• 0
że takiemu nie opłaca się już pracować na zwykłym etacie w przychodzi.


@anonimowy_programista: etat= UoP w domyśle, to się bardzo nie opłaca bo lekarz ma tyle co w tabelce czyli niemal na równi z pielęgniarką, ja się jest specjalistą to sama specyfika pracy wpływa na decyzję, prywatnie przychodzą ludzie na wyższym poziomie niż ,,plebs,, w przychodni.
  • Odpowiedz