Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Bonwerkz

Bonwerkz

Dołączył 7 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 27731
  • Znaleziska 12422
  • Mikroblog 15309
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 30
Bonwerkz
Bonwerkz 17 godz. i 36 min temu
  • 5
#gothic #gry #gothicremake
Chciałem wyprowadzić Dusty'ego do Obozu Bractwa przez tunel pod Starym Obozem by nie płacić strażnikowi 100 bryłek, to się okazało, że NPC, który umie się wspinać po drabinie nie potrafi wyjść na podwyższenie sięgające mu do kolan xD.

Bonwerkz - #gothic #gry #gothicremake
Chciałem wyprowadzić Dusty'ego do Obozu Bractwa...

źródło: 1

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bonwerkz
Bonwerkz
Autor
17 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 1
@96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548: wchodzisz do zrujnowanej wieży w Zamku, tej po przeciwnej stronie od wejścia gdzie jest Thorus i jak zejdziesz na dół to możesz pociągnąć za dźwignię-pochodnię i otworzy się przejście.
  • Odpowiedz
Bonwerkz
Bonwerkz
Autor
6 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 0
@3mortis: bardziej chciałem z ciekawości sprawdzić czy się da i przypadkiem misje dla Bractwa zacząłem robić po skończeniu dla Nowego i Starego Obozu
  • Odpowiedz
Bonwerkz
Bonwerkz
Autor
5 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 1
@Sai50: kurde, muszę zacząć nowy run w takim razie, te 100-200 exp było kluczowe
  • Odpowiedz
Bonwerkz
Bonwerkz
Autor
przed chwilą via Wykop
  • 0
@Sai50: konfabulacja, wygenerowane przez magiczne AI
  • Odpowiedz

203

Polska na czele krajów z największą ceną za "wypożyczenie" sobie GTA VI.

Polska na czele krajów z największą ceną za "wypożyczenie" sobie GTA VI.

My jak zawsze w czołówce światowej.

Pierdyliard
z
wykop.pl
dodany: 2 godz. i 20 min temu
  • 64
  • #
    gta
  • #
    gry
  • #
    polska
  • #
    konsole
  • #
    pcmasterrace
  • #
    steam
Bonwerkz
Bonwerkz 5 min temu via Wykop
  • 1
Haha, Szwajcaria - jeden z najbogatszych krajów świata z PKB per capita na 6. miejscu globalnie, kontra Polska na 43. miejscu na świecie, a różnica w cenie to tylko 23 zł xD. Polaków stać na drogie gierki... i ruchanie w dupę.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

319

Tragiczna śmierć współzałożyciela Ubisoftu

Tragiczna śmierć współzałożyciela Ubisoftu

Claude Guillemot, jeden ze współzałożycieli Ubisoftu, zginął w katastrofie małego samolotu we Francji. Jak podają francuskie media, ośmiomiejscowa Cessna 421 rozbiła się podczas podejścia do lądowania w rejonie La Baule w departamencie Loara Atlantycka.

skyer
z
o2.pl
dodany: 20.06.2026, 14:43:59
  • 93
  • #
    gry
  • #
    pcmasterrace
  • #
    konsole
Bonwerkz
Bonwerkz 20.06.2026, 14:58:09 via Wykop
  • 35
Bonwerkz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Bonwerkz
Bonwerkz 20.06.2026, 17:00:50 via Wykop
  • 51
@chlopiec_kucyk: trzeba kupować stock Ubisoftu zanim wystrzeli jak Tencent przejmie 100% udziałów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1239

Niezależny raport: gangi zgwałciły nawet 250 tysięcy brytyjskich dziewczynek

Pokaż treści 18+

Niezależny raport: gangi zgwałciły nawet 250 tysięcy brytyjskich dziewczynek

Brytyjski poseł Rupert Lowe opublikował 219-stronicowy raport sfinansowany przez ponad 20 tysięcy darczyńców. Dokument opisuje dekady zorganizowanego wykorzystywania seksualnego w co najmniej 149 dystryktach UK, za "aktywną lub pasywną zgodą" policji, opieki społecznej i polityków.

awe-spam
z
gbnews.com
dodany: 17.06.2026, 13:24:12
  • 148
  • #
    wielkabrytania
  • #
    anglia
  • #
    londyn
  • #
    polityka
Bonwerkz
Bonwerkz 17.06.2026, 15:57:40 via Wykop
  • 3
P------e. Raport obejmuje 50 lat, 18250 dni co daje około 13.7 dzieci zgwałconych per dzień.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Farezowsky
Farezowsky
11.06.2026, 16:47:49
  • 0
GeForce Now z promocją.

Performance - 350,35 zł/12 MIESIĘCY
Ultimate - 714,35 zł/12 MIESIĘCY

Jak się zmieni kraj na USA to jeszcze taniej wyjdzie.(Wystarczy chyba tylko region zmienić bez VPN)
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bonwerkz
Bonwerkz 14.06.2026, 10:57:58 via Wykop
  • 0
@Farezowsky:

Jak się zmieni kraj na USA to jeszcze taniej wyjdzie.(Wystarczy chyba tylko region zmienić bez VPN)

faktycznie, działa.
  • Odpowiedz

868

Szokujące nagranie z ataku na dziennikarzy Sky News w UK

Pokaż treści 18+

Szokujące nagranie z ataku na dziennikarzy Sky News w UK

W Wielkiej Brytanii ponownie zrobiło się głośno o rosnących napięciach w tzw. no-go zones. Na viralowym nagraniu z ostatnich dni widać, jak ekipa Sky News zostaje otoczona i agresywnie przepędzana przez grupę mężczyzn w jednej z muzułmańskich dzielnic Anglii.

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: 13.06.2026, 15:16:40
  • 101
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    anglia
  • #
    muzulmanie
  • #
    uchodzcy
  • #
    religia
Bonwerkz
Bonwerkz 13.06.2026, 15:18:11 via Wykop
  • 309
Oni nie wiedzą, że w UK media są po ich stronie?
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2038

Wielka Brytania uruchomiła system kontroli internetu. Belfast płonie

Wielka Brytania w dniu wybuchu zamieszek w Belfaście, po ataku czarnoskórego nożownika, uruchomiła protokół cenzury internetu. Ofcom opublikował protokół reagowania, wymuszający usuwanie treści z mediów, gdy rząd uzna, że kryzys ma nastąpić. Protokół opracowano po ataku na dzieci w Southport.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 11.06.2026, 08:06:35
  • 212
  • #
    technologia
  • #
    wielkabrytania
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    imigranci
Bonwerkz
Bonwerkz 11.06.2026, 10:17:18 via Wykop
  • 41
@Antorus: zakładając, że zachodnia kultura europejska sięga czasów starożytnego Rzymu to trzeba przyznać, że mieli całkiem długi okres ale wszystko musi się kiedyś skończyć
DrTRAPH0USE
DrTRAPH0USE
07.06.2026, 09:04:05
  • 5
Niech mi ktoś powie że Gothic to niemiecka gra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gothic
DrTRAPH0USE - Niech mi ktoś powie że Gothic to niemiecka gra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gothic

źródło: obraz_2026-06-07_100405027

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bonwerkz
Bonwerkz 07.06.2026, 10:46:25 via Wykop
  • 0
@kwasixx: gamalytic
  • Odpowiedz
Camuflash
Camuflash
06.06.2026, 19:41:14
  • 10
#gothic
Robią NK. Screen z trybu deweloperskiego.
Camuflash - #gothic 
Robią NK. Screen z trybu deweloperskiego.

źródło: obraz_2026-06-06_214108869

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bonwerkz
Bonwerkz 06.06.2026, 19:46:03 via Wykop
  • 15
@Camuflash: potwierdza się moja hipoteza, że gra powstawała aż 7 lat bo tworzyli równocześnie już assety do remake G2NK
  • Odpowiedz
Maupicjusz_Jerry
Maupicjusz_Jerry
06.06.2026, 18:57:19
  • 2
#gothic ten gothic nawet ujdzie ale jest tak zabugowany jakby w teamie który go tworzył pracowali ludzie którzy stworzyli mroczne tajemnice
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bonwerkz
Bonwerkz 06.06.2026, 19:12:35 via Wykop
  • 0
@Maupicjusz_Jerry: pierwsza gra studia + UE5 więc nie ma się co dziwić
  • Odpowiedz
Uuroboros
Uuroboros
06.06.2026, 14:12:53
  • 3
#gothic
Takie staty były na chwilę przed premierą.
Myślicie że już kręcą kotlety na dwójeczkę?
Uuroboros - #gothic
Takie staty były na chwilę przed premierą.
Myślicie że już kręcą ...

źródło: reason-for-excitement-v0-8wwwuzt44g5h1

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bonwerkz
Bonwerkz 06.06.2026, 15:21:22 via Wykop
  • 0
Myślicie że już kręcą kotlety na dwójeczkę?


@Uuroboros: mam hipotezę, że remake jedynki powstawał tak długo ponieważ tworząc go, przygotowywali assety już pod remake dwójki.
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
06.06.2026, 14:47:23
  • 0
Mam odczucie, że twórcy mocno wzorowali się na wiedźminie 3 robiąc ten remake

#gothic #gothicremake
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bonwerkz
Bonwerkz 06.06.2026, 15:19:20 via Wykop
  • 6
@Schwarzfahrer: historia zatoczyła koło w takim razie
  • Odpowiedz
ShineLow
ShineLow
06.06.2026, 10:01:04
  • 4
#gothic

Żeby w 2026 roku wypuścić na konsolę grę w 30fps to jest k---a skandal.
ShineLow - #gothic 

Żeby w 2026 roku wypuścić na konsolę grę w 30fps to jest k---a s...

źródło: 1000005178

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bonwerkz
Bonwerkz 06.06.2026, 10:09:22 via Wykop
  • 0
@ShineLow: prawdziwe doświadczenie growe roku 2000
  • Odpowiedz
odtwarzacz_vhs
odtwarzacz_vhs
06.06.2026, 07:36:20
  • 13
#gry Nie palcie mnie na stosie, jestem tylko zwykłym nic nie znaczącym proletariuszem, ale ponoć jest wolność słowa i nie będę obrażał tylko wypowiem swoje luźne przemyślenia. Nie rozumiem kompletnie fenomenu #gothic Ta gra już w 2001 moim zdaniem była brzydka i toporna. Wiele osób zachwalało ten tytuł, osobiście odbierałem to, jako granie w grę która „nie cięła” na piecu bo miała niskie wymagania a w tamtym czasie
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bonwerkz
Bonwerkz 06.06.2026, 08:19:27 via Wykop
  • 10
Ta gra już w 2001 moim zdaniem była brzydka i toporna


@odtwarzacz_vhs: co ty gadasz? G1 i G2 wymiatał graficznie w ~2000. Sterowanie - fakt, zawsze było trochę dziwne.
  • Odpowiedz

41

Dlaczego Ozempic przestaje działać? Odpowiedź jest w mózgu

Dlaczego Ozempic przestaje działać? Odpowiedź jest w mózgu

Leki na odchudzanie, takie jak Ozempic i Wegovy, zrewolucjonizowały walkę z otyłością. Jednak większość pacjentów ostatecznie zderza się z niewidzialną ścianą efekty nagle wyhamowują, a waga uparcie stoi w miejscu. Co się dzieje i jak to zmienić?

lucaxio
z
grubasfit.pl
dodany: 26.05.2026, 12:36:59
  • 45
  • #
    medycyna
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    odchudzanie
  • #
    zdrowie
Bonwerkz
Bonwerkz 27.05.2026, 11:06:37 via Wykop
  • 1
Dobrze jest prócz samego Ozenmpicu dołożyć zdrowszy tryb życia


@Worm91:
Bonwerkz - >Dobrze jest prócz samego Ozenmpicu dołożyć zdrowszy tryb życia

@Worm91:

źródło: nie-no-tyle-to-nie-wojny-samochodowe-tvn-turbo

Pobierz

1900

Nowy dodatek do Wiedźmina 3 Potwierdzony!!

Nowy dodatek do Wiedźmina 3 Potwierdzony!!

Songs of the Past w 2027

TheFlashes
z
x.com
dodany: 27.05.2026, 09:13:42
  • 341
  • #
    gry
  • #
    wiedzmin
  • #
    konsole
  • #
    wiedzmin3
Bonwerkz
Bonwerkz 27.05.2026, 10:01:43 via Wykop
  • 0
Niestety ale w Wiedźmina 3 sobie już na Win10 nie pogramy

Windows 11 będzie minimalnym wymaganym systemem operacyjnym dla Wiedźmina 3 i Cyberpunka 2077 po zakończeniu przez firmę Microsoft wsparcia dla systemu Windows 10 14 października 2025 r. Bez bieżących aktualizacji zabezpieczeń, oficjalnego wsparcia dla platformy i ciągłego wsparcia dla sterowników GPU nie będziemy już testować naszych gier w systemie Windows 10.
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Bonwerkz
Bonwerkz 27.05.2026, 10:24:28 via Wykop
  • -4
@FOTEL: taki koszt cyfrowej dystrybucji ¯\(ツ)/¯ co z tego, że Pan legalnie zapłacił i miało działać.
Bonwerkz
Bonwerkz 27.05.2026, 11:01:50 via Wykop
  • 2
@Tril: @KIchaa dla mnie określenie "Windows 11 będzie minimalnym wymaganym systemem operacyjnym dla Wiedźmina 3" rozumiane jest, że poniżej Win11 działać nie będzie. Chyba, że wprowadzą jakiś rollback do starszej wersji no ale pewnie nie dla nowego DLC.
Bonwerkz
Bonwerkz 27.05.2026, 11:03:35 via Wykop
  • 1
@DobrzeNaoliwioneLozysko: nie ma żadnego zaskocznia

24

Wiedźmin 3 oficjalnie z nowym dodatkiem. Poznajcie "Pieśni przeszłości"!

Wiedźmin 3 oficjalnie z nowym dodatkiem. Poznajcie "Pieśni przeszłości"!

Zapowiedziano nowy dodatek do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Szczegóły poznamy już wkrótce.

IGNPolska
z
pl.ign.com
dodany: 27.05.2026, 09:41:11
  • 2
  • #
    gry
  • #
    wiedzmin
  • #
    wiedzmin3
  • #
    polska
Bonwerkz
Bonwerkz 27.05.2026, 09:58:18 via Wykop
  • 4
Windows 11 będzie minimalnym wymaganym systemem operacyjnym dla Wiedźmina 3 i Cyberpunka 2077 po zakończeniu przez firmę Microsoft wsparcia dla systemu Windows 10 14 października 2025 r. Bez bieżących aktualizacji zabezpieczeń, oficjalnego wsparcia dla platformy i ciągłego wsparcia dla sterowników GPU nie będziemy już testować naszych gier w systemie Windows 10. Tym samym Wiedźmin 3 nie będzie już obsługiwał Windowsa 10, a także procesorów i kart graficznych, które nie są kompatybilne z
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

michal-panicz
michal-panicz
27.05.2026, 09:27:52
  • 5
Czyli wracamy na szlak!
#gry #wiedzmin #wiedzmin3 #witcher #cdprojektred
michal-panicz - Czyli wracamy na szlak!
#gry #wiedzmin #wiedzmin3 #witcher #cdprojekt...

źródło: 1000046261

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bonwerkz
Bonwerkz 27.05.2026, 09:55:25 via Wykop
  • 0
@michal-panicz:

Windows 11 will be the minimum required OS for both The Witcher 3 and Cyberpunk 2077 following Microsoft's end of support for Windows 10 on October 14, 2025. Without ongoing security updates, official platform support, and continued GPU driver support, we will no longer test our games on Windows 10.


RIP ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Marek_Tempe
Marek_Tempe
25.05.2026, 13:10:00
  • 22
Cudowny poniedziałek, pochwała od szefa, podwyżka, w piątek nowiutkie służbowe wozidło.
#chwalesie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bonwerkz
Bonwerkz 25.05.2026, 14:18:57 via Wykop
  • 59
@Marek_Tempe: kolega na samozatrudnieniu widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 29
  • Strona 1 z 29
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.07.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 20.11.2019

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 25.03.2024

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking