#dieta #odchudzanie #pytanie

A wy co sądzicie na temat "badypazitiwiti"? Ja mam wrażenie, że do nas to jeszcze "nie przyszło" ale nie ukrywam - nie siedzę w mediach społecznościowych i nie widziałam na własne oczy skali tego przedsięwzięcia.
pannakota - #dieta #odchudzanie #pytanie

A wy co sądzicie na temat "badypazitiwiti...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kaborecik: Nie no, pod tym względem Monia nie jest najgorsza, gorsza jest Chodakowska ze swoim "twoje ciało może więcej niż podpowiada ci umysł" :D A z takich gotowych to mogę ci polecić Chloe Ting, robiłam jej treningi na brzuch i pośladki, faktycznie daje to całkiem spoko efekty.
  • Odpowiedz
@kaborecik: Generalnie uważam ją za przesympatycznę dziewczynę, ale nie potrafię zdzierżyć jej głosu. Początkowo ten wewnętrzny w---w starałam się wykorzystać w ćwiczeniach, ale na dłuższą metę nie potrafiłam. :P To było silniejsze ode mnie.

W sumie, tu uważam, że jest jeden olbrzymi plus dużej ilości trenerów udostępniających swoje treningi na yt - można ich dowolnie skreślać, aż znajdzie się coś idealnego dla siebie <3
  • Odpowiedz
Hej! To pierwszy niepełny tydzień mojej przemiany #wykopnafamemma . Zacząłem od wtorku 16.03.2021, dziś niedziela 21.03.2021.
Dla (chyba) lepszej czytelności postu popełniłem infografikę.

To najważniejsze informacje które posiadam i które zmierzyłem - muszę zainwestować w centymetr i pomierzyć obwody :).

Dodatkowo ustaliłem sobie limit kalorii 2500 kcal dziennie - dla niektórych być może mało (jak na moją wagę),
Szoku93 - Hej! To pierwszy niepełny tydzień mojej przemiany #wykopnafamemma . Zacząłe...

źródło: comment_1616357183Yx9RHgCArSQJd3NAlFqxmh.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy żołądek się kurczy, albo przy danej kaloryczności po jakimś czasie przestaje czuć się głód?


@Szoku93: Trochę tak, trochę nie, dużo zależy od wielkości posiłków. Przy takiej wadze najlepiej ograniczyć węglowodany, dorzucić więcej białka i zdrowych tłuszczów. Posiłki bardzo się zmniejszą ale kaloryka zostanie zachowana.

Instagram zaobserwowany, czekam na pierwsze wpisy :)
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Czy jak będę jadła 800-1000 kcal dziennie (zapotrzebowanie to ok 2000 kcal), do tego codziennie 4-5 godzin na rowerze to schudne faktycznie 3 kg w tydzień? Akurat tak wyliczyłam, bo od jutra do 9 kwietnia kwarantanna więc i tak nie chodzę do pracy, więc będę mieć dużo czasu. Mam do zrzutu ok 10 kg (obecnie 64-165 cm♀️), więc w 3 tygodnie mogłabym zrzucić 9 kg. Biorąc pod uwagę to
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoJaPatrze: życzę powodzenia w funkcjonowaniu przy 800 kcal i 5 godzinnym, codziennym, wysiłku fizycznym na rowerze,
nie wytrzymasz 3 dni to po pierwsze, po drugie przy takiej diecie gwarantuję powrót do pierwotnej wagi - albo nawet wyższej - w przeciągu
miesiąca po zakończeniu tej głupiej diety

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
Zacznę od tego, że jestem skrajnie uzależniony od słodyczy i fastfoodów, nie mogę bez nich wytrzymać dłużej niż 1-2 tygodnie... Ostatnio wpadłem na pomysł, aby zamiast całkowitej eliminacji fastfoodów wprowadzić ich zamienniki (np. jakaś zdrowsza wersja ciasta do pizzy), zobaczymy co z tego wyjdzie. Generalnie już zwątpiłem po latach walki w to, że kiedyś mi się uda osiągnąć wynik poniżej 100kg. Najwięcej kilogramów w życiu miałem parę lat temu i było to
Eissseiw - Zacznę od tego, że jestem skrajnie uzależniony od słodyczy i fastfoodów, n...

źródło: comment_1616260109Fxk9A9fZIiaVtacR7MigX8.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Eissseiw: Te zamienniki nie mają wcale aż tyle mniej kalorii żeby to robiło oszałamiającą różnicę. Nie możesz po prostu dalej jeść to co lubisz, ale trzymać się limitu? Ja jestem na diecie obecnie, a właśnie wszamałam McWrapa, po prostu go sobie wliczyłam w mój limit kalorii i zjem mniej na kolację.
  • Odpowiedz
@Eissseiw: pewnie masz wahania glukozy, zainteresuj się czystym keto z ograniczeniem kalorii do utrzymania wagi. Ogranicz węglowodany na dwa miesiące i zobacz czy coś się zmieni w nastroju i łaknieniu.
  • Odpowiedz
Jakiś czas temu rozpocząłem mozolną walkę ze zbędnymi kilogramami. Dziś podrzucam pomysł jak można je zrzucić bez większych kombinacji czy filozofii. Zamień windę na schody. Ale nie idź jedynie na swoje piętro. Spróbuj wbić na samą górę. Przykład? Proszę bardzo. Rzucam wyzwanie, nazwijmy je #wyzwanieschodowe.
Znajdźcie najwyższy dom w waszej okolicy i nagrajcie jak wbiegacie / wchodzicie na najwyższe piętro schodami. Jeśli nie dacie rady, nie przejmujcie się. Jutro
PanPoteflon - Jakiś czas temu rozpocząłem mozolną walkę ze zbędnymi kilogramami. Dziś...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#zagrubo2021 #odchudzanie #dieta

Siema!

Jako, że jestem weteranem odchudzania (doświadczyłem jo-jo już dwa razy). Postanowiłem dołączyć do zacnego grona na tagu #zagrubo2021 . Głównie po to, żeby postawić sobie jakiś chory cel i poczuć się w obowiązku rozliczenia się z niego.
Krótko o mnie.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 4
@Zamaskowany_szachista dzięki, nie ukrywam też jestem zadowolony z tego ciągłego progresu, tym bardziej mnie to dziwi bo zmiany w diecie czy aktywności są wręcz minimalne. Nie wiem, najważniejsze że czuje się jak młody bóg ( )
  • Odpowiedz
@Mjj48003: Tak się składa, że bardzo dobrze wiem o czym mówisz :) Jeśli czujesz się dobrze to bardzo mnie to cieszy, po prostu uważaj później z "normowaniem" ilości kalorii, żeby w boczki nie poszło :P Trzymam kciuki!
  • Odpowiedz