Podsumowanie tygodnia:

Płeć: M
Wiek: 36
Wzrost: 186cm
Ważenie tydzień temu: 91,3kg
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Billybob: a ja kisne z klesia co nie je poł miesiąca by stracić 15kg,(czyt wpis 3 miesiacec temu), by po 3 miesiacach przytyć 11kg, i znów sie głodzić i sie jeszcze cieszy. Po tej głodówce sprobuj może utrzymać wage?
  • Odpowiedz
Hormony, które mają znaczenie przy odchudzaniu. Co warto o nich wiedzieć?

Pomimo racjonalnego sposobu odżywiania się, regularnych ćwiczeń i długotrwałych wyrzeczeń, wiele osób wciąż zmaga się z nadwagą. Taka sytuacja jest niestety możliwa. Jak się bowiem okazuje, ruch i niskokaloryczna dieta to nie wszystko, czego czasami potrzebujemy aby osiągnąć naszą wymarzoną sylwetkę. Bardzo ważną rolę odgrywają w tym procesie hormony.
Produkowane przez nasz organizm hormony mają istotny wpływ na jego funkcjonowanie. To od nich,
m.....8 - Hormony, które mają znaczenie przy odchudzaniu. Co warto o nich wiedzieć?
...

źródło: comment_1615154133X8P00GThtYl2wyJTbahsxf.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Ile powinnam dziennie jesc kcali, jesli na stale chce zdrowo zredukowac wage? Aktualnie moje codzienne aktywnosci to godzina na orbitreku (400-600 kcal) i 10 tysiecy krokow (250-300 kcal). Jak zrobi sie cieplej, to bede mogla wlaczyc bieganie i rower. Waze 85 kg przy wzroscie 172 cm. Jem teraz z Fitatu 1600 kcali, ale nie chudne.

Rok temu, na poczatku lutego, zaczelam wspolprace z dietetykiem. Jadlam wedlug konkretnej diety: 5 posilkow
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aktualnie moje codzienne aktywnosci to godzina na orbitreku (400-600 kcal) i 10 tysiecy krokow (250-300 kcal).


@AnonimoweMirkoWyznania: Przeszacowujesz spalone kalorie, tym bardziej, że gdyby nie te aktywności to w tym czasie robiłabyś coś innego i też coś tam spalała.

Jak chcesz schudnąć zdrowo i na stałe, to zacznij trenować z obciążeniem. Sprzedaj orbitrek na olx i kup za tę kasę gumy oporowe i małe hantelki albo karnet na siłownię. Spacery
  • Odpowiedz
Ale mam bekę z kobiet, które chodzą na siłownię albo przechodzą na jakieś szamańskie diety, żeby schudnąć. A wszystko to po to żeby znaleźć faceta. Spójrzcie na zdjęcie, które wrzucam. Otyła laska z przystojnym facetem.

Skoro nie możecie znaleźć odpowiedniego faceta wynika to tylko i wyłącznie z waszego paskudnego charakteru. Deal with it. Ale wiem, że jesteście amebami i tego nie rozumiecie i zaraz odpalicie chodakowską xD

#ciekawostki #
derton778 - Ale mam bekę z kobiet, które chodzą na siłownię albo przechodzą na jakieś...

źródło: comment_1615038405etmNdiQUyODwZeeFd24ogE.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sqbi_: liczę kalorię, makro z naciskiem na białko i trzymam deficyt, a dieta sama w sobie moja własna w której czuję się najlepiej.
  • Odpowiedz
Cotygodniowy wpis kontrolny nr 4.

Mam banana na twarzy :) Równe dwa miesiące temu, załamany wynikiem na wadze i wyglądem w koszuli, postanowiłem po raz X wziąć się za siebie. Tym razem tak na poważnie. Stwierdzam, że już jest fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Brzuch i boczki mogłyby jeszcze trochę zlecieć imo, ale lepiej o wiele wygląda już klatka i barki. Rowerek też dużo dał moim udom.

M, 26 lat
Villthuriss - Cotygodniowy wpis kontrolny nr 4. 

Mam banana na twarzy :) Równe dwa...

źródło: comment_1614847470bPY6HYR41mcafcEilQ3Nr7.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Villthuriss: No to trzymam kciuki za dalsze efekty (ʘʘ) Co do rowerka (jeśli jest jedyną formą ćwiczeń) zauważyłam, że niektórzy (głównie mężczyźni) mają potem problem z tzw. "muffin top", nogi zrobione, reszta już mniej :P
  • Odpowiedz
Ja mam proste pytanie i bardzo proszę o konkretną odpowiedź.
Często ludzie otyli skarżą się,że nie mogą schudnąć bo mają chorą tarczycę,cukrzycę,wady genetyczne i inne straszne choroby,które sprawiają,że NAWET jedząc skromne 1500 kcal dziennie ważą 150 kilogramów.

Zatem,pytanie do speców:
Czy możliwe jest aby dwumetrowy chłop z chorą tarczycą,cukrzycą i innymi chorobami sprzyjającymi otyłości,jedząc 1500 kcal dziennie i pracując fizycznie ważył 150 kg?
TAK czy NIE?
#odchudzanie
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pracze-odrzenskie stosujesz tak zwaną metodę chłopskiego rozumu. Jak jesteś zdrowy to ona działa. Ale kiedy dochodzą przeróżne procesy w organizmie człowieka to.sprawa się mocno komplikuje. Wystarczy że ten chłop będzie miał przewlekłe zaparcia i już to inaczej wygląda
  • Odpowiedz
#rudanadeficycie Minął 8 tydzień liczenia kalorii

W 1 miesiącu ubyło 2,3kg
--> W 2 miesiącu długo waga stała w miejscu, ale koniec końców i tak ubyło 0,9kg

Jestem i tak zadowolona, razem w 2 miesiące 3,2kg mniej (
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@walerr: Sam często robie podobny sok, co jest zadziwiaijace, moze one lezec w lodowce nawet 5 dni i nic sie z nim nie dzieje, bez buraka po 2/3 dniach gazowany jest od razu
  • Odpowiedz
@raglegumm: jak się dobrze czujesz to normalnie ciśnij i nie słuchaj p---------a sam robiłem kiedyś 2 miechy diete 1000kcal i zjazd był ze 100kg do 78kg w 2 miechy, jedyne co żałowałem, że jeszcze nie spuściłem z 5-10kg bo ciągle mi ktoś nad uchem p-------ł, że już wystarczy xd
  • Odpowiedz
@ap0linary: Lepsza godzina codziennie :)
Ale najlepsza jest ogólnie konsekwencja - wybierz to, na co możesz sobie pozwolić. To już od Ciebie zależy, czy masz 1h/dziennie czy wolisz "wydać" 2h co dwa dni.

I tak szacun, bo to wymaga dużo zaangażowania. Super!
  • Odpowiedz
@ap0linary: idź do fizjo z tym bólem, naprawi cię
Ogólnie problemy z tym bólem wynikają z braku ruchu i siedzenia przed kompem. Lepszy dla zdrowia jest ruch mniejszy ale częściej niż rzadziej ale dłużej.
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Siemanko Mirasy, mam takie pytanie do Was. Od sierpnia jestem na diecie redukcyjnej. Od sierpnia do stycznia schudłem 18 kilogramów. Później miałem 2 tygodnie przerwy, jadłem zdrowo ale w okolicach zera kalorycznego, nie schudłem, przytyłem kilogram. Od półtora miesiąca wróciłem na dietę aktualnie wazę 101 kg czyli tyle ile ważyłem przed przerwa, dużo się ruszam, jem 2300 kcal, ćwiczę co drugi dzień. Ale waga stoi od półtora miesiąca. Co
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach