
  • Odpowiedz

929

Pani sędzia wie, że wychodzisz na wolność, koniec kropka. A ty płać podatki!!

Pani sędzia wie, że wychodzisz na wolność, koniec kropka. A ty płać podatki!!

Rozmówca M. powoływał się na wpływy m.in. w Ministerstwie Sprawiedliwości

dwaplusdwatocztery
z
o2.pl
dodany: 12.06.2026, 13:48:23
  • 76
  • #
    polska
  • #
    mordercy
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    news
In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 13.06.2026, 20:31:15 via Wykop
  • 0
@deviator: ciekawe czy Żurek ma coś na sumieniu. Jak dla mnie on wygląda na niezłego s-------a, który udaje fajnego :/
vladi_putin
vladi_putin
13.06.2026, 10:50:19
  • 134
Czy jest jakiś inny samochód który jest obecnie bardziej wieśniacki niż cupry? Większe ciary żenady wzbudzają chyba tylko chińczyki na drogach

#motoryzacja
vladi_putin - Czy jest jakiś inny samochód który jest obecnie bardziej wieśniacki niż...

źródło: IMG_1499

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 13.06.2026, 16:08:51 via Wykop
  • 0
@vladi_putin: no mają taki troche design auta dla Sebka spod remizy. Taka beemka dla ubogich
  • Odpowiedz
In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 13.06.2026, 16:09:40 via Wykop
  • 1
@Login_login: cały VAG to stylistyczny badziew. Auta bez charakteru kompletnie
  • Odpowiedz
Caracas
Caracas
13.06.2026, 05:18:14
  • 955
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 13.06.2026, 06:24:50 via Wykop
  • 7
@Caracas: śmieć. Tfu na niego
  • Odpowiedz
Melkovva_
Melkovva_
12.06.2026, 13:48:09
  • 1
Co to się dzieje że #messenger padł ?
Co zepsuli? XD #awaria
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust 12.06.2026, 14:08:15 via Wykop
  • 1
@Melkovva_: a akurat z super laska pisałem :/
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >
  • War never changes
  • Polska

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.02.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking