Jak to jest ze suplementami typu kreatyna itp. Można normalnie przewieźć przez granicę, jeśli będę miał zapakowane wszystko w oryginalnych opakowaniach? Wziąć ze sobą paragony na te kupione produkty?
Wcześniej nie miałem żadnych kontroli, ale zawsze jechałem osobówką, a teraz pierwszy raz busem, więc może być, bo busy zatrzymują częściej?
#szwajcaria #emigracja #pytanie #pytaniedoeksperta

![[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"](https://wykop.pl/cdn/c3397993/f78aeefcc7a61f17a75e3f8e4dc61ed68f7576e785783771da19afcd4a554c56,w220h142.png)










Z osobistego doświadczenia wiem, że było to więcej bo około 2-3 dzieci na 25 brało kartonik. Reszta była zabierana przez pracowników szkoły.