Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
wiertara

wiertara

Dołączył 12 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8056
  • Znaleziska 7360
  • Mikroblog 696
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 10
  • Dodane (37)
  • Komentowane (48)
  • Plusowane (611)
programista30k
programista30k
31.05.2026, 10:20:37
  • 4121
Plusujesz = jesteś za przywróceniem handlu w każdą niedziele w pełnym wymiarze

#bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazlewactwa #handelwniedziele #handloweniedziele #gospodarka #polska
programista30k - Plusujesz = jesteś za przywróceniem handlu w każdą niedziele w pełny...

źródło: c60ac9dbccfc2b152ad1f5a5deda1b430f412d978d46beff56347ff303bcdd30

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stallion45
Stallion45
31.05.2026, 10:23:48 via Wykop
  • 1223
@programista30k: nie mogę się doczekać aż w końcu donald tusk dojdzie do władzy i zmieni ten absurdalny przepis.
  • Odpowiedz
GodEmperorWasRight
GodEmperorWasRight
31.05.2026, 11:40:58 via Wykop
  • 155

Komentarz usunięty przez moderatora

SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
28.05.2026, 06:34:22
  • 530
Bezczelna autopromocja ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Jestem fanem starego kina azjatyckiego. Lata 80-te i 90-te to jest klimat, który dobrze czuję. Zwłaszcza filmy z Japonii i HongKongu, które dla mnie mają to coś. Dla mnie mają taką magię świata, który już przestał istnieć. Wszystko jest analogowe, nikt nie ma komórki przy dupie, do tego wszyscy cały czas palą xD ale mam wrażenie, że dawniej palenie papierosów było zajęciem z nudów. "Ano wyjdę
SzubiDubiDu - Bezczelna autopromocja ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Jestem fanem starego kina azjatycki...

źródło: sonatine04-768x404

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KwiatyZla
KwiatyZla
28.05.2026, 06:40:21 via iOS
  • 41
@SzubiDubiDu: zaciekawiles mnie na tyle ze wejse na strone i poczytam
  • Odpowiedz
muaddib443
muaddib443
muaddib443
28.05.2026, 06:50:25 via Wykop
  • 91
@SzubiDubiDu: jest inne światło w tych filmach, nie da się tego opisać, a w nocnych scenach wszędzie niebieski blask neonów, albo telewizorów kineskopowych.
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
26.05.2026, 22:46:58
  • 501
Od kilkunastu lat jestem na wykopie. Widziałem już wszystko, wiele ciekawych akcji, afer itd.

A w pamięci zapadło mi najbardziej to, że kiedyś Mirek X dodał jakiś wpis, pod którym Mirek Z romansował sobie z Mirabelką Y. I ten właściciel wpisu skasował go, bo był zazdrosny xD

#wykop #heheszki
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WARKUTONU
WARKUTONU
26.05.2026, 22:49:56 via Wykop
  • 721
Mnie nigdy nie przestanie śmieszyć ta akcja XD
WARKUTONU - Mnie nigdy nie przestanie śmieszyć ta akcja XD

źródło: 17798357424928061106854527092625

Pobierz
  • Odpowiedz
edwolf
edwolf
26.05.2026, 22:54:29 via Wykop
  • 141
@WARKUTONU: Internet jest mniejszy niż się wydaje
  • Odpowiedz
32cm
32cm
11.05.2026, 04:42:37
  • 1793
Czy wiecie że kupując kosiarkę nie macie władzy nad czasem w którym kosi, a producent sprzedaje wam urządzenie którego prace sam kontroluje i wyznacza wam limit dzienny :D #kosiarki #ogrod
32cm - Czy wiecie że kupując kosiarkę nie macie władzy nad czasem w którym kosi, a pr...

źródło: FB_IMG_1778474329940

Pobierz
  • 258
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James2000
James2000
James2000
11.05.2026, 04:45:40 via Wykop
  • 1091
@32cm: i to jeszczcze husqvarna za 6k. Masakra.
Czyli oni podaja areal jaki ma kosić i jak dobierzesz do 1000m2 to nie skosi 1200 bo to jej limit. A jak chcesz większa to musisz dać 17 tys. Niezle. Masz te kosiarkę? Ile metrów dziennie kosi do tego limitu?
  • Odpowiedz
interpenetrate
interpenetrate
interpenetrate
11.05.2026, 05:14:08 via Wykop
  • 1316
@32cm: loooooooll co? Serio czy baitujesz? Ale jak niby ograniczają to odgórnie? To jest standardowa praktyka wśród takich sprzetów czy oni tak polecieli w huia?
  • Odpowiedz
Epiktetlol
Epiktetlol
09.05.2026, 15:22:35
  • 174
Na co wy narzekacie? Wygląda elegancko. Znowu casualowce wiedzmina płaczą....
#gothic
#gothicremake
#gry
Epiktetlol - Na co wy narzekacie? Wygląda elegancko. Znowu casualowce wiedzmina płacz...

źródło: image

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qciek
qciek
09.05.2026, 16:37:11 via Wykop
  • 16
@Epiktetlol: znowu fanboye drewna, o którym nikt na świecie nie pamięta spuszczają się do nowej, odświeżonej wersji drewna.
Ta gra zawsze była g------a, tak samo tes. Wiedźmin jest zajebisty dla kogoś, kto znał prozę zanim stało się to modne. Wiesiek 3 wyznaczył nowe standardy i nie ma co z tym handlować, natomiast Gothic 3 wyznaczył nowe bugi i genetycznie powtarzalne questy rodem z ubi, ale za to z g------a mechanika.
  • Odpowiedz
T0pi5
T0pi5
T0pi5
09.05.2026, 18:37:47 via Wykop
  • 30
@qciek:
1. Nikt go tu nie gloryfikuje. To po prostu dobra gra, z wieloma super rozwiazaniami, ktore sa za malo wykorzystywane obecnie. Jasne, ma swoje ograniczenia, ale w porownaniu do dzisiejszy mainstreamowych rpg gothic w wielu aspektach wygrywa.
2. No zajebiste argumenty ogolnie xD
3. Kij mnie obchodzi ile grasz w gry. Gowno to znaczy, co sam zreszta teraz udowadniasz (sam gram kilkadziesiat lat w tym x e-sportowo + robie
  • Odpowiedz
LisekUrwisek
LisekUrwisek
09.05.2026, 08:24:25
  • 2805
#konfitura to już przegięcie uja
LisekUrwisek - #konfitura to już przegięcie uja

źródło: IMG_1619

Pobierz
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nikczemny_Pomidor
Nikczemny_Pomidor
09.05.2026, 08:27:04 via Wykop
  • 1851
@LisekUrwisek: po co miasto ich prowokuje boiskiem?
  • Odpowiedz
ScypioAfricanus
ScypioAfricanus
09.05.2026, 08:31:00 via Wykop
  • 1815
@LisekUrwisek: poszedłbym sobie w kosza pograć na takim boisku. Jak piłka polecia na maskę to trudno
  • Odpowiedz
TheDziobaker
TheDziobaker
TheDziobaker
11.04.2026, 06:35:06
  • 770
Cały czas nie potrafię przestać myśleć o wynikach badań PIAAC. Test PIAAC definiuje 5 poziomów umiejętności czytania ze zrozumieniem. Aby móc uznać, że ktoś potrafi zrozumieć proste teksty, trzeba osiągnąć poziom drugi. Z kolei dopiero na trzecim poziomie osoby są w stanie dokonać podstawowej weryfikacji wiarygodności informacji. Poziom drugi i wyższy osiąga jedynie 60% Polaków, a poziom trzeci i wyższy jedynie 20%.

Innymi słowy, 40% Polaków ma problem z interpretacją rozkładu jazdy
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eugeniusz_geniusz
eugeniusz_geniusz
11.04.2026, 06:44:46 via Wykop
  • 188
@TheDziobaker: to by wiele wyjaśniało
  • Odpowiedz
TheDziobaker
TheDziobaker
TheDziobaker
Autor
11.04.2026, 08:11:26 via Wykop
  • 162
@conamirko: Szczerze mówiąc, to nie pamiętam zbyt wielu rzeczy na języku polskim, które adresowałyby ten problem.
  • Odpowiedz
deafpool
deafpool
10.04.2026, 10:23:52
  • 2615
Cena kakao spadła od maja 2024 aż o 76%, a tabliczki czekolady nadal są po 7-9 złotych za 90g lub 100g.
Producenci czekolady lubą nas robić w kakao.

#gielda #czekolada #slodycze #afera #zakupy #lidl #biedronka
deafpool - Cena kakao spadła od maja 2024 aż o 76%, a tabliczki czekolady nadal są po...

źródło: COCOAK2026_2026-04-10_12-21-11

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89
10.04.2026, 10:25:17 via Wykop
  • 1035
@deafpool: kupili na górce i teraz schodzą z zapasów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
10.04.2026, 10:47:40 via Wykop
  • 403
@Glupiii: ale gorzkie 80-90% to już kakao ma wpływ. Miałem na myśli czekolady mleczne, które są najpopularniejsze. Te wszystkie milki czy wedle mają po 20-30% kakao, reszta to cukier, tłuszcze i emulgatory. A też kosztują po 8-9zł za tabliczkę.
  • Odpowiedz
Common_Rail_1337
Common_Rail_1337
09.04.2026, 09:28:24
  • 2487
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wonszmorski2137
wonszmorski2137
wonszmorski2137
09.04.2026, 09:57:44 via Wykop
  • 478
@Common_Rail_1337: das gold XD
  • Odpowiedz
Rwa_mac
Rwa_mac
Rwa_mac
09.04.2026, 10:08:11 via Wykop
  • 156
@Common_Rail_1337: Dobra przeróbka
  • Odpowiedz
ivxvxi
ivxvxi
04.04.2026, 08:59:25
  • 738
Wszystkiego Dobrego.
#wielkanoc #swieta #zyczenia
ivxvxi - Wszystkiego Dobrego.
#wielkanoc #swieta #zyczenia

źródło: 1600

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mocten
mocten
04.04.2026, 18:03:27 via Wykop
  • 15
Ten zajączek, to co symbolizuje?
  • Odpowiedz
Towar_bezclowy
Towar_bezclowy
04.04.2026, 18:08:39 via Wykop
  • 14
@mocten: ludzie już zapomnieli o Jezusie Chrystusie.
  • Odpowiedz
Narodowy_Front_Pogody_Umiarkowanej
Narodowy_Front_Pogody_Umiarkowanej
31.03.2026, 19:15:59
  • 2973
Napisałem sobie skrypt który streamuje mi wpisy z tagów i wysyła bezpośrednio na TV i teraz oglądam mecz jak prawdziwy man of culture xD #mecz
NarodowyFrontPogody_Umiarkowanej - Napisałem sobie skrypt który streamuje mi wpisy z ...

źródło: image_picker_E3EEAC7A-AF95-4B49-BE39-2C23D7A62235-76828-000020A90FF2C561

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miguelos
Miguelos
31.03.2026, 19:16:40 via Wypiek
  • 843
@Narodowy_Front_Pogody_Umiarkowanej jak to zrobić?!
Miguelos - @NarodowyFrontPogody_Umiarkowanej jak to zrobić?!

źródło: image_picker_9565A029-B210-45E0-8301-121B79AFAA2C-65704-0000057CFBEBB099

Pobierz
  • Odpowiedz
mgmaroo
mgmaroo
31.03.2026, 19:18:53 via Android
  • 565
@Narodowy_Front_Pogody_Umiarkowanej dla dobra ludzkośći i rozwoju cywilizacji... podziel się ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
26.03.2026, 08:36:02
  • 2291
Prezydent Korei nakazuje wykluczyc politykow, ktorzy maja kilka mieszkan z tworzenia prawa mieszkaniowego przez konflikt interesow.

Meanwhile w Polsce:

A zapytajmy Roberta "12 mieszkan" Kropiwnickiego co sadzi o podatku katastralnym XD

To
Czoso - Prezydent Korei nakazuje wykluczyc politykow, ktorzy maja kilka mieszkan z tw...

źródło: image

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

del855
del855
26.03.2026, 08:42:04 via Wykop
  • 605
@Czoso: ludziom sie wydaje, ze jak pogonili pis(na 4 lata) i rzadza politycy "europejscy" to nagle nastały wyzsze standardy.... no nie nastały.

Dlaczego? Bo Polakow bardziej interesuje co powiedzial Braun, co napisala kotula, z czym wyskoczył biedron, a cp na to wszystko Jarosław 1 mocny.

A aktualny rzad co robi? A co to kogo interesuje...
  • Odpowiedz
myshouf
myshouf
myshouf
26.03.2026, 08:47:25 via Wykop
  • 280
@del855: bo Polacy sa zajebiscie prosci w obsludze, nawet ci "wyedukowani"
  • Odpowiedz
arasxdd
arasxdd
18.03.2026, 11:13:37
  • 2129
Chciałem się zapisać na turniej szachowy w Śremie.
Wpisowe: osoby - 60zł, kobiety - 55zł. Czy to ta słynna pozytywna dyskryminacja? ¯\(ツ)/¯

#szachy #pozytywnadyskryminacja #dyskryminacjamezczyzn #pieklokobiet #patologia
arasxdd - Chciałem się zapisać na turniej szachowy w Śremie. 
Wpisowe: osoby - 60zł, ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-03-18 121141

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

baal80
baal80
baal80
18.03.2026, 11:20:23 via Wykop
  • 617
@arasxdd: Zgłaszaj.
  • Odpowiedz
panzmarszrutkiwbiszkeku
panzmarszrutkiwbiszkeku
18.03.2026, 12:24:57 via Wykop
  • 1701
@arasxdd: już o te 5 ziko to by sobie wstydu mogli oszczędzić
  • Odpowiedz
StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak
12.03.2026, 04:24:47
  • 6413
Na Wykopie same pesymistyczne treści, więc chciałem się pochwalić moim osiągnięciem.

Udało mi się stworzyć algorytm kompresji plików który zmniejsza ich wagę o 3%, ale za to sprawia że stają się one bezpowrotnie uszkodzone.
#programowanie #wygryw
  • 163
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coccolino_
coccolino_
12.03.2026, 04:29:28 via Wykop
  • 1011
@StalkomirNowak: super osiagniecie, gratulacje, keep going
  • Odpowiedz
krulkartonu
krulkartonu
12.03.2026, 05:32:49 via Wykop
  • 1549
@StalkomirNowak: myślę, że z twoim talentem i zdolnościami powinieneś rozważyć pracę przy KSeF.
  • Odpowiedz
Momento83
Momento83
02.03.2026, 12:30:23
  • 1573
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moet
moet
02.03.2026, 12:31:42 via Wykop
  • 1815
@Momento83: z minusów to polaków mnóstwo
  • Odpowiedz
xvlk
xvlk
02.03.2026, 12:31:48 via Wykop
  • 2493
@Momento83: czyli te wszystkie zamachy państwa islandzkiego w ostatnich latach to fejk?
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
25.02.2026, 18:41:05
  • 1486
#gielda

Jeden plus i dzwonię na support XTB że chciałbym zwrócić akcje które są na minusie bo jako konsument mam 14dni na to.
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
Autor
25.02.2026, 18:43:05 via iOS
  • 294
XD dobra. Robię to. Tylko wrócę na chatę.
Ale widzę że niby do 19 działa
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
Autor
25.02.2026, 19:51:29 via iOS
  • 646
Infolinia pomoc dostępna do 19. Jutro dowiozę panowie i zawołam.
  • Odpowiedz
s0krates
s0krates
s0krates
13.02.2026, 13:44:04
  • 1941
Abecadło uczciwego przedsiębiorcy
- Przepisz działalność na żonę
- Zrób intercyzę
- Organizuj "loterie" bez limitu losów
- Mów wszystkim że zarabiasz "grosze" albo nawet "nic"
- Wypłać kasę z kont, trzymaj w kredensie, rozliczaj się tylko gotówką
s0krates - Abecadło uczciwego przedsiębiorcy
- Przepisz działalność na żonę
- Zrób in...

źródło: 4bb1f213b495a7147d9f74a8d65fe7d5aecc0537.jpg_xooooooooo_1280x720

Pobierz
  • 172
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

conamirko
conamirko
13.02.2026, 14:49:28 via Wykop
  • 828
@s0krates: krzycz że opresyjne państwo chce zniszczyć ciebie i dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KurnikoweKuriozum
KurnikoweKuriozum
13.02.2026, 14:49:53 via Wykop
  • 802
@s0krates: przynajmniej wyszlo Know-How Stanowskiego, lapie sie wszystkiego co pompuje kliki, chlop sam sie smieje z wlasnych klamst a Stanowski mimo ze ogarnia to przytakuje jak to zupelnym przypadkiem wjechali na chate bo przeciez legit na zone wszystko przepisal, skandal! Komentarze pod filmem K0 swiadcza ze zyjemy w kraju d*bili... Wykopki wcale nie lepsze, 2100+ wykopow dla cwaniaka. XD
KurnikoweKuriozum - @s0krates: przynajmniej wyszlo Know-How Stanowskiego, lapie sie w...

źródło: IMG_20260213_143045

Pobierz
  • Odpowiedz
KrolWlosowzNosa
KrolWlosowzNosa
06.02.2026, 05:25:24
  • 1897
Ceny żywności na igrzyskach olimpijskich. Taniej niż w Zakopanem w ciemną, deszczową, listopadową noc w punkcie gastro 2.5km od Krupowek, w zgniłej budzie za parkingiem po 25 PLN/h.
Popcorn w cenie małej wody w polskim kinie.

#igrzyskaolimpijskie #jedzzwykopem
KrolWlosowzNosa - Ceny żywności na igrzyskach olimpijskich. Taniej niż w Zakopanem w ...

źródło: 1000036755

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K.....e
K.....e
konto usunięte 06.02.2026, 06:15:21 via Wykop
  • 1163
@KrolWlosowzNosa: Ale tam papueż Polak nie chodził i tym samym powietrzem nie oddychał xd
  • Odpowiedz
Xuzoun
Xuzoun
Xuzoun
06.02.2026, 07:25:22 via Wykop
  • 847
@KrolWlosowzNosa: pizza tańsza niż w osiedlowej pizzerii w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
F....._
F....._
konto usunięte 01.02.2026, 08:28:10
  • 2308
#memy
F....._ - #memy

źródło: memy_ze_lezysz__2025-10-02T100440.000Z

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

game_changer
game_changer
01.02.2026, 08:33:38 via Wykop
  • 506
@FrizPL_: i dopiero gdy dorośniesz zdajesz sobie sprawę, ile miejsc/budynków w Polsce to było kopiuj/wklej xD
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
01.02.2026, 09:23:12 via Wykop
  • 695
@FrizPL_: i dopiero gdy dorośniesz zdajesz sobie sprawę, ile miejsc/budynków w Polsce to było kopiuj/wklej xD


@game_changer: Ludzie używają tych samych, sprawdzonych rzeczy, np. drewniane domki w lesie z ażurowymi płytami do utwardzenia podjazdu, p--------e.
Gwarantuję, że tak jest tylko w Polsce XDDD
  • Odpowiedz
kasiknocheinmal
kasiknocheinmal
01.02.2026, 12:16:51
  • 1162
Ej, jak jesteście w pobliżu parków to weźcie ze sobą trochę słonecznika, płatków owsianych, pszenicy, niesolonych i nieprzyprawionych orzechów, sypnijcie do karmnika albo na udeptany śnieg, ptaki bardzo tego teraz potrzebują.

Byliśmy właśnie w Parku Lotników nakarmić wiewiórki, do tego sypnąć trochę ziarna ptakom i teraz, kiedy jest to najbardziej potrzebne, karmniki świeciły pustkami. Kiedy jest cieplej, są pełne, bo pewnie ludzie chętniej wychodzą się przejść na spacer, a teraz w karmnikach
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kasiknocheinmal
kasiknocheinmal
Autor
01.02.2026, 12:56:06 via Wykop
  • 360
@fornson23: bo ewolucja i migracja idzie trochę wolniej niż zabudowa terenu. Kiedyś było więcej zieleni, ptaki korzystały z ziaren z pól, z szyszek, owoców na leśnych krzakach. Wraz z rozbudową miast zieleń jest wycinana i ptaki tracą naturalne środowisko bytowania, a parki nie zapewniają różnorodności pożywienia w zimie.
Wiesz, to ludzie weszli na ich teren, a nie ptaki na teren ludzi. Jesteśmy im to winni.
  • Odpowiedz
Chat-Noir
Chat-Noir
01.02.2026, 13:09:02 via Wykop
  • 388
@kasiknocheinmal: Ptaki to żule, ciągle chleją. Ponad 20% ptaków lata na podwójnym gazie. Nie utrwalajmy żulerstwa w naszych lasach.
Chat-Noir - @kasiknocheinmal: Ptaki to żule, ciągle chleją. Ponad 20% ptaków lata na ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 33
  • Strona 1 z 33
  • >
  • console.log("dupa")

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.05.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.07.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking