że takiemu nie opłaca się już pracować na zwykłym etacie w przychodzi.
@anonimowy_programista: etat= UoP w domyśle, to się bardzo nie opłaca bo lekarz ma tyle co w tabelce czyli niemal na równi z pielęgniarką, ja się jest specjalistą to sama specyfika pracy wpływa na decyzję, prywatnie przychodzą ludzie na wyższym poziomie niż ,,plebs,, w przychodni.
- Około 10 lat.
- Aż tyle?!
- Wie Pani, to jest całkiem duża firma.
#tesla #humor #lekarze100k #gielda #humorobrazkowy
źródło: image
Pobierz@anonimowy_programista: etat= UoP w domyśle, to się bardzo nie opłaca bo lekarz ma tyle co w tabelce czyli niemal na równi z pielęgniarką, ja się jest specjalistą to sama specyfika pracy wpływa na decyzję, prywatnie przychodzą ludzie na wyższym poziomie niż ,,plebs,, w przychodni.